امروز برابر است با :13 آذر 1401
فیلم های دیوید فینچر

بهترین فیلم های دیوید فینچر

فیلم های دیوید فینچر : دیوید فینچر به طور جدی خود را به عنوان استاد ترکیب هنر و تجارت برقرار کرده است. با توجه به اینکه خروجی او به طور یکنواخت تیره، مودبانه و مزاحم است، با چشمک زدن از عقل و طنز پرتاب شده است. فیلم Netflix “Mank” او را به اسکار در بهترین دسته مدیر به ارمغان آورده است. بیایید نگاهی به همه 11 فیلم خود بگیریم، بدترین رتبه را به دست آورد.

با مقاله بهترین فیلم های دیوید فینچر با بامدادی ها همراه باشید.

بهترین فیلم های دیوید فینچر

بهترین فیلم های دیوید فینچر

Fincher متولد سال 1962، Fincher دندان های خود را در جلوه های ویژه خانه نور و سحر و جادو برش، کار بر روی چنین فیلم هایی به عنوان “جنگ ستارگان: بازگشت جدی” (1983) و “ایندیانا جونز و معبد عذاب” (1984). او به دنبال یک حرفه ای در هدایت شد، و علامت خود را با بازرگانی برای جامعه سرطانی آمریکا که سیگار کشیدن سیگار را نشان داد، نشان داد.

او فیلم های تبلیغاتی را تاسیس کرد، یک خانه تولید برای فیلم های موسیقی و آگهی های تبلیغاتی که فیلمسازان آینده را مورد استفاده قرار دادند، Spike Jonze، مایکل خلیج، آنتونی فوكا، الکس پرویاس، مارک رومانک، زاک اسنایدر و گور وربینسکی را استخدام کردند. Fincher خود چند فیلم مشهور موسیقی را از جمله “Vogue”، “Express خودت”، “OH پدر” و “دختر بد” برای مدونا را بیان کرد.

انتقال او به فیلمسازی به یک شروع سنگی با “بیگانه 3” (1992)، یک شکست بحرانی که راجر ایبرت به عنوان “یکی از بهترین فیلم های بد به نظر من دیده ام” توصیف کرد.

او به سرعت با صندلی دفتر Smash “Se7en” (1995)، یک فیلم ناخوشایند Noir در مورد قاتل روانی قاتل قاتل قربانیان به سبک هفت گناه مرگبار. موفقیت آن به او اجازه داد تا پروژه های بزرگتر و بلندپروازانه تر، از جمله “بازی” (1997)، “مبارزه با باشگاه” (1999)، “اتاق هراس” (2002) و “زودیاک” (2007) را انجام دهد.

او برای اولین بار با “مورد کنجکاو دکمه بنجامین” (2008)، یک حماسی عاشقانه ای که آرایش انقلابی و جلوه های ویژه ای را به دست آورده بود، به دست آورد. این فیلم 13 نامزد را از جمله بهترین تصویر و بهترین کارگردان قرار داد. فینچر همچنین در DGA، Golden Globes، Bafta و منتقدان انتخاب شده است.

فیلم بعدی او، فیس بوک Docudrama “شبکه اجتماعی،” Fincher دومین نامزد دوم نامزدی را در اسکار و DGA، به علاوه پیروزی های انتخابی Golden Globes، Bafta و منتقدان به ارمغان آورد.

او پیشنهاد DGA را برای “دختر با تاتو اژدها” (2011) به دست آورد، به دنبال آن Golden Globe و منتقدان انتخاب من برای “Gone Girl” (2014). “Mank” (2020) او بهترین کارگردان را در اسکار، DGA، Golden Globes و منتقدان منتقدان به ارمغان آورد.

بهترین فیلم های اسکارلت جوهانسون
بیشتر بخوانید

Fincher موفق به موفقیت در صفحه کوچک نیز، برنده شدن EMMY برای هدایت خلبان “خانه کارت” و بازگشت به Netflix با رویه قاتل سریال “MindHunter”. او همچنان به طور مستقیم به تبلیغات تجاری و فیلم های موسیقی ادامه می دهد، برنده جایزه DGA برای مجموعه ای از نقاط تلویزیون در سال 2004 به علاوه Grammys برای “سنگ های نورد: عشق قوی است” در سال 1995 و “جاستین تیمبرلیک و جی-Z: کت و شلوار” در سال 2014 .

1. SE7EN (1995) فیلم هفت
کارگردان دیوید فینچر. نوشته شده توسط اندرو کوین واکر. برجسته براد پیت، مورگان فریمن، کوین فضایی، Gwyneth Paltrow، R. Lee Ermey، Richard Roundtree، Richard Schiff، John C. McGinley.

با ویژگی دوم خود، Fincher به طور جدی سبک های سینمایی تیره، براق و مودبانه را که او را تعریف می کرد، ایجاد کرد و یکی از فیلم های بزرگ مدرن را ایجاد کرد. موفقیت محبوب آن شگفت آور است با توجه به اینکه چگونه بی رحمانه ضعیف است، اما این هدیه منحصر به فرد در طول حرفه او بوده است. مجموعه ای در یک شهر به طور مداوم توسط باران سیل می شود، یک کارآگاه جانباز (مورگان فریمن) با یک تازه کار جوان (براد پیت) همکاری می کند تا یک قاتل روانپزشکی را که قربانیان خود را به سبک هفت گناه مرگبار قتل می رساند، پیدا کند. شیک و هوشمندانه در اندازه برابر برابر، “هفت” ما را در لبه صندلی های ما با پیچ و تاب های مزاحم خود و فضای غم انگیز نگه می دارد، درست تا فینال تکان دهنده. مخلوطی فوق العاده از هنر و تجارت که ثابت کرد Fincher بیش از یک مدیر MTV بود.( فیلم های دیوید فینچر )

2. فیلم زودیاک (2007)
کارگردان دیوید فینچر. نوشته شده توسط جیمز واندربیلت، بر اساس کتاب “زودیاک” و “Zodiac Unmasked” توسط رابرت Graysmith. Starring Jakeylenhaal، مارک Ruffalo، رابرت Downey، Jr.، آنتونی ادواردز، براون کاکس، الیاس کوتاس، دانالملل، جان کارول لینچ، Dermot Mulroney.

مانند قتل هایی که بر اساس آن بود، “زودیاک” همچنان به سرپوش ادامه می دهد و ما را ناراحت می کند. این یکی از آن فیلم های نادر است که در حدود دو مورد مختلف در یک زمان است و در هر دو ماهه است. از یک طرف، این درام روزنامه ای در مورد یک کارتونیست (جیک گیلنالال) و یک خبرنگار (رابرت داونی، جونیور) است که با قاتل زودیاک، یک فرد ناشناس که در اواخر دهه 1960 و در اواخر دهه 1960 ترور کرد، وسواس شد. اوایل دهه 1970 از سوی دیگر، این یک پلیس رویه ای در مورد یک کارآگاه سان فرانسیسکو (مارک روفلو) ردیابی قاتل است. هر دو داستان در هماهنگی کامل با یکدیگر هماهنگ می شوند، و یک معاینه وحشتناک و پیچیده ای از یکی از اسرار غیرقابل حل ناقص در تاریخ اخیر ایجاد می کنند.( فیلم های دیوید فینچر )

بهترین فیلم های پیتر جکسون
بیشتر بخوانید

بهترین فیلم های دیوید فینچر

بهترین فیلم های دیوید فینچر

3. فیلم شبکه اجتماعی (2010)
کارگردان دیوید فینچر. ScreenPlay توسط Aaron Sorkin، بر اساس کتاب “میلیاردرهای تصادفی” Ben Mezrich. بازی جسی آیزنبرگ، اندرو گارفیلد، جاستین تیمبرلیک، Armie Hammer، Max Minghella، Rashida Jones، John Getz، Douglas Urbanski، رونی مارا.

با “شبکه اجتماعی”، Fincher و Screenwriter Aaron Sorkin یک نگاه جادویی را ایجاد می کنند که چگونه سایت “دوستان” شماره یک “توسط یک مرد که قادر به داشتن هر کدام از آنها بود ایجاد شد. در ابتدا به عنوان یک راه برای نابغه کلمبیا Mark Zuckerberg (Jesse Eisenberg) به عنوان یک راه برای ارزیابی زنان، به زودی به یک شرکت چند میلیارد دلاری تبدیل شد که رابطه خود را با بهترین PAL Eduardo Saverin (Andrew Garfield) نابود کرد. به سبک “رشیمون” با گفتگوی پر سر و صدا و انرژی بی حد و حصر گفت: این یک داستان از سرمایه داری سرد خون در بدترین حالت است. برنده اسکار برای اسکریپت خود، ویرایش و نمره، Fincher بهترین نامزدی مدیر و پیروزی های Golden Globes، Bafta و منتقدان را به دست آورد.( فیلم های دیوید فینچر )

4. Gone Girl (2014) فیلم
کارگردان دیوید فینچر. فیلمنامه توسط Gillian Flynn، بر اساس رمان او. بارانداز بن افلک، روسموند پیک، نیل پاتریک هریس، تایلر پری، کری کون، کیم دیکنز، پاتریک فوگت، Missi Pyle، امیلی Ratajkowski.

هیجان انگیز Hitchcockian برای زمان های مدرن، “GO GIR GIRL” همچنین ممکن است معاینه مزرعه ای از نگرانی های زناشویی از “صحنه های ازدواج” را از دست بدهد. اقتباس شده توسط Gillian Flynn از پرفروش ترین خود، مراکز در امی Dunne (بهترین بازیگر نقش مکمل زن Rosamund Pike)، یک زن خانه دار میسوری که ناگهان از دست رفته، سوء ظن به شوهر کمتر از وفادار خود، نیک (بن افلک). همانطور که همه نشانه ها به همسرش اشاره می کنند، او باید قبل از اینکه دیر شود، بی گناهی خود را ثابت کند. فینچر ما را به عنوان انگیزه های واقعی شخصیت حدس می زند، به طرز ماهرانه ای از زیر صحنه ما از زیر صحنه ما خارج می شود. اگر چه او در انتخابات Golden Globes و منتقدان برای بهترین کارگردان رقابت کرد، او در آکادمی پوشیده بود.( فیلم های دیوید فینچر )

لوکینو ویسکونتی
بیشتر بخوانید

5. فیلم باشگاه مشت زنی (1999)
کارگردان دیوید فینچر. فیلمنامه توسط جیم UHLS، بر اساس رمان Chuck Palahniuk. بازی براد پیت، ادوارد نورتون، هلنا Bonham کارتر، گوشت لوف گوشتی، جدار لاوو.

شاید فیلم تقسیم کننده Fincher، “مبارزه با باشگاه” به عنوان طنز متفکرانه ستایش شده است و به عنوان معکوس ماچو به اندازه کافی محکوم شده است. این کمی از هر دو، طنز مردانگی و مصرف گرایی است و هر دو به طور مساوی به جامعه ما سمی هستند. بر اساس رمان Chuck Palahniuk، ستارگان ادوارد نورتون به عنوان یک کارمند بی نظیر مبتلا به بی خوابی، ستارگان است. همانطور که او به معنی در گروه های پشتیبانی جستجو می کند، او در نهایت با تایلر دوردن (براد پیت)، یک فروشنده صابون روحی که یک باشگاه زیرزمینی را برای مردان تشکیل می دهد، ملاقات می کند تا از یکدیگر عبور کند. هنگامی که یک زن روانپریشی (Helena Bonham Carter) وارد مدار خود می شود، آن را در برومز خود اشک می کند، نه به جز برنامه های ناخوشایند دوردن برای مبارزه با جهان.( فیلم های دیوید فینچر )

6. (2020) فیلم mank
کارگردان دیوید فینچر. نوشته شده توسط جک فینچر. بازی Gary Oldman، Amanda Seyfried، Lily Collins، Arliss Howard، Tom Pelphrey، Charles Dance.

چه کسی حدس زده است که این نخ های قدیمی هالیوود قدیمی به عنوان یکی از فیلمهای شخصی Fincher به روز می شود؟ جک فینچر روزنامه نگار در اوایل دهه 1990 نوشته شده در اواخر دهه 1990، جک فینچر، روزنامه نگار، پشت صحنه شگفت انگیز است، نگاهی به چگونگی شستشو فیلمنامهنویسان هرمان ج. منکیویچ (گری اولمن) رقص) برای اسکریپت خود را به “شهروند کین” (1941). Fincher و Crew Ace خود را سرگرم کننده بسیار سرگرم کننده نگاهی به تماشای 1930s سینما (در حال حاضر به سلول های سلولوید و نشانگرهای رول اضافه شده به فیلم های دیجیتال سیاه و سفید)، اما این گرما به سمت شخصیت های آن نشان داده شده است که واقعا تعجب آور است. Oldman در بالای بازی خود به عنوان انسان، مردی است که استعدادهای خود را در بورز و قمار رها کرده است و این تخصیص را به عنوان آخرین شات خود در رستگاری می بیند. Amanda Seyfried هر صحنه را دزدی می کند که او به عنوان یک ماریون دیویس، که در تلاش نویسنده برای مشروعیت به عنوان تلفات ناخواسته می شود، سرقت می کند. “Mank” پیدا می کند فینچر گرفتن استعدادهای خود را در جهت های شگفت انگیز جدید، ساخت یک شاهکار حرفه ای در اواسط که قطعا پدرش افتخار می کند.( فیلم های دیوید فینچر )

بهترین فیلم های الیا کازان
بیشتر بخوانید

بهترین فیلم های دیوید فینچر

فیلم های دیوید فینچر

7. فیلم بازی (1997)
کارگردان دیوید فینچر. نوشته شده توسط جان Brancato و Michael Ferris. بازی مایکل داگلاس، شان پن، جیمز ربرن، دبورا کارا، پیتر دوت، کارول بیکر، آرمین مولر استال.

فینچر با پیگیری او به “هفت”، به حالت کامل سرگرمی می رود و یک تریلر روانی پرچین را در مورد خطرات سرمایه داری ایجاد می کند. “بازی” مربوط به یک بانکدار بسیار ثروتمند (مایکل داگلاس) که برادر کوچکتر آن (شان پن) به او هدیه ای بسیار ویژه ای برای روز تولدش می دهد: این فرصت برای شرکت در یک بازی مرموز که به نظر می رسد یک آزمون استقامتی فیزیکی و روانی است که می تواند او را به اندازه کافی هزینه کند. همانطور که داگلاس برای بقای خود مبارزه می کند، او چند درس ارزشمند در مورد بی نظمی عاطفی خود را می آموزد. پر از پیچ و تاب های بیشتر و تبدیل شدن به یک pretzel، این یک شاهکار فیلم Noir در مورد موضوع زندگی ما آویزان، ماهرانه و به طرز وحشیانه ای کارگردان استاد ژانر.( فیلم های دیوید فینچر )

8. فیلم اتاق هراس (2002)
کارگردان دیوید فینچر. نوشته شده توسط دیوید کپپ. Starring Jodie Foster، Whitaker Forest، Dwight Yoakam، Jared Leto، Kristen Stewart.

علیرغم پیش فرض نسبتا ساده، “اتاق هراس” هنوز هم توانست یکی از گران ترین و پیچیده ترین محصولات حرفه ای Fincher باشد. ستاره اصلی نیکول کیدمن پس از رنج زدن در هنگام فیلمبرداری، بعد از آنکه جددی فاستر جایگزین شد، که کشف کرد، باردار شد، باقی مانده بود. با این حال شما نمی توانید آن را به تماشای فیلم، که یک هیجان فوق العاده سرگرم کننده، محکم ساخته شده است. ستاره ها را به عنوان یک زن طلاق گرفته که با دخترش حرکت می کند (کریستن استوارت) به یک خانه جدید شاداب با اتاق هراس خود، حرکت می کند. هنگامی که سه مرد (Whitaker Forest، Dwight Yoakam، Jared Leto) در جستجوی یک ایمن پر از پول نقد، آنها خود را قفل می کنند و سعی می کنند تا قبل از اینکه دیر شود، راهی پیدا کنید.

پایان مقاله بهترین ( فیلم های دیوید فینچر )

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های ایزابلا روسلینی|بهترین فیلم های دنیل رادکلیف|بهترین فیلم های مارتین اسکورسیزی|بهترین فیلم های ویم وندرس|بهترین فیلم های جیمز کامرون|فیلم اگه میتونی منو بگیر|نقد فیلم احضار ۳|بهترین فیلم های بن افلک|۱۰۰ فیلم برتر تاریخ|28 فیلم برتر در حال حاضر Netflix|نقد فیلم چیزهای کوچک|فیلم خاطرات قتل|

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + شانزده =