صفحه اصلی > سینما : فیلم من به پایان دادن به اوضاع فکر می‌کنم
ads

فیلم من به پایان دادن به اوضاع فکر می‌کنم

فیلم من به پایان دادن به اوضاع فکر می‌کنم

فیلم من به پایان دادن به اوضاع فکر می‌کنم ( انگلیسی: I’m Ending Things of Ending Things ) یک فیلم هیجان انگیز روانشناختی آمریکایی سورئالیستی در سال 2020 است که به نویسندگی و کارگردانی چارلی کافمن ساخته شده است. این فیلم براساس رمانی به همین نام توسط آئین رید 2016 ساخته شده است و جسی باكلی ، جسی پلمنز ، تونی كولت و دیوید تئولیس در آن بازی می كنند.

بیشتر بخوانید : 28 فیلم برتر در حال حاضر Netflix

I’m Thinking of Ending Things در سینماهای منتخب در تاریخ 28 آگوست 2020 و در نتفلیکس در 4 سپتامبر 2020 اکران شد. این نظرات مثبت منتقدان را دریافت کرد و آنها از دو اجرای اصلی و فیلمبرداری ستایش کردند.

طرح و داستان فیلم من به پایان دادن به اوضاع فکر می‌کنم

یک زن جوان هنگام سفر برای ملاقات با پدر و مادرش در مزرعه ، فکر می کند که رابطه هفت هفته ای خود را با دوست پسرش جیک به پایان برساند. در حین رانندگی ، جیک سعی می کند شعری را که در جوانی خوانده است ، بخواند ، اود: تحریفات جاودانگی ، و زن جوان را تحت فشار قرار می دهد تا یکی از شعرهای خود را بخواند تا وقت بگذارد.

فیلم I’m Thinking of Ending Things

بعد از اینکه او شعری بیمارگونه درباره بازگشت به خانه خواند ، آنها به خانه مزرعه متعلق به والدین جیک می رسند. جیک او را به انبار می برد ، و در آنجا داستانی را بازگو می کند که چگونه خوک های مزرعه پس از زنده زنده خوردن توسط کرم ها مردند.

در طول درایو ، و همچنین سکانس های بعدی فیلم ، روایت اصلی فیلم مربوط به فیلم های یک پیربان سالخورده است که در یک دبیرستان مشغول به کار است ، از جمله صحنه هایی که او دانش آموزان را در حال تمرین اوکلاهما می بیند! و در راهرو می رقصید.

به محض ورود ، زن جوان متوجه خراشیدگی های در زیرزمین می شود. هنگام شام با والدین جیک ، او که شغل و نام او در کل تغییر کرده است ، عکس هایی از نقاشی منظره خود را به آنها نشان می دهد و توضیح می دهد که چگونه با جیک در یک شب چیزهای بی اهمیت در یک بار آشنا شده است ، با ناهماهنگی های روایی.

بیشتر بخوانید : فیلم کلیف واکر

بعداً ، او متوجه تصویری از جیک در کودکی می شود ، اما پس از شناختن آن کودک به عنوان خودش گیج می شود. او از دوستی با نامی زنانه فراخوانی دریافت می کند ، جایی که صدای مرد مرموز توضیح می دهد که “یک سوال برای پاسخ دادن وجود دارد”. در طول شب ، والدین جیک به طور غیر منتظره ای به خود جوان و پیر خود تبدیل می شوند.

فیلم سردار نوه
بیشتر بخوانید

هنگامی که او یک لباس شب برای شستن به زیرزمین می برد ، در لباسشویی چندین لباس سرایدار را پیدا می کند و پوسترهایی را برای نمایشگاه های نقاشی رالف آلبرت بلاکلاک پیدا می کند که ظاهراً با نقاشی های او یکسان است. او همچنین تماس دیگری از همان صدای مرموز دریافت می کند.

هنگام رانندگی به خانه ، جیک ادعا می کند که زن جوان به همراه سایر اتفاقات ناسازگار بیش از حد شراب می نوشید. ارتباط کلمات منجر به بحث انتقادی گسترده ای درباره “زنی تحت تأثیر” از جان کاساوتس می شود. آنها در Tulsey Town ، یک جایگاه بستنی رانندگی متوقف می شوند که کارمندان آن دانش آموزان مدرسه نگهبان هستند.

در حالی که زن جوان بستنی می خرد ، یک کارمند با عجله سعی در هشدار دادن به او درباره چیزی دارد که نمی تواند توصیف کند. جیک در دبیرستان متوقف می شود تا لیوان های بستنی را دور بریزد. پس از مشاجره ای داغ در پارکینگ در مورد شعر “عزیزم ، بیرون سرد است” ، این زوج بوسه مشترکی دارند.

بیشتر بخوانید : سریال خلافت

ناگهان جیک متوجه سرایداری می شود که از داخل مدرسه آنها را تماشا می کند و تصمیم می گیرد با او مقابله کند و زن جوان را در ماشین تنها می گذارد.

پس از مدت ها انتظار ، او تصمیم می گیرد که به دنبال جیک در داخل مدرسه بگردد. او سرایدار را ملاقات می کند و از او می پرسد جیک کجاست ، اما به خاطر نمی آورد که جیک چه شکلی است او به سرایدار گفت که شب ملاقات بین او و جیک هیچ اتفاقی نیفتاده است ، در عوض ادعا کرد که جیک با خیره شدن به او باعث ناراحتی او شده است.

بعد از اینکه او در انتهای یک سالن جیک را کشف کرد ، آنها به لباسهایی مانند جیک نگاه می کنند ، زن جوان و سرایدار باله درگیر می شوند ، [b] که وقتی رقصنده دربان با چاقو رقصنده جیک را می کشد پایان می یابد.

فیلم من به پایان دادن به اوضاع فکر می‌کنم

پس از پایان شیفت کاری ، سرایدار وارد اتومبیل وی می شود اما موتور را روشن نمی کند. او توهمات والدین جیک و تبلیغات متحرک Tulsey Town را تجربه می کند. سرایدار سپس لباسهای خود را در می آورد و به سمت توهم یک خوک آلوده به کرگدن که به او می گوید او و عقایدش یکی هستند ، به مدرسه می رود و باید لباس بپوشد.

بیشتر بخوانید : نقد فیلم wildcat

در صحنه تماشاخانه ، یک جیک پیر جایزه نوبل دریافت می کند و ترانه ای از اوکلاهما می خواند! [d] برای مخاطبان جمعیت زندگی اش ، همه آنها با گریم تئاتر در سن پیری. آنها به او تشویق می کنند در شلیک نهایی ، ماشین سرایدار در پارکینگ مدرسه پوشیده از برف شده است. در اواخر تیتراژ ، صداهای “خراشیدن” ، “خرابکاری” و “چرخش” شنیده می شود.

نقد فیلم خدا یک گلوله است | God Is a Bullet 2023
بیشتر بخوانید

بازیگران فیلم من به پایان دادن به اوضاع فکر می‌کنم

 • جسی پلمونز در نقش جیک
 • رایان لاتنر استیل در حال رقصیدن جیک
 • جسی باکلی در نقش زن جوان ، در طول فیلم با چندین نام از جمله لوسی ، لوئیزا ، لوسیا و ایمز نام برده شد.
 • یونیتی فلان به عنوان زن جوان در حال رقص
 • تونی کولت به عنوان مادر
 • دیوید تئولیس به عنوان پدر
 • گای بوید به عنوان سرایدار
 • فردریک ای. وودین به عنوان سرایدار در حال رقص
 • هادلی رابینسون در نقش دختر لوری و تولسی تاون 1
 • گاس بیرنی در نقش خاله الر و دختر تولسی تاون 2
 • ابی کوین به عنوان دانشجو و دختر تولسی تاون 3
 • کولبی مینیفی در نقش ایوان
 • آنتونی گراسو به عنوان مدیر غذاخوری
 • تدی کلوکا به عنوان مشتری غذاخوری
 • جیسون رالف در نقش دوست پسر ایوان
 • الیور پلات به عنوان صدا

تولید فیلم من به پایان دادن به اوضاع فکر می‌کنم

در ژانویه 2018 اعلام شد که چارلی کافمن در حال اقتباس از رمان آئین رید برای نتفلیکس و همچنین کارگردانی است.در ماه دسامبر ، Brie Larson و Jesse Plemons برای بازی در این فیلم انتخاب شدند.در مارس 2019 ، جسی باكلی ، تونی كولت و دیوید تئولیس به بازیگران پیوستند و باكلی جایگزین لارسون شد.

بیشتر بخوانید : نقد و بررسی فیلم nomadland

عکاسی اصلی از 13 مارس 2019 در فیشکیل ، نیویورک آغاز شد و در 29 آوریل 2019 به پایان رسید. از 7 نوامبر 2019 ، فیلم در مرحله تولید بود.

تاریخ پخش فیلم من به پایان دادن به اوضاع فکر می‌کنم

این فیلم در سینماهای منتخب در تاریخ 28 آگوست 2020 و در نتفلیکس در 4 سپتامبر 2020 اکران شد.

انتقادات فیلم من به پایان دادن به اوضاع فکر می‌کنم

Rotten Tomatoes تجمع نظر گزارش می دهد که 82٪ از 257 انتقاد منتقدان مثبت است و میانگین امتیاز 7.6 / 10 است. در اجماع نظر منتقدان برای این فیلم آمده است: “با کمک بازی های عالی جسی باکلی و جسی پلمنز ، من به فکر پایان دادن به چیزها هستم که نویسنده و کارگردان چارلی کافمن را با شرایط انسانی دست و پنجه نرم می کند.

“در مورد Metacritic. ، این فیلم براساس بررسی های 46 منتقد میانگین نمره وزنی 78 از 100 را نشان می دهد که نشان دهنده “بررسی های معمولاً مطلوب” است.

بیشتر بخوانید : فیلم تام کلنسی بدون پشیمانی

کارن هان از Polygon نوشت: “فقدان پاسخ های واضح و ساختار می تواند ناامیدکننده باشد ، اما نحوه عجیب و غریب بیان داستان میزان واقعی بودن تبادلات بین شخصیت ها را افزایش می دهد. ناامیدی که لوسی از جیک احساس می کند ، جیک با مادرش احساس می کند ، آنچه والدینش نسبت به یکدیگر احساس می کنند ، خصوصاً با افزایش تنش کاملاً ناراحت کننده است.

نقد فیلم Trigger Point ( فیلم تریگر پوینت 2021 )
بیشتر بخوانید

زمان طولانی 134 دقیقه ای فیلم مدت طولانی است که باید با این احساس کنار بیایید ، اما واگرایی بزرگ کافمن از رمانی که او اقتباس می کند ، در وام دادن به پایان آن است یادداشت شناورتر. ” در بررسی خود ، برایان تالریکو از RogerEbert.com به فیلم 31⁄2 از 4 ستاره داد و آن را” فیلمی نامید که از نظر نمادین پیچیده است و از نظر اکشن آخر سورئال است.

نقد فیلم من به پایان دادن به اوضاع فکر می‌کنم

مردم انتظار خواهند داشت “. وی همچنین با تمجید از فیلمبرداری گفت: فضای فیلم “با تطبیق نسبت 4: 3 با مجوز از Łukasz Żal (جنگ سرد) که بیننده را مجبور می کند به آنچه در قاب است توجه بیشتری نشان دهد” تقویت می کند. The Observer’s Wendy ایده نوشت: “این سینمایی نیست که احساس خوبی در شما ایجاد کند.

همچنین مسیر آشنایی را طی نمی کند. اما” من به پایان چیزها فکر می کنم “یکی از جسورانه ترین فیلم های غیر منتظره سال است ، یک وحشت روانشناختی ظریف و ناخوشایند ، اشباع شده با یک منطق رویایی متزلزل که به حوزه کابوس ها سر می زند. “

بیشتر بخوانید :‌ نقد فیلم Minari

در یک بازبینی مختصر تر ، آدام گراهام از دیترویت نیوز به فیلم C داد و بازی های Plemons و Buckley را عالی توصیف کرد اما با ابراز تاسف از داستان ، نوشت: “من به پایان کارها فکر می کنم یک معمای حل نشدنی است که تنها جواب آن ناامیدی بشر است. ، و ما قبلاً در این جاده پیموده ایم.

” برای مدت زمان ، استفانی زاكارك نوشت:” برای هر لحظه خام و تأثیرگذار بر بصیرت ، میلیار ثانیه از كافمن اثبات می كند كه وی چه اسمارت شكنجه شده ای است. ساختن Ending Things حتماً سخت بوده و تماشای آن بسیار خسته کننده است.

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

2 × دو =