صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم های تام کروز
ads

بهترین فیلم های تام کروز

بهترین فیلم های تام کروز

بهترین فیلم های تام کروز

با مقاله بهترین فیلم های تام کروز در همه زمان ها ، رتبه بندی شده است همراه ما باشید همچنین میتواند برای آشنایی بیشتر با کارگردان ها و بازیگران ها جهان به بخش مربوط مراجعه بفرمایید.

10. Top Gun (1986) فیلم
در مدرسه جنگ افزارهای جنگی نیروی دریایی ، ماوریک (کروز) دودی ، سایه بان سایه بان ، سعی می کند یک خلبان مسخره کننده خنک تر ، Iceman (وال کیلمر) را فراری دهد. نبردهای هوایی از صخره ها عبور می کند و تام اسکریت به عنوان مربی سخت و عادلانه در راس آنها قرار دارد.

بیشتر بخوانید : هنر ما قبل تاریخ

9.فیلم چند مرد خوب (1992)
در یکی از دوئل های بزرگ بازیگری تاریخ و در صدر لیست بهترین فیلم های تام کروز ، کروز ، به عنوان یک وکیل مدافع نظامی بی روح که سعی در نجات دو عضو متهم به قتل دارد ، با جک نیکلسون افسر مهیبی روبرو می شود که تهدید می کند ، “شما نمی توانید از پس حقیقت برآیید!” آرون سورکین این درام خیره کننده در دادگاه را روی دستمال کوکتل در محل کار متصدی بار نوشت ، و این باعث شهرت او شد تا بتواند The West Wing و شبکه اجتماعی را ایجاد کند.

8.فیلم  رنگ پول (1986)
دوئل دیگر ، بین کروز به عنوان یک کوسه استخر جوان و پاول نیومن در نقش سریع ادی فلسون در بازگشت. نیومن در سال 1961 که باید فیلم The Hustler را ببیند ، به عنوان جوان سریع ادی نامزد اسکار شد و اسکار را برای این برنده کرد – بخشی از آن به دلیل پشتیبانی از قدرت کروز است.

7. فیلم متولد چهارم ژوئیه (1989)
کروز پس از شش سال کار با مگاستار ، اولین نامزدی خود را در اسکار در اقتباس الیور استون از خاطرات رون کوویچ در مورد جنگ ویتنام و مبارزاتش علیه آن بدست آورد. بار دیگر نبوغ آتشین کروز به برنده شدن اسکار کمک کرد – این بار برای کارگردان استون.

بیشتر بخوانید : دوره باروک در موسیقی

6. وثیقه (2004)
جیم فاکس در یک تریلر هیجان انگیز و خوش روحیه مایکل مان که پس از تاریکی هوا در شرق لس آنجلس پخش می شود ، هنگامی که کایوت ها و آدم های فرار در خیابان ها گشت می زنند ، یک کابری است که کروز ، بامزه ترین قاتلی را که دیده اید انتخاب می کند. کرایه وی صدها هزار است و تنها کاری که باید انجام دهد این است که به کشتن پنج شاهد محاکمه کمک کند – و زنده بماند.

بهترین فیلم های دنیل رادکلیف | فیلم برتر
بیشتر بخوانید

5. گزارش اقلیت (2002)
در یک نقش بزرگ شده برای یک ستاره همیشه جوان ، کروز نقش یک پلیس با فن آوری بالا را بازی می کند که قبل از ارتکاب جرم هوس می کند. وقتی کارگردان استیون اسپیلبرگ این داستان آینده نگرانه را توسط استاد علمی تخیلی فیلیپ کی دیک (Blade Runner) ساخت ، او گفت ، “من در اواسط دهه 50 هستم – دیگر از تاریکی نمی ترسم.” سفر دریایی لبخند معروف او را نمی شکند و در نتیجه او را در یک تریلر تاریک و هوشمند به طور جدی مرده اید.

4. Mission: Impossible – Fallout (2018)
همه نگاههای M: I خوب است ، اما بهترین مورد ششم ، تا حدی به این دلیل که Ethan Hunt از کروز پسری در 50 سالگی است – بعد از بدلکاری ، او مثل ما درد می کند (کروز در واقع مچ پا را جلوی دوربین شکست). اتان تروریست های پلوتونیوم را شکار می کند ، از طریق پاریس و لندن مسابقه می دهد ، چتربازی ها (به غواص دیگری هشدار می دهد که دیررس را باز نکند یا “آخرین چیزی که از ذهن شما می گذرد زانوهای شما خواهد بود”) و یک خلبان را خلبانان می زند که در فاصله چند سانتی متری برفی از کنترل خارج می شود قله های کوهستانی آسیا. چه سواری! چه تجمع تنش و آزادی متعالی!

بیشتر بخوانید : تعریف سوئیت در موسیقی

3. Rain Man (1988) فیلم مرد بارانی
کروز در نقش یک کادرفنی خودخواه کالیفرنیایی مجبور می شود با یک برادر بزرگتر شیرین و ادم سفیه که هرگز نمی شناخت (مسافرت هوفمن) به یک سفر جاده ای برود ، سعی کند از ارث پدر خود پول بگیرد و از برکت بزرگ برادر بزرگتر استفاده کند تا برنده بزرگ شود وگاس باز هم ، همه به جز کروز اسکار (برای بهترین فیلم ، بازیگر ، کارگردان و فیلمنامه اصلی) را گرفتند و اینها را تا حدودی مدیون نبوغ حمایت کننده او هستند.

2. Risky Business (1983)
در یک کمدی جوانی درخشان و تعریف نسل که راجر ایبرت در یک سطح با فیلم The Graduate قرار داد ، کروز به همان خوبی داستین هافمن در ضربه ای است که او را به یک ستاره تبدیل کرد. در حالی که از “Old Time Rock‘ n ‘Roll “کمربند می زد ، به زیر اولین صحنه نمادین خود در زیر شلوار کشیده می شود ، کروز بلافاصله وارد لیست A می شود و هرگز خارج نمی شود.

بیشتر بخوانید : تعریف اپرا در موسیقی

1. فیلم جری مگوایر (1996)
بزرگترین موفقیت کروز و بهترین فیلم در لیست بهترین فیلم های تام کروز  ، عامل ورزشی عصیانگرایانه او جری است ، که شرکت خود را ترک می کند ، قهرمان یک مشتری دست نخورده (کوبا گودینگ جونیور) و دادخواست همکار حسابدار خود (رنه زلوگر) را می گیرد – او او را در “سلام” داشت. کمدی عاشقانه کاملاً معتبر (که بعنوان یک آهنگ پاپ نیز نرم و لطیف است) گودینگ را اسکار گرفت ، به علاوه نامزدی بهترین بازیگر (کروز) ، بهترین تصویر و بهترین فیلمنامه (برای کامرون کرو نویسنده ، کارگردان ، که آن را به عنوان نقد فیلمش نوشت تجربه -biz)

بهترین فیلمهای جانی دپ
بیشتر بخوانید

پایان مقاله بهترین فیلم های تام کروز

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.