صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم های بن افلک

بهترین فیلم های بن افلک

بهترین فیلم های بن افلک

بهترین فیلم های بن افلک

بن افلک رابطه بی نظیری با تماشاگران سینما دارد. وقتی او برای اولین بار در اواسط دهه 90 به صحنه آمد ، مردم او را می پرستیدند. او و BFF مت دیمون فیلمنامه Good Will Hunting را نوشتند و آنها اسکار گرفتند! سپس افلک در پروژه های مختلف با کوین اسمیت همکاری کرد و مخاطبان شروع به کار کردند. وقتی فیلم هایی مانند جیگلی ، جرسی دختر و دردویل اکران شدند ، اعتبار افلک کوبنده شد.

سپس در سال 2010 ، اتفاق معجزه آسایی رخ داد! بن افلک کارگردانی چند فیلم را شروع کرد و همچنین در آنها بازی کرد و آنها بسیار خوب بودند. اینها فیلم هایی مانند هالیوود لند ، فیلم شهر و فیلم آرگو بودند. افلک به جهانیان یادآوری کرد که او بازیگری فراتر از توانایی و کارگردانی خارق العاده است.

بهترین فیلم های بن افلک

وی برای بازی در نقش Batman V Superman: Dawn of Justice انتخاب شد و دور انتخاب های جنجالی مانند The Accountant و Live by Night را شروع کرد. با این وجود بن افلک باقی مانده است. او بیش از 20 سال در معرض دید عموم بوده و در مورد همه چیز از وضعیت رابطه ، مبارزه با اعتیاد و تباهی خود با مت دیمون مورد موشکافی قرار گرفته است.

بن افلک با سهم عادلانه خود از مشکلات دست و پنجه نرم کرده است ، اما درست زمانی که هالیوود آماده است تا “او را بنویسد” ، او بهتر از هر زمان دیگری بازمی گردد ، اما هنوز چیزی برای اثبات دارد. افلک همیشه احساس خواهد کرد که چیزی برای اثبات دارد ، اما ندارد. او قبلاً آن را ثابت کرده است. فیلم های موجود در این لیست ثابت می کنند.

بیشتر بخوانید:بهترین فیلم های جیمز کامرون

با مقاله بهترین فیلم های بهترین فیلم های بن افلک همراه بامدادی ها باشید. و همچنین بیوگرافی بن افلک را میتوانید از اینجا دنبال کنید.

10) Phantoms (1998)
در 20 سالگی جشن 20 سالگی اش برگزار شد ، فانتوم ها به افلک اجازه دادند تا رکاب مهربان خود را که در همکاری هایش با کوین اسمیت مشهور بود ریخته تا ریزه کاری های خود را به عنوان یک مرد برجسته و برجسته نشان دهد.

9) Dogma (1999)
یکی از بسیاری از همکاری های بین افلک و کوین اسمیت ، دوگما بهتر از هرگونه حق داشتن بود. دوگما روی دو فرشته افتاده متمرکز شد که به دنبال روزنه ای برای بازگشت به بهشت ​​بودند ، حتی اگر این امر باعث آخرالزمان شود. وقتی اولین بار اکران شد بحث برانگیز بود ، داگما از آن زمان به یک فیلم فرقه مانند تبدیل شده است.

این موضوع با موضوعات فوق العاده ای مانند مجازات ، بخشش ، سرنوشت در مقابل اراده آزاد و موارد دیگر سروکار داشت. افلک در این فیلم با رفیق خود مت دیمون بازی کرد و هر دو بازی خوبی را ارائه دادند. آنها قرار بود آدمهای بدی باشند ، مطمئنا. اما مخاطبان هنوز وقتی درمورد چقدر بشر می خورد ، کمی خود را در کنار خود می دیدند. اوه پسر ، اگر فقط آنها الان می توانستند انسانیت را ببینند.( بهترین فیلم های بن افلک )

بیشتر بخوانید: 100 فیلم برتر تاریخ

8) Armageddon (1998)
هنگامی که یک سیارک شروع به سقوط به سمت زمین می کند ، این یک گروه از فضانوردان ، مته ها و افراد دیگر هستند که می توانند بمب هسته ای را در داخل آن منفجر کنند قبل از اینکه به زمین سقوط کند و باعث آرماگدون شود. بروس ویلیس در نقش هری استامپر پیش از شروع تخریب دوران کودکی مردم ، بازیگران فیلم حماسی فاجعه را به کارگردانی مایکل بی هدایت می کند. این افلک بود که برجسته بود.

بهترین فیلم های چارلی چاپلین
بیشتر بخوانید

او نقش AJ کوکی را بازی کرد ، فضانوردی که اتفاقاً با دختر هری هم قرار بود و توسط Liv Tyler بازی می کرد. هری علی رغم اینکه فکر نمی کرد AJ به اندازه کافی برای دخترش مناسب است ، AJ و بقیه خدمه خود را برای نجات جهان به فضا هدایت می کند.( بهترین فیلم های بن افلک )

7) فیلم پرل هاربر (2001)
آنها می گویند همه چیز در عشق و جنگ عادلانه است و پرل هاربر 2001 (دوباره به کارگردانی مایکل بی) هر دو مورد زیادی داشت. بن افلک در این درام عاشقانه تاریخی در کنار جاش هارت نت و کیت بکینسیل بازی کرد. با زمینه جنگ جهانی دوم ، پرل هاربر تمرکز خود را روی راف مک کالی (با بازی افلک) و بهترین دوستش ، دنی واکر (با بازی هارتنت) قرار داده است. هر دو مشتاق ورود به جنگ ژاپنی ها و پیروزی در جنگ برای کشورشان به عنوان خلبان وارد جنگ جهانی دوم می شوند.

راف در واقع آنقدر مشتاق است که زودتر از دنی آنجا را ترک می کند و ترجیح می دهد ابتدا در اروپا بجنگد. در حالی که راف مشغول دفاع از کشورش است ، دنی وقت خود را برای ارائه “راحتی” به دوست دختر راف ، اِولین (با بازی بکینزل) از دست نمی دهد. به یک مثلث عاشقانه دیوانه تبدیل می شود و همه چیز در سواحل هاوایی به سطح زمین می آید ، وقتی سه نفر از آنها درست قبل از حمله به هم متحد می شوند ، حدس می زنید ، پرل هاربر ( بهترین فیلم های بن افلک )

بیشتر بخوانید:بهترین فیلم های گری کوپر

( بهترین فیلم های بن افلک )

بهترین فیلم های بن افلک

6) فیلم حسابدار (2016)
بن افلک بازیگر خوبی است. دراین شکی نیست. بله ، خوش قیافه است. بله ، او خنده دار است. او همچنین یک ستاره اکشن عالی است اما بیش از همه ، افلک می تواند بازی کند. هرگز این امر بیشتر از فیلم حسابدار در سال 2016 مشهود نبود. در این فیلم افلک در نقش کریستین وولف ، ستاره ریاضی بازی می کند که به عنوان CPA زندگی آرامی دارد. جز این که معلوم نیست زندگی او خیلی آرام نیست.

بهترین فیلم های اسکارلت جوهانسون
بیشتر بخوانید

کریستین در واقع یک حسابدار مستقل برای سازمان های مختلف جنایی است. همانطور که زن جوانی (با بازی آنا کندریک) وارد زندگی مسیحی می شود ، درست زمانی که شروع به درک حقیقت یکی از مشتری های خود می کند ، باید برای هر دو زندگی آنها بجنگد. او این کار را می کند ، تا اینکه با سایه ای از گذشته خود روبرو شود.

در این فیلم افلک با به تصویر کشیدن شخصیتی با سندرم آسپرگر به چالش کشیده شد. بازی در آن نقش آسانی نیست ، اما او آن را با ظرافت و ظرافت کامل بازی کرد. نوع حسابدار برای بسیاری از بینندگان زیر رادار پرواز کرد ، اما قطعاً باید مورد بازنگری قرار گیرد زیرا کاملاً خوب است.( بهترین فیلم های بن افلک )

بیشتر بخوانید:بهترین فیلم های سیدنی لومت

5) Batman V Superman: Dawn of Justice (2016)
هنگامی که برای اولین بار اعلام شد که بن افلک برای بازی در فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice Zack Snyder’s Batman انتخاب شده است ، طرفداران خشمگین شدند! آیا اسنایدر دردویل را ندیده بود؟ بن افلک در ابرقهرمان بودن مهارت ندارد. حق با هواداران بود. افلک در ابرقهرمان بودن مهارت نداشت.

او در این کار عالی بود! اگرچه BVS در بهترین حالت واکنش ولرم دریافت کرد ، افلک به عنوان بهترین قسمت کل فیلم اعلام شد. او دقیق ترین کتاب مصور بتمن بود که جهان تاکنون دیده است.

افلک شوالیه تاریکی و بروس وین را به کمال کامل بازی کرد. بروس وین او خسته ، کتک خورده ، کبود شده و عصبانی بود. اگر این تنها نسخه “شوالیه تاریکی بازمی گردد” از بتمن بود که می دیدیم ، افلک آن را از پارک بیرون زد. فقط شرم آور است که افلک قبل از اینکه بتواند در فیلم انفرادی بتمن خودش کارگردانی کند و بازی کند ، هرگونه علاقه به بازی در این شخصیت را از دست داد.( بهترین فیلم های بن افلک )

4) Chasing Amy (1997)
همکاری دیگر افلک و کوین اسمیت ، تعقیب امی نوع دیگری از داستان عاشقانه بود. اما همچنین یکی از بهترین هاست. افلک در نقش هولدن مک نیل ، نویسنده کتاب های مصور عاشق زنی به نام آلیسا (با بازی جوی لورن آدامز) می شود. آلیسا هر چیزی است که هولدن در یک دختر می خواست. او درخشان است ، خنده دار است و بیش از این می تواند خودش را در اتاق خواب نگه دارد. تنها مشکل این است که ، آلیسا یک لزبین است.

بهترین فیلمهای جیمز دین
بیشتر بخوانید

حال ، هولدن باید تصمیم بگیرد که فقط با آلیسا “دوست” باشد. اما این به زودی پیچیده می شود و اکنون هولدن و آلیسا باید با احساسات خود و یکدیگر روبرو شوند تا بقیه عمر خود را در “تعقیب امی” سپری نکنند. بنابراین به صحبت می کنند. افلک در این نقش بسیار خوب کار می کند. او آسیب پذیر و عاشق است. افلک در این فیلم فوق العاده قابل گفتگو است. همه ما امی را تعقیب کرده ایم. اگر یک فیلم وجود داشت که مخاطبان را به شدت در “تیم افلک” کاشته بود ، آن تعقیب امی بود.( بهترین فیلم های بن افلک )

3) The Town (2010)
فیلم های گانگستری که مجرمی با قلب طلا را انجام می دهد “فقط یک کار دیگر” یکی از لذت های گناه ما است. چیزی که ما از دوست داشتن آن احساس گناه نمی کنیم ، فیلم The Town در سال 2010 است. این شهر توسط بن افلک کارگردانی شد و او در نقش داگ مک ری ، یک سارق بانک از ضلع جنوبی بوستون بازی کرد که به جز روابط با بهترین دوستش جیمز (با بازی جرمی رنر) هیچ رابطه واقعی برای گفتگو ندارد.

در طی یک سرقت به خصوص خشن بانک ، جیمز یک عابر بانک را به گروگان می گیرد. سرانجام ، آنها او را رها کردند اما اکنون داگ باید به دنبال او بگردد تا بفهمد دقیقاً چه کاری انجام می دهد یا نمی داند. با این کار ، او در نهایت عاشق او می شود و اکنون باید بین زندگی عاشقانه و زندگی جنایتکارانه یکی را انتخاب کند.

خوشبختانه مأمور FBI ، آدام فراولی (با بازی Jon Hamm) از تصمیم گیری برای او بیش از حد خوشحال است. متأسفانه برای داگ این است که Frawley فقط راهی برای خروج به سلول زندان ارائه می دهد. اکنون ، داگ باید قبل از ریختن خون دیگر ، روابط خود را با عابر بانک ، بهترین دوستش و FBI متعادل کند.

این یکی از بهترین فیلم هایی است که بن افلک در آن بازی کرده است و این شاید به دلیل کارگردانی بسیار خوب بن افلک باشد. افلک به عنوان ستاره و کارگردان ثابت کرد که راه خود را در پشت و جلوی دوربین می داند. تاون یکی از بزرگترین تریلرهای جنایی در تاریخ مدرن است و حداقل 2/3 موفقیت از عملکرد و کارگردانی افلک حاصل شده است.( بهترین فیلم های بن افلک )

بیشتر بخوانید: جان هیوستون

2) فیلم دختر گمشده (2014)
اگر کسی بتواند شخصیتی را بازی کند که مخاطب مطمئن نیست که باید در آن طرف باشد ، این بن افلک است. دختر رفته رمانی است که توسط جیلیان فلین نوشته شده و توسط فلین و کارگردان دیوید فینچر برای صفحه نمایش اقتباس شده است. در این فیلم روزاموند پایک در نقش ایمی ، دختری که رفته بود و افلک در نقش همسرش که نیک بود اما امیدوارم قاتل نباشد ، بازی کرد.

بهترین فیلم های هانکه
بیشتر بخوانید

هنگامی که امی گم می شود ، نیک مظنون اصلی است و مخاطبان مجبور می شوند که عقیده داشته باشند که نیک بی گناه است. Gone Girl یک کتاب خارق العاده بود که به یک فیلم خارق العاده تبدیل شد. رزاموند پایک در نقش امی فوق العاده است. مخاطبان به همان سرعتی که نیک عاشقش شد عاشق او می شوند.

از آنجا که همه ما فیلم های Lifetime را دیده ایم ، به این باور رسیده ایم که نیک او را قتل کرده است. اما جواب آنقدر خشک و خشک نیست که تصور کنید. Gone Girl وسیله نقلیه مناسبی برای بن افلک بود. او مجبور شد یک انسان معیوب را با گذشته ای سایه بازی کند اما هنوز هم باید آنقدر دوست داشتنی باشد که مخاطبان کاملاً از او دست نکشند. افلک بیش از تحویل در یکی از بهترین هیجان های حافظه اخیر است.( بهترین فیلم های بن افلک )

1) فیلم ویل هانتیگ خوب (1997)
اشتباه نکنید ، Good Will Hunting نمایش مت دیمون بود. بدون شک دیمون بهترین عملکرد را در دوران حرفه ای خود ارائه داد. رابین ویلیامز نیز باورنکردنی بود. اما ما نمی توانیم از میزان خوب ، باورپذیری و صداقت بن افلک از دوست كودكی ویل ، چاكی ، چشم بپوشیم. منطقی است که این یک اجرای باورپذیر باشد ، زیرا افلک و دیمون آنهایی بودند که فیلمنامه را نوشتند.

هنوز هم ، آن صحنه آخر وقتی كه چاكی به خانه ویل می رود ، در را می كشد و می فهمد كه سرانجام ، ویل قرار نیست پاسخی بدهد – هنوز هم اشك را در می آورد. بن افلک بازیگر فوق العاده ای است. این نباید یک استدلال باشد. او همچنین اتفاقاً نویسنده ، کارگردان و تهیه کننده بسیار خوبی نیز هست. او استعداد بالایی دارد اما نمی ترسد به جهانیان نشان دهد که او نیز یک انسان است – از این رو اعلامیه خود در مورد مسائل اعتیاد و تصمیم خود برای ورود به اعتیاد.( بهترین فیلم های بن افلک )

بیشتر بخوانید: تحلیل نقاشی شب پرستاره

پایان مقاله بهترین فیلم های بن افلک

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

10 + 13 =