صفحه اصلی > شیوه زندگی : آموزش ساخت شلف دیواری برای دکوراسیون منزل : یک راهنمای گام به گام
ads

آموزش ساخت شلف دیواری برای دکوراسیون منزل : یک راهنمای گام به گام

شلف دیواری

آموزش ساخت شلف دیواری : آیا به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر کتابهای دست و پاگیر اتاق نشیمن خود هستید ، یا قفسه های ساده ای به حمام کوچک خود اضافه می کنید؟ یک روش قفسه بندی که در سالهای اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است ، شلف دیواری است – سبک مینیمالی که به راحتی انجام می شود و شخصیت زیادی به خانه شما می بخشد.

آموزش ساخت شلف دیواری

شلف دیواری

شلف دیواری چیست؟

شلف های دیواری (که به آن قفسه های دیواری نیز گفته می شود) قطعه هایی از چوب هستند که مستقیماً به دیوار شما متصل شده اند ، به طوری که هیچ سخت افزاری با بالا نگه داشتن آنها قابل مشاهده نیست ، و باعث می شود به نظر برسد که در مقابل دیوار شما “شناور” هستند.

چندین روش مختلف برای ساخت یک شلف دیواری وجود دارد ، از ساخت یک جعبه توخالی که به صورت اسلاید بر روی یک قاب گرفته تا استفاده از تخته های چوب منفرد متصل به یک قاب با رولپلاک. شلف های دیواری روشی عالی برای نظم بخشیدن به وسایل خود هستند (خواه کتاب ، حوله یا وسایل تزئینی را روی آن نگه دارید) در عین زیبایی زیبا و براق.

برای ساخت شلف دیواری به چه موادی نیاز دارید؟

ساخت شلف های دیواری یک کار کاملاً ساده است ، به شرطی که ابزار و مواد مناسب را داشته باشید. شما می توانید از اندازه ها و ضخامت های مختلف تخته های چوب استفاده کنید. برای ساخت یک شلف دیواری ، به این مواد نیاز دارید:

دو تخته چوب 2 “x 3”. شما باید یکی از این تخته ها را به چهار قسمت مختلف برای قاب داخلی و جلو ببرید. تخته باقی مانده به عنوان قفسه شما عمل خواهد کرد.

تخته چوبی 1 “x 6”. این تخته قسمت بالای قفسه شما را تشکیل می دهد.

تخته چوبی 1 “x 4”. این تخته کف قفسه شما را تشکیل می دهد.

تخته سه لا اینچی. این تخته سه لا را به قسمت جلوی قفسه خود وصل کنید تا قاب داخلی آن پوشیده شود.

پیچ های چوبی. برای مونتاژ قطعات چوب به پیچ های 1 یا 2 اینچی احتیاج دارید ، به علاوه چندین پیچ 3 اینچی برای اتصال قاب قفسه خود به دیوار.

چگونه سگ خود را از جویدن ناخواسته متوقف کنیم
بیشتر بخوانید

ناخن های برد ناخن های Brad برای نصب شلف های دیواری ایده آل هستند زیرا قطر کم آنها پنهان کردن آنها را آسان می کند. تخته های سایز مناسب برای تفنگ ناخن خود بخرید.

اره گرد. برای برش اندازه چوب شما به اره نیاز دارید. در حالی که اره گرد ارزانترین و ساده ترین است ، اره میت یا اره رومیزی نیز کار می کند. اگر اره ندارید ، می توانید چوب خود را به یک فروشگاه لوازم خانگی برده و اندازه آنرا ببرید.

یک دریل. برای اتصال قطعات چوب و قفسه های خود به دیوار ، به یک مته احتیاج دارید.

یک نوار اندازه گیری اندازه گیری نوار به شما کمک می کند تا قفسه های خود را به درستی مرتب کنید.
اسلحه ناخن یک اسلحه ناخن به شما امکان می دهد تخته سه لا خود را به جلو و پایین هر قفسه ناخن بزنید.

چسب چوب. در حالی که از نظر فنی اختیاری است ، چسب چوب می تواند شلف های شما را از پشتیبانی ساختاری بیشتری برخوردار کند.

یک سنباده برای اینکه جلوه صاف و حرفه ای به چوب خود بدهید ، به سنباده زنی نیاز دارید. شن و ماسه کمربند یا سنباده دستی بسیار عالی کار می کند ، اما اگر سنباده در دست ندارید می توانید از کاغذ سنباده استفاده کنید.

یک مرحله. سطح ابزاری است که به شما اطمینان می دهد قفسه های شما به زمین افقی هستند تا اشیا از آن سر نخورند.

گل میخ یاب برای اطمینان از ایمن بودن قفسه های خود ، باید آنها را درون گل میخ های دیواری خود قرار دهید – تخته های ضخیمی که “اسکلت” دیوار شما را تشکیل می دهند و از آن پشتیبانی می کنند. میخ یاب دستگاه کوچکی است که محل گل میخ های شما را در دیوار تشخیص می دهد.

اگر گل میخ های شما در نزدیکی جایی نیست که بخواهید قفسه های خود را آویزان کنید ، می توانید لنگرهای دیواری را خریداری کنید ، که موارد پلاستیکی کوچکی هستند (که به شکل پیچ هستند) که قبل از سوراخ کردن سوراخ در دیوار ، ابتدا وارد دیوار می شوند.

لکه و پارچه برای افزودن جلای صیقلی به قفسه های شناور خود ، می توانید لکه را با پارچه بمالید. رنگ آمیزی یک مرحله اختیاری است.

نحوه انتخاب سگ مناسب | 6 فاکتور که باید در نظر بگیرید
بیشتر بخوانید

آموزش ساخت شلف دیواری

شلف دیواری

چگونه می توان چوب را برای شلف دیواری خود اندازه گیری و برش داد
قبل از اینکه بتوانید شلف دیواری خود را جمع کنید ، باید چوب خود را اندازه بگیرید و برش دهید. می توانید چوب خود را به هر اندازه ای که می خواهید ببرید ، اما مثال زیر برای یک قفسه شناور 2 “x 3” است.

طول قفسه خود را تعیین کنید. دیواری را که قفسه خود را در آن قرار داده اید بررسی کنید و سپس طول قفسه مورد نظر را اندازه بگیرید. این شماره را یادداشت کنید.

برای قاب داخلی خود چوب برش بزنید. سه تکه چوب 4 اینچی را از یکی از تخته های چوبی 2 “x 3” ببرید. هنگامی که شروع به ساخت قفسه های خود می کنید ، این قطعات 4 اینچی را به تخته چوب 2 “x 3” باقیمانده خود متصل می کنید. این قطعات به عنوان قاب پشتیبانی داخلی عمل می کنند و باید در لبه جلوی قفسه شما خاتمه یابد.

برای بالای قفسه چوب برش بزنید. یک تخته چوب 1 “x 6” برای قسمت بالای قفسه خود ببرید.

برای پایین قفسه چوب برش بزنید. یک تخته چوب 1 “x 4” برای پایین قفسه ببرید.

برای جلوی قفسه چوب برش بزنید. یک تخته سه لا ¼ اینچی را برای جلوی قفسه خود ببرید تا قاب داخلی را بپوشاند.

چگونه شلف دیواری خود را در 6 مرحله جمع کنیم

پس از تهیه کلیه لوازم مورد نیاز ، می توانید شلف دیواری خود را با استفاده از این راهنمای گام به گام ، که از چوب با اندازه گیری های زیر استفاده می کند ، شروع کنید: یک تخته چوب 2 “x 3” ، سه تخته 4 اینچ و یک … قطعه ای برش خورده از یک تخته 2 “x 3” ، یک تخته چوب 1 “x 6” و یک تخته چوب 1 “x 4”:

شلف خود را سمباده بزنید. قبل از چیدن شلف های خود ، از سنباده برای صاف کردن چوب خود ، خلاص شدن از شر لبه های ناصاف و استفاده از محصول نهایی حرفه ای تر استفاده کنید ، مثل اینکه همه یک تکه چوب است. (اگر قفسه شما از طول دیوار عبور می کند ، نگران قطعات جانبی نباشید ، زیرا آنها قابل مشاهده نخواهند بود.)

21 نوع لباس شنا : تفکیک سبک های لباس شنا
بیشتر بخوانید

شلف خود را لکه دار کنید. برای تغییر رنگ چوب ، با استفاده از یک پارچه طبق دستورالعمل های لکه ، آن را لکه دار کنید. قبل از شروع به جمع آوری قفسه ها ، اجازه دهید تا چوب خشک شود.

قاب پشتیبانی را جمع کنید. اکنون آماده جمع آوری شلف های خود هستید. چوب های خود را جمع کنید شما باید یک تخته بلند 2 “x 3” داشته باشید که طول قفسه شما را اجرا کند ، به علاوه سه قطعه 4 اینچی که عمق قفسه شما را اجرا می کنند. سه قطعه کوتاه را در برابر تخته بلند به شکل E بزرگ قرار دهید ، یکی در انتهای آن و یکی در وسط.

برای اطمینان از تکیه گاه ، قطعات کوتاه را به داخل تخته بلند پیچ ​​کنید. برای تقویت بیشتر پیوند می توانید بقطعات چسب چوب بزنید.

قاب پشتیبانی را به دیوار خود وصل کنید. با استفاده از یك گل میخ ، قفسه خود را به دیوار بچرخانید با مداد علامت گذاری كنید. سپس ، از سطح استفاده کنید تا مطمئن شوید قفسه شما کج و معوج نخواهد بود. ضلع بلند E را به دیواره نگه دارید و در هر نقطه پیچ های طولانی را سوراخ کنید. اکنون قاب باید به طور ایمن به دیوار متصل شود.

بالا و پایین قفسه خود را وصل کنید. تخته های 1 “x 4” را در بالای قفسه قرار دهید و آن را پیچ کنید. با استفاده از میخ میله خود ، تخته 1 “x 6” را به پایین قفسه وصل کنید.

جلو را وصل کنید. تخته سه لا اینچی را به قسمت جلوی قفسه خود وصل کنید تا قاب داخلی آن پوشیده شود. قفسه شناور شما اکنون کامل است.

آموزش ساخت شلف دیواری

شلف دیواری

منبع مستر کلاس

بیشتر بخوانید:

فیلم های مشابه موربیوس را تماشا کنید|فرق رپ و هیپ هاپ چیست؟|آشنایی با موسیقی نیو ایج|فیلم جریان اصلی|بهترین فیلمهای استنلی کوبریک|فیلم ترس روح را می‌خورد|نقد فیلم شب هشتم | The 8th Night 2021|آموزش نوشتن رزومه : ۴ روش برای ثبت رزومه قوی|فیلم ونوم ۲|نقد فیلم تصنیف باستر اسکراگز

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاه کاربران (1 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

2 + 20 =