صفحه اصلی > شخصیت های کمیک : معرفی شخصیت زاتانا زاتارا ، جادوگر قدرتمند دی سی
ads

معرفی شخصیت زاتانا زاتارا ، جادوگر قدرتمند دی سی

شخصیت زاتانا زاتارا

شخصیت زاتانا زاتارا دختر جادوگر جیووانی “جان” زاتارا و سیندلا ، یکی از اعضای نژاد عرفانی همو مگی است. زاتانا توسط پدرش در خانه ای کوچک در نیویورک ، در نزدیکی بدنام آرکهام پناهنده شد. مادر زاتانا ظاهراً پس از تولدش درگذشت ، اما سرانجام او فهمید که سیندلا مرگ خود را جعل کرده تا به نزد مردمش برگردد.

زاتانا از نوادگان مستقیم هنرمند و جادوگر لئوناردو داوینچی است و با نوستراداموس ، الساندرو كاگلیوسترو ، كیمیاگران مشهور نیكولاس فلامل و ایوان فولكانلی و لرد آریون آتلانتیسی خویشاوند است. پسر عموی او ، زاخاری زاتارا ، نیز یک شعبده باز است.

معرفی شخصیت زاتانا زاتارا

شخصیت زاتانا زاتارا

یافتن شغل زاتارا و استیج
Zatanna پیش از آنکه قدرت جادویی واقعی خود را هنگام تحقیق در مورد ناپدید شدن پدرش کشف کند ، به یک توهم موفق صحنه تبدیل شد. در تلاش او ، از قهرمانان مختلفی از جمله Hawkman و Hawkgirl ، Atom ، Green Lantern و Man Elongated کمک خواست. سرانجام ، زاتانا پدرش را در دنیای خرما مستقر کرد ، جایی که او در کنار کپی های جادویی قهرمانانی که در سفر خود ملاقات کرد سفر کرد و سرانجام به پدرش پیوست ، که به دلیل طلسم شیطانی مجبور شد از او دور شود جادوگر ، Allura.

زاتانا سپس کار خود را به عنوان شعبده باز صحنه ادامه داد و خیلی دیرتر ، او قهرمانان برجسته دیگری مانند The Flash ، Supergirl و Green Arrow را ملاقات کرد. همانطور که او کار مرحله ای خود را دنبال می کرد ، او جف اسلون را استخدام کرد ، مأموری که به زودی دوست بسیار نزدیک خواهد شد و با او ماجراهای مختلفی را تجربه می کند. اندکی پس از پیدا کردن جف ، Allura با در اختیار داشتن زاتارا به آنها حمله کرد. زاتانا و جف مجبور بودند چندین موانع در ابعاد دیگر را پشت سر بگذارند تا اینکه به زمین بازگشتند و برای همیشه Allura را شکست دادند.

معرفی شخصیت زاتانا زاتارا

شخصیت زاتانا زاتارا

مدتی ، زاتانا به عنوان جادوگر صحنه به کار خود ادامه داد و همچنین با قدرت خود به افراد نیازمند کمک می کرد. زاتانا قبل از انتخاب به عضویت کامل ، در موارد مختلف به لیگ عدالت آمریکا کمک کرد. هنگامی که به عضویت لیگ عدالت درآمد ، زاتانا لباس منظم خود را برای مبارزه با لباس تغییر داد ، همچنین نام مستعار خود را از “زاتانا ، شعبده باز” به “زاتانا جادوگر” تغییر داد.

10 تا از ترسناک ترین ابرقهرمانان دی سی
بیشتر بخوانید

جادوی مقدماتی
متأسفانه ، کار او به عنوان بخشی از لیگ ، زاتانا را از حد توانایی های خود خارج کرد و پس از شرکت در موارد برجسته لیگ ، قدرت جادویی او کم شد تا جایی که توانایی های عرفانی او به نصف کاهش یافت. به این معنی که او فقط می توانست جادوی ابتدایی را کنترل کند ، که فقط به او امکان کنترل نیروهای طبیعی را می داد.

این باعث کاهش فعالیت های زاتانا به عنوان بخشی از لیگ شد و وی تا حدی با هدایت نماینده خود فعالیت مرحله ای خود را از سر گرفت. در این مدت ، زاتانا با شیونگر ، روبرو شد که توسط Dark Zatanna ، نسخه پیچنده ای از معشوقه سحر و جادو که در یک بعد تاریک زندگی می کرد و سعی در کشتن جف داشت ، برای تضعیف Zatanna به او قدرت داد. زاتانا موفق شد جلوی تصویر آینه تاریک خود را بگیرد و کار مرحله ای خود را ادامه دهد.

معرفی شخصیت زاتانا زاتارا

شخصیت زاتانا زاتارا

هنگامی که بیشتر اعضای لیگ مشغول بودند ، زاتانا تنها عضوی بود که به زن شگفت انگیز در برابر قاضی کمک می کرد. در مأموریت دیگری برای کمک به بتمن و سوپرمن ، زاتانا تحت تأثیر جادوی سیاه قدرتمند قرار گرفت و تنها پس از آنکه Wonder Woman او را به جزیره بهشت ​​برد و از اشعه بنفش شفابخشی بر روی او استفاده کرد بهبود یافت.

در یک برخورد نزدیک دیگر با ماورالطبیعه ، هلاتر ، شیطان قدرتمندی که سعی در استفاده از زاتانا برای شکست لیگ عدالت داشت ، زاتانا را درگیر خود کرد ، اما موفق نشد.  یکی از آخرین وظایف وی به عنوان عضو لیگ کمک به شیطان آبی در برابر شیطان / موجودی به نام نبیروس بود. پس از تخریب ماهواره Justice League ، اعضای اصلی لیگ تصمیم به انحلال تیم گرفتند. با این حال ، آکوامن ، که یکی از اعضای بنیانگذار بود ، تصمیم به ایجاد Justice League Detroit گرفت و Zatanna به تیم جدیدی متشکل از قهرمانان قدیمی و جدید پیوست.

پایان مقاله شخصیت زاتانا زاتارا

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

آموزش عکاسی از محصول|نقد فیلم جنگ فردا|تحلیل نقاشی شب پرستاره|بهترین فیلم های ژان پیر ملویل|تعریف سوئیت در موسیقی|کسب درآمد اینترنتی از طریق طراحی وب سایت|فیلم خواهران غریب|جدیدترین فیلم های اکشن ۲۰۲۱|آموزش ساخت شلف دیواری برای دکوراسیون منزل : یک راهنمای گام به گام

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

16 − 12 =