صفحه اصلی > سینما : فیلم زنی پشت پنجره
ads

فیلم زنی پشت پنجره

فیلم زنی پشت پنجره

فیلم زنی پشت پنجره

فیلم زنی پشت پنجره : تلاقی مصیبت ها منجر به ورود ، ” فیلم زنی پشت پنجره ” در شبکه Netflix شده است. در میان آنها ادغام گسترده رسانه ای وجود داشت که پس از سردرگمی مخاطب آزمون و عکس العمل های جدید – و البته – همه گیری جهانی که بیش از یک سال صنعت فیلم را فلج کرد. از قضا ، این تأخیرها باعث شد فیلم زنی پشت پنجره زمانبندی شود.

بیشتر بخوانید : فیلم خانه ای روی آب

داستان فیلم زنی پشت پنجره

بنابراین داستان زنی که به مدت 10 ماه خانه خود را ترک نمی کند و فکر می کند شاهد قتلی در آن طرف خیابان است ، ناگهان چیزی فراتر از یک تریلر خوش ساخت با بازیگران برجسته گروه تبدیل می شود. اما با وجود همه هنرهای دستی به نمایش درآمده ، گفتگوی اغلب شکننده و برخی نمایش های قدرتمند به رهبری امی آدامز ، ” فیلم زنی پشت پنجره ” در نهایت نتواند ظرفیت های فراوان خود را ارائه دهد. این کار باعث می شود شما شانه ای به جای نفس نفس زدن داشته باشید.

و چنین قولی نیز وجود داشت. کارگردان جو رایت (“کفاره” ، “غرور و تعصب”) بسیاری از غرایز نمایشگر او را در معرض نمایش قرار می دهد ، و باعث می شود شخصیت منگتن قهوه ای شخصیت آدامز غاری و کلاستروفوبیک باشد. برونو دلبونل ، فیلمبردار با استعداد (“در داخل لویین دیویس” ، “یک نامزدی بسیار طولانی”) اتاق های خانه اش را با صورتی های روشن و بلوز سرد روشن می کند ، که هم شیدایی و هم تنهایی او را منعکس می کند.

و فیلمنامه نویس و همبازی همیشه درخشان تریسی لتس ، در اقتباس از A.J. رمان پرفروش فین در سال 2018 ، لحنی سریع با گفتگوی موش صحرایی ایجاد می کند. این تبادلات به ما اطلاع می دهد که آنا فاکس آدامز ، علیرغم افسردگی و آگورافوبیا ، توانسته است شوخ طبعی خود را حفظ کند.

بیشتر بخوانید : سریال The Great

آنا ، یک روانشناس که دچار یک شکست شده است ، خود را با تحویل غذا ، فیلم های کلاسیک و رژیم ثابت داروهای تجویز شده و شراب قرمز پیل کرده است. (رایت با استفاده از دو عکس خنک ، با شکاف دیوپتر با تلویزیون در پس زمینه و یک نمای نزدیک از چهره آنا در پیش زمینه برای لمس ناخوشایند DePalmaesque). start ، به این معنی که کارت های عنوان نشان دهنده روزهای هفته فقط برای مخاطبان مفید است. دوباره ، چه کسی در میان ما احساس نکرده است که در طول یک سال گذشته زمان حلقه ای مسطح است؟

نقد فیلم بلوند (Blonde) | داستان او قصه‌ی همه‌ی رنج‌های یک زن بود
بیشتر بخوانید

وی در یکی از چندین تماس تلفنی با همسر سابق خود (آنتونی مکی) ، که همچنین پدر دختر کوچکش و گروه مربیان یونانی فیلم است ، التماس می کند: “به من بگو بیرون برو”. او با صبر و حوصله پاسخ می دهد ، “چرا امروز روزی را که بیرون می روید ، نمی سازید؟” اما او این کار را نمی کند و لتس به عنوان درمانگر او کسی است که به او مراجعه می کند.

ریتم جلسات آنها و تکرار برخی عبارات ، همراه با موقعیت منزوی ، این لحظات اولیه ” فیلم زنی پشت پنجره ” را به بهترین شکل ممکن مانند یک بازی روی فیلم احساس می کند. آدامز بی ثباتی شخصیت خود را از طریق لرزیدن وحشت زده و کاک های جنون آمیز ، اما با یک خرد بنیادی در زیر ، آشکار می کند. این نوعی تکنیک دقیق است که در طول زندگی التقاطی او انتظار داریم.

اما همانطور که پیش بینی می شود لیوان شرابی که او با خرد شدن به زمین می ریزد ، خطر بسیار جدی تری در این افق وجود دارد. بالا بردن مایعات قرمز با یک تکه کاغذ ضایعات ولگرد فقط تأکید می کند که چقدر خون است. خانواده راسل از آن طرف خیابان نقل مکان کرده اند و آنا از حرمت نشسته خود با دقت تمام حرکت آنها را تماشا کرده است. (یک عکس کاملاً جالب توجه سایه پرده توری را پیدا می کند که در سمت چپ صورتش در زیر چراغ قرار گرفته است. شما می توانید به رایت و دلبونل که در لمس های تصویری نویر فیلم ظاهر شده اند ، نشان داده اند.)

پسر نوجوان و شیرین راسل ، اتان (فرد هچینگر) ، اولین باری که برای دیدار می آید ، می گوید: “من می توانم خانه ات را از اتاقم ببینم.” به نظر می رسد او به اندازه کافی بی ضرر است ، اما اندکی پس از آن ، مادرش ، جین ، حاضر می شود و حتی بینش بیشتری نسبت به خانواده فراهم می کند.

بیشتر بخوانید : فیلم پنجره پشتی

جولیان مور در نقش او به عنوان یک بور ترقه بازی می کند: جوشان و جذاب ، خنده دار و شگفت آور صادقانه ، او فقط جرقه ای است که آنا نیاز دارد. “اوه ، شما کوچک شدی؟ این یک پیچ و تاب است! ” او در حالی که یکدیگر را بین جرعه های برانکی و شراب احساس می کنند ، می خندد. او بسیار افسانه است ، کافی است که شما را به فکر بیند که آیا او حتی واقعی است یا خیر و سپس تعجب می کنی که آیا آنا بعداً تصور می کند که سوگند یاد می کند که همسر جین را در آشپزخانه خود می بیند که او را با ضربات چاقو کشته است.

نقد فیلم آتالانت
بیشتر بخوانید

وقتی شوهر آزرده جین (گری اولدمن) در خانه دیوانه آنا با پلیس حاضر می شود اوضاع حتی گیج کننده تر می شود و زنی که اصرار دارد واقعاً همسرش جین است – یکی دیگر از بلوندها ، ریاضت تر است و اکنون جنیفر جیسون لی بازی می کند. او زنده است ، می بینی او اینجاست. پس آن زن دیگر کی بود؟ او الان کجاست؟ و ممکن است مستاجر طبقه پایین آنا ، یک خواننده و آهنگساز پوسته پوسته با بازی ویات راسل ، چه ارتباطی با او داشته باشد؟ (شما طرفداران Marvel ناامید خواهید شد که با وجود حضور هر دو مکی و راسل ، ما هرگز در اینجا دیدار Falcon و John Walker را پیدا نمی کنیم.)

نوشتن واقعی تمام پاسخ های این سوالات تقریباً به اندازه راز و رمزآگاهی که می توانست جالب باشد نیست. تلاش های آنا برای بازی در نقش کارآگاه (علی رغم حضور یک کارآگاه واقعی ، با بازی برایان تیری هنری) ، به اندازه شک و تردید در مورد اینکه آیا او یک راکد هذیان است یا واقعاً روی چیزی قرار دارد جذاب نیست.

بیشتر بخوانید : دوره باروک در موسیقی

یک پیرمرد عصبانی با عصبانیت تف را پرت می کند و او را “یک خانم گربه مست ، بسته و قرص آور” می نامد ، اما ضربه اساسی که او در حال کار است ، فیلم را بسیار سنگین می کند. تماشای آنا برای مبارزه با ثبات صدا از راه های کوچک و ظریف بسیار ناراحت کننده است ، زیرا او دوباره به مرور حوادثی می پردازد که او را در این حالت قرار داده است. لحظات احساسی مانند آن بیش از مسابقه نهایی شدید و الهام گرفته از ترس ، کار بیشتری برای کار این فیلم می کند.

در نهایت ، ” فیلم زنی پشت پنجره ” تجمع بسیار زیاد ، و احتمالات زیادی را ارائه می دهد. اما فاش کردن آنچه واقعاً در اینجا اتفاق می افتد ، ضد تصرف است – معادل بستن پرده ها و دور شدن از پنجره با آه ناامید کننده.

تماشایی فیلم زنی پشت پنجره اکنون در Netflix.

پایان مقاله معرفی فیلم زنی پشت پنجره

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.