امروز برابر است با :19 بهمن 1401
فیلم های ویل اسمیت

بهترین فیلم های ویل اسمیت

فیلم های ویل اسمیت : در سن 51 سالگی ، ویل اسمیت یکی از موفق ترین ستاره های سینما در چند دهه گذشته است و مسیر حرکت او به آن مکان با اندازه گیری شهابی بود. اسمیت از رپ جوانی گرفته تا The Prince Prince of Bel-Air تا روز استقلال تا سلطه جهانی ، خیلی سریع روی شما بود و به سختی وقت ثبت نام داشتید که توانست دنیا را تصاحب کند. و در سال های اخیر ، او حتی وقتی ستاره اش یکی دو بار فرو رفته باشد ، دوست داشتنی و دوست داشتنی باقی مانده است. او حتی موفق شد همچنان در جوخه خودکشی جذاب باشد ، که تصور می شد این غیرممکن است.

بهترین فیلم های ویل اسمیت

فیلم های ویل اسمیت

با مقاله بهترین ( فیلم های ویل اسمیت ) با بامدادی ها همراه شوید.

و فکر نکنید که او عمق هم ندارد ، و هم در درام (علی) و هم در فیلم های پرفروش چهار ربع (“من افسانه هستم) نقش های” جدی “بازی می کند. اسمیت حتی با گام های اشتباه خود همچنان به نوعی ستاره سینما باقی مانده است که شما دیگر نمی بینید. با انتشار فیلم Gemini Man ، ما برگشتیم و همه بازی های فیلم او را رتبه بندی کردیم.

(یادداشت سریع: ما تصمیم گرفتیم که کارهای صوتی او را در فیلم های انیمیشن کنار بگذاریم. و متأسفم ، برایت نمایش تئاتر نگرفت ، بنابراین در اینجا حضور ندارد. به هر حال برای اسمیت بهتر است که آن را نادیده بگیریم.)

1. فیلم مردان سیاهپوست (1997)
مطمئناً ، این مرد یک نمایشگر عالی است. اما صادق باشید: این فیلم – و شخصیت – است که شما ابتدا به فکر می افتید وقتی کسی از ویل اسمیت نام می برد. مردان سیاهپوش معجزه یک فیلم پرفروش – یک فیلم اکشن علمی تخیلی مضحک ، خنده دار و چشم نواز است – و اسمیت با کل کار مانند یک لارو بزرگ رفتار می کند. هیچ ستاره سینمایی باعث بی احترامی Blasé نمی شود ، همانطور که هیچ ستاره سینمایی باعث نمی شود که فیلم های مهم مانند جالبترین چیز در جهان احساس شوند. میدونی چیه؟ او این جلوه را خوب نشان داد.

بهترین فیلم های مارتین مک دونا
بیشتر بخوانید

Grierson & Leitch به طور منظم در مورد فیلم های جمهوری نوین می نویسند و پادکست فیلم را میزبانی می کنند. آنها را در Twittergriersonleitch دنبال کنید یا به سایت آنها griersonleitch.com مراجعه کنید.( فیلم های ویل اسمیت )

2. فیلم علی (2001)
مرگ محمدعلی ممکن است قدردانی تازه ای به این بیوگرافی عمیقاً تکان دهنده و مورد علاقه کم آورده باشد ، اما هیچوقت عظمت عملکرد اسمیت مورد اختلاف نبود. علی دو طرف این بازیگر پویا – سرگرم کننده الکتریکی و دراماتژیک روح – را در یک کل کامل ادغام می کند ، و بوکسور نمادین را به عنوان نمایشگر نهایی معرفی می کند که همچنین نسبت به آشفتگی سیاسی و نژادی اطراف او حساس بود ( . اسمیت با کسب اولین نامزدی خود در اسکار ، از جذابیت خود مانند سلاحی استفاده می کند و به مغناطش نیش مانند زنبورعسل علی ضربه می زند.( فیلم های ویل اسمیت )

3. I Am Legend (2007) فیلم
این فیلم هرگز پایان آن را کاملاً مشخص نمی کند – و پایان اولیه آن از کتاب ، اما توسط مخاطبان آزمون رد می شود ، ممکن است مکان بهتری برای فرود باشد – اما اسمیت به عنوان مردی که هر کسی را که دوست داشت و می شناخت ، اما هنوز هم ، به رغم خودش ، به جلو ادامه می دهد. این یک عملکرد دشوار است ، و قدرت آن در عدم تمایل اسمیت برای انجام هر کاری آسان است: شما می توانید بگویید که او در آنچه مردی مانند این تجربه خواهد کرد سرمایه گذاری کرده است و به نظر می رسد از این بابت آسیب دیده است. همه چیز در این فیلم کار نمی کند ، اما ممکن است کم لطف ترین عملکرد اسمیت باشد.( فیلم های ویل اسمیت )

4. روز استقلال (1996)
این دنباله اسمیت را برنمی گرداند ، و دهانه بزرگی در مرکز خود برجای می گذارد: آیا تا به حال این چنین موفقیت بزرگی کرده بودیم ، آیا اگر برای اسمیت نبود اینقدر به این اهمیت می دادیم؟ این فیلم کاملاً استاندارد پورنوگرافیک است که فاجعه تلقی می شود – البته در سبک لال و بی آزار رولند امریچ انجام شده است – اما اسمیت هر بار که ظاهر می شود آن را زنده می کند. جای تعجب نیست که او چنین ستاره 4 ژوئیه شد: این آمریکاست که چگونه می خواهیم خود را ببینیم ، کمی جان وین ، کمی محمد علی. به زمین خوش آمدید!( فیلم های ویل اسمیت )

بهترین فیلم های ران هاوارد
بیشتر بخوانید

بهترین فیلم های ویل اسمیت

بهترین فیلم های ویل اسمیت

5. شش درجه جدایی (1995)
این اقتباس از بازی برنده جایزه پولیتزر جان گوار تمام جذابیت هایی را برای Caced Smart Upper East Side Crowd داشت که یک بازیگر جوان به دنبال ایجاد یک سر و صدا می خواست ، اما آنچه خیره کننده است این است که اسمیت در بعضی مواقع چقدر آتش و اشتیاق ایجاد می کند در حال پاک کردن دامپزشکان فصلی دونالد ساترلند و استوکارد Channing درست از روی صفحه نمایش. اسمیت در ابتدا به عنوان یک فرد غرق در رفتار که یک زوج فرهیخته نیویورک را اعتقاد دارد که پسر سیدنی پوآتیه است ، کمی رفتار می کند ، اما هنگامی که فریبکاری او کشف شد ، او و فیلم به یک چیز بسیار خشن و سخیف تبدیل می شوند. حتی اگر قبل از این اسمیت را جذاب می دیدید ، عملکرد او توجه شما را جلب کرد: صبر کنید ، او می تواند این کار را انجام دهد؟ از برخی جهات ، او از همان زمان کاملاً خودش را به چالش نکشید.( فیلم های ویل اسمیت )

6. پیگیری خوشبختی (2006)
یکی از سخت ترین کارهایی که ستاره های A-list باید انجام دهند تصویر کردن مردم “معمولی” است. (خیلی طولانی در کانون توجه باشید و ارتباط مشترکتان را از دست می دهید.) اما اسمیت دومین نامزدی بهترین بازیگر نقش اول مرد را بدون زحمت با بازی کریس گاردنر بدست آورد که در اوایل دهه 1980 هنگام تربیت پسر کوچکش (پسر خودش اسمیت ، جیدن) به بی خانمانی افتاد. در عملکرد اسمیت هیچ چیز نمایشی وجود ندارد ، که برای شخصیتی که توسط زندگی مورد ضرب و شتم قرار گرفته است بسیار حیاتی است اما همچنان به یک خوش بینی سرسخت متصل است. علاقه آشکار اسمیت به پسرش از طریق صفحه نمایش تابیده می شود.( فیلم های ویل اسمیت )

7. Hancock (2008)
عصبی ترین فیلم موفقیت آمیز اسمیت او را در نقش ابرقهرمانی بازی می کند که یک احمق نیز هست و به نظر می رسد این بازیگر از احتمال تغییر تصویر تمیز و جنجالی خودش گنگ است. هنکوک همیشه تمایل خود را برای هجو تاریک فیلم های کمیک بوک و نیاز به ارائه تماشایی بزرگ و بزرگ روی صندلی ها متعادل نمی کند. اما اسمیت تفاوت و درد را در یک شخصیت قدرتمند پیدا می کند که می تواند جهان را نجات دهد اما نمی تواند از مسیر خودش خارج شود.( فیلم های ویل اسمیت )

بهترین فیلمهای اسپیلبرگ
بیشتر بخوانید

8. دشمن دولت (1998)
این فیلم اکشن هیجان انگیز تونی اسکات در دوره ضد گلوله اسمیت به بازار آمد که هیچ غلطی نمی توانست انجام دهد. (هشدار اسپویلر: غرب وحشی وحشی سال بعد این روند را به پایان خواهد رساند.) این بار گربه باحال یا قایق نمایشی مروارید نیست: او در نقش یک وکیل خوش اخلاق رفتار می کند که در یک توطئه دولت مخلوط شده است ، و فقط عامل مرموز ژن هاکمن است. قادر به نجات او است. دشمن دولت نامزد نامزدی اسمیت برای نقش های نمایشی بود که به زودی دنبال خواهد کرد ، و او به عنوان یک پسر معمولی که برای زندگی اش می جنگد فرمانده و دلسوز است.( فیلم های ویل اسمیت )

9. I، Robot (2004)
یک تریلر نسبتاً اساسی که به خصوص پیر نشده است – برخلاف کتاب ایساک آسیموف که بر اساس آن ساخته شده است – و احساس خطر می کند ، از جمله اینکه با قرار دادن یک محصول واقعاً عجیب و غریب. اسمیت می تواند در خواب این نوع پلیس Wry را بازی کند ، اما او در بین هرج و مرج اطرافش یک نیروی ثابت است. او همچنین یک ستاره اکشن شگفت آور فوری است: او جسمی ، مطمئن ، اما همچنین آسیب پذیر و پافشاری است. او این کار را آسان تر از آنچه هست نشان می دهد.( فیلم های ویل اسمیت )

معرفی فیلم های ویل اسمیت

فیلم های ویل اسمیت

10. Men in Black 3 (2012)
این اولین فیلمی بود که اسمیت بعد از 2008 Hancock و Seven Pounds ساخته شد و چهار سال دوری از مالتی پلکس تنها به ما یادآوری می کرد که ما چقدر آن پسر را دوست داریم. Men in Black 3 خاطرات بد دنباله سال 2002 را شسته و اسمیت را بیشتر با جاش برولین ، که در گذشته در نقش مأمور K تامی لی جونز بازی می کرد ، جفت کرد. روایت پرش از زمان و تأثیر جالب توجه جروز توسط برولین از نکات برجسته این فیلم است که به اسمیت اجازه می دهد تا دوباره به حالت فیلم-ستاره بازگردد و زمان بندی کمیک جالب و بی نظیری را برای عامل J ارائه دهد.( فیلم های ویل اسمیت )

بهترین فیلمهای نیکول کیدمن
بیشتر بخوانید

پایان مقاله ( فیلم های ویل اسمیت )

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

کتاب های سارتر|نقاشی دورا مار و گربه|بهترین فیلم های لارس فون تریه|فیلم ال دورادو|۱۰ رمان برتر ادبیات آلمان|سریال اوزارک|رمان های برتر ادبیات فرانسه|نقد فیلم کارخانه آمریکایی|موتزارت کیست؟|فیلم گزارش فرانسوی|بزرگان موسیقی کلاسیک|دانته آلیگیری|بهترین فیلم های ایزابلا روسلینی|بهترین فیلم های دنیل رادکلیف|بهترین فیلم های مارتین اسکورسیزی|بهترین فیلم های ویم وندرس|بهترین فیلم های جیمز کامرون

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یک =