صفحه اصلی > معرفی سریال : سریال Sweet Tooth
ads
ads

سریال Sweet Tooth

سریال Sweet Tooth

سریال Sweet Tooth یک مجموعه تلویزیونی درام تلویزیونی درام فانتزی آمریکایی است که براساس کتاب کمیکی به همین نام ساخته جف لمیر ساخته شده است. این سریال توسط جیم میکل برای نتفلیکس ساخته شده است که قرار است در 4 ژوئن 2021 به نمایش در آید.

داستان سریال Sweet Tooth

ده سال پیش “The Great Crumble” ویرانی در جهان ایجاد کرد و منجر به ظهور مرموز نوزادان هیبریدی متولد شده بخشی از انسان ، بخشی از حیوان شد. مطمئن نیستید که آیا هیبریدها عامل یا نتیجه ویروس هستند ، بسیاری از انسان ها از آنها ترس و شکار می کنند.

بیشتر بخوانید : فیلم توماسو

پس از یک دهه زندگی ایمن در خانه جنگلی خلوت خود ، پسرک گوزنی ترکیبی پناهگاهی به نام گاس (کریستین کانوری) به طور غیر منتظره با یک تنهایی سرگردان به نام جپرد (نونسو آنوزی) دوست می شود.

سریال Sweet Tooth

آنها با هم در جستجوی پاسخ – در مورد ریشه های گاس ، گذشته جپرد و معنای واقعی خانه – ماجراجویی خارق العاده ای را در سراسر آنچه در آمریکا مانده است آغاز کردند. اما داستان آنها پر از متحدان و دشمنان غیر منتظره است ، و گاس به سرعت می فهمد که دنیای سرسبز و خطرناک خارج از جنگل پیچیده تر از تصور او است

بیشتر بخوانید : سریال دانشکده حقوق

بازیگران و شخصیت ها سریال Sweet Tooth

  • Christian Convery به عنوان Gus
  • نونسو آنوزی در نقش تامی جپرد
  • ادیل اختر در نقش دکتر آدیتیا سینگ
  • ویل فورته به عنوان پدر گاس
  • دانیا رامیرز در نقش Aimee
  • نیل سندیلندز در نقش ژنرال استیون ابوت
  • استفانیا لاوی اوون در نقش خرس
  • آلیزا ولانی در نقش رانی سینگ
  • میا آرتمیس در نقش ببر

تولید سریال Sweet Tooth

در 16 نوامبر 2018 ، اعلام شد که سرویس پخش جریانی Hulu یک دستور آزمایشی به اقتباس بالقوه سریال تلویزیونی از مجموعه کتاب های کمیک داده است. پیش بینی می شد خلبان به نویسندگی و کارگردانی جیم میکل ساخته شود که قرار بود در کنار رابرت داونی جونیور ، سوزان داونی ، آماندا بورل و لیندا موران به عنوان تهیه کننده اجرایی تولید شود. قرار بود شرکتهای تولیدی درگیر با خلبان از تیم داونی و تلویزیون برادران وارنر تشکیل شوند.

بیشتر بخوانید : فیلم زندگی شیرین

در 9 آوریل سال 2020 ، اعلام شد که این مجموعه از Hulu به Netflix منتقل شده است. در 12 مه سال 2020 ، نتفلیکس یک سفارش سریال به این محصول داده بود که شامل هشت قسمت است که اوان مور به عنوان تهیه کننده به سریال پیوست.این سریال قرار است در 4 ژوئن 2021 اکران شود.

معرفی سریال آب‌های شمال (The North Water) با بازی کالین فارل
بیشتر بخوانید

معرفی سریال Sweet Tooth

انتخاب بازیگر سریال Sweet Tooth

در تاریخ 12 مه سال 2020 ، کریستین کنویری ، نونسو آنوزی ، آدیل اختر و ویل فورته برای بازی در نقش های اصلی انتخاب شدند در حالی که جیمز برولین قرار است این سریال را گویندگی کند.

در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 ، دانیا رامیرز به بازیگران اصلی پیوست. در 19 آگوست 2020 ، نیل سندیلندز برای بازی در نقش اصلی انتخاب شد.در 30 سپتامبر سال 2020 ، استفانیا لاوی اوون در یک نقش اصلی به بازیگران پیوست.در تاریخ 2 نوامبر سال 2020 ، آلیزا ولانی پیش از شروع سریال به طور منظم به سریال ارتقا یافت.

بیشتر بخوانید : بهترین فیلم های ژان پیر ملویل

فیلمبرداری سریال Sweet Tooth

در ژوئیه سال 2020 ، نیوزیلند علی رغم محدودیت های سفر اخیر به دلیل تأثیر همه گیری COVID-19 در تلویزیون ، مجوز فیلمبرداری این مجموعه را گرفت. [10] در اول اکتبر سال 2020 ، گزارش شد که فیلمبرداری سریال پس از توقف تولید همه گیر COVID-19 از ماه های قبل آغاز شده است ، و انتظار می رود فیلمبرداری آن تا اواسط دسامبر سال 2020 ادامه یابد.

Sweet Tooth

جمع بندی سریال Sweet Tooth

Sweet Tooth به عنوان یکی از تعدادی از پروژه های DC پیش رو در Netflix ، اقتباسی سریالی از یکی از بهترین کمیک های DC توسط Jeff Lemire با حضور رابرت داونی جونیور به عنوان تهیه کننده اجرایی است.

بیشتر بخوانید : سبک موسیقی ریتم اند بلوز

ما در دنیایی پسا آخرالزمانی قرار داریم ، ما پسری جوان را دنبال می کنیم که نیمه انسان و نیمه آهو است و به دنبال زندگی جدید است.

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

«پست قبلی

پست بعدی»