امروز برابر است با :14 بهمن 1401
سریال غیرمعمول فصل چهارم از نتفلیکس

سریال غیرمعمول فصل چهارم

سریال غیرمعمول فصل چهارم و برای آخرین حضور در Netflix در سال 2021 در حال بازگشت است. در اینجا تمام جزئیاتی که تاکنون در فصل چهارم می دانیم از جمله زمان تولید برای شروع ، آنچه که می توانیم انتظار داشته باشیم و احتمالاً ورود آن به Netflix وجود دارد.

کمدی تأمل برانگیز ، جذاب و با استقبال خوب نتفلیکس در طی چندین سال گذشته یک دستپاچه و یک گوهر واقعی بوده است. این مجموعه به خانواده گاردنر و آزمایشات آنها در طول سال ها می پردازد.

این مجموعه تاکنون سه فصل اکران داشته است که آخرین فصل آن ، فصل 3 است که در ماه نوامبر 2019 در Netflix منتشر می شود.

بیایید اکنون آنچه را که تاکنون درباره فصل 4 غیر معمولی می دانیم ، اجرا کنیم :

آیا سریال غیرمعمول فصل چهارم تمدید شده است؟

وضعیت تمدید رسمی Netflix: تمدید شد (آخرین بروزرسانی: 03/08/2020)

زمانی که Deadline اعلام کرد نمایش برای یک فصل آخر تمدید شده است ، در ماه فوریه سال 2020 تمدید شد. برخی از این تاکتیک به عنوان “لغو مجدد” نمایش Netflix یاد کرده اند. اما برای طرفداران ، این خوب است زیرا به سازندگان اجازه می دهد نمایش را به جای باز و ناتمام گذاشتن ، به اندازه کافی بسته بندی کنند.

پوستر سریال غیرمعمول فصل چهارم

در کنار تمدید ، یک کلیپ کوتاه دریافت کردیم که فصل آخر را تأیید می کند. در زیرنویس ، این عنوان آمده است: “آنها برای شما خنده ، اشک ، بغل و همسایگی آورده اند. حال ببینید که داستان سریال غیرمعمول فصل چهارم چگونه به نتیجه می رسد.

در بیانیه ای برای هالیوود ریپورتر ، روبیا رشید که به عنوان مجری برنامه فعالیت می کند ، گفت:

من هیجان زده هستم که ما قصد داریم سریال غیرمعمول فصل چهارم را انجام دهیم. اگرچه ناراحت هستم زیرا پایان سریال نزدیک می شود ، اما بسیار ممنونم که توانستم این داستان را تعریف کنم. طرفداران ما مدافعان بزرگ و بزرگی از مجموعه هستند. متشکرم که اینقدر به صدا و داستانهای سام و کل خانواده گاردنر باز هستید. من امیدوارم که میراث “Atypical” این باشد که صداهای بیشتری بدون شنیدن متوقف می شوند و حتی وقتی سریال تمام می شود ، ما داستان های احساسی و خنده دار را از نقطه نظرات ضعیف بازگو خواهیم کرد.

فصل پنج سریال Money Heist
بیشتر بخوانید

برخی از بازیگران دیگر واکنش های متفاوتی داشتند.

کیر گیلچریست در اینستاگرام گفت که “از پایان دادن به این داستان با همه شما بسیار هیجان زده است.” اضافه کردن به “در ارتباط باشید.”

Brigette Lundy-Paine مجموعه ای از فیلم ها و عکس ها را از زمان کار خود با کار روی Atypical ارسال کرد و گفت: “ما در حال انجام 1 فصل بیشتر از Atypical هستیم !!!!!!! این نمایش گرمی ، جامعه و هدف را برای من به ارمغان آورده است و امیدوارم که این کار را برای شما نیز انجام داده باشد. ما شما را دوست داریم ، مردم سرگرم کننده ، زام فام ، پنگوئنوس ها ، دلسا (و نلسا) ، پیجرز و جولیامز. “

وضعیت تولید برای سریال غیرمعمول فصل چهارم

وضعیت تولید فعلی: فیلمبرداری برنامه ریزی شده برای سال جدید آغاز می شود (آخرین به روزرسانی: 20/12/2020)

در اوایل ماه مارس سال 2020 ، اعتقاد بر این بود که تولید در تابستان سال 2020 شروع می شود. البته واقعیت مانع از وقوع توانایی آن شد

در اکتبر 2020 مطلع شدیم که تولید قرار است در ژانویه 2021 آغاز شود و اکنون با شروع فیلمبرداری از 13 ژانویه تا 24 مارس 2021 این فیلم تایید شده است.

غیرمعمول فصل چهارم

چه انتظاری از سریال غیرمعمول فصل چهارم دارد

همانطور که می توانید تصور کنید ، با یک فصل آخر ، ما انتظار داریم که تمام رشته های باقی مانده قبل از پایان قسمت 10 به پایان برسد.

در فصل 4 ، ما احتمالاً با ثبت نام با مربی کراولی برای پیوستن به UCLA پس از یک پیروزی قانع کننده در مسیر ، تغییر زندگی را به طور قابل توجهی خواهیم دید. اینکه این برای روابط فعلی او با ایزی چه معنی دارد ، کاملاً مشخص نیست ، اگرچه به نظر می رسید که آنها با اعتبار برای فصل 3 قسمت 10 متعهد باشند.

مانند سامی ، به نظر می رسد که او در حالی که شغل خود را در فروشگاه فناوری حفظ کرده ، فصل آخر را برای انتقال به یک آپارتمان با زاهید سپری خواهد کرد.

به نظر می رسد السا و داگ در طول فصل 3 ازدواج خود را با هم وصل کرده اند اما اینکه آیا این مسئله ادامه خواهد یافت یا نه احتمالاً در فصل چهارم مشخص خواهد شد.

سریال High Fidelity
بیشتر بخوانید

سریال غیرمعمول فصل چهارم

چه زمانی سریال غیرمعمول فصل چهارم در Netflix خواهد بود؟

در حال حاضر ، فقط تاریخ انتشار گسترده 2021 داده شده است. با این حال ، با پایان یافتن برنامه فیلمبرداری تا پایان سال 2020 ، بیش از احتمالاً شاهد پخش فصل 4 در Netflix در دو سه ماهه اول سال 2021 خواهیم بود. این بدان معنی است که در هر مکانی بین ژانویه 2021 و ژوئن 2021 است.

بیشتر بخوانید :

سریال پسران راکت |‌ سریال پیکی بلایندرز | سریال من در تاریکی میروم | سریال High Fidelity |‌ فصل دوم سریال Raising Dion | فصل دوم سریال Warrior Nun | فصل دوم سریال bonding | فصل دوم سریال Blown Away | سریال A Chorus Line |‌ سریال مداخله سگ | فصل پنج سریال Money Heist | سریال خانه اژدها | نقد سریال هانیبال | سریال هانیبال |‌ فصل چهار سریال Stranger Things | معرفی سریال آینه سیاه |

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − یک =