امروز برابر است با :31 اردیبهشت 1401
لوازم ضروری آرایش

لیست لوازم ضروری آرایش

لیست لوازم ضروری آرایش : شما نمی توانید بدون ابزار مناسب خانه بسازید و بدون آنها نیز نمی توانید بدون لوازم ضروری آرایش ظاهر آرایش ایجاد کنید. بابی براون ، هنرمند گریم آیکونیک می گوید که استفاده از برس و اسفنج مناسب باعث می شود که آرایش برتر شما به شهرت برسد و باعث شود محصولات آرایش متوسط ​​و بودجه شما یک مارک گران قیمت باشد.

لیست لوازم ضروری آرایش

لوازم ضروری آرایش

ابزارهای لوازم ضروری آرایش برای کیت شما

هنگامی که اصول آرایش را یاد گرفتید و در برخی از محصولات زیبایی جدید سرمایه گذاری کردید ، می خواهید مجموعه ای از لوازم ضروری آرایش را جمع آوری کنید تا به شما کمک کند تا آرایش شما بی عیب باشد.

1. اسفنج های آرایشی:
اسفنج انتخابی Bobbi یکبار مصرف است ، که برای یک آرایشگر که به طور منظم بسیاری از آرایش های افراد مختلف را انجام می دهد کاملاً منطقی است. اسفنج های یکبار مصرف به معنای زمان کمتری برای تمیز کردن ابزار و شانس کمتری برای پناه دادن به باکتری است.

با این حال ، آنها فوق العاده سازگار با محیط زیست نیستند. بنابراین ، به خود لطف کنید و یکی یا دو اسفنج آرایشی رنگارنگ که شبیه تخم مرغ هستند را سرمایه گذاری کنید. (آنها در تمام نقاط قیمت وجود دارند و برای کمک به شما در استفاده از آرایش خود در مناطق روی حیله و تزویر مانند ناحیه زیر چشم یا اطراف بینی طراحی شده اند.)

2. برس آرایشی:
تعداد برس آرایشی به اندازه محصولات آرایش وجود دارد. چشم انداز برس می تواند بسیار طاقت فرسا باشد و بسیار گران باشد ، گرانی که با مواد درگیر ارتباط زیادی دارد – برس های موی حیوانات هزینه بیشتری نسبت به برس های الیاف مصنوعی دارند ، اما مورد اول لزوماً موثرتر نیست.

بسیاری از مارک های زیبایی بی رحمانه و وگان ، برس های آرایش مصنوعی با عملکرد بالا تهیه می کنند که مقرون به صرفه است. برس های خوب احساس نرمی و پر بودن دارند و نباید هنگام استفاده از آنها موهای صورت را بریزند. شما فقط برای انواع محصولی که بیشترین استفاده را خواهید کرد به برس نیاز دارید – در ابتدا نگران محصولات فوق العاده خاص نباشید. چهار ملزومات مطلوب برس آرایشی Bobbi عبارتند از:

21 نوع لباس شنا : تفکیک سبک های لباس شنا
بیشتر بخوانید

برس کانسیلر برای پوشاندن سیاهی و لک ها با دقت
یک برس سایه برای سایه چشم و براق شدن روی درب ها
برس خط چشم برای استفاده با خط چشم ژل (یا برس مدادی برای استفاده با خط چشم مداد)
برس رژگونه برای کشیدن رنگ روی گونه ها

لیست لوازم ضروری آرایش

لوازم ضروری آرایش

بسته به روال آرایشی خود ، ممکن است بخواهید در مجموعه برس خود قرار دهید: برس کابوکی برای برنز ، برس فن برای هایلایتر ، برس زاویه دار برای استخوان بندی گونه ها ، برس ابرو و برس پایه. (Beautyblender برای فونداسیون مایع بسیار مناسب است ، اما ممکن است انواع دیگر فونداسیون به برس نیاز داشته باشد. نوع پوست شما انتخاب فونداسیون را تعیین می کند.)

3. فر مژه:
اگر مژه های شما به صورت طبیعی حلقه نمی شوند ، استفاده از یکی از این موارد قبل از استفاده از ریمل به بالا ماندن کمک می کند.

4. موچین:
برای از بین بردن موهای ابرو ، نوارهای مژه مصنوعی بگذارید ، یا کارهای دیگر را هدف قرار دهید.

5. Velour Powder Puff، Brush Powder، or Full-Coverage Face Brush:
تا پایه خود را با گرد و غبار یکنواخت پودر صورت یا پودر گیرکننده در جای خود محکم کنید. (پودر به پوست چرب کمک می کند تا ظاهری مات پیدا کند ، اما اگر ترجیح می دهید اسپری تنظیم کننده ای داشته باشید ، که می تواند برای خشکی پوست مناسب باشد)

6. برس Spoolie:
برای نظافت ابروها ، از بین بردن مژه ها و به طور کلی کمک به هر چیز مربوط به موهای ریز.

7. سواب پنبه:
عالی برای پاک کردن اشتباهات کوچک آرایش با پاک کننده آرایش یا کمک به لکه گیری و ترکیب خطوط آستر خشن.

8. تیز کننده خط چشم:
اگر مرتباً از خط چشم مداد استفاده می کنید.

لیست لوازم ضروری آرایش

لوازم ضروری آرایش

نحوه شستن برس های آرایشی
اگر می خواهید روی برس های آرایشی خوب سرمایه گذاری کنید ، مراقبت صحیح از آنها باعث می شود سالها دوام بیاورند. این به معنای تمیز کردن معمول آنها است. تمام آنچه شما نیاز دارید یک صابون مایع ملایم است (شامپوی کودک برای این کار به خوبی کار می کند).

شکل صورت شما شبیه کدام یک از اشکال هندسی است؟ نحوه آرایش 6 مدل صورت
بیشتر بخوانید

مقداری آب گرم بزنید و کمی صابون به کف دست خود اضافه کنید. برس های خود را روی کف خود بچرخانید تا آب شفاف شود. آب اضافی سر مسواک را فشار داده و با دستها آنها را دوباره شکل دهید. بگذارید در حالت خوابیده و خشک در هوا خشک شوند – نه اینکه در حالت ایستاده باشند.

منبع سایت مستر کلاس

بیشتر بخوانید:

سریال غیرمعمول فصل چهارم|بهترین فیلمهای استنلی کوبریک|بهترین فیلم های جسیکا چستین|کسب درآمد با تدریس آنلاین|فیلم ضیافت|ارتباط رنگ ها با نت های موسیقی|معرفی دستگاه‌ها و ردیف های موسیقی ایرانی|بهترین فیلم های بن افلک|تعریف سونات در موسیقی|فیلم جن

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 19 =