امروز برابر است با :14 بهمن 1401
فیلم های مارگو رابی

بهترین فیلم های مارگو رابی

بهترین فیلم های مارگو رابی

فیلم های مارگو رابی : در مورد استعدادهای استثنایی بازیگری مارگوت رابی چیزهای زیادی برای تحسین وجود دارد. این امر به ویژه در تعدادی از فیلم های او مشهود است. نامزد اسکار استرالیا کار خود را کمی بیش از ده سال قبل ، در سریال صابون همسایه ها ، قبل از اینکه بازیگر زن با سریال کوتاه مدت Pan AM راهی تلویزیون آمریکا شود ، آغاز کرد.

با مقاله ( فیلم های مارگو رابی ) با بامدادی ها همراه باشید.

از آنجا طولی نکشید که او خود را در کنار لئوناردو دی کاپریو (و مسلماً سرقت نمایش) در فیلم گرگ وال استریت مارتین اسکورسیزی پیدا کرد. و در طی سالیان گذشته ، رابی ثابت کرده است که او یک بازیگر زن فوق العاده با استعداد ، همه کاره است که سابقه کار طولانی در پیش دارد. فقط یک مسئله زمان است که مارگوت رابی به یک استعداد کامل و عمده در لیست A تبدیل می شود (اگر قبلاً یکی از آنها نبوده باشد).

بهترین فیلم های مارگو رابی

فیلم های مارگو رابی

در حالی که بازی تحسین برانگیز مارگوت رابی در فیلم Suicide Squad (جوخه خودکشی) که مورد تحسین قرار نگرفته بود ، فیلم پردرآمد ستاره سازی نبود که لیاقت او را داشت ، این بازیگر زن بار دیگر آرایش را انجام داده و فرصتی دیگر برای درخشش در فیلم خودش ، سال پیش بینی شده ، بدست آورد. پرندگان شکاری ، که امیدوارانه باید فیلمی را که شایسته آن است رابی به ویژه در نقش هارلی کوین ارائه دهد. رابی یک استعداد باورنکردنی است که قبلاً با بازی های فوق العاده ای خود را به بسیاری از علاقه مندان به سینما ثابت کرده است. به همین دلیل ما از این فرصت استفاده می کنیم و به بهترین فیلم های مارگوت رابی نگاه می کنیم.

البته مارگوت رابی تعداد زیادی فیلم مورد انتظار را در کار دارد ، از جمله فیلم Bombshell زمستان امسال و یک فیلم جذاب باربی. مطمئناً این فیلم آخرین باری نخواهد بود که شاهد بازیگر با استعداد فوق العاده در صفحه نمایش هستیم. اما ، با وجود بسیاری از فیلم های قابل توجه در رزومه اولیه (و رو به رشد) وی ، این لحظه را صرف می کنیم تا در مورد 10 فیلم قابل توجه رابی تاکنون ، از جمله چند عنوان قدیمی او صحبت کنیم.

بدون هیچ زحمتی بیشتر ، در اینجا فیلم های محبوب مارگوت رابی در اینجا آمده است! سر بالا ، هر چند انتظار نداشته باشید که جوخه خودکشی در این لیست یافت شود!( فیلم های مارگو رابی )

10. Suite Francaise (2015)
مارگوت رابی با توجه به استعدادهای مهم بازیگری ، از جمله میشل ویلیامز بزرگ و کریستین اسکات توماس افسانه ای ، در کانون توجهات قرار دارد ، اما درام عاشقانه ، Suite Francaise بازی برجسته ای را ارائه می دهد. این رمان با اقتباس از رمانی به همین نام در سال 2004 ، عاشقانه ای را دنبال می کند که در جریان اشغال فرانسه توسط آلمان ، بین یک روستایی فرانسوی و یک سرباز آلمانی شکوفا می شود. گرچه این نمایش تئاتر که احتمالاً سازندگان فیلم پیش بینی می کردند را پیدا نکرد ، با اکران ایالات متحده در یک زمان برای Lifetime ، اما با این وجود یک فیلم تحسین برانگیز با یک حمایت قدرتمند دیگر از رابی بود. به احتمال زیاد فیلمی نیست که از او به یادگار مانده باشد ، اما اگر می خواهید رشد او را به عنوان بازیگر تماشا کنید ، برای شروع فیلم خوبی است.( فیلم های مارگو رابی )

9. Dreamland (2019) فیلم
Dreamland عنوانی است که شاید هنوز درباره آن نشنیده باشید. هنوز در مدارهای جشنواره فیلم است و به دنبال پخش در سال آینده یا حدود این سال است ، اما بررسی های اولیه نشان می دهد که این یک نمایش قدرتمند دراماتیک دیگر از مارگوت رابی است. گزارش های اولیه حاکی از آن است که ممکن است کمی احساس بانی و کلاید داشته باشد ، در حالی که شخصیت رابی در کنار سارقین بانک با یکدیگر زندگی می کند و ویرانگر ویرانگر یک غبار گرد و غبار فقیر است. به طور قطعی نمی توان گفت چه زمانی انتظار می رود Dreamland نسخه رسمی عرضه خود را بدست آورد ، اما به نظر می رسد این یک فیلم مارگوت رابی است که باید تماشا کنید.( فیلم های مارگو رابی )

میکل‌ آنجلو آنتونیونی
بیشتر بخوانید

8. فیلم خداحافظ ، کریستوفر رابین (2017)
در حالی که کریستوفر رابین در سال 2018 بیشتر مورد توجه و توجه دو فیلم قرار گرفت ، خداحافظ ، کریستوفر رابین را نباید نادیده گرفت. این فیلم دراماتیک و به طرز شگفت آور کاملاً تاریک نگاهی به زندگی A.A. میلن (دومنال گلیسون) ، نویسنده درونگرا ، مبتلا به PTSD و خالق شخصیت ادبی کلاسیک کودکان ، وینی پو ، و گروه بازیگرانش از جمله کریستوفر رابین (به نام پسر واقعی او). این داستانی است که چگونگی پیدایش یکی از محبوب ترین شخصیت های ما و مشکلات پخته ای را که در زندگی واقعی اتفاق افتاده است ، چه در داخل و چه در خارج از صد جریب چوب ، به مخاطبان می گوید.
مارگوت رابی در نقش دافنه دو سلینکور ، همسر A. A. Milne بازی می کند. گرچه او به اندازه یک بازیگر استعدادش مستحق نمایش و پتانسیل نمایشی نیست ، اما با اجرای یک عملکرد جذاب و کاملاً سرمایه گذاری شده به عنوان زنی که آنچه در توان دارد برای کمک به تأمین خانواده انجام می دهد ، بیشترین بهره را می برد. ، حتی وقتی دنیای اطراف آنها شروع به بسته شدن می کند ، به لطف موفقیت بزرگترین شخصیت شوهرش. همانطور که در تعداد زیادی از این نوشتن ها اشاره خواهیم کرد ، رابی استعداد زیادی در بازی در نقش های کوتاه مدت مکمل و ساختن آنها کاملاً تماشایی دارد.( فیلم های مارگو رابی )

7. The Big Short (2015) فیلم
گرچه ممکن است هجو بیوگرافی آدام مک کی برنده جایزه اسکار The Big Short تحت تعریف معمول “فیلم مارگوت رابی” قرار نگیرد ، اما مارگوت رابی در صحنه بسیار کوتاه خود (بدون جناس) . مورد استفاده در یک صحنه کمدی ، در عین حال آموزنده ، جایی که او با کمال میل تمام شرایط مالی گیج کننده ای را که مردم وال استریت در بازی ها ، معاملات و بحث های فاسد پول خود به دور انداخته اند ، توضیح می دهد. صحنه رابی بازیگر زن را در یک حمام حبابی همراه با پس زمینه ای زیبا و ساقی پر می کند که یک لیوان شامپاین را پر می کند ، در حالی که بازیگر زن به اصطلاح عامیانه تمام اصطلاحاتی را که احتمالاً بیننده را گیج یا کنایه زده است ، توضیح می دهد.

این یک صحنه جالب و سرگرم کننده است و صحنه ای است که به طور مستقیم یا غیرمستقیم به نقش ستاره سازی او در فیلم “گرگ وال استریت” مربوط می شود (که بدیهی است فقط در مورد آن بحث خواهیم کرد). این یکی از چند فیلم معروف مشهور است که در طول فیلم ، در کنار سلنا گومز و آنتونی بوردین فقید پیدا شده است ، اما این صحنه ، به ویژه ، در اوایل فیلم برجسته است و اثبات می کند حتی اگر او فقط یک فیلم بسازد در یک صحنه ، مارگوت رابی هنوز می داند که چگونه نمایش را بدزدد. اگر می خواهید کلیپ را ببینید ، یا به سادگی از صحنه فیلم برنده اسکار بازدید کنید ، لینک اینجا را ببینید.( فیلم های مارگو رابی )

بهترین فیلم های کاترین بیگلو
بیشتر بخوانید

بهترین فیلم های مارگو رابی

فیلم های مارگو رابی

6. Whiskey Tango Foxtrot (2016) فیلم
Though Whiskey Tango Foxtrot وسیله نقلیه ای بزرگ برای بازیگر / نویسنده / مجری برنامه با استعداد تینا فی بود ، که در این فیلم درام با بیوگرافی در نقش خبرنگار جنگ واقعی کیم بارکر بازی می کرد. چرخش حمایت مارگوت رابی به عنوان خبرنگار تنیس واندرپول خبرنگار بی بی سی نیز به سرعت توانست منتقدان و عموم علاقه مندان به سینما را در این فیلم کم عمق و واقعی مشاهده کند. به عنوان یک دوست و رقیب گاه به گاه در داستان چند ساله ، ویترین خوبی برای استعدادهای کمدی و دراماتیک مارگوت رابی است که در این زمان فقط در چند فیلم استفاده شده بود.

در حالی که Whiskey Tango Foxtrot به احتمال زیاد فیلمی نیست که از مارگوت رابی به خاطر بسپارند ، مخصوصاً که کارش به کارهای بزرگتر و بهتر ادامه می یابد ، اما در یک فیلم کاملاً محکم و نادیده گرفته شده نقشی ستودنی و خوش بازی است. و این ویترین دیگری است از اینکه چگونه رابی می تواند حتی نقش های فرعی را بازی کند و آنها را به چیزی پویا ، جذاب و بسیار سرگرم کننده تبدیل کند. این هدیه یک بازیگر زن واقعا جذاب و فریبنده است.( فیلم های مارگو رابی )

5. I، Tonya (2017) فیلم
مارگوت رابی در نقشی که در نهایت منجر به اولین – و بسیار شایسته – نامزدی اسکار بازیگر زن می شود ، نگاهی تازه به داستان بسیار تبلیغ شده تونیا هاردینگ ، شخص اسکیت باز تبدیل شده به جرم جنایت ، در درام من ، تونیا ، به مخاطبان ارائه می دهد. . گرچه خود فیلم اغلب می تواند در لحن خود متزلزل شود ، که متعادل ترین زمان را برای تعادل بین لحظات کمدی تاریک و به شدت دراماتیک ندارد ، اما نمی توان انکار کرد بازی باورنکردنی مارگوت رابی در نقش اصلی. او دارای آسیب پذیری ، مقصر بودن ، مغناطیسی و خام عاطفی است تا عملکرد خود را از بسیاری از مواردی که تونیا هاردینگ یک اسکیت باز فیگور فوق العاده با استعداد بود ، فوق العاده کند – همه قبل از اینکه زندگی ستاره در اطراف او حل شود.

گرچه این بازی در نقش مکمل آلیسون جنی در نقش مادر بد دهن تونیا هاردینگ ، لاوونا گلدن بود که بیش از بازی مارگوت رابی در اسکار عشق گرفت اما من ، تونیا در نهایت فیلم مارگوت رابی است و او کار خارق العاده ای انجام می دهد. حتی وقتی فیلم خودش یک ساختار Goodfellas lite را به کار می برد که بعضی اوقات به نفع آن نیست ، اجرای زنده سیم رابی یک نمایش درخشان است و برای بسیاری از علاقه مندان به سینما این امر مشهود بود که او یک ستاره بزرگ در حال ظهور است – کسی که امیدوار است هرگز سقوطی در نزدیکی آنچه توسط همتای زندگی واقعی اش پیدا شده نداشته باشد. علاوه بر این ، رابی و فیلم به رغم همه خطاهای آن ، در انتها فرود را نشان می دهند.( فیلم های مارگو رابی )

بهترین فیلم های مارگو رابی

فیلم های مارگو رابی

4. About Time (2013) فیلم
اندکی پیش از این که مارگوت رابی برای تبدیل شدن به یک ستاره اصلی سرقت صحنه در گرگ وال استریت تبدیل شود ، او در حال بازی در نقش های مکمل ، به ویژه به نوبه خود در کمدی رمانتیک بسیار جذاب ریچارد کرتیس ، درباره زمان ، بسیار تأثیرگذار بود. در این رام-کام انگلیس Domhnall Gleeson و Rachel McAdams در نقش های اصلی عاشقانه بازی می کنند ، اما مطمئناً نوبت رابی در نقش شارلوت ، دوست خواهر روی صفحه نمایش Gleeson ، کیت کت (لیدیا ویلسون) است که تأثیر بسیار خوبی ایجاد می کند. باید از این فیلم مشخص می شد که او قصد دارد به یک ستاره تبدیل شود.

بهترین فیلم های کریستوفر نولان
بیشتر بخوانید

به عنوان یک زن که شخصیت اصلی ما در طول یک تابستان با آن ضعیف می شود ، تیم Timhnhn Gleeson (که اکنون فهمیده ام ممکن است نمایشنامه “زمان …” باشد) از قابلیت های سفر در زمان خود که اخیراً کشف شده استفاده می کند تا سعی کند پیدا کردن کلمات مناسب برای به دست آوردن قلب او. در پایان فصل ، تیم در نهایت می فهمد که بعضی چیزها فقط به معنای واقعی نیستند – حتی زمانی که در کنار خود سفر می کنید.
با این وجود ، مارگوت رابی آنچه را که می توانست به راحتی یک شخصیت نسبتاً فرومایه باشد به کسی با شخصیتی درخشان ، لبخند برنده و شخصیتی بلافاصله دوست داشتنی تبدیل می کند. جای تعجب نیست که چرا تیم عاشق او شده است و استفاده از سفر در زمان در About Time به ما این امکان را می دهد که طیف وسیعی از بازیگری این استعداد اصلی را که به زودی قرار دارد ، ببینیم.( فیلم های مارگو رابی )

3. Z For Zachariah (2015) فیلم
در مقایسه با برخی دیگر از فیلم های این بازیگر ، فیلم Z For Zachariah به طرز عجیبی – و متأسفانه متأسفانه – آنطور که شایسته است مورد توجه و توجه قرار نگرفت. حتی علی رغم این واقعیت که سه نفر از استعدادهای درجه یک را بازی می کرد ، از جمله مارگوت رابی ، چیوتل اژیوفور و کریس پاین. قطعه شخصیت خاموش و بی سر و صدا ، متمرکز بر گروه کوچکی از مردم پس از آخرالزمان هسته ای ، فضای زیادی به این بازیگران فوق العاده می دهد تا قدرت بازیگری خود را به نمایش بگذارند و این مطمئناً فرصتی است که آنها برای آن زندگی می کنند. اما ، به ویژه مارگوت رابی ، در راس ، یکی از قوی ترین و کم ارزش ترین بازی های خود را تا به امروز به عنوان Ann Burden ، شخصیتی فروتن ، کاملاً پیچیده و ظریف ارائه می دهد.

لحظات آغازین فیلم که در مقایسه با نیمه دوم دراماتیک بسیار ملایم و ملایم هستند ، به ما اجازه می دهد ببینیم که چگونه مارگوت رابی می تواند حتی با گفتگوهای کم و در مورد شخصیت خود در این مرحله از فیلم ، صفحه را روشن کند. یک بازیگر جذاب و بسیار با استعداد طول می کشد تا توجه و علاقه مخاطب را در مراحل اولیه فیلم به همین شکل حفظ کند و در نهایت توسط Z For Zachariah مشخص شد که مارگوت رابی استعداد چشمگیری دارد که چنین کار سختی را انجام می دهد. خوشبختانه ، بازیگر استرالیایی بدیهی است که قادر است خودش را حفظ کند وقتی که لحظه ای صدا تغییر می کند ، و فیلم احساس بسیار دراماتیک و شدیدتری را به خود اختصاص می دهد ، که او همچنین با آن برتری دارد.( فیلم های مارگو رابی )

2. Once Upon A Time … In Hollywood (2019) فیلم روزی روزگاری در هالیوود
گرچه این جدیدترین عنوان در فیلم نامه مارگوت رابی است ، اما مطمئناً یکی از قوی ترین بازی های این بازیگر زن تاکنون است. رابی در نقش شارون تیت افسانه ای ، زنی که با سرنوشتی وحشتناک روبرو شد ، نقش مهمی در آخرین فیلم کوئنتین تارانتینو بازی می کند. در حالی که تیت فقید به مرگ وحشیانه و وحشتناک خود مشهور است ، تارانتینو و رابی از این اجرا برای جشن گرفتن زندگی کوتاه مدت خود استفاده می کنند و اینکه چگونه او در نهایت یک زن جوان جذاب و با استعداد بود که به احتمال زیاد برای عظمت خارج از غم انگیز او مقصد بود میراث

لوکینو ویسکونتی
بیشتر بخوانید

دقیقاً مانند Inglorious Basterds و Django Unchained ، کتاب Quentin Tarantino Once Upon A Time … در هالیوود به معنای تاریخ تجدیدنظرطلبی است. اما ، تا آخرین لحظات دوست داشتنی آخر فیلم ، نهمین فیلم تارانتینو در گرایش های استثماری که مشخصه چند فیلم اخیر او است ، غرق نمی شود. در عوض ، جدیدترین مفصل تارانتینو لحنی نسیم و گاه به گاه به دست می آورد که تجربه ای احساسی غیرمنتظره را رقم می زند و بسیاری از این موارد را می توان به عملکرد پویای مارگوت رابی نسبت داد. او زندگی ، گرما ، شوخ طبعی و جذابیت شارون تیت را به ارمغان می آورد که تعداد کمی از مردم آن را شناختند و دیدند. او یک زندگی کامل داشت که ارزش به یاد آوردن و بزرگداشت آن را داشت ، و تارانتینو و رابی افتخار تأسف برانگیزی را دارند که نه فقط دیدن مرگ او ، بلکه بلکه قهرمان زندگی او هستند. در آن لنز ، امیدوارم که عملکرد شیرین و مهیج مارگوت رابی بر انسانیت از دست رفته تیت تأثیر بگذارد.( فیلم های مارگو رابی )

1. فیلم گرگ وال استریت (2013)
همانطور که در طول مقاله اشاره کردیم ، گرگ وال استریت یک فیلم مهم برای مارگوت رابی بود. هرگز فرصتی جزئی در کار بازیگری هیچ کس پیدا نمی شود که فرصتی برای همکاری با مارتین اسکورسیزی بزرگ پیدا کند و رابی مطمئناً از این فرصت طلایی استفاده کرد و با آن دوید و یک نمایش خیره کننده ، فریبنده و صحنه سرقت را به عنوان Naomi Lapaglia ، فریبنده همسر دوم جوردن بلفورت از لئوناردو دی کاپریو.

گرچه گرگ وال استریت وسیله ای بود که توسط لئوناردو دی کاپریو تولید و تصور شده بود تا بار دیگر با همکار همیشگی خود مارتین اسکورسیزی کار کند ، اما در نهایت این عملکرد مارگوت رابی است که در کل فیلم برجسته می شود ، یک عملکرد خیره کننده ، درخشان و بسیار خنده دار را ارائه می دهد ، که تعجب آور نبود که این بازیگر اکنون یکی از پرطرفدارترین ستاره های هالیوود است. همه هالیوود خود را جایی شروع می کنند. این یکی عالی است.

اینها تنها چند فیلم با بازی مارگوت رابی در اوایل کارش است و ما تعداد کمی از آنها را داریم که در فیلم ها و سال های پیش رو منتظر آنها هستیم. امیدواریم فرصتی دیگر بدست آوریم تا بهترین عملکردهای رابی را بخاطر بسپاریم که رابی چندین جایزه دیگر را به ما تحسین کند. اما در ضمن ، در بخش نظرات درباره فیلم های مورد علاقه خود در مورد مارگوت رابی به ما اطلاع دهید. همچنین ، به ما بگویید که کدام یک را بهترین او می دانید.( فیلم های مارگو رابی )

 پایان مقاله بهترین ( فیلم های مارگو رابی )

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

فیلم هنرمند درجه یک|فیلم علف‌های شناور|همه چیز در مورد رامبراند|بهترین فیلم های ویلیام وایلر|بهترین فیلمهای کمدی سال ۲۰۲۰|نقد فیلم برباد رفته|سریال پسران راکت|سبک رمانتیسم در نقاشی|بهترین فیلم های مارتین اسکورسیزی|نمایشنامه های برتر تاریخ|فیلم دفترچه امید بخش

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 3 =