صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم‌های واکین فینیکس
ads

بهترین فیلم‌های واکین فینیکس

بهترین فیلم‌های واکین فینیکس

بهترین فیلم‌های واکین فینیکس

بهترین فیلم‌های واکین فینیکس : واکین فینیکس اولین جشن اسکار خود را جشن می گیرد! این سال با تحسین جهانی برای بازی در فیلم خشن تاد فیلیپس “جوکر” برای او یک سال بزرگ بود که باعث شد وی چهارمین نامزدی اسکار و اولین پیروزی به عنوان بهترین بازیگر مرد باشد.

واکین فینیکس با محافل جوایز بیگانه نبوده است. وی برای سه جایزه اسکار دیگر (“گلادیاتور” ، “راه رفتن روی خط” ، “استاد”) ، پنج جایزه گلدن گلوب (از جمله برنده شدن در سال 2005 “Walk the Line” و “Joker”) و پنج بازیگر سینما نامزد شده است. جوایز صنفی (از جمله پیروزی برای “جوکر”).

مجله بامدادی ها شما را با بهترین فیلم‌های واکین فینیکس ،آشنا میکند. بهترین فیلم‌های واکین فینیکس شامل فیلم های ذکر شده در بالا ، به علاوه “او” ، “معاون ذاتی” ، “برای مرگ” و موارد دیگر است.

با مقاله بهترین فیلم‌های واکین فینیکس همراه ما باشید.

1. WALK THE LINE (2005)
کارگردان: James Mangold. نویسندگان: گیل دنیس ، جیمز منگولد. بازیگران خواکین ققنوس ، ریز ویترسپون ، جینیفر گودوین ، رابرت پاتریک.

تا به امروز ، بازی فینیکس از جانی کش پیروزی هنری او باقی مانده است ، نه اینکه صرفاً سعی در اجرای یک اجرا شبیه صدا داشته باشد بلکه درعوض سعی در رسیدن به اصل انسان داشته است. عملکرد ققنوس عمدتاً به تفسیر او از کش به عنوان یک شوهر بستگی دارد – انتخابی بسیار هوشمندانه و در میان زندگی نامه های موسیقی. ققنوس برای بازی در نقش نقدی ، اولین جایزه گلدن گلوب را به دست آورد و دومین بار جایزه اسکار و چهارمین جایزه انجمن بازیگران سینما را دریافت کرد. بهترین فیلم‌های واکین فینیکس

بیشتر بخوانید :بهترین فیلمهای جان فورد

با مقاله بهترین فیلم‌های واکین فینیکس همراه ما باشید.

2. HER (2013)
نویسنده / کارگردان: اسپایک جونزه. بازیگران خواکین ققنوس ، امی آدامز ، رونی مارا ، اسکارلت جوهانسون ، اولیویا وایلد ، کریس پرات.

اگرچه به احتمال زیاد تعداد کمی از ما واکین فینیکس را در زندگی واقعی یک دوبل می دانیم ، اما او مطمئناً در یک داستان عاشقانه علمی-تخیلی Spike Jonze یکی از آنها را به طور موثر بازی کرد. اگرچه تئودور تومبلی (ققنوس) دوست دختر جدیدی (امی آدامز) دارد ، اما شیفته سیستم عامل رایانه ای خود می شود که صدای زنانه ای دارد که تئودور او را سامانتا می نامد (با صدای اسکارلت جوهانسون). گرچه تئودور به عنوان یک معاشقه بی گناه آغاز می شود ، اما نمی داند رابطه وی و سامانتا چگونه بر زندگی او تأثیر می گذارد. برای بازی در نقش تئودور ، واکین فینیکس نامزد چهارمین جایزه گلدن گلوب شد.

بهترین فیلم های الیور استون
بیشتر بخوانید

3. THE MASTER (2012)
نویسنده / کارگردان: پل توماس اندرسون. بازیگران خواکین ققنوس ، فیلیپ سیمور هافمن ، ایمی آدامز.

پس از فاجعه روابط عمومی که “من هنوز اینجا هستم” ، شهرت واکین فینیکس به شدت آسیب دیده بود ، اما درست زمانی که او می خواست به پایین برسد ، واکین فینیکس توسط پل توماس اندرسون نجات یافت ، که نقش بزرگی در “استاد” نوشت کاملاً مناسب استعدادهای واکین فینیکس است. دامپزشک جنگ جهانی دوم فردی کوئل (ققنوس) که به نظر نمی رسد می تواند با زندگی در خانه سازگار شود ، تحت پرستار لنکستر دود (فیلیپ سیمور هافمن) که رهبر معنوی جنبشی به نام “علت” است ، برده می شود. فردی شاگرد مشتاق می شود ، تصمیمی که پشیمان خواهد شد. برای بازی در نقش فردی ، ققنوس سومین نامزدی اسکار و سومین نقاشی طلایی گلوب را به دست آورد. بهترین فیلم‌های واکین فینیکس

بیشتر بخوانید:بهترین فیلمهای جان وین

4. JOKER (2019)
کارگردان: تاد فیلیپس. نویسندگان: تاد فیلیپس ، اسکات سیلور. بازیگران خواکین ققنوس ، رابرت دنیرو ، زازی بیتز ، فرانسیس کانروی.

بدون شک بحث برانگیزترین فیلم سال 2019 برداشت تاد فیلیپس در مورد ریشه های کریسمس معروف بتمن ، جوکر ( واکین فینیکس) بود. منتقدان به شدت در مورد کیفیت فیلم اختلاف نظر داشتند ، اما تجسم واکین فینیکس از شخصیت منفی مشهور DC Comics تقریباً به اتفاق آرا به همراه اولین پیروزی در اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را تحسین کرد. آرتور فلک ، بازیگر کمدین مشتاق ذهنی ، با احتیاط تحت فشار قرار گرفتن توسط اطرافیان و جامعه به طور فزاینده ای تحت فشار قرار گرفت و او را به جنون رساند. این عملکرد جسورانه و گاه شجاعانه ای است که شاید یکی از بهترین های ققنوس باشد. آکادمی مطمئناً همینطور فکر کرد ، همانطور که گلدن گلوب ، بفتا ، SAG و منتقدان انتخاب کردند ، همه جایزه های او را به دست آوردند.

5. GLADIATOR (2000)
کارگردان: ریدلی اسکات. نویسندگان: دیوید فرانتزونی ، جان لوگان ، ویلیام نیکلسون. بازیگران راسل کرو ، واکین فینیکس ، کانی نیلسن ، الیور رید ، ریچارد هریس.

اولین توجه جدی جایزه واکین فینیکس به خاطر بازی در نقش کمودوس شیطانی ، پسر جاه طلب امپراتور روم ، مارکوس اورلیوس (ریچارد هریس) بود. به عنوان کومودوس ، واکین فینیکس یک برافروختگی انحطاطی را نشان داد که قبلاً هرگز آن را نشان نداده بود اما برای شخصیت بسیار مناسب بود. سرانجام واکین فینیکس روی نقشه جوایز قرار گرفت. برای بازی در نقش کمودوس ، واکین فینیکس اولین نامزدی اسکار ، اولین نق زدن گلدن گلوب و دومین نامزدی انجمن بازیگران صفحه را به دست آورد. بهترین فیلم‌های واکین فینیکس

بیشتر بخوانید:بهترین فیلمهای جیمز استورات

6. شما هرگز واقعاً اینجا (2018) نبودید
نویسنده / کارگردان: لین رامسی. بازیگران واکین فینیکس ، اکاترینا سامسونوف ، الکس مانت.

بهترین فیلم های ایمی آدامز
بیشتر بخوانید

در فیلم تحسین شده توسط لین رامسی ، واکین فینیکس ، که برای بازی در جشنواره بهترین جایزه بازیگر را از آن خود کرد ، نقش جو را بازی می کند ، یک تفنگ برای استخدام است که توسط یک سناتور ایالت نیویورک قرارداد می بندد و خدمات جو را برای یافتن دختر گمشده خود نینا درگیر می کند. او موفق می شود این دختر را نجات دهد ، اما پلیس ، با اعتقاد به اینکه او ربوده شده است ، وارد نینا می شود و جو را به شدت زخمی می کند. جو که می داند در مورد این کار درست نیست ، جو به صحنه جنایت برمی گردد و سرانجام می تواند نینا را نجات دهد. اگرچه “تو هرگز واقعاً اینجا نبودی” یک فیلم ژانر خشن است ، اما عملکرد داخلی واکین فینیکس کاملاً تعادل با ضرب وشتم موجود در اطراف او است.

7. VHERENT VICE (2014)
نویسنده / کارگردان: پل توماس اندرسون. بر اساس رمان توماس پینچون. بازیگران واکین فینیکس ، جاش برولین ، اوون ویلسون ، کاترین واترستون.

حتی در فیلمبرداری عجیب پل توماس اندرسون ، “معاون ذاتی” یک فیلم واقعی از فیلم است. واکین فینیکس در سال 1970 هیپی P.I. از داك اسپورتلو كه توسط بانوان فاطمه Shasta Fay Hepworth (كاترین واترستون) از او خواسته می شود تا از دوست پسر جدیدش در برابر آدم ربایی و قرار گرفتن در یك موسسه روانی محافظت كند. نیازی به گفتن نیست که همه چیز برای Doc به طور ناگهانی بسیار پیچیده می شود. ققنوس برای بازی در نقش Doc ، پنجمین نامزدی گلدن گلوب را به خود اختصاص داد. بهترین فیلم‌های واکین فینیکس

8. HOTEL RWANDA (2004)
کارگردان: تری جورج. نویسندگان: کیر پیرسون ، تری جورج. با بازی دون چیدل ، سوفی اوکونادو ، واکین فینیکس ، نیک نولته.

در فیلم تری جورج درباره نسل کشی در رواندا ، واکین فینیکس نقش جک داگلیش ، گزارشگر واقعی آمریکایی را بازی می کند که تا حد زیادی مسئول گزارش دادن مشکلات مردم رواندا از طریق گزارش های خود از حوزه بود. به عنوان داگلیش ، واکین فینیکس به عنوان متناسب با مواد و. با شماره گیری مجدد آن ، ققنوس به عنوان یک روزنامه نگار بی معنی کاملا باورپذیر است. واکین فینیکس برای بازی در نقش داگلیش ، سومین نامزدی جایزه انجمن بازیگران صفحه را به خود اختصاص داد.

بیشتر بخوانید: بهترین کتاب های ادبیات ایتالیا

پایان مقاله بهترین فیلم‌های واکین فینیکس

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

«پست قبلی

پست بعدی»