صفحه اصلی > سینما : فیلم تراژدی مکبث
ads

فیلم تراژدی مکبث

فیلم تراژدی مکبث

فیلم تراژدی مکبث

قراردادی برای آوردن فیلم تراژدی مکبث ساخته جوئل کوئن با بازی دنزل واشنگتن و فرانسیس مک دورماند برندگان اسکار به تلویزیون اپل + منعقد شده است.

قراردادی منعقد شده است که برنده جایزه اسکار ، دنزل واشنگتن و ” فیلم تراژدی مکبث ” ساخته “فرانسیس مک دورماند” را پس از اجرای تئاتر ، به تلویزیون اپل + می رساند. اگر این مجسمه های طلایی کافی نبودند ، کارگردانی اقتباس شکسپیر توسط جوئل کوئن برنده اسکار انجام شده است ، با برنامه ای که اکنون برنامه آن است که فیلم تراژدی مکبث را در سه ماهه چهارم به صورت تئاتر در سراسر جهان منتشر کند ، قبل از شروع جهانی در Apple TV +.

بیشتر بخوانید :فیلم بابادوک

فیلم تراژدی مکبث به لطف شجره نامه خلاقانه بسیار چشمگیر و آن در جلوی دوربین و پشت دوربین ، احتمالاً یک مدعی جوایز خواهد بود و به اپل تی وی + عنوانی بسیار معتبر می بخشد تا به کاتالوگ استریم همیشگی آنها اضافه شود.

جوئل کوئن ، این بار به صورت انفرادی و بدون برادر و همکار همیشگی او ، ایتان ، در حال اقتباس و کارگردانی آخرین نسخه بلند نمایش محبوب ویلیام شکسپیر است. در این آخرین اقتباس قرار است بازیگر نقش قدرتمند بازیگری و برنده جایزه اسکار باشد که دنزل واشنگتن به عنوان تیتراژ مکبث همراه با برنده جایزه اسکار و فرانسیس مک دورمند ستاره Nomadland در نقش لیدی مکبث است. مک دورمند البته چندین بار با برادران کوئن کار کرده است قبل از اینکه در تریلر جنایی مورد تحسین منتقدان Fargo و همچنین کمدی سیاه Burn After Reading در کنار دیگران بازی کند.

در کنار دنزل واشنگتن و مک دورماند ، تراژدی مکبث در نقش بروژن گلیسون در بروژ در نقش شاه دانکن ، کوری هاوکینز در نقش مکدوف بازیگر استریت اوتا کامپتون ، هری ملینگ در نقش مالکوم و افسانه باستر اسکروگز بازی می کند و موسی اینگرام در نقش بانوی بازیگر نقش برجسته سریال گامبی وزیر است.

بیشتر بخوانید :فیلم بالهای کبوتر

برای کسانی که با داستان بارد آشنا نیستند ، فیلم تراژدی مکبث یک ارباب اسکاتلندی را دنبال می کند که توسط سه جادوگر متقاعد می شود که سرنوشت او این است که پادشاه اسکاتلند شود. مکبث با کمک همسر خطرناک و جاه طلب خود ، به شدت و خشن تلاش می کند تا تاج را تصاحب کند و آنچه را که به نظر او جایگاه شایسته خود به عنوان پادشاه است ، ادعا کند.

فیلم ترس روح را می‌خورد
بیشتر بخوانید

فرانسیس مک دورماند ، که به تازگی برای بازی در فیلم Nomadland جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را از آن خود کرده است ، پس از آن فاش کرد که چه چیزی باعث می شود اقتباس نمایش کلاسیک جوئل کوئن از نمایشنامه های قبلی متفاوت باشد. وی توضیح داد: “من فکر می کنم یک نکته بسیار مهم در مورد اقتباس جوئل این است که ما آن را مکبث نمی نامیم. ما آن را تراژدی مکبث می نامیم که به نظر من تمایز مهمی است.” “در اقتباس از جوئل ، ما در حال بررسی سن شخصیتها هستیم و اقتباس ما از نظر ماكبث بزرگتر است. من و دنزل واشنگتن بزرگتر از آنهایی هستیم كه اغلب به عنوان ماكبث انتخاب می شوند. ما در دوران یائسگی هستیم ، از سن باروری گذشته ایم. این فشار بر بلند پروازی آنها برای داشتن تاج فشار می آورد. من فکر می کنم مهمترین تمایز این است که این آخرین فرصت شکوه آنها است.

بیشتر بخوانید :فیلم شیرینی شانس

تاریخ پخش فیلم تراژدی مکبث

دقیقاً مانند بقیه دنیای فیلم سازی ، فاجعه مکبث به دلیل ادامه وضعیت جهانی با تأخیرهایی روبرو شده است. تولید در مارس سال گذشته متوقف شد ، قبل از اینکه دوباره در ماه جولای آغاز شود. تراژدی مکبث به طور کامل سیاه و سفید فیلمبرداری شده است و به منظور ایجاد احساسی “غیرقابل دور از واقعیت” کاملاً در مراحل صوتی فیلمبرداری شده است.

بنابراین یک بار دیگر ، فاجعه مکبث به صورت تئاتری توسط A24 منتشر می شود و پس از آن در اواخر سال جاری در تلویزیون اپل + پخش جهانی می شود. این از Deadline به ما می رسد.

پایان مقاله فیلم تراژدی مکبث

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

«پست قبلی

پست بعدی»