صفحه اصلی > سینما : نقد فیلم جنگ فردا
ads

نقد فیلم جنگ فردا

فیلم جنگ فردا

نقد فیلم جنگ فردا / نقد فیلم The Tomorrow War

کریس پرات از تمام توانایی ها و محبوبیت خود برای بازی در فیلم های “دنیای ژوراسیک” و “نگهبانان کهکشان” استفاده کرد و از آنها برای ساخت ” فیلم جنگ فردا ” یک هیجان علمی تخیلی مشتقانه و طولانی استفاده کرد.

با مقاله نقد فیلم جنگ فردا با بامدادی ها همراه باشید.

در ابتدا برای پخش در سینما قبل از همه گیری برنامه ریزی شده بود ، اما اکنون از طریق Amazon Prime Video به جریان می افتد ، اما تصور اینکه با تماشای این صفحه در صفحه نمایش می توان تجربه را به طرز چشمگیری بهبود بخشید ، دشوار است.

نقد فیلم جنگ فردا

فیلم جنگ فردا

با اولین ویژگی لایو اکشن خود ، کارگردان “The LEGO Batman Movie” ، کریس مک کی چندین عنصر بیش از حد آشنا را به طرز غیر قابل توجهی بهم می پیوندد: کمی سفر در زمان ، انبوهی از مهاجمان بیگانه بی امان ، یک گروه موسیقی پارچه ای برای جلوگیری از آنها دور هم جمع می شوند ، برخی از مشکلات پدر و پسر حل نشده و چند فرد جانبی نامناسب برای تسکین کمیک. فیلمنامه ظاهراً اصلی نویسنده Zach Dean بسیار کمی ارائه می دهد که نوآورانه یا الهام گرفته شده باشد.

در میان این همه جنون هک شده ، پرات است و تلاش می کند تا به ریزه کاری های دراماتیک که او به سادگی ندارد ، دست بزند. او می تواند به عنوان شخصیتی دلفریب پیتر کوئیل کاریزماتیک از دنیای سینمایی مارول عبور کند ، یا می تواند یک قهرمان اکشن جذاب باشد که به عنوان اوون گرادی شجاع با دایناسورها رفتار می کند.

او همچنین به عنوان صدای امت بریكوسكی آفتابی ، در مجموعه “The LEGO Movie” یک جذابیت عفونی است. اما بازی در مورد پدر بی حاشیه حومه ای که برای نجات خانواده اش – و همه بشریت – تلاش می کند ، لباس پرت نیست. به او مجالی برای ترفند نمی دهد.

و سپس هنگامی که او به مهلکه پرش به موقع پرتاب می شود تا جلوی بیگانگان غارتگر را بگیرد ، بیان مکرر چشمانش و دهان پرانی او ناخواسته آن یادگار معروف پرات را از روزهای قبل از گرسنگی در “پارک ها و تفریحات” NBC به ذهن متبادر می کند ” دوباره ، احتمالاً همه ما واکنش نشان خواهیم داد تا 30 سال به آینده پرتاب شویم و سپس از آسمان به یک استخر بلند بالای بام سقوط کنیم ، همانطور که شخصیت پرات در سکانس آغازین فیلم است.

بهترین فیلم های فانتزی
بیشتر بخوانید

بازدیدکنندگان انسانی از سال 2051 به گذشته و به امروز سفر کرده اند تا به ما هشدار دهند که یک حمله بیگانه زمین را محاصره کرده است ، و غیرنظامیان باید برای کمک به مبارزه با آنها سه دهه جلوتر بروند – به همین ترتیب جمعیت کاهش یافته است.

نقد فیلم جنگ فردا

فیلم جنگ فردا

در میان آنها Pratt’s Dan Forester ، یک معلم علوم دبیرستان و باسابقه ای از جنگ و جنگ عراق است. در حالی که او تمایلی به ترک همسرش (بتی گیلپین کم کار) و دختر 9 ساله درخشان (ریان کیرا آرمسترانگ خودخوانده) ندارد ، او همچنین در آغاز فیلم اعلام کرد: “من قصد دارم کار خاصی با زندگی “، همانطور که بسیاری از مردان متوسط ​​و سفیدپوست میانسال پیش از او دارند. این همان چیز است.

هرچند قبل از این که زاپ شود ، باید با پدر بیگانه خود (یک علاقه مند جدی J.K. Simmons) مقابله کند ، که فرصتی برای پر کاری و نشانه ای از وجود پستانداران تاریخی فراهم می کند. و در حالی که او با یک بازوی هیکی بازوبند که او را برای آینده در طول یک هفته وظیفه خود منتقل می کند ، مجهز می شود ، او می آموزد که به هر حال هفت سال دیگر می میرد.

از جمله سربازان دیگر این نیرو ، شخص عصبی فناوری عصبی چارلی (سام ریچاردسون از “Veep”) و عجیب و غریب خردمند نورا (ماری لین راجسکوب) است. هیچ یک از این شخصیت ها چیز زیادی ندارد. آنچه که همه آنها هنگام ورود مجبور به مقابله هستند ، چه آماده باشند و چه نباشند ، ارتشی از موجودات آلبینو است که به White Spikes معروف هستند.

نقد فیلم جنگ فردا

فیلم جنگ فردا

آنها کلاهبرداری می کنند و قروچه می کنند ، شاخک هایی دارند که خفه می شوند و بریده می شوند ، و مانند صدایی که در “شکارچی” می شنوید ، صدای استکاتو غرغر می کند. آنها همچنین به صورت جداگانه یا دسته جمعی بسیار پنیر به نظر می رسند.

چیزی نه تنها در مورد نحوه حرکت آنها بلکه در مورد نحوه ویرایش صحنه های اکشن غول پیکر نیز وجود دارد. آنها شیدایی مداوم و نرم دارند که از آنها دور است. قطعاً کمکی نمی کند که همه چیز با انبوهی از تیراندازی و نمره طاقت فرسای لورن بالف خفه شود.

50 فیلم جنگی برتر تاریخ
بیشتر بخوانید

از طریق همه اینها ، پرات می دود ، غر می زند ، شلیک می کند یا فریاد می زند “نه!” در حالت کندنمایی. زیاد. و این برخی از کارهای قابل باورتر او در اینجا است. صحنه های او با ایوان استرهوفسکی بعنوان سرهنگ بی معنی که سفارش می داد ، چشمگیرتر نیستند.

او تا حدی به دلیل سابقه نظامی با او ارتباط برقرار می کند. برجسته “Handmaid’s Tale” همچنین بازیگری است که از این شعار آسیب ناپذیرتر ظاهر می شود و گفتگوهای آشکار و آشکار را در این فضای وحشی با کمترین اظهارنظر شگفت آور ارائه می دهد. با این حال به نظر می رسد پرات در مقابل او بی نظیر است.

فیلم جنگ فردا

در نیم ساعت گذشته ، ” فیلم جنگ فردا ” سرانجام کاملاً تحت تأثیر “بیگانه” خود قرار می گیرد ، با جیغ گوش شکاف و خون و مایعات سبز زرد در همه جا له می کند و بیرون می زند. انگار یک میله چاشنی پارکینگ حساس شده و بد تبدیل شده است. این نقطه ای است که در آن همه چیز سرانجام به قلمرو بسیار بد-خوب-خوب سر می زند ، اما تا آن زمان ، خیلی دیر است. و به هر حال ، در آینده ، هیچ کس نمی تواند صدای فریاد شما را بشنود.

پایان مقاله نقد فیلم جنگ فردا

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم جدایی نادر از سیمین|نقد سریال چرنوبیل|کسب درآمد اینترنتی از طریق طراحی گرافیک|سریال غیرمعمول فصل چهارم|بهترین کتاب های ادبیات سوئد|دانته آلیگیری|نقد فیلم آخرین خنده|آموزش عکاسی از کودکان|انیمیشن میچل ها علیه ماشین ها

«پست قبلی

پست بعدی»

دیدگاهتان را بنویسید

1 × 2 =