بهترین فیلم های تام هاردی

بهترین فیلم های تام هاردی : آخرین اثر تام هاردی ، فیلم کاپون ، بیشتر بر حضور پرتنش و تهدیدآمیز او در صفحه نمایش میباشد ، اما یک طرف دیگر نیز وجود دارد که در برخی از نقش های تام هاردی می درخشد.

این لیست شامل 20 فیلم از بهترین فیلم های تام هاردی Tom Hardy میباشد.

1.فیلم لاک (2013)

این بهترین فیلم تام هاردی است ، فیلمی که نشان می دهد او واقعاً می تواند به عنوان بازیگر چه کاری انجام دهد ، در حالی که به نظر می رسید همه فیلم هایی که باعث شهرت او شده اند ، ویژگی های ظرافت و حساسیتی را که او در اینجا نشان می دهد ، سرکوب می کنند. هاردی نقش ایوان لاک مدیر ساخت و ساز برج انگلیس را بازی می کند و کل فیلم به سادگی یک عکس از او در پشت اتومبیلش است  ، زیرا او با موبایل هندزفری خود با افرادی که در زندگی او مهم هستند صحبت می کند.

او یک بلوک قابل اعتماد ، حرفه ای و غیر احساسی است که قصد داشت بر ریختن هزاران تن سیمان مرطوب به پایه های ساختمان جدید در میدلندز نظارت کند. اما درست زمانی که شخصاً به آنجا احتیاج دارد ، لاک ساختمان را رها کرده و با ماشین به سمت جنوب به لندن می رود. او دچار یک بحران زناشویی و یک شکست عاطفی است ، اما آن را کنار هم نگه داشته است. بازی فوق العاده کم کم هاردی نشان دهنده آسیب بزرگی است که این شخصاً به او وارد می کند. این یک عملکرد صوتی و جسمی است که می توان آن را با ریچارد برتون مقایسه کرد ، اما کاملا شخصی متمایز است. این بهترین تقش آفرینی هاردی میباشد.

بهترین فیلم های تام هاردی

2.فیلم Mad Max: Fury Road (2015)

برای بیشتر طرفداران او ، این احتمالاً کلیدی ترین فیلم هاردی است: جرج میلر با محبوبیت مجدد از حق رای دادن Mad Max – یک خیال پردازی عجیب و غریب برای تعقیب کاروان در صحرای استرالیا پس از آخرالزمان ، جایی که یک جنگ سالار نفت ، آب ، گلوله ها را کنترل می کند و تام هاردی در نقش مکس راکاتانسکی کم حرف (تقریباً شخصیتی که در اصل مل گیبسون بازی می کرد) ، قانونگذار سابق رهگیر و اکنون یک گرگ تنها است ، با خاطراتی از همسر و فرزندی که قادر به نجات او نبود ، رنج می برد.

او توسط یک سردار منفور اسیر شده و به سنگر خود منتقل می شود و در آنجا با شرکت کاریزماتیک شارلیز ترون فرار می کند. او قرار است یک مبارزه فمنیستی علیه استبداد زن ستیزی را که زنان را مانند حیوانات مزرعه تحت ستم نگه می دارد ، رهبری کند و هدف اصلی خود را با ماکس اعلام کند. این تقریباً یک نقش سینمایی صامت برای هاردی است ، اما حضور قدرتمند ، سرسخت ، خشونت آمیز و چهره ای خشن – ناهموار ، اما در عین حال کاملاً لب لب – او را به یک کارتون زنده خشم در آفتاب کویر تبدیل کرده است.

3. فیلم The Drop (2014)

از میان همه نقش های اصلی فیلم هاردی ، این نقش معمولاً دلسوزانه و قهرمانانه است. در یک درام جنایی در بوستون که از داستانی توسط دنیس لهانه اقتباس شده است ، هاردی نقش یک پسر خوب و معمولی به نام باب را بازی می کند ، که در یک میخانه متعلق به پسر عموی درخشانش مارو (جیمز گاندولفینی) کار می کند. گانگسترهای چچنی به دلیل پول نقد غیرقانونی خود از این مکان به عنوان نقطه افت استفاده می کنند.

باب یک توله سگ را از یک سطل آشغال در همان نزدیکی نجات می دهد و این اقدام نوع دوستانه نوع دوستی و بی گناهی در قطار مجموعه ای از حوادث چشمگیر و غم انگیز را ایجاد می کند. باب شخصیتی منحصر به فرد در CV هاردی است: او اساساً دوست داشتنی و قابل رویت است و چهره و سبک هاردی همیشه در برابر این نوع ناسپاسی مقاومت کرده است. شخصیت وی نیز کاملاً آسیب پذیر است ، که توسط پلیس محلی مورد آزار و اذیت قرار گرفت و توسط وی متهم شد که کلیسا را تخریب می کند. قطره از بسیاری جهات دور از دسترس هاردی است ، اما می تواند راه آینده حرفه ای او را نشان دهد.

4. فیلم Tinker Tailor Soldier Spy (2011)

هیجان های هنری John Le Carré بسیار دور از خیالات عاشقانه جیمز باند است. او دنیایی از بخشهای کسل کننده با کت و شلوارهای کسل کننده است که سعی می کند به سازشهای پر از شرم و خیانت فکر نکند. اما در این نسخه عالی از Tinker Tailor Soldier Spy ، شخصیت هاردی ، ریکی تار نزدیکترین چیزی است که درام به یک شکل 007 دارد ، که توسط خانمها و قوا احاطه شده است.

او یک جاسوس جوان و از نظر جسمی متناسب است که در زندگی خود کمی رفتارهای زننده و زننده دارد و از ارسال پست خود در استانبول به طور چشمگیری گزارش می دهد به Gary Oldman’s Smiley. او مانند دیگران شیک نیست و کت پوست گوسفند ، پیراهن جین نژادی به تن دارد – و هاردی نیز برای این نقش یک کلاه گیس بور مایل به قرمز دارد. برخاستن ممکن است کاملاً پوچ باشد ، اما هاردی این کار را انجام می دهد و کاملاً با دوره مطابقت دارد. با هشیاری ، هاردی یک باند عالی می سازد.

5. فیلم از گور برگشته The Revenant (2015)

این احتمالاً شرورانه ترین و موفق ترین نقش هاردی بود ، گرچه ممکن است به همین راحتی او را به عنوان بازیگر معرفی کنند. لئوناردو دی کاپریو در نقش مرزبان واقعی زندگی در قرن نوزدهم ، هیو گلس ، که بخشی از یک اردوگاه اعزامی بود برای ایجاد پایگاه گیر افتادن در خاورمیانه در میسوری بود. هاردی جان فیتزجرالد یکی از افراد زیرک است که در کنار او کار می کند و پس از اینکه گروه توسط یک قبیله جنگجو به راه افتاد ، گلاس را به فنا می کشد و بعداً ادعا می کند که برای دفن مسیحیان به او دستمزد اضافی داده است.

اما گلس هنوز زنده است ، در برابر احتمالات وحشتناک زنده مانده و برای بازپرداخت به بازار می آید. به نوعی ، هاردی برای تجسم همه آنچه شخصیت دی کاپریو با آن مبارزه می کند وجود دارد: او باید یک دشمن آلفای شایسته باشد ، نه به سادگی پست و متکثر. حضور درخشان و بد خیم او فیلم را در ابتدا و انتها به پایان می رساند – ما به یک رویارویی قدرتمند می رویم.

6. فیلم شوالیه تاریکی برمیخیزد The Dark Knight Rises (2012)

این یکی دیگر از نقش های سنگین هاردی بود که هاردی را به طرز چشمگیری روی نقشه قرار داد. در سومین و آخرین فیلم های شوالیه تاریکی نولان ، هاردی در نقش بانه توانا و بی رحم ظاهر می شود که با بتمن بازی می کند. بانه مردی است که ماسک دارد با ماسک تنفسی چرم سنگین برای پنهان کردن بدشکلی وحشتناک و او رهبر ارتش زیرزمینی ناراضیان است. بهت آورتر اینکه ، او از طریق ماسک خود کاملاً نامشخص صحبت می کند و شما باید خیلی سخت تمرکز کنید تا بتوانید حرف های او را بشناسید. او در حالی که آکاردئون بیس را از طریق لوله اگزوز هارلی دیویدسون می نوازد ، مانند فریاد زدن دارت ویدر به نظر می رسد. اما هاردی هرگز به آن کمتر از 100٪ نمی دهد.

7. فیلم تلقین Inception (2010)

هاردی در هیجان مغز و اعصاب پیشرفته و مفهومی بالای نولان ، یکی از خدمه ای است که توسط Cobb (لئوناردو دی کاپریو) اداره می شود ، یک هکر جاسوسی صنعتی که تخصصش حمله به ناخودآگاه مردم برای سرقت اسرار تجاری حساس آنها است. یا ، در این حالت ، برای پی ریزی (یا تلقین) ایده ای که یک امپراتوری تجاری را متلاشی می کند ، طراحی شود. هاردی مرد Eames کاب است ، که تخصص وی تغییر شکل سرقت هویت است ، مهارتی که در دستکاری دشمن بسیار مفید است. این یک نقش آفرین ، روان و نرم تر از آن چیزی است که از هاردی انتظار داشتیم و فیلم نولان تمام سبک و تهدید نهان بازیگر را به نمایش می گذارد.

در ادامه مقاله بهترین فیلم های تام هاردی میرسیم به فیلم :

8.فیلم London Road (2015)

این فیلم عالی و کم ارزش از روفوس نوریس یکی از مهیج ترین تجربه های سینمایی دهه گذشته بود: یک اپرای فیلم بر اساس پرونده قاتل سریالی ایپسویچ در سال 2006 ، به گزارش کلمه به کلمه گزارش گرفته شده از روایت های شاهدان عینی – بر اساس نمایش صحنه ای در تئاتر ملی لندن. هاردی در نقش مارک ، یک راننده مینی کاب که عملکردی دلباخته دارد ، آواز می خواند و در مورد تخصص خود در مورد آدم کشی روانی می خواند. او در حالت دفاعی می گوید: “من قاتلان زنجیره ای را مطالعه کرده ام. این بدان معنا نیست که من یکی هستم. ” (اما مکث نگران کننده ای قبل از جمله وجود دارد: “من یکی هستم.”) این نزدیکترین هاردی به Travis Bickle است.

9.فیلم افسانه (2015)

بازی دوقلوها برای هر بازیگری امتحان است و هاردی در این نقش دوگانه که مطمئناً برای بازی در آن متولد شده است ، با ذوق و شوق به آن می پردازد – رگی و رونی کری ، خواهر و برادر زننده کوکنی که در دهه 1960 اداره گانگلند ایست اند را بر عهده داشتند. ریگی ظاهرا منطقی تر است ، گرچه بدون عینک است و رونی با عینک و کمی وزن بیشتر پارس می کند. Hardy’s Ronnie یک نگاه پاپ و چشم ماندگار به عدم تأیید روانپریشی دارد ، و بر همجنسگرایی خودش با صدایی غرغر مانند اصطلاحاً ترسناک تامی کوپر پافشاری می کند. ریگی با تمام عادی مقایسه ای اش ، نزدیکتر به نقش اول رمانتیک فیلم است.

10.فیلم برونسون (2008)

بسیاری از صاحب نظران هاردی معتقدند که این فیلم ، از تحریک گرای دانمارکی ، نیکولاس ویندینگ رفن ، بود که بازیگر را به لیگ بزرگ سوق داد. بسیار مهم ، او 100 پوند به دست آورد (این بدان معنی است که او از نوع راسل کرو از نوع گاو زبان و استحکام جدیدی برخوردار است) برای بازی در نقش زندانی مشهور انگلیسی چارلز برونسون (نامی که خود را به نام مایکل پیترسون متولد شده است) ، مادام العمر که توهمات عجیب و غریب آن خشونت در زندان او را در طی سه دهه گذشته سرنگون کرده است. برونسون مستقیماً مخاطب را مخاطب قرار می دهد ، مثل پیچ و تاب سالن موسیقی دورپ. این یک فیلم عجیب است ، اما یک اجرای قوی از هاردی و در لیست بهترین فیلم های تام هاردی .

11.Capone (2020)

یک عملکرد بسیار عجیب اما دستگیر کننده از هاردی به عنوان آل کاپون پیرمرد زودرس ، در آخرین سال زندگی خود در فلوریدا که در حصر خانگی بود ، از زوال عقل و سیفلیس رنج می برد ، شروع به توهم می کند و عادت ناخوشایندی را برای آلودگی در لحظات استرس نشان می دهد. هاردی به ایتالیایی و انگلیسی غرغر می کند و توهین های خود را می گوید.

12.Dunkirk (2017)

این فقط یک کاموای بازگشتی است ، اما چه یک کامئو و چه فیلمی ، از کارگردانی که به هاردی بهترین نقش های خود را داد. این صحنه ، معجزه پیروزی از شکست دانکرک است ، زمانی که هزاران سرباز انگلیسی گرفتار شده از سواحل شمال فرانسه با کمک ناوچه ضخیم قایق های کوچک نجات یافتند. هاردی در نقش Farrier ، خلبان تنها RAF است که تقریباً در معرض خطر خودکشی قرار دارد و سر جنگ دشمن را درگیر می کند.

13. Warrior (2011)

این فیلمی بود که به طور گسترده ای در زمان خود تصور می شد و باعث بهم ریختن و تحریک برنامه های اکشن شده است. هاردی در نقش تامی ، کهنه سرباز جنگ عراق در حال بازگشت به فیلادلفیا به خانه می رود تا با پدر گرسنه و قلدر خود ، پدی ، با بازی نیک نولته ، نتیجه را حل کند. پدر با موافقت موافقت می کند که تامی را در حرفه خود به عنوان یک مبارز MMA مربیگری کند ، اما معلوم می شود که رقیب تامی برادر او به همان اندازه سخت مجروح برندان ، با بازی جوئل اجرتون است. این چیزهای عددی است ، اما هاردی به طرز خلوص کاریزمایی است.

در ادامه مقاله بهترین فیلم های تام هاردی میرسیم به فیلم :

14.Lawless (2012)

هاردی به خصوص برای لباسهای بافتنی طرحدار مشهور نیست اما شاید باید اینگونه باشد ، با توجه به لباس پشمی که در این نمایش اوباش خشونت بار در دوران ممنوعیت دارد. او در نقش Deadrest Forrest Bondurant بازی می کند ، یک دونده هوچ در ویرجینیا که جهنده واقعاً به یک دست شویی نیاز دارد. برادر او هوارد است ، با بازی جیسون کلارک ، و یک برادر کوچکتر عصبی ، جک ، با بازی شیعه لا بوف وجود دارد. آهسته و باحال حضور هاردی به فیلم مقداری بالاست می بخشد.

15. کودک 44 (2015)

هاردی در این اقتباس سنگین از کتاب پرفروش تاریخی ، که در اتحاد جماهیر شوروی پس از جنگ ساخته شده و براساس یک پرونده واقعی ساخته شده است ، در مرحله فریبنده تیزبینانه خود قرار دارد. هاردی در نقش لئو دمیدوف ، سربازی که پرچم سرخ را در بالای رایشستاگ برلین در سال 1945 به اهتزاز درآورد و به عنوان مأمور امنیتی تبدیل شد ، بازی می کند. او در ردیابی یک قاتل زنجیره ای قرار دارد ، اما به دلیل امتناع شدید خود از تقبیح همسرش به اتهام واهی ، مورد نفرت رژیم قرار گرفت. این یک وعده غذایی سنگین از یک فیلم است ، اما هاردی توده عضلانی بازیگری را برای آن به ارمغان می آورد.

16. The Reckoning (2002)

هاردی در کنار حیوانات وحشی قدم زد و به اندازه کافی به مردانگی سرسخت خود اطمینان داشت تا بتواند در این فیلم عجیب که در قرن 14 ساخته شده ، شخصیتی کاملاً چالش برانگیز را بازی کند. این یک گروه پرسه زن از بازیکنان به رهبری ویلم دافو دارد. یکی از آنها Straw است که توسط هاردی بازی می شود ، وی متخصص در لباس پوشیدن و استفاده از رژ لب با دقت ظریف قبل از بیرون رفتن روی صحنه است.

17.ماری آنتوانت (2006)

هاردی با بازی رائومونت ، نجیب زاده ناراضی در دربار ماری آنتوانت ، جوان شیادی که به اندازه کافی مشتاقانه در سیاست قدرت آن روز شرکت می کند ، اما بدون وضعیتی که فکر می کند حقش را دارد ، در فیلم سوفیا کوپولا نقش بسیار کمی دارد. مشخصات نسبتاً کم هاردی در اینجا احتمالاً به این دلیل است که او به عنوان یک چهره زیبا کاملاً قابل قبول نیست و هنوز نباید به ظاهر بزرگتر و ماشینی اش تبدیل شود.

18.Venom (2018)

هاردی سزاوار یک نقش پررنگ در یک فیلم مارول است – و او یکی از معدود بازیگرانی است که به همان اندازه ابرقهرمان یا ابرشرور قابل اعتماد باشد. اما این یکی نیست. در اینجا او به عنوان خبرنگار تحقیقاتی سخت Eddie Brock بازی می کند ، که در برنامه هفتگی آنلاین خود افراد بد شرور را از بین می برد. اما پس از آن او “به طور وحشتناکی” با ارگانیسم همزیستی وارد شده از فضا دقیقاً با نوع جنایتکار شرورانه ای که در برنامه خود افشا می کند “فیوز” می کند و تبدیل به زهر هیولایی می شود. عنصر کمدی وسیع واقعاً هاردی نیست.

19.This Means War (2012)

این فیلم  از بهترین فیلم های هاردی میباشد اما اگرچه او برای گشت و گذار در خارج از منطقه راحتی خود به دنیای کپسول های لوس دار امتیاز می گیرد. هاردی در این کمدی پرتنش و پرتنش ، در نقش یک مأمور فدرال فوق العاده سخت ، یک سوپرلند کوکنی با یک جهنده گردن V و یک پیاده روی سیمانی بازی می کند. شریک زندگی وی کریس پاین است. هر دو پسر عاشق ریز ویترسپون شایان ستایش هستند و از همه لوازم جاسوسی خود برای جاسوسی از یکدیگر استفاده می کنند تا ریز را در ملاقات ها بیرون ببرند. شاید جیسون استاتهام و دواین جانسون بهتر بودند.

20.Rocknrolla (2008)

در حرفه تام هاردی به اندازه تصور شما نقش های مسخره انگیز وجود ندارد ، اگرچه او در این کار و همچنین در کیک لایه متیو وگن نقش دارد ، که در آن وی یکی از اعضای کم کار گروهی را اداره می کند که توسط Daniel Craig بازی می کند فروشنده حرفه ای کوکائین یخی در درام گنگستر بدنام گای ریچی او در نقش باب خوش تیپ ، کمی حرامزاده چربی ، با یک زندگی احساسی مخفی ، که با ادریس البا کار می کند ، بازی می کند. این فیلم دندان های من را لبه خود قرار داد ، اما هاردی برخی از کاریزمای مخرب خود را با مارک تجاری به ارمغان می آورد.

پایان مقاله بهترین فیلم های تام هاردی در بخش بازیگران هالیوود همراه ما باشید.

در حال ارسال
نقد کاربر
5 (1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

دو × یک =