صفحه اصلی > معرفی سریال : سریال جانور باید بمیرد | 2021 The Beast Must Die
ads

سریال جانور باید بمیرد | 2021 The Beast Must Die

سریال جانور باید بمیرد

سریال جانور باید بمیرد | 2021 The Beast Must Die

Cush Jumbo ، Billy Howle و Jared Harris یک داستان نسبتاً صابونی را در صادرات بریتانیا ” سریال جانور باید بمیرد ” ، یک مجموعه محدود شش قسمتی که در ابتدا در Britbox پخش کننده در انگلیس پخش شد و اکنون در ایالات متحده در AMC + پخش می شود ، بالا می برند. ، از امروز ، 5 ژوئیه شروع می شود ، و یک هفته بعد با AMC مناسب پخش می شود.

” سریال جانور باید بمیرد ” با بررسی روشی که ضربه و غم و اندوه می تواند مردم را به تصمیم گیری بسیار بد سوق دهد ، همچنین امتیاز و توانایی آن را در ساختن مردم به هیولا با دادن زندگی هایی که هرگز عواقبی ندارد ، بررسی می کند. زمان هایی وجود دارد که فیلم سازی در اینجا کمی بیش از حد جسورانه بر حالت های روانی شخصیت آن تأکید می کند ، اما بازی در حالی که این سه نفر افراد جذاب و به یادماندنی را که کاملاً متمایز از پیچ و خم های داستان هستند ، پروژه را پیش می برد.

سریال جانور باید بمیرد

من کاملاً مطمئن نیستم که این هواپیما به زمین می چسبد ، اما وقتی این سال به پایان می رسد این سه نفر را به یاد می آورم و گاهی اوقات برای ساختن یک مینی سریال ارزش ارزش دیدن را دارم.

جامبو از شهرت “The Good Fight” نقش فرانسیس را دارد ، مادری که در غمی غیر قابل تصور است. شش ماه پیش ، پسر شش ساله او در یک تصادف در جزیره وایت کشته شد و به او فقط اطلاع داده شد که پلیس در اصل سرنخ هایش تمام شده است. تصور کنید پسرتان را از دست داده اید و سپس تصور کنید مجبورید زندگی کنید و بدانید فردی که او را به قتل رسانده است فقط با خوشبختی زندگی را پیش می برد.

فرانسیس تصمیم می گیرد که نمی تواند چنین زندگی کند و خودش تصمیم می گیرد قاتل را پیدا کند و مصمم است که وقتی او را پیدا کرد او را بکشد ، که صادقانه او را خیلی طولانی نمی کند.

آنتونی سوپرانو کیست
بیشتر بخوانید

در قسمت دوم ، فرانسیس نه تنها کار پلیس را انجام نداده است بلکه با یک شاهد اصلی از آن روز در یک زن جوان به نام لنا (میا تاملینسون) دوست شده است ، و با داستانی که می نویسد به زندگی خود ادامه می دهد رمانی درباره صنعت او. شوهر خواهر لنا جورج راتری (هریس) است ، نوعی کوهنورد اجتماعی قلدر که موفقیت او را به یک هیولا تبدیل کرده است.

او هرکسی را در زندگی خود تحت فشار قرار می دهد ، از جمله همسر آرام ویولت (مایو درمودی) ، خواهر (جرالدین جیمز) و پسر ناجور فیل (بارنی سایبورن). همانطور که همیشه خیلی ساده است ، هریس در اینجا عالی است ، شخصیتی را که می توانست یک شخصیت شرور دو بعدی باشد به واقع گرایانه تری تبدیل می کند.

سریال جانور باید بمیرد

جورج به سرعت رانندگی می کند و مردم را مورد آزار و اذیت قرار می دهد ، نه تنها به این دلیل که فرد ریسک پذیر است بلکه به این دلیل که می داند او به اندازه کافی ثروتمند و قدرتمند است و هیچ خطری واقعی وجود ندارد. هریس به شخصیت خم می شود و هر تحویل خط را گاز می گیرد.

در همین حال ، یک کارآگاه جدید به نام Strangeways (Howle ، که با هر عملکرد چشمگیرتر می شود) به جزیره Wight نقل مکان کرده است. وی که خود را “برنامه بازنشستگی یک درمانگر که فقط منتظر است اتفاق بیفتد” توصیف می کند ، نه تنها یک بخش پلیس نسبتاً کم رونق را تمیز می کند بلکه پس از مرگ یکی از همکارانش از PTSD فرار می کند.

او با فرانسیس ملاقات می کند و ” سریال جانور باید بمیرد ” نمایشی در مورد دو نفر می شود که سعی می کنند از جنبه های مختلف قانون عدالت را جلب کنند. آیا Strangeways شواهد کافی را قبل از اینکه Frances کاری جدی به نام انتقام انجام دهد ، پیدا خواهد کرد؟

” سریال جانور باید بمیرد ” به سختی جهش می کند و در ابتدا با برش های سریع و انفجارهای گرم ، ثبت نام های Strangeways و Frances را کمی خیلی سخت می کند ، اما در نیمه راه قسمت دوم جالب تر می شود ، بخشی به دلیل تعادل هریس با دیگری دو مجری این یک رقص جذاب بین سه فرد بسیار متفاوت از اقشار مختلف زندگی می شود ، و گفتگو به اندازه کافی قوی است

معرفی انیمه کد گیاس | قهرمانی که در یادها ماند
بیشتر بخوانید

سریال جانور باید بمیرد

که پیچ و تاب های گاه باور نکردنی قابل تحمل است. در پایان ، این رمز و راز نادر خمیر کاغذ است که در آن مردم به جای برعکس ، طرح را حمل می کنند و این به تنهایی آن را به گزینه جالبی در این تابستان تبدیل می کند.

پایان مقاله نقد و معرفی سریال جانور باید بمیرد

منبع سایت راجر ایبرت

بیشتر بخوانید:

آموزش عکاسی پرتره|بهترین فیلم های آدری هپبورن|داستان کوتاه جلوی قانون|فیلم جعبه سیاه|سریال پیکی بلایندرز|نقد فیلم بیداری|لورین هانسبری|بهترین فیلم های مت مدیون|داستان ابزوردیست: ۵ ویژگی ادبیات پوچ گرایی|سریال چرنوبیل|نقد کتاب باغ آلبالو چخوف|یوهان ولفگانگ فون گوته

دیدگاهتان را بنویسید

5 + شش =