صفحه اصلی > سینما : بهترین فیلم های تینیجری یا نوجوانانه | مهم ترین ها و بهترین ها را بشناسید
ads

بهترین فیلم های تینیجری یا نوجوانانه | مهم ترین ها و بهترین ها را بشناسید

بهترین فیلم های نوجوانانه یا تینیجری

بهترین فیلم های تینیجری : داستان های ترسناک دبیرستان. سنگ شکن های خرد کننده و شب های بی عیب و نقص عالی. فیلم نوجوان مورد علاقه سینمایی است ، امیدها ، رویاها ، بزرگترین ترس ها و آینده های پر زرق و برق جوانان را با گفتگوی سریع ، موسیقی متن کرم گوش و حرکات بزرگ عاشقانه ، روی صفحه بزرگ بزرگ می کند. اگرچه هر چند سال همراه با فرهنگ نوجوان تکامل می یابند ، فیلم های نوجوان کپسول های زمانی هستند که برای همیشه مستند یک زمان و مکان در سلولوئید هستند – و همچنین شامل بازی های سازنده از بزرگان سینما هستند.

با مقاله بهترین فیلم های تینیجری با بامدادی ها همراه باشید.

Team Empire خاطرات قدیمی پر از عصبانیت خود را برای تهیه لیستی از بهترین فیلم های نوجوان تا کنون – کلاسیک های قابل نقل و انتقاد ، با شعله ور و جذاب که تمام درد و شکوه تجربه نوجوانی را به تصویر می کشد ، باز کرد. فیلم های نوجوان فقط فیلم های نوجوانان نیستند – آنها چیزی در مورد نوجوانی می گویند ، در سالهای دبیرستان شماره گیری می کنند که محافل اجتماعی همه چیز هستند ، عشق اول زندگی یا مرگ است و وعده آینده بزرگتری در انتظار است . خواه یک مغز ، یک ورزشکار ، یک سبد خرید ، یک شاهزاده خانم یا یک جنایتکار ، چیزی در اینجا برای شما وجود دارد.

فیلم تینیجری , فیلم های تینیجری عاشقانه , بهترین فیلم های تینیجری

فیلم تینیجری , فیلم های تینیجری عاشقانه , بهترین فیلم های تینیجری

1) فیلم بی‌سرنخ (1995)
آیا واقعاً چیز دیگری می تواند در نقطه شماره 1 باشد؟ اوه ، انگار! در تلنگر نوجوان نبوغ آمی هکرلینگ – نه مویی ، نه قطره ای از سوزن و نه دامن چهارخانه زرد رنگی جای آن وجود ندارد – هنوز هم بهترین اقتباس فیلم از اما جین آستین است که در آنجا وجود دارد. به جای اما وودهاوس ، شر هوروویتز داریم – آلیشیا سیلورستون کاملاً به عنوان دختر ثروتمند بورلی هیلز مداخله گر اما خیرخواهانه بازی می کند که تلاش برای دستکاری عقده های عاشقانه برای روابط به چالش کشیده بهم می ریزد. در طول راه او به دختر جدید پر جنب و جوش Tai (برتانی مورفی چشم باز) کمک می کند تا سطح خود را بالا بکشد و به جان برادر ناتنی خود جاش می افتد – له ای که اگر بازی نکردن او توسط افراد مسن بازی نمی کرد ، ابروها را بالا می آورد. اینجا روی زمین به عنوان پل رود. از شکل ظاهری آن (لباسهای خجالت آور دهه 90 نقش مهمی را ایفا می کنند) ، تا نحوه به نظر رسیدن صدا (نوجوان صحبت می کند ، کاملاً تحت تأثیر قرار دادن بسیار واقعی صحبت در مورد نوجوان است) ، تا احساسی که دارد (احضار آن از نوجوانان نوجوان بورلی هیلز همه چیز هستند) ، هکرلینگ همه چیز را جلب می کند ، و بازی های درخشان را از کل بازیگران خود ترسیم می کند ، در جای دیگر با استیسی داش ، دونالد فیسون ، برکین مایر و والاس شاون. و با وجود همه چیزهایی که شر زیبا ، محبوب ، ممتاز و فراتر از باور است و همیشه در زندگی دیگران دخالت می کند ، سیلورستون او را بسیار دوست داشتنی می کند – اکنون و برای همیشه ، آخرین ملکه نوجوان.

نقد فیلم Possessor - متصرف
بیشتر بخوانید

2) فیلم باشگاه صبحانه (1985)
درست از تصویر ابتدایی خود از غزلی از دیوید بووی ، “تغییرات” که به قطعات مختلف تبدیل می شود ، فیلم سینمایی جان هیوز در مورد شکستن موانع است. The Breakfast Club فقط یک فیلم برای نوجوانان یا نوجوانان نیست – بلکه فیلمی است که مستقیماً با نوجوانان درباره قوانین نامرئی که به نظر می رسد بر جهان آنها حاکم است صحبت می کند ، که در واقع وجود ندارد. بندر (جاد نلسون) ، کلر (مولی رینگوالد) ، اندرو (امیلیو استوز) ، برایان (آنتونی مایکل هال) و آلیسون (آلی شیدی) تجسم زیرمجموعه های دبیرستان جداگانه هستند ، به ترتیب جنایتکار ، شاهزاده خانم ، ورزشکار ، مغز و مورد سبد ، همه در بازداشت صبح شنبه با هم چسبیده اند. در طول روز – از طریق قانون شکنی ، سیگار کشیدن علف های هرز ، و برخی از تغییرات نامطلوب – آنها متوجه می شوند که تفاوت چندانی ندارند. از بسیاری جهات ، باشگاه صبحانه محصول زمان خود است و بنابراین مشخصات امروز دقیقاً مطابقت ندارند. اما مهمترین اهمیت آن در ادامه ثبت نام نامه نمادین است: “با احترام ، باشگاه صبحانه”. این صداقت محض ، تلاش برای درک و ارتباط با زندگی پیچیده نوجوان است که پابرجاست. این موفقیت باورنکردنی و ساده آهنگ های ساده ذهن “Don’t You (Forget me Me)” – مثل اینکه هرگز می توانستیم.

فیلم تینیجری , فیلم های تینیجری عاشقانه , بهترین فیلم های تینیجری

فیلم تینیجری , فیلم های تینیجری عاشقانه , بهترین فیلم های تینیجری

3) فیلم بازگشت به آینده (1985)
به راحتی می توان به بازگشت به آینده هر چیزی جز یک فیلم نوجوان فکر کرد. این یک فیلم سفر به زمان است. یک ماجراجویی علمی تخیلی. داستان ماهی بیرون از آب. کمدی در مورد خطرات فانتزی شدن مادر. و ، شاید به این دلیل است که رابطه اصلی او دوستی با یک دانشمند قدیمی عجیب و غریب است ، اما می توان این واقعیت را فراموش کرد که مارتی مک فلای یک کودک 17 ساله است. اما او غیرقابل انکار است و فیلم بازگشت به آینده یک فیلم نوجوان است. ممکن است مارتی در بعضی مواقع بیشتر بزرگسال به نظر برسد – او خودخواه ، باهوش و سریع با یک مضحکه است ، اما در قلب او یک بچه هورمونی است که وقتی فیلم شروع می شود ، بزرگترین اهداف زندگی اش سخت است ، اسکیت بورد سخت تر ، و برای آخر هفته غیرقانونی با دوست دختر خود بدزد. طرف نوجوان مارتی (که مبادا فراموش کنیم ، در سه گانه 17 سال باقی مانده است) با اشتیاق او مورد توجه قرار می گیرد. آن سرعت مزاج استکبار و ، هنگامی که رابرت زمکیس به او اجازه می دهد با بچه های هم سن و سال خود – لورین بی وقفه شاخ و جورج بی دردسر بی دردسر معاشرت کند – ریشه های فیلم نوجوانان فیلم غیرقابل انکار است. در اواسط دهه 80 هنوز یک قمار بود اما همانطور که مشخص شد ، نه تنها مخاطبان برای آن آماده بودند ، بلکه بچه های آنها نیز عاشق آن بودند.

100 فیلم برتر مجله هالیوود ریپورتر
بیشتر بخوانید

4) فیلم 10 چیز که از شما متنفرم (1999)
“بین دوست داشتن و عشق تفاوت وجود دارد. از آنجا که من Sketchers خود را دوست دارم ، اما کوله پشتی پرادا را دوست دارم.” اگر شکسپیر خودش کمدی های نوجوان را می نوشت ، نمی توانست این خطوط خوب را ارائه دهد – اما کارن مک کولا و کیرستن اسمیت ، فیلمنامه نویسان ، این کار را در بازسازی دهه 90 فیلم The Taming Of The Shrew انجام دادند. بیانکا استراتفورد (لاریسا اولینیک) دختر محبوب ثروتمندی است که تنها وقتی اجازه ازدواج می دهد که “جادوگر شنیع” خواهر بزرگتر کت (یک جولیا استایلز درخشان) نیز این کار را انجام دهد – منجر به طرحی می شود که در آن پسر بد پسر پاتریک (هیت کثیف) لجر) برای جلب خواهر و برادر بزرگتر پرداخت می شود. واقعاً چه شانس سقوط آنها برای یکدیگر وجود دارد؟ فراتر از گفتگوی سریع آن ، این نمایشنامه عملکرد درخشان دارد – به خصوص از لجر ، که می تواند یکی از حرکات عاشقانه عالی را در سکانس گروه موسیقی راهپیمایی عالی ارائه دهد – و موسیقی متن فیلم پاپ پانک عالی به رهبری Letters To Cleo

فیلم تینیجری , فیلم های تینیجری عاشقانه , بهترین فیلم های تینیجری

فیلم تینیجری , فیلم های تینیجری عاشقانه , بهترین فیلم های تینیجری

5) فیلم دختران بدجنس (2004)
تقریباً یک دهه پس از Clueless ، جانشین طبیعی آن آمد – یکی دیگر از کلاسیک های نوجوان فوق العاده نرم ، فوق العاده خنده دار و غیرقابل انتظار. لندی لوهان كدی كودكی است كه قبلاً در خانه تحصیل كرده و هنگامی كه والدینش خانواده را از آفریقا برمی گردانند ، به یك دبیرستان آمریكایی می پیوندد و علیرغم دوست داشتن سریع جانیس (لیزی كاپلان) و دامیان (دانیل فرانتزی) ، وی به معنای واقعی كلمه به جدول پلاستیک ها – شمال ساحل سلطنتی عالی ، به رهبری “افسانه اما شیطانی” رجینا جورج (راشل مک آدامز). در یک فیلم درباره دوستی ، شرمساری و سلسله مراتب دبیرستان ، نقشه ای را برای پایین کشیدن پلاستیک ها از درون نشانه بگیرید. اگر سرانجام موضوع مربوط به مهربانی باشد ، Mean Girls هنوز هم از شوخی های دختران متوسط ​​خود لذت می برد – و بازیگران ستاره ای فیلمنامه نبوغی از تینا فی به او اهدا می شود ، هر صحنه یک ناک اوت ، هر خط دیگر کاملا کلاسیک است. تا به بهانه!

6) فیلم مرخصی فریس بولر (1986)
هر نوجوان رویای مدرسه خندق را در سر می پروراند تا روز نهایی اسکیت را آغاز کند ، اما تعداد کمی از آنها آرزو کرده اند که کاملاً عالی باشند تا این کار را مانند فریس بولر انجام دهند. نقش تعیین کننده متیو برودریک ، یک اسکیمایستر روان و فوق العاده نرم ، که جوجیتسوی کلامی می تواند او را تقریباً از هر موقعیتی خلاص کند. او همچنین خوش رو ، برتر و تقریباً کاملاً غیرقابل تحمل است – همدردی های همیشگی ما با خواهر رنج دیده ژان “شانا” بولر. اما علی رغم همه اینها ، ریشه زدن ریشه فریس غیرممکن است – او همانطور که ورزشکاران ، موتورسواران ، گیک ها ، شلخته ها ، خون ها ، دور کمر ، دوبل ها و سرهای مورچه گواهی می دهند ، یک شخص صالح است. چهارمین فیلم جان هیوز بخشی از فرو رفتن در فانتزی نوجوانان است ، بخشی از آن نامه ای عاشقانه به شیکاگو است ، زیرا اسلون (میا سارا) ، کامرون (آلن راک) و فریس روز دزدیده شده خود را در گشت و گذار در فراری دزدیده شده می گذرانند و آن را در یک رژه پاره می کنند شناور و به عنوان پادشاه سوسیس شهر نقاب بزنید. این فیلم سینمایی است که هیوز مشهورترین آن است و یک دیوار چهارم دیوار شکسته با شکوه و جسورانه به هنر سستی است. قوانین اوقات فراغت

نقد و بررسی فیلم قطار گلوله
بیشتر بخوانید

7) فیلم مات و مبهوت (1993)
داستان آزاد و احساس خوب روز زندگی ریچارد لینکلیتر یکی از بزرگترین فیلم هایی است که تاکنون ساخته شده و در آن ظاهرا هیچ اتفاقی نمی افتد. با توجه به جوانی دهه 70 خود فیلمساز در تگزاس – همه مناسک خطرناک ، سفرهای دریایی با اتومبیل ، مهتابی مهتابی و ریف های راک اند رول – Dazed And Confused یک عکس فوری از نظر زمان است. روز مورد نظر 28 مه 1976 است – آخرین روز مدرسه ، جایی که راندل ‘پینک’ فلوید (جیسون لندن) به زودی پیر می شود از امضای سیاست ضد مواد مخدر برای تیم فوتبال دبیرستان امتناع می ورزد ، و به زودی- میچ کرامر (ویلی ویگینز) تازه کار ، در حالی که از ضرب و شتم فرد اوبانيون قلدر بن افلک ، اجتناب می کرد ، باحال ترين شب زندگی خود را داشت. این یک چارچوب ساده برای لذت سینمایی جوانی است ، این نوجوانان دوست داشتنی – گروه ستاره ای با حضور میلا جوویویچ ، پارکر پوزی ، جوی لورن آدامز و متیو مک کاناگی – به راحتی در کنار هم قرار گرفتن ، شب بیدار ماندن ، نوشیدن و سیگار کشیدن به موسیقی متن فیلم مهیج ” هارد راک دهه 70 احساس شیرین ، واقعاً

فیلم تینیجری , فیلم های تینیجری عاشقانه , بهترین فیلم های تینیجری

بهترین فیلم های نوجوانانه یا تینیجری

8) فیلم کری (1976)
هیچ فیلمی به این شکل موثر جهنم نابالغ نوجوانی بودن را مانند اقتباس برایان دی پالما از اولین رمان کلاسیک استیون کینگ به تصویر نکشیده است. روز به روز ، اخراج کننده تیتراژ سیسی اسپاچک باید با قلدرهای مدرسه روبرو شود که او و شوهر مذهبی توهین آمیز مادر خداپسند او را مسخره می کنند – تا اینکه یک شوخی واقعاً زننده در هنگام جشن او را به خوبی و واقعاً از حد خارج می کند. نتیجه یک کوکتل چرخشی از خون ، تلکینزیس و خشم صالح زنانه است ، تغییرات احشایی بلوغ کاملاً جدید و فوق العاده به دست می آید. و اگر اقدامات کری در فینال آتشین کاملاً ستودنی نباشد ، عملکرد اسپاچک دلسوزی واقعی را برای یک شخصیت ترسناک که فقط هیولایی قابل بحث می شود ، می کند زیرا جهان بی رحمانه نسبت به او (و چه چیزی از این احساس نوجوان تر است؟) کری ژانر فیلم نوجوان رو به رشد را گرفت و آن را در سطل خون فرو برد.

نقد فیلم نابخشوده
بیشتر بخوانید

9)فیلم پسران گمشده (1987)
شاید باحال ترین فیلم نوجوان که تاکنون ساخته شده است ، پسران گمشده در واقع به عنوان یک فیلم نوجوان آغاز نشده اند. اما کارگردان جوئل شوماخر خیلی زود وقتی پروژه را از تهیه کننده ریچارد دونر تحویل گرفت این تغییر را داد. در اصل ، طایفه خون آشام ها و شکارچیان آنها جوان تر بودند ، اما این مورد برای شوماخر که می خواست فیلم “با هورمون ها بیداد کند” جذاب نبود. در همین حال ، سام و برادران قورباغه ، ما هستیم – آنها فرهنگ پاپ را به خود جلب کرده اند ، که توسط قهرمانان کمیک و سینما جسور شده اند و آماده هستند تا جهان را بپذیرند ، زیرا همه ما قبل از گزند واقعیت هستیم و به پوسته های خسته تبدیل می شویم . شوماخر خون آشام ها را استعاره ای از رابطه جنسی دهانی می دانست ، و پسران گمشده قطعاً تمثیلی در دوران نوجوانی است – این مربوط به این است که بخواهیم بهترین نسخه های خودمان باشیم ، از ضرب و شتم قلدرها ، برای نجات روز – و احساس می کنیم که جاودانه است. هرگز نمرد.

فیلم تینیجری , فیلم های تینیجری عاشقانه , بهترین فیلم های تینیجری

فیلم تینیجری , فیلم های تینیجری عاشقانه , بهترین فیلم های تینیجری

10) فیلم بوک اسمارت (2019)
اولین کارگردانی اولیویا وایلد دوستی نوجوانان را کاملاً جدید تر جشن می گیرد. Booksmart بهترین دوستان مولی (Beanie Feldstein) و ایمی (Kaitlyn Dever) را دنبال می کند ، دو دانش آموز بیش از حد موفق که می فهمند فقط یک شب مانده است تا به جای اینکه زندگی کنند ، سالهای تحصیل را جبران کنند. آنچه در پی می آید ، یک ماجراجویی سرخوشی در مسابقه با ساعت پر از مهمانی ها ، وعده ها و اجرای کاملاً عالی کارائوکه است. وایلد فیلم را با بازی و بازی كه در موسیقی متنوعی مملو از بانگر (Lizzo! Perfume Genius! LCD Soundsystem!) و طراحی تولید احساس می شود ، كارگردانی می كند كه می فهمد لباس و اتاق خواب یك دختر نوجوان تا چه اندازه حیاتی است. شخصیت های او نیز بی سر و صدا انقلابی هستند – واقعیت این که امی عجیب و غریب است ضروری است ، اما تنها نکته مهم نیست که مهم است. فراگیر ، دل باز و سرشار از انرژی: فوق العاده است.

فیلم تینیجری , فیلم های تینیجری عاشقانه , بهترین فیلم های تینیجری

فیلم تینیجری , فیلم های تینیجری عاشقانه , بهترین فیلم های تینیجری

پایان مقاله بهترین فیلم های تینیجری

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های مت مدیون

ترسیم یک گل هندسی با ایلاستریتور

فیلم های امیلیا کلارک

لیست لوازم ضروری آرایش

نقد فیلم جنگ ستارگان

فیلم گزارش فرانسوی

سریال خانه اژدها

نویسندگان ادبیات پست مدرن

بهترین کتاب های ادبیات یمن

بهترین فیلم های ویل اسمیت

هارولد رابینز

بیوگرافی کارل مارکس

معماری پست مدرن : ۴ عنصر معماری پست مدرن

نقد فیلم seven

نقد فیلم گذشته

آشنایی با موسیقی نیو ایج

فیلم زندگی شیرین

فیلم پرسه

نقد فیلم سگ اندلسی

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

17 − 7 =