صفحه اصلی > سینما : نقد فیلم Meander | فیلم پیچ و خم
ads

نقد فیلم Meander | فیلم پیچ و خم

فیلم پیچ و خم

” فیلم پیچ و خم ” همانند بسیاری از فیلم های ترسناک معاصر آغاز می شود ، با چشم انداز تیره و تار و موسیقی کاملاً بدخلق ، در این حالت یک بلوز مصنوعی ، بیش از حد ساخته شده از مزامیر 23 ، خوانده شده توسط شاون جیمز. جاده خالی در زمینه رنگ آبی عمیق دیده می شود و در وسط آن Gaia Weiss ’Lisa نهفته است.

با مقاله نقد فیلم Meander | فیلم پیچ و خم با بامدادی ها همراه باشید.

نقد فیلم پیچ و خم

فیلم پیچ و خم

وقتی او موافقت کرد سوار کامیونی شود که توسط رانو آدام (پیتر فرانتسن) اداره می شود ، به مرد اعتماد می کند: “من نمی خواهم بمیرم. من فقط می خواهم دخترم را دوباره ببینم. ” این روز نهمین سالگرد تولد دخترش بود. سنگین ، متمایل به کشنده.

هوم اما اوه ، یک گزارش رادیویی در کامیون در حال توصیف یک قاتل زنجیره ای است که صلیبی بر روی دست راست خود خالکوبی کرده است … و سپس آدام با دست راست خود با یک صلیب خال کوبی شده رادیو را خاموش می کند … و سپس آن زمان خاموشی

لیزا در یک محفظه استیل از خواب بیدار می شود ، یک کت و شلوار کت و شلوار بسته و یک دستبند بزرگ با بازخوانی زمان روشن روی آن دارد. او به زودی فهمید که برای فرار از مرگ در اثر آتش سوزی ، تکه تکه شدن ، سوختگی اسیدی ، غرق شدن و موارد دیگر ، باید از طریق یک سری تونل های استوانه ای حرکت کند. اجساد ناخوشایند کسانی که قبل از او می آمدند گاهی در مسیر او ظاهر می شوند.

نقد فیلم پیچ و خم

فیلم پیچ و خم

آنها بسیار چروک هستند. به زودی او صدای انسان دیگری را می شنود. صدایی شبیه یکی از برادران گامبی در طرحی قدیمی از مونتی پایتون. به زودی چشمش به او دوخته شد. در ابتدا به نظر می رسد مرد “این …” است که با بازی مایکل پالین که هر قسمت از سریال تلویزیونی پایتون را شروع می کرد. اما صبر کن … آدم است.

خوب ، فکر می کنم توضیحات طرح را بگذارم. حدود 30 دقیقه اول ، داشتم فکر می کردم که ” فیلم پیچ و خم ” به نویسندگی و کارگردانی ماتیو توری ، نمایشگاه دیگری در پرونده من خواهد بود که ترس معاصر از نظر خلاقیت و اخلاق ورشکسته است. علاوه بر این ، ذهن من به قلمرو قابل قبول پیچید: من فکر کردم که این شرورهای فیلم ترسناک از کجا به پول ، تجهیزات و نیروی کار برای ساخت این زندانهای پیچیده معما رسیده اند؟ حداقل “مکعب” تمثیلی بود. و اتاق فرار یک تجارت است.

فیلم 355
بیشتر بخوانید

هنوز هم ، فیلم ارائه می دهد برخی از تصاویر جالب است. جمجمه شناور با چشمی بزرگ فلزی جالب توجه است. بعضی از قسمتهای لوله سفید با نور سفید وجود دارد که من را به یاد “فانتاسم” می اندازد. “فانتاسم” هم خیلی منطقی نبود ، بنابراین شاید من باید این تصویر را کمی شل کنم. در حالی که لیزا شخصیت جذاب و جالب توجهی نیست ، عملکرد ویس کاملا متعهدانه است.

یک بار موفق شدم کمی سبک تر شوم – حتی همانطور که خود فیلم از این کار امتناع ورزید – از آن لذت بردم. حتی در حالی که با یادآوری “دفاع از زندگی شما” به قلمرو خود فرو رفته بود. (هشدار خراب کننده: شاید “Meander” تمثیلی باشد.) کارگردان و بازیگر نقش اصلی فرانسوی هستند و اخیراً فرانسوی ها تمایل به جدی گرفتن از خود در مورد موضوعات ژانر با استرس بیشتر از حد معمول دارند.

نقد فیلم پیچ و خم

فیلم پیچ و خم

“Phantasm” ، همانطور که می توان فهمید ، همیشه جنبه ناخوشایندی داشت ، همانطور که قدرت بی نظیر AC / DC با دیدن گیتاریست اصلی الف آن با لباس بچه دبستانی خمیرمایه می شود. ” فیلم پیچ و خم ” چنین حس سرگرم کننده ای ندارد اما برخی از مناظر و شوک های جدید را ایجاد می کند.

منبع نقد فیلم

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های چارلی کافمن|فیلم جعبه سیاه|تعریف سمفونی در موسیقی کلاسیک|مکتب اومانیسم|بهترین فیلم‌های واکین فینیکس|کسب درآمد اینترنتی|فیلم سواران عدالت|فرق رپ و هیپ هاپ چیست؟|بهترین فیلم های میشل ویلیامز

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

5 × 4 =