امروز برابر است با :12 خرداد 1402
فیلم های مگان فاکس

بهترین فیلم های مگان فاکس

بهترین فیلم های مگان فاکس : مگان فاکس که یکی از شناخته شده ترین چهره های 2000 است ، با بازی در مایکل بی ترانسفورمرها در سال 2007 عملاً یک شب تبدیل به یک سمبل جنسی شد. ناگهان بانکدار ، فاکس تلاش کرد تا از شهرت خود استفاده کند و هنگامی که علیه روش های Bay صحبت کرد پل های معروف را سوزاند ، منجر به شغلی شد که به نظر می رسید قبل از شروع آن کاملاً لرزیده است.

با مقاله بهترین فیلم های مگان فاکس با بامدادی ها همراه باشید.

فاکس اگرچه در ابتدا به عنوان چیزی شبیه به یک دیوا شناخته می شد ، اما در واقع یک چهره مشهور نسبتاً محفوظ و خجالتی است ، و گرچه هنوز هم برنامه اجرا می کند ، اما به نظر می رسد تا حدودی از کانون توجه خارج شده است تا به تربیت بچه ها و روابط در حال رشد خود با رپ ، Machine Gun Kelly بپردازد.

اگرچه اکثریت فیلم های او بد است ، اما فاکس هرگز چیزی جز حضور جذاب در صفحه نیست ، لیاقت کار بهتر از آنچه را که به دست آورده است ، است و اغلب در بهترین حالت است که به تصویر خون آشام خود می پردازد. در زیر ، 10 بهترین فیلم او با توجه به امتیاز Rotten Tomatoes آنها وجود دارد.

بهترین فیلم های مگان فاکس

بهترین فیلم های مگان فاکس

1. Transformers (2007) فیلم
Transformers ، درام اکشن زنده مایکل بی ، 2007 ، بزرگترین فیلم موفق مگان فاکس تا به امروز است. او نقش میکلا را بازی کرد و همچنین اولین نقش مهم او در سینمای جریان اصلی بود که باعث شهرت او در میان همه دوستداران فیلم های اکشن شد. صحنه معرفی مگان فاکس نمادین شده است و همچنین موقعیت او را به عنوان سمبل جنس تقویت کرده است. این همچنین به او کمک کرد تا اولین نامزدی MTV خود را برای “بهترین عملکرد موفقیت آمیز” و دو نامزدی دیگر برای جوایز انتخاب نوجوان را تأمین کند.

2. Transformers: Revenge of the Fallen (2009) فیلم
خوشبختانه ، برای طرفداران مگان فاکس ، او همچنین در قسمت دوم سری Transformer ظاهر شد. Transformers: Revenge of the Fallen پیگیری فیلم محبوب Transformers در سال 2007 در Micheal Bay بود. مگان در نقش دوست دختر شخصیت اصلی ، سام ، بازی می کند که شیعه لبوف بازی می کند. این همچنین آخرین فیلم این مجموعه بود که مگان فاکس در آن بازی کرد. Grapevine می گوید که او با کارگردان Micheal Bay مشکلی داشت. این فیلم همچنین با واکنش طرفداران و منتقدان روبرو شد و در نظرسنجی Moviefone به عنوان بدترین فیلم سال 2009 انتخاب شد. اما ، مگان طرفداران خود را ناامید نکرد.

بهترین فیلمهای رابرت دنیرو
بیشتر بخوانید

3.فیلم بدن جنیفر (2009)
فیلم فوق العاده طبیعی اسلشر ، بدن جنیفر ، یک فاجعه کامل بود. منتقدان این فیلم را وحشتناک توصیف کردند و آن را نه خنده دار و نه ترسناک دانستند. اما ، شخصیت مگان فاکس ، جنیفر ، برای طرفدارانش به یاد ماندنی شد. لطف پس انداز فیلم خود مگان فاکس بود. بازی او تحسین شد ، و تحول او به عنوان یک شرور اهریمنی از یک دختر همسایه توسط طرفداران به خوبی انجام شد. راجر ابرت ، منتقد برجسته ، این فیلم را “گرگ و میش برای پسران” نامید و بله همین بود!

4. Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) فیلم
Teenage Mutant Ninja Turtles یکی از موفق ترین فیلم های مگان فاکس تا به امروز است. او در نقش یک روزنامه نگار تحقیقاتی بازی کرد ، آوریل و برخی از طرفداران TMNT با دیدن این واقعیت که نقش اصلی مگان در فیلم اصلی بود ، متعجب شدند. این فیلم با موفقیت در گیشه روبرو شد و اولین بار در آخر هفته افتتاحیه آن افتتاح شد. TMNT همچنین راه را برای صعود مگان به ستاره سازی هموار کرد.

5. Passion Play (2011) فیلم
Passion Play اگرچه یک فیلم ناموفق است ، یک فیلم مطلق مورد علاقه طرفداران مگان فاکس است. مگان فاکس در تمام صحنه ها زرق و برق دار بود. او در نقش لیلی لوستر ، مجری نمایش های عجیب و غریب بازی کرد ، که توجه قهرمان اصلی ، نیت ، را با بازی میکی روورک جلب می کند. Rotten Tomatoes فیلم را با 3٪ رقت انگیز به طور کامل رد کرد و منتقدین نیز آن را نادیده گرفتند.

6. Friends with Kids (2011) فیلم
مگان فاکس نقش یک بازیگر جوان ، مری جین را بازی می کند که با مدیر اجرایی تبلیغات ، جیسون دیدار می کند. Friends with Kids فیلمی بود که در آن مگان توانست سمت کمیک خود را نشان دهد و تماشاگران را به سینماها بکشاند. مری جین ممکن است شخصیت بزرگی برای طرفدارانش نباشد ، اما مطمئناً نقشی بود که به نمایش مهارت های بازیگری او کمک کرد.

7. فیلم اعترافات ملکه درام نوجوان (2002)
Confessions of Teenage Drama Queen یکی از مهمترین نقش های سینمایی مگان فاکس بود. او بازی می کند ، کارلا سانتینی ، دختر نوجوان دبیرستانی که در کمدی موسیقی 2002 در مدرسه خود بسیار مشهور است. بر اساس کتابی به همین نام از دیان شلدون ، این کارگردان سارا Sugarman بازخورد منفی منتقدان را دریافت کرد. اما این یک موفقیت متوسط ​​در گیشه بود. در این فیلم لیندسی لوهان نیز بازی کرد و اولین شخصیتی قابل توجه بود که مگان فاکس بازی کرد.

بهترین فیلم های دنزل واشنگتن
بیشتر بخوانید

بهترین فیلم های مگان فاکس

بهترین فیلم های مگان فاکس

8. This is 40 (2012) فیلم
اسپین آف فیلم کمدی Knocked up، This is 40 یک موفقیت متوسط ​​در گیشه بود. به کارگردانی جاد آپاتو ، مگان فاکس در نقش دسی ، دختری کار می کرد که در یک شرکت لباس متعلق به لسلی مان ، یکی از شخصیت های مهم فیلم بود. این فیلم شامل صحنه های به یادماندنی مگان است. و شخصیت او بخاطر زمان بندی کمیک آن مورد ستایش قرار گرفت. اگر طرفدار مگان فاکس هستید ، آن را تماشا کنید!

9. فیلم جونا هگز (2010)
فیلم جونا هگز (DC) 2010 DC یک بمب گیشه ای بود. این فیلم نه مورد پسند منتقدان قرار گرفت و نه مخاطبان. مگان فاکس که به عنوان یک فیلم وسترن علمی-تخیلی طبقه بندی شده بود ، در نقش لیلا ، یک فاحشه با اسلحه دست بازی می کرد و همچنین علاقه شخصیت تیتراژ Jonah Hex بود. شخصیتی به یاد ماندنی مگان فاکس در فیلمی نه چندان خاطره انگیز.

10. How to lost Friends & Alienate People (2008) فیلم
فیلم کمدی بریتانیا ، 2008 ، چگونه دوستان خود را از دست بدهیم و افراد بیگانه را براساس خاطرات توبی یانگ به همین نام بنا نهادیم. به کارگردانی رابرت بی وید ، سیمون پگ ، جف بریجز و کرستن دانست به همراه مگان فاکس نیز بازی می کنند. او در نقش سوفی مایس ، یک ستاره کوچک جوانه زده و هدف هوس شخصیت اصلی توبی یانگ بازی کرد. این فیلم به دلیل بازی مگان فاکس مورد ستایش قرار گرفت. این فیلم با استقبال منتقدان روبرو نشد و همچنین یک نمایشگر گیشه ای بود.

بهترین فیلم های مگان فاکس

فیلم های مگان فاکس

پایان مقاله بهترین بهترین فیلم های مگان فاکس

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

سریال Sweet Tooth|سریال Awake|سریال Vincenzo|سریال دانشکده حقوق|سریال پیکی بلایندرز|سریال The Last Dance|سریال High Fidelity|سریال من در تاریکی میروم|معرفی کتاب الیور تویست|کتاب تعبیر خواب اثر فروید|نقد کتاب وقتی نیچه گریست|نقد نمایشنامه خانه برناردا آلبا|هانا آرنت و کتاب توتالیتاریسم

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 13 =