صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم های جسیکا چستین
ads

بهترین فیلم های جسیکا چستین

بهترین فیلم های جسیکا چستین

بهترین فیلم های جسیکا چستین

بهترین فیلم های جسیکا چستین : جسیکا چستین به تدریج به یکی از هیجان انگیزترین و قدرتمندترین بازیگرانی تبدیل شده است که امروز در فیلم ها کار می کنند. او قبل از اینکه فرصتی پیدا کند تا مهارت های بازیگر نقش اصلی خود را در برخی از پروژه های بزرگ به نمایش بگذارد ، به سرعت در نقش های فرعی برجسته برای خود نامی به وجود آورد.

با مقاله بهترین فیلم های جسیکا چستین همراه ما باشید.

جسیکا چستین شدت و پیچیدگی را در نقش های خود به ارمغان می آورد و در عین حال تمایل دارد که همیشه نقش های جدیدی را تجربه کند. او در ژانرهای مختلف چشمگیر بوده است و طی سالهای گذشته با تعداد زیادی از فیلمسازان چشمگیر کار کرده است. به گزارش IMDb ، در اینجا بهترین فیلم های جسیکا چستین است.

بیشتر بخوانید :بهترین فیلم‌های واکین فینیکس

1.فیلم میان ستاره ای

چستین به دنیای علمی-تخیلی اکتشافات فضایی بازگشت که این بار توسط کریستوفر نولان هدایت شد. این فیلم در آینده ای نه چندان دور اتفاق می افتد که در آن یک مهندس (متیو مک کاناهی) برای ماموریت فضایی برای یافتن سیاره ای مناسب که بشریت می تواند از آن فرار کند ، استخدام می شود.

نولان یک بار دیگر ثابت کرد که او یک کارگردان با بصیرت و یک داستان سرای مبتکر است. داستان پیچیده و برانگیزنده تفکر به عنوان یک ماجراجویی بزرگ ، و همچنین یک پیام عاشقانه تأثیر گذار است. این نخستین فیلم از لیست بهترین فیلم های جسیکا چستین میباشد. بهترین فیلم های جسیکا چستین

2. فیلم The Help (8.1)

چستین برای نقش آفرینی و اولین نامزدی اسکار برای بازی در صحنه سرقت در فیلم “راهنما” به ثمر رسید. راهنما بر اساس رمان پرفروش ، نویسنده ای مشتاق را در دهه 1960 دنبال می کند که تصمیم می گیرد زندگی کارمندان خانه آمریکایی آفریقایی تبار را که به خانواده های سفیدپوست ثروتمند در جنوب خدمت می کنند ، شرح دهد.

فیلم داستانی خنده دار و تأثیرگذار با بازیگران باورنکردنی است. ویولا دیویس یک اجرای اصلی قدرتمند را ارائه می دهد ، اکتاویا اسپنسر در یک نقش برنده اسکار عالی است و چستین در یک نقش مکمل خنده دار و جذاب است. بهترین فیلم های جسیکا چستین

بیشتر بخوانید : فیلم مردی با کلاه

3.فیلم مریخی

بهترین فیلم های دیوید فینچر
بیشتر بخوانید

چستین بخشی از گروه چشمگیر داستان علمی-تخیلی عالی مریخ ریدلی اسکات بود. مت دیمون در نقش یک فضانورد بازی می کند که به طور تصادفی در یک مأموریت به مریخ عقب مانده است. در حالی که ناسا برای نجات تلاش می کند ، او باید مهارت های خود را برای زنده ماندن به تنهایی در کره زمین به کار گیرد.

این فیلم یک ماجراجویی فوق العاده هوشمندانه و سرگرم کننده است که دامون آن را با ارائه عملکرد مرکزی و خارق العاده ارائه می دهد. یک حس شوخ طبعی در داستان وجود دارد ، و همچنین یک پیام متفکرانه در مورد اینکه چگونه هوش چنین ابزاری قدرتمند است. بهترین فیلم های جسیکا چستین

بیشتر بخوانید:بهترین فیلمهای فلینی

4.فیلم خانم اسلون (7.5)

چستین در درام سیاسی خانم اسلون بازی کرد که به برخی از موضوعات دکمه داغ می پردازد. چستین نقش یکی از جدی ترین لابی های واشنگتن را بازی می کند که وقتی قدرتمندترین حریف خود را هدف قرار می دهد ، حرفه خود را در معرض خطر قرار می دهد.

Chastain اجرای برنده دیگری را ارائه می دهد که بیشتر فیلم را حمل می کند. این فیلم خود نگاهی سرگرم کننده و هوشمندانه به دنیای پرمخاطره درگیری های قدرت در واشنگتن است. این باعث می شود که شما یک تجربه لبه از مجموعه خود را داشته باشید. بهترین فیلم های جسیکا چستین

بیشتر بخوانید : فیلم زنی پشت پنجره

5.فیلم بازی مولی (7.4)

آرون سوركين ، فيلمنامه نويس مشهور ، نخستين كارگرداني خود را با اين درام بر اساس يك داستان واقعي انجام داد. چستین در نقش مولی بلوم ، ورزشکار سابق المپیک است که با میزبانی بازی های پوکر پرمخاطب برای افراد مشهور و پرطرفدار ، شهرت بیشتری کسب می کند.

چستین در نقش اصلی برجسته است. او شوخ طبعی ، آسیب پذیری و قدرت را برای شخصیت به ارمغان می آورد ، و از این رو شخصیتی آسان برای ریشه یابی اوست. سورکین یک بار دیگر فیلم نامه ای تیز و هوشمند درست می کند و همچنین مهارت خود را در پشت دوربین ثابت می کند.

بیشتر بخوانید :

6.فیلم Zero Dark Thirty (7.4)

چستین با بازی در تریلر سیاسی Zero Dark Thirty یکی از بزرگترین نقش های اصلی خود را تا به امروز بدست آورد. این فیلم شرح شکار واقعی اسامه بن لادن در پی حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 است. چستین در نقش یک مقام بی امان در مرکز شکار قرار دارد.

بهترین فیلم های آدری هپبورن
بیشتر بخوانید

این فیلم نگاهی گیرا و جذاب به وقایع پشت صحنه است که منجر به یکی از معروف ترین عملیات های نظامی در تاریخ معاصر شد. کارگردان کاترین بیگلو نگاه خیره کننده ای به عزم و هزینه پیش روی این مرد برای محاکمه قضایی انجام می دهد. بهترین فیلم های جسیکا چستین

بیشتر بخوانید : فیلم دزد دوچرخه

7.فیلم پناهگاه بگیرید (7.4)

چستین در این درام جذاب با استعداد عظیم دیگری به نام مایکل شانون همکاری کرد. شانون در نقش یک شوهر و پدری بازی می کند که تصوراتی از طوفان آینده را که جامعه اش را ویران می کند ، شروع می کند. همسرش (چستین) در حالی که سعی در محافظت از خانواده اش دارد ، با باور کردن وی یا تهدید دیدن او دست و پنجه نرم می کند.

Take Shelter داستانی است که با سرعت کم می سوزد و در همه جا تنش ایجاد می کند. شانون و چستین در نقش های اصلی فوق العاده هستند ، فرضیه ابتکاری را با صداقت و احساسات می فروشند.

8.فیلم بی قانون (7.3)

چستین به یک گروه با استعداد پیوست که به ساخت داستان جنایی دوره کمک کرد. تام هاردی ، شیعه لا بوف و جیسون کلارک در هنگام ممنوعیت در نقش برادرانی هستند که یک تجارت مهتاب را در جنوب اداره می کنند. وقتی یک قانونگذار سادیست از شیکاگو برای ایجاد مشکل برود ، برادران باید مقابله کنند.

چستین به عنوان زنی که متحد برادرانش می شود ، نقش حمایت قاطع دارد. بازیگران بسیار شگفت انگیز هستند ، تام هاردی و LeBeouf به عنوان دو بزرگترین چهره برجسته هستند. این یک ماجراجویی با تفاله خشن ، جذاب و سرگرم کننده است.

بیشتر بخوانید : فیلم پنجره پشتی

9.فیلم خشونت بارترین سال (7.0)

خشونت بارترین سال پیدا شد که چستین با یک بازیگر همه کاره دیگر ، اسکار آیزاک ، جفت شد. این فیلم در سال 1981 در نیویورک اتفاق می افتد و ایزاک نقش یک تاجر جاه طلب را بازی می کند که باید در خشونت بارترین سال شهر با خشونت فزاینده جهان خود دست و پنجه نرم کند. چستین نقش همسرش را بازی می کند که می ترسد شوهرش توانایی کافی برای این چالش ها را نداشته باشد.

بیوگرافی دواین جانسون
بیشتر بخوانید

آیزاک و چستین هر دو در این درام پرچین بازی های خارق العاده و بنیادی دارند. گرچه حماسه جنایی خونینی که عنوان عنوان می کند نیست ، اما با این وجود داستانی جذاب است. بهترین فیلم های جسیکا چستین

10.فیلم همسر باغ وحش (7.0)

چستین نقش اصلی را در این درام دوره ای بر اساس رمان پرفروش بازی کرد. این فیلم در سال 1939 و با شروع جنگ در لهستان اتفاق می افتد. چستین نقش زنی را بازی می کند که یک باغ وحش را در لهستان اداره می کند و از آن برای نجات هزاران انسان و حیوان از دست نازی ها استفاده می کند.

این فیلم داستانی قدرتمند و فریبنده در مورد یکی از تاریک ترین زمان های تاریخ اخیر و قهرمانی است که در میان همه شرور وجود داشته است. چستین با بازی فوق العاده خود فیلم را حمل می کند.

بیشتر بخوانید : دوره باروک در موسیقی

پایان مقاله بهترین فیلم های جسیکا چستین

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.