صفحه اصلی > سینما : 28 فیلم برتر در حال حاضر Netflix
ads

28 فیلم برتر در حال حاضر Netflix

28 فیلم برتر در حال حاضر Netflix

28 فیلم برتر در حال حاضر Netflix : پیمایش در فهرست نامحدود فیلم های موجود در شبکه های Netflix جریانی یک کار دلهره آور است ، به همین دلیل ما اینجا هستیم تا بهترین فیلم های Netflix را در حال حاضر برجسته کنیم.

لیست ما یک لیست متنوع است ، با تمرکز بر نسخه های اصلی Netflix (درام ، داستان ازدواج) در کنار کمدی های کلاسیک توسط برادران کوئن ، فیلم های اکشن ، فیلم های خارجی ، شاهکارهای علمی تخیلی و موارد مورد علاقه همه ، از جمله بازگشت به آینده و بی خوابی در سیاتل باید بگوییم: Netflix این روزها واقعاً معجزه می کند. با مجله بامدادی ها همراه باشید!

لیست 28 فیلم برتر در حال حاضر Netflix :

 1. فیلم Marriage Story (2019)
 2. فیلم 13th (2016)
 3. فیلم Roma (2018)
 4. فیلم Mank (2020)
 5. فیلم I’m Thinking of Ending Things
 6. فیلم Da 5 Bloods (2020)
 7. فیلم Pieces of a Woman (2021)
 8. فیلم Lady Bird (2017)
 9. فیلمUncut Gems (2019)
 10. فیلمTaxi Driver (1976)
 11. فیلم A Serious Man (2009)
 12. فیلم Burning (2018)
 13. فیلم Moonlight (2016)
 14. فیلم Snowpiercer (2013)
 15. فیلمThe Ballad of Buster Scruggs (2018)
 16. فیلم Monty Python and the Holy Grail (1975)
 17. فیلم Private Life (2018)
 18. فیلم Silver Linings Playbook (2012)
 19. فیلم The Boys in the Band (2020)
 20. فیلم Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese (2018)
 21. فیلم Beasts of No Nation (2015)
 22. فیلم Catch Me if You Can (2002)
 23. فیلم Dick Johnson is Dead (2020)
 24. فیلم GoodFellas (1990)
 25. فیلم Bonnie and Clyde (1967)
 26. فیلم Shirkers (2018)
 27. فیلم American Factory (2019)
 28. فیلم Howards End (1992)

۱) فیلم Marriage Story (2019)

فیلم Marriage Story

کارگردان:Noah Baumbach

بازیگران: Adam Driver ، Scarlett Johansson ، Laura Dern

بهترین فیلم سال گذشته هم اکنون در سرویس پخش جنجالی قرار دارد – ادای احترامی به سلیقه عالی Netflix در پروژه های اصلی. پیروزی نوح باومباچ ، کارگردان با بازی دیدنی و متفاوت اسکارلت جوهانسون و آدام درایور ، با همه درد و دل پیشگویی ، مهمترین فیلم در مورد طلاق است. دست و پنجه نرم کردن با احساسات ذوبش ارزش درد را دارد.

۲) فیلم 13th (2016)

فیلم 13th (2016)

کارگردان: Ava DuVernay

عصبانیت کارگردان از گرفتن نام متمم سیزدهم بخاطر لغو برده داری نام گرفت که استدلال می کند که حبس به برده داری جدید در آمریکا تبدیل شده است. و با وجود جمعیت و زندانهای بسیار نامتناسب زندانهای سیاه که از آن برای کار رایگان استفاده می کنند ، شواهد غیرقابل انکار است.

متخصصان DuVernay (از جمله فعالان و مورخانی مانند آنجلا دیویس و هنری لویی گیتس جونیور) آن را با وضوح وحشیانه ای ارائه می دهند. سیزدهم کاملاً باید ببینید: یکی از آن مستندهای چشم نواز که دید شما را در یک لحظه تغییر می دهد.

۳) فیلم Roma (2018)

فیلم Roma (2018)

کارگردان: آلفونسو کوارون

بازیگران: Yalitza Aparicio ، Marina de Tavira

کارگردان آلفونسو کوارون در اعجاب عمیقاً سیاه و سفید خود ، “روما” ، با این ادای احترام غنی و جذب کننده به زنان مقاوم که او را بزرگ کرده اند ، در دوران کودکی مکزیکی فرو می رود – قبل از گسترش بوم سیاسی و سیاسی دهه 1970 مکزیکوسیتی.

۴) فیلم Mank (2020)

فیلم Mank (2020)

کارگردان: David Fincher

بازیگران: گری اولدمن ، آماندا سیفرید ، چارلز رقص ، لیلی کالینز ، تام بورک

بخشی از نامه عاشقانه ، بخشی از سوگندنامه سوگند یاد شده ، ساخت داستان داوید فینچر Citizen Kane هرگز هالیوود را از چنگال نمی گذارد. این کاملاً علاقه اش به رسانه ای است که اورسن ولز (تام بورک) با اپوی خود در سال 1941 دوباره ابداع می کند ، اما لعنت به بدبینی صاحبان استودیو و جریان های ارتجاعی آن است.

با ظرافت تک رنگ شلیک می شود ، یک دوره از دست رفته طولانی در مقیاس و جزئیات خیره کننده را تداعی می کند. هرمان مانکیویچ ، فیلمنامه نویس گرم و صریح گری اولدمن ، که مانند گردباد انسانی در آن می پیچد ، تماشای آن یک لذت است.

۵) فیلم I’m Thinking of Ending Things

فیلم I’m Thinking of Ending Things

کارگردان: چارلی کافمن

نقد فیلم زنان کوچک 2019 | خواهرانی با آرزوهای بزرگ
بیشتر بخوانید

بازیگران: Jessie Buckley، Jesse Plemons، Toni Collette، David Thewlis

نوعی عاشقانه با همه شوخی ها و احساسات خوب احساسات جایگزین با عصبانیت وجودی و احساس تعمیم عمومی می شود؟ چه چیزی می تواند چارلی کافمن بیش از یک ذهن بازی بی نقص از یک فیلم باشد که با یک سفر ساده جاده ای شروع می شود و به عنوان یک معما تمام می شود که سالهای آینده جویدیم و بحث خواهیم کرد.

جسی باکلی و جسی پلمونز زوجی هستند که برای ملاقات مردمانش به خانه می روند (تونی کولت و دیوید تویلیس ، کاملاً با فرکانس شیطانی کافمن هماهنگ شده اند) ، اما آیا همه چیز در ذهن او است؟ یا مال خودش؟ این قطعا در شما گیر خواهد کرد.

۶) فیلم Da 5 Bloods (2020)

فیلم Da 5 Bloods (2020)

کارگردان: اسپایک لی

بازیگران: Delroy Lindo، Clarke Peter، Jonathan Majors، Clarke Peter، Norm Lewis، Chadwick Boseman

تصحیح اسپایک لی در مورد تاریخ جنگ ویتنام پیش زمینه سیاه پوستان آمریکایی است که در درگیری ای که در آن مشارکت چندانی نداشتند جنگیدند و جان باختند. این یک رساله سیاسی است که در یک شکار گنج پیچیده شده است – The Treasure of the Sierra Madre با یک نکته در مورد یادآوری و وظیفه – که در جهت غیرمنتظره پیچ و تاب می خورد. این برنامه همچنین به ویژه از دلروی لیندو و کلارک پیترز به عنوان جانبازانی که در جستجوی طلای دفن شده و چادویک بوزمن به عنوان رفیق قدیمی که به دنبال احترام به یاد او هستند ، به کشور باز می گردند ، اجراهایی پر از آتش داشته است.

۷) فیلم Pieces of a Woman (2021)

فیلم Pieces of a Woman (2021)

کارگردان: Kornél Mundruczó

بازیگران: Vanessa Kirby، Shia LaBeouf، Sarah Snook، Ellen Burstyn

این صحنه دراماتیک درباره بهبود و بازیابی ناخن ها است که رنگ آن را به دکل می اندازد ، با شروع یک صحنه زایمان 24 دقیقه ای کاملاً عالی و کاملاً دلهره آور. آنچه در زیر می آید یک مطالعه غیرانتخابی ، دلپذیر و در نهایت امیدوارکننده غم و اندوه است که از فرو رفتن در میان خرابی های ارتباطات ، خشم نابجا و غم و اندوه بزرگ نمی ترسد. Vanessa Kirby و Shia LaBeouf هر دو در فرم برتر هستند به عنوان یک جفت پدر و مادر احتمالی که قطعات را برمی دارند.

۸) فیلم Lady Bird (2017)

فیلم Lady Bird (2017)

کارگردان: گرتا گرویگ

بازیگران: Saoirse Ronan، Laurie Metcalf

تصویری شیرین و عمیقاً شخصی از دوران نوجوانی زن که بیش از آنکه با پسر بچه ها ارتباط برقرار کند ، بیشتر به پیوندهای دوست دختران پیوند خورده است ، بانوی زیبای پرنده ، گرتا گرویگ ، نویسنده ، کارگردان ، با ریتم های جذاب و شل جوانی ، بال می زند.

۹) فیلم Uncut Gems (2019)

فیلم Uncut Gems (2019)

کارگردانان: جاش و بنی صفدی

بازیگران: Adam Sandler، Lakeith Stanfield، Julia Fox، Kevin Garnett، Idina Menzel

بهترین آدام سندلر که در کار حرفه ای است ، کار ستاره ای خود را در Punch-Drunk Love و حتی در Happy Gilmore که در آن او Bob Barker را به عنوان معتاد به قمار فوق العاده شیطانی و هوارد راتنر ، جواهر فروش نیویورکی ، در انفجار انرژی عصبی خام Safdie ، شکست می دهد ، پشت سر می گذارد.

عواقب ناشی از بزرگترین خس خس راتنر – شرط بندی انباشت کننده در یک بازی NBA با پیچیدگی و احتمال غیر مسحورکننده – فشار خون شما را در ناحیه قرمز قرار می دهد. بند بزنید

۱۰) فیلم Taxi Driver (1976)

فیلم Taxi Driver (1976)

کارگردان: مارتین اسکورسیزی

بازیگران: رابرت دنیرو ، جودی فاستر ، سیبیل چوپان ، هاروی کایتل

راننده تاکسی که یک کپسول زمانی از یک نیویورک ناپدید شده و یک پرتره از مردانگی پیچ خورده است که هنوز هم میخکوب می شود ، در اوج فیلم مهم حیاتی و مبتنی بر نویسندگی م thatثر در دهه 1970 هالیوود قرار دارد. دیدگاه هوشیاری مارتین اسکورسیزی با فضای ناراحت کننده ای پر شده است و فیلمنامه پل شریدر ژرفای فلسفی را جستجو می کند که با بازی فراموش نشدنی رابرت دنیرو به زندگی شرورانه ای منجر می شود.

فیلم Creed 3
بیشتر بخوانید

۱۱) فیلم A Serious Man (2009)

فیلم A Serious Man (2009)

کارگردانان: جوئل و اتان کوئن

بازیگران: Michael Stuhlbarg، Richard Kind، Sari Lennick

همیشه با انتقاد از کاریکاتور کردن بیش از حد ، کوئن ها با این کتاب شغل مانند خاطره گویی ، تا حدی الهام گرفته از پسر بچه های یهودی دهه 60 خود ، جهشی به سمت ناشناخته ها بردند. با شوخ طبعی ، غم و اندوه و رمز و راز ترسناکی می لرزد (“قبول رمز و راز” خط اصلی گفتگو است).

۱۲) فیلم Burning (2018)

فیلم Burning (2018)

کارگردان: لی چانگ دونگ

بازیگران: Yoo Ah-in، Steven Yeun، Jun Jong-seo

استیون یون از Walking Dead در این رمز و راز ماهرانه کره جنوبی دقیقاً به شما لبخند می زند (فراتر از حد وحشتناک) – احتمال زیادی وجود دارد که او یک قاتل زنجیره ای باشد و شاید این ساده ترین راه برای رسیدن به پیروزی جوشان کارگردان لی چانگ دونگ باشد. اما ، بر اساس یک داستان کوتاه بیضوی توسط هاروکی موراکامی ، فیلم به چیزی بزرگتر و متافیزیکی تر می پردازد و ذهن شما را چند روز پس از دیدن آن می خنداند.

۱۳) فیلم Moonlight (2016)

Moonlight (2016)

کارگردان: باری جنکینز

بازیگران: Mahershala Ali، Naomie Harris، Trevante Rhodes

چه اتفاقی برای بچه هایی می افتد که کاملاً متناسب نیستند؟ آنها بزرگسالانی می شوند که کاملاً متناسب نیستند – اما هدیه داستان بلوغ استادانه باری جنکینز اعتقاد ناگفته آن است که ، حتی در یک دنیای سخت ، جایی برای همه وجود دارد. بی سر و صدا ، Moonlight یک آرامش آخرین اقدام را تحسین می کند که عالی است.

۱۴) فیلم Snowpiercer (2013)

فیلم Snowpiercer (2013)

کارگردان: بونگ جون هو

بازیگران: Chris Evans، Jamie Bell، Tilda Swinton

هالیوود ، توجه داشته باشید: وقتی صحبت از هیجانات پس از آخرالزمانی می شود ، مخاطبان با کمی دیوانه – یا بهمن آن ، خوب هستند. هیجان انگیز کره جنوبی Bong Joon-ho ، سوار بر قطاری با سرعت بالا که شامل آخرین آخرین بشریت است ، جایی برای جنگ طبقاتی ، شوخ طبعی عجیب و غریب و چرخش تفریحی تاچری توسط Tilda Swinton قدرتمند پیدا کرد.

۱۵) فیلم The Ballad of Buster Scruggs (2018)

فیلم The Ballad of Buster Scruggs (2018)

کارگردانان: جوئل و اتان کوئن

بازیگران: تیم بلیک نلسون ، زوئی کازان ، تام ویتز

فیلم جدیدی از Coens را به خطر بیاندازید. جدیدترین آنها – یک کمدی شش قسمتی سرگرم کننده و خشن که در یک غرب قدیمی بسیار تلخ شکل گرفته است.

پس از ثروت های تاریک Inside Llewyn Davis و Hail، Caesar ، مانند یک مکان نگهدار احساس لمس می کند! اما وقتی Zoe Kazan به عنوان یک مرزنشین در حال تکامل در مسیر غبارآلود ظاهر می شود ، فیلم به نوع درامی که برادران توانایی آن را دارند ، تعمیق می یابد. با این کار بسیار سرگرم خواهید شد.

۱۶) فیلم Monty Python and the Holy Grail (1975)

فیلم Monty Python and the Holy Grail (1975)

کارگردانان: تری جونز و تری گیلیام

بازیگران: Graham Chapman، John Cleese، Eric Idle

هنگامی که این فیلم برای اولین بار اکران شد ، داشتن سن مناسب (13 سال پیشرفته) به درک و فهم شخص از کوهنوردی دیوانه گروه در مناطق مرتفع اسکاتلند کمک می کند. اگر بتوانید به اندازه کافی عقب بروید ، احتمالاً همچنان چندین بیت را به همان اندازه خنده دار پیدا خواهید کرد: “این فقط یک زخم گوشتی است” ، و …

۱۷) فیلم Private Life (2018)

فیلم Private Life (2018)

کارگردان: تامارا جنکینز

بازیگران: کاترین هان ، پل جیاماتی ، گابریل رید

اولین فیلم سینمایی تامارا جنکینز ، کارگردان ، نویسنده و کارگردان ، که بیش از یک دهه گذشته ساخته شده است ، از یک ترکیب نسبتاً ضعیف در Sundance ساخته شده است و سازنده فیلم The Savages را به صورت براق نشان می دهد. جدیدترین او کمدی در مورد محاسبات دلسردکننده لقاح آزمایشگاهی است. اگر به نظر می رسد شورش خنده نیست ، بگذارید شما را با Paul Giamatti و کاترین هان فاش کننده بدون زحمت دوباره معرفی کنیم.

۱۸) فیلم Silver Linings Playbook (2012)

فیلم Silver Linings Playbook (2012)

کارگردان: David O. Russell

فیلم جواهرات تراش نخورده
بیشتر بخوانید

بازیگران: بردلی کوپر ، جنیفر لارنس ، رابرت دنیرو ، جکی ویور

نامزد بهترین فیلم اسکار در سال 2013 ، Silver Linings Playbook بازیگران ستاره ای واقعا عالی است (جنیفر لارنس برای بازی در نقش اسکار برنده شد). خلاصه داستان: پات سولیتانو (بردلی کوپر) پس از یک حادثه ناخوشایند درگیر با معشوق همسر سابقش و تشخیص دو قطبی ، هشت ماه را در بخش روانپزشکی گذرانده است.

در خانه که با مردمانش زندگی می کند ، متقاعد شده است که سابقش منتظر بهتر شدن اوست (علی رغم این دستور بازدارنده). در خانه پت فوتبال آمریکا یک دین است. پدرش (رابرت دنیرو ، زنبق را تذهیب می کند) یک کتابفروشی غیرقانونی است که وسواس زیادی دارد و دارای مشکلات عصبانیت است.

مادر دیرپای Pat (با بازی جکی ویور باورنکردنی) خانواده را با گرما و خانه داری اش کنار هم نگه می دارد. وقتی پت با تیفانی (لارنس) آشنا می شود و متوجه می شود که او با همسر سابق خود دوست است ، او موافقت می کند که در یک مسابقه استعدادیابی محلی شریک رقص او باشد – اگر او یادداشتی را به همسر سابق خود تحویل دهد.

۱۹) فیلم The Boys in the Band (2020)

The Boys in the Band (2020)

کارگردان: جو مانتلو

بازیگران: Jim Parsons، Zachary Quinto، Matt Bomer، Andrew Rannells

جو مانتلو کرسی کارگردانی این اقتباس سینمایی از نمایشنامه معروف 1968 را بر عهده می گیرد. این در واقع نسخه دوم فیلم است – نسخه اول در سال 1970 اکران شد – و در آن بازیگران کامل بازی 2018 برادوی احیا می شوند ، لیست فقط متشکل از بازیگران آشکارا همجنس باز. این ماده بسیار سنگین است ، فیلمبرداری در لحظه و بازی کاملاً قلب شما را خواهد شکست.

۲۰) فیلم Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese (2018)

فیلم Rolling Thunder Revue

کارگردان: مارتین اسکورسیزی

بازیگران: مستند؟

همانطور که باب دیلن در این تور 1975 غالباً از صورت سفید شعبده باز (یا حتی ماسک پلاستیکی) استفاده می کرد ، کارگردان اسکورسیزی نیز در حال لذت بردن از حقیقت است و جریان خود را با داستان پردازی های ظریف که ممکن است شما را از این رقابت دور کند ، تزریق می کند. از جمله توطئه کنندگان مشترک اسکورسیزی ، شارون استون و مایکل مورفی هستند که در نقش “کاندیدای ریاست جمهوری” جک تانر ظاهر می شوند.

۲۱) فیلم Beasts of No Nation (2015)

فیلم Beasts of No Nation (2015)

کارگردان: Cary Fukunaga

بازیگران: Idris Elba، Abraham Attah، Emmanuel Affadzi

تصویری سازش ناپذیر از تجربه یک پسر به عنوان کودک سرباز در کشوری که نام آن آفریقا نیست ، تماشای این تصویر بسیار دشوار است ، اما به خصوص شایسته است. این همه آن چیزی است که تصور می کنید: جنگ داخلی ، تجزیه خانواده ، انزوا ، تلقین ، قتل ، تجاوز جنسی. همه آنها اینجا هستند ، همراه با یک حس هیجان انگیز برای بقا.

۲۲) فیلم Catch Me if You Can (2002)

کارگردان: استیون اسپیلبرگ

بازیگران: Leonardo DiCaprio، Tom Hanks، Christopher Walken، Martin Sheen، Nathalie Baye

همه در حال حاضر به یک فرار محض احتیاج دارند ، پس چرا با فرانک Abagnale (لئوناردو دی کاپریو) سوار نمی شویم زیرا او شروع به یک نوع ماجراجویی های چرخشی می کند ، حتی والتر میتی آن را بعنوان کمی دور از ذهن رد می کند؟ به طرز باورنکردنی ، همه آنها درست بودند:

از رفتن به عنوان یک خلبان هواپیمایی تا فرار مداوم از مرد تبهکار FBI تام هنکس. استیون اسپیلبرگ شامل پیامی با عنوان “آنطور که به نظر می رسد جالب نیست” به شکل یک پایان ملایم و ضعیف ، اما برخلاف قهرمان اصلی او ، هیچ کس را گول نمی زند.

۲۳) فیلم Dick Johnson is Dead (2020)

فیلم Dick Johnson is Dead (2020)

کارگردان: Kirsten Johnson

این متا داک با شکوه انسانی ، مستندساز کیرستن جانسون (فیلمبردار) است که خود را برای مرگ پدرش درخواست می کند تا از پدرش بخواهد آن را عملی کند. به طور مکرر گیملی دیک جانسون ، روانپزشک تازه بازنشسته ، با آن همراه است.

نقد فیلم Last Christmas / فیلم آخرین کریسمس
بیشتر بخوانید

نتیجه یک ساعت شگفت انگیز و بدون ضربان است که نحوه صحیح ارتباط ما با غم و اندوه را با صراحت خنده دار بررسی می کند. این در مورد پدران و دخترانشان ، زندگی و از دست دادن ، جشن و بزرگداشت است. درباره نحوه استفاده بهینه از داشته های خود در حالی که دارید. این یکی برای لیست سطل ها است.

۲۴)‌ فیلم GoodFellas (1990)

فیلم GoodFellas (1990)

کارگردان: مارتین اسکورسیزی

بازیگران: رابرت دنیرو ، ری لیوتا ، جو پسچی

ترفندهای تبلیغاتی مارتین اسکورسیزی با ابتکار بسیار زیاد ، اما هرگز مورد سواستفاده قرار گرفت ، در همان سال The Godfather Part III ظاهر شد ، اما ثابت کرد که انرژی و چوتزپای روایی روز را به دلیل درون گرایی اپرای فیلم های اوباش پیش از این تصرف می کند.

همانطور که هنری هیل (ری لیوتا) از طریق مافیا پیشرفت می کند ، GoodFellas نشان می دهد که جنایت می تواند بهترین میزها را در جالبترین باشگاه ها ، زنان زیبا و پول به شما ارائه دهد و این باعث می شود شما نیز کشته شوید. این یک فیلم درباره بازده است – هر دو نوع – که با یک رویا آغاز می شود و با یک کابوس پایان می یابد.

۲۵) فیلم Bonnie and Clyde (1967)

فیلم Bonnie and Clyde (1967)

کارگردان: آرتور پن

بازیگران: Warren Beatty، Faye Dunaway، Michael J Pollard، Gene Hackman

“آنها جوان هستند ، عاشق هستند … و مردم را می کشند”. عنوان اصلی این بنای تاریخی جدید هالیوود به شما همه چیزهایی را می گوید که باید در مورد رفتار پانک و روح قانون شکن بدون هیچ حسی بدانید.

وارن بیتی و فای دوناوی مغناطیسی به عنوان قهرمانان مردمی دوران افسردگی ، کلاید بارو و بانی پارکر ، که مانند رابین هود از طریق خزانه های بانک میانه غربی ساخته می شوند و به طور کلی آن را به مرد میپردازند. روحیه آزادی و عصیان آنها هنوز مسری است و آن صحنه آخر همه وقت است.

۲۶)‌ فیلم Shirkers (2018)

فیلم Shirkers (2018)

کارگردان: Sandi Tan

بازیگران: مستند

مستند با شکوه شخصی Sandi Tan که توسط یک رمز و راز چند دهه ای به همان اندازه دلهره آور است که در یک فیلم دیوید لینچ نگران کننده است ، یک دفترچه کتاب زنده در مورد بزرگ شدن یک سینفیل و یک سوitاستفاده است.

این هم بازگشت نوستالژیک به دهه 80 و 90 سنگاپور است ، جایی که اشتهای هنری فیلمساز شکوفا شده است و هم آشتی عاطفی با گذشته او ، که با یک سرقت تکان دهنده قطع شد.

۲۷) فیلم American Factory (2019)

فیلم American Factory (2019)

کارگردانان: جولیا ریچرت ، استیون بوگنار

این سند برنده اسکار ، که توسط شرکت تولیدی باراک و میشل اوباما ساخته نشده است ، دارای یک تن از موارد قابل توجه در مورد فرهنگ کار و جهانی سازی است. این کار به دنبال تصرف یک کارخانه شیشه سازی اتومبیل اوهایوان توسط یک شرکت چینی انجام می شود.

این باید یک خبر خوب از هزاران شغل آمریکایی ذخیره شده و از رفاه یک شهر محافظت شود ، اما حقیقت بسیار پیچیده تر است. این س ofال که آیا کارگران چینی و آمریکایی می توانند با موفقیت همکاری کنند ، فیلم را از موراین ، اوهایو به فوکینگ چین می برد. پاسخ این است: خوب.

۲۸) فیلم Howards End (1992)

فیلم Howards End (1992)

کارگردان: James Ivory

بازیگران: آنتونی هاپکینز ، اما تامپسون ، ونسا ردگریو

بازرگان عاجی بارها و بارها به E.M. Forster متوسل می شد و آنها حتماً با سبک نثر پیچیده او همگام بوده اند ، زیرا هر بار لحن را درست می گرفتند. آنتونی هاپکینز ، اما تامپسون و هلنا بونهام کارتر در این اقتباس برنده اسکار از آنچه بزرگترین اثر فورستر می دانند ، بسیار عالی هستند.

مجله بامدادی ها هریک از این 28 فیلم برتر در حال حاضر Netflix را در محتوایی جداگانه بصورت کامل تعریف میکند تا شما عزیزان اطلاعات بیشتری نسبت به 28 فیلم برتر در حال حاضر Netflix داشته باشید.

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

چهار × 1 =