صفحه اصلی > سینما : فیلم گزارش فرانسوی
ads

فیلم گزارش فرانسوی

فیلم گزارش فرانسوی

فیلم گزارش فرانسوی

فیلم گزارش فرانسوی وس اندرسون در جشنواره فیلم کن 2021 به نمایش در می آید.

جشنواره فیلم 2021 کن ، اعزام فرانسوی به لیست خود را اعلام می کند که اولین فیلم وس اندرسون پس از جزیره سگ ها است.

اخبار مربوط به جشنواره کن 2021 خبرهای خوبی را برای طرفداران وس اندرسون به همراه دارد ، زیرا به تازگی اعلام شده است که فیلم آینده وس اندرسون ، فیلم گزارش فرانسوی در جشنواره 2021 به نمایش در می آید. نه تنها فیلم The French Dispatch یکی از برجسته ترین جشنواره های مستقر در فرانسه خواهد بود ، بلکه اولین فیلم اندرسون از زمان استقبال از جزیره سگ ها است که در سال 2018 اکران نمایشی خود را نشان می دهد.

بیشتر بخوانید :فیلم بابادوک

در ابتدا قرار بود اولین فیلم سینمایی وس اندرسون که دارای بازیگران پر ستاره ای است ، پس از اکران جهانی در ژوئیه در جشنواره فیلم کن 2020 در 12 ماه مه. با این حال ، به دلیل همه گیری جهانی ناشی از COVID-19 ، جشنواره به همین دلیل لغو شد و The French Dispatch به تاریخ اکتبر منتقل شد ، تا اینکه دوباره به تعویق افتاد. اکنون قرار است فیلم گزارش فرانسوی در جشنواره جشنواره کن امسال که 6 تا 17 ژوئیه برگزار می شود ، به نمایش در آید.

گفته می شود که فیلم گزارش فرانسوی از عشق اندرسون به نیویورک الهام گرفته است و حول داستان های منتشر شده توسط یک مجله خیالی در شهر خیالی Ennui-sur-Blasé فرانسه است. خود اندرسون این داستان را “توضیح آسان” توصیف نکرده است و در طی مصاحبه ای با نشریه فرانسوی Charente Libre ، کارگردان آمریکایی ادامه داد که فیلم گزارش فرانسوی “در مورد یک روزنامه نگار آمریکایی مستقر در فرانسه است ، که برای نوشتن آنچه می خواهد جنگ می کند نوشتن.”

بیشتر بخوانید:فیلم بالهای کبوتر

بازیگران فیلم گزارش فرانسوی

در این فیلم گروه بازیگران کاملاً جدیدی با فرم وس اندرسون از جمله بنیسیو دل تورو (نگهبانان کهکشان ، سیکاریو) ، جفری رایت (کازینو رویال ، بتمن) ، الیزابت ماس ​​(داستان دستیار ، مرد نامرئی) حضور دارند. و Timothee Chalamet (با نام تو مرا صدا کن) و همچنین مظنونان معمولی وس اندرسون مانند جیسون شوارتزمن (راشمور ، اسکات زائر در برابر جهان) بیل موری (The Aquatic Life with Steve Zissou، St. Vincent) ، آدرین برودی (دارجلینگ محدود ، پیانیست) ، اوون ویلسون (آقای فاکس فوق العاده ، نیمه شب در پاریس) ، تیلدا سوینتون (هتل بزرگ بوداپست ، دکتر عجیب دکتر مارول) ، ویلیم دافو (هتل بزرگ بوداپست ، پروژه فلوریدا) ، Saorse Ronan (هتل بزرگ بوداپست ، لیدی بردی) ، ادوارد نورتون (MoonriseKingdom ، باشگاه مبارزه) ، Léa Seydoux (هتل Grand Budapest ، نامحرمان بدزدگان) ، Frances McDormand (جزیره سگها ، اسکار 2021 فیلم Nomadland برنده اسکار). “هتل گراند بوداپست” مانند تخم مرغ فابرژ است: این همه هوی و هوس و زیبایی و دیدگاه در 100 دقیقه کاملاً کوچک پیچیده است.

نقد فیلم زیر پوست (Under the Skin) اثر جاناتان گلیزر
بیشتر بخوانید

نیازی به گفتن نیست که جدیدترین فیلم کارگردان The Grand Budapest که نامزد دریافت جایزه شده است ، قطعاً بر اساس بازیگران گروه و تحسین منتقدان آندرسون ، بسیار زیاد است. این سوال است که آیا با توجه به هفت نامزدی گذشته اندرسون ، و صفر برد تاکنون ، فیلم گزارش فرانسوی نامزدی اسکار سال آینده را دریافت خواهد کرد یا نه.

بیشتر بخوانید :فیلم شورش بی دلیل

فیلم گزارش فرانسوی همچنین یکی از مهمترین موارد اضافه شده در جشنواره فیلم کن 2021 است که برای اولین بار از زمان تأسیس آن در سال 1946 ، در نهایت در سال 2020 به دلیل شیوع جهانی COVID-19 لغو شد. تعداد انگشت شماری از فیلم ها در اکران در فضای باز به نمایش در آمد. جالب است که ببینید جشنواره فیلم کن 2021 در طی جو جهانی چگونه قیمت می گیرد و موج های اعزامی فرانسه در میان منتقدان و مخاطبان چگونه ایجاد می کند.

پایان مقاله فیلم گزارش فرانسوی به کارگردانی وس اندرسون.

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.