صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم های تام هنکس
ads

بهترین فیلم های تام هنکس

بهترین فیلم های تام هنکس

بهترین فیلم های تام هنکس

بهترین فیلم های تام هنکس : این بازیگر یکی از اولین افراد مشهوری بود که به ویروس کرونا مبتلا شد. برای بزرگداشت بهبودی او ، بهترین عملکردهای او را جمع بندی می کنیم.

با مقاله بهترین فیلم های تام هنکس همراه ما باشید.

25. لری کراون (2011)
بله این یکی از دو اعتبار کارگردانی هانکستر بود و رمانتی بی روح و بی روح در سال های پاییز است ، در حالی که هنکس در مقابل جولیا رابرتز بازی می کند ، که به سختی مانند خود شخص ناخوشایند است. این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

24. الویس ساختمان را رها کرده است (2004)
هنکس در اینجا به عنوان یک تقلید کننده الویس پریسلی مرده است. کنایه آمیز است ، زیرا او Covid-19 را هنگام حضور در مکان استرالیا در حال فیلمبرداری بیوگرافی الویس از باز لومان ، که قرار بود در آن نقش سرهنگ تام پارکر مدیر پریسلی را بازی کند ، بدست آورد.

23. کد داوینچی (2006) / فرشتگان و شیاطین (2009)
هنکس ، دکتر رابرت لنگدون ، نماد شناس هاروارد است که نشانه های غیبی در آثار هنری دوره رنسانس درباره عیسی را در این اقتباس های نامطلوب از کتاب های پرفروش دن براون (که در کتاب هایش مشخص شده بود این قهرمان شبیه هریسون فورد است) رمزگشایی می کند.

بیشتر بخوانید: کتاب های سارتر

22. The ’Burbs (1989)
یک حومه ی پر سر و صدا با معاملات کثیف فرضی همسایگانش وسواس دارد؟ این نقشی است که هنکس در آن با بهترین توان انجام می دهد. شاید اگر او خوب مرد مستقیمی بود که از تفریحات بی گناه او سو mis تعبیر می شد ، بهتر کار می کرد.

21. Road to Perdition (2002)
نقشی تیره تر برای هنکس ؛ قابل توجه است ، اگرچه واقعاً با نقاط قوت او بازی نمی کند. او در دهه 1930 شیکاگو نقش یک آدم شکن را بازی می کند که با پسر کوچکش در حال رانندگی است و می خواهد مردانی را که بیشتر خانواده اش را کشتند ردیابی کند. عجیب و غریب ذهن بالا در CV خود را. این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

20. Sully (2016)
کلینت ایستوود در این داستان واقعی زندگی هانکس را در مورد خلبان قهرمان هواپیمایی چسلی “Sully” Sullenberger III راهنمایی کرد که با خنک کننده مبهوت کننده تحت فشار ، پرواز شماره 1549 هواپیمای آسیب دیده US Airways خود را بر روی رودخانه هادسون نیویورک به زمین انداخت و همه 155 مسافر و خدمه را بدون آسیب دید. ، بعداً تحت تحقيق از تحقير كنندگان قلم و شمارنده حبوبات شركتي قرار گرفت. برای هنکس نقش بدی نیست ، اما کاملاً زنده نمی شود.

19. اگر میتوانی من را بگیر (2002)
هنکس در این وزن ضد وزنی جالب برای لئوناردو دیکاپریو جوان است. او در این داستان واقعی عجیب و غریب از داستان تخیلی ، مردی کاملاً خو و خوی FBI را دنبال می کند. در حالی که دی کاپریو جعلی بودن وکیل یا خلبان بودن شرکت هواپیمایی است ، هنکس شخصیت معتبری است که به نظر می رسد احمقانه احمقانه بودن زنهای غیرقانونی غیرقانونی دی کاپریو را تحسین می کند. این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

18. Turner & Hooch (1989)
بازی در مقابل یک سگ بزرگ و شایان ستایش کاری است که فقط یک بازیگر شایان ستایش می تواند انجام دهد. هنکس نقش یک پلیس به نام ترنر را بازی می کند ، که باید از یک سگ دوست داشتنی و بزرگ شلخته به نام هووچ مراقبت کند که تنها شاهد قتل صاحبش است. قابلیت اتصال پذیری مشترک و برخی از شیمی بین گونه ها وجود دارد ، باید پذیرفت و این فیلم نقش مهمی در ایجاد هویت مارک Hanks داشت.

بیشتر بخوانید: بهترین کتاب های ادبیات اسپانیا

17. جنگ چارلی ویلسون (2007)
باز هم ، اینجا عجیب است که ببینیم هنکس بازی شخصی را می کند که پسر خوبی نیست. او در این درام سیاسی واقعی از فیلمنامه نویس آرون سوركین و كارگردان مایك نیكولز چیزی شبیه یك لغزنده بدبینانه را بازی می كند. هنکس یکی از نمایندگان کنگره دهه 80 ریگان ویلسون است که جنگ پنهانی علیه اتحاد جماهیر شوروی را در افغانستان طراحی کرد. او کاریزما و حضور طبیعی را به ارمغان می آورد ، اما احساس بخشی – احساسی – بخشی – بدبینی احساس اشتباهی می کند. این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

بهترین فیلمهای جنیفر انیستون
بیشتر بخوانید

16. The Terminal (2004)
هنکس مانند مریل استریپ نیست: لهجه ها چیز او نیستند. اما در اینجا او به ما یک ریوسش یون یوسف ظالمانه به عنوان یک بی گناه بی پروا از یک کشور خیالی شوروی سابق می دهد که وقتی کودتایی باعث می شود وی بدون تابعیت شود مجبور است در ساختمان ترمینال فرودگاه JFK نیویورک زندگی کند. استنلی توچی در نقش افسر آشفته مهاجرت بازی می کند که باید با او کنار بیاید. مثل اغلب در CV Hanks ، موجو او به عنوان یک شخصیت مهربان بهتر کار می کند.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

15. Cast Away (2000)

فیلم Robert Zemeckis ، با هنکس به عنوان کارمند FedEx که در یک جزیره بیابانی خیس می شود ، توسط طرفداران هنکس بسیار جدی گرفته می شود. صحنه اولیه “تصادف” مطمئناً یک کارگر است ، و هنکس نیز با شلوار پاره پاره و ریش مات و مبهوت دوست داشتنی است ، هنگامی که برای اولین بار آتش سوزی می کند با خوشحالی خود تبریک می گوید. اما چیزی کمی احمقانه در این مورد وجود دارد. با کسی که کمتر از هنکس فریبنده باشد ، غرق می شود.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

14. Saving Mr. Banks (2014)

هنکس در سالهای ارشد خود تسلط جدیدی در بازی چهره های برجسته زندگی واقعی دارد که بخشی از منظره پاپ-فرهنگی ایالات متحده هستند. در اینجا او در حال بازی والت دیزنی است. واقعاً هیچ انتخاب دیگری امکان پذیر نبود. او همان فیلم پیشگامانه مهربان و مداوم است که نویسنده بدجنس اما تامپسون PL Travers را متقاعد می کند تا به او اجازه دهد یک نسخه فیلم از ساخته های خود Mary Poppins را انجام دهد. مثل هر زمان ، هنکس نابغه ای است که مجال دوست داشتن محض است و دیزنی او باید یک پسر خوب باشد (بحث در مورد شخصیت های دیزنی در مورد جنبه های تیره بیشتر نیست). در حقیقت ، بیشتر مردم تصور می کنند که دیزنی به طور طبیعی مانند تام هنکس بوده است.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید: کتاب های آلبر کامو

13. بی خوابی در سیاتل (1993) / شما نامه دارید (1998)

شاید بستن اینها با هم اشتباه باشد ، حداقل تا حدودی به دلیل قابل توجه بودن بی خوابی در سیاتل بهتر: سبک تر از لمس ، سبک تر از قلب. در SiS ، هنکس هنوز در حالت جوانتر موهای بزرگ خود است ، اما توسط YGM ، او پیرتر است و موهای کوچکتر دارد. اما ، البته ، هنوز هم هانكس در هر مورد رابطه ای طولانی مدت و مفرحانه و مفرح با مگ رایان برقرار می كند و به طور مشترك تبدیل به یارهای ملت می شود. آنها بدون شک خوب کار می کنند.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

12. The Post (2017)

هنکس بازیگری است که برای کار با استیون اسپیلبرگ متولد شده است. از بسیاری جهات ، او تجسم بازیگری همان چیزی است که اسپیلبرگ به عنوان یک کارگردان است ، و او به عنوان سردبیر مشهور واشنگتن پست و شیر لیبرال بن بردلی ، یک بازی کاملاً سرگرم کننده و تماشایی را ارائه می دهد ، در حالی که دوستانه با رئیس خود کی گراهام (استریپ) بازی می کنید در سال 1971 ، اسكوپ اسناد پنتاگون را تعقيب كنيد ، كه اين امر زمينه را براي تحقيقات روزنامه واترگيت فراهم كرد. در این نقش ، هنکس نجابت خالص جیمی استوارت را مستقیماً به رگ های شما می رساند.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید: کتاب بیگانه اثر آلبرکامو

11. Splash (1984)

نقش اولیه بسیار خوبی برای هانکس پسر بچه ای و بدون تهدید چروبی ، که در آن زمان توسط برخی از صاحب نظران بسیار ناچیز مانند یک مرد برجسته در نظر گرفته می شد. او پسر مجردی است که عاشق پری دریایی می شود و او را از غرق شدن نجات می دهد و به منهتن می آید تا خیس شود و ماهیت واقعی او را در وانش آشکار کند – اگرچه فیلم به طرز نامطلوبی در اطراف پتانسیل صافی شنا می کند. داریل هانا در این زمینه بسیار جالب است (و یک داستان جنسیتی هالیوودی وجود دارد که باید در لیست زنان پیشگام هنکس گفته شود که شغلشان کمرنگ شده است در حالی که وی از قبل فعالیت خود را ادامه داده است). هنکس ابتدا در این فیلم ، به عنوان پسر همسایه که مرد همسایه است ، ناخوشایند عشق سینماگران را بدست آورد.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

بهترین فیلم های آدری هپبورن
بیشتر بخوانید

10. Philadephia (1993) فیلم

یک لحظه مهم در اوایل دهه 90 طلایی هنکس ، بردن اسکار در این درام دادگاه برای بازی در نقش یک مرد همجنسگرا که به ویروس اچ آی وی مبتلا شده و از کارفرما به دلیل اخراج نادرست شکایت کرد از برخی جهات ، فیلم با جفت شدن هنکس با دنزل واشنگتن به عنوان وکیل آسیب دیدگی شخصی خود که به زودی یک فرد همجنسگرا اصلاح می شود ، با الگوی “تعادل لیبرال” مطابقت دارد و اکنون بحث جدیدی در مورد بازیگران مستقیم بازی همجنسگرایان وجود دارد . اما هیچ چیز به وضوح نمی توانست نشان دهنده همدلی و احترام باشد تا انتخاب بازیگران هنکس. این یک فیلم “مسئله” هالیوودی است ، بله ، با خودآگاهی که این نشان می دهد. اما هنکس هوش و حساسیت به ارمغان می آورد.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

9. فیلم کاپیتان فیلیپس (2013)

شما انتظار ندارید تام هنکس را در یک فیلم اکشن ببینید ، اما این همان اتفاقی است که در این فیلم مهیج جذاب هواپیماربایی از کارگردان پل گرینگراس ، براساس یک داستان واقعی رخ می دهد. هنکس در حالی که به دور شاخ آفریقا حرکت می کند ، نقش یک ناخدای ناوگان دریایی تجاری را عهده دار است که مسئولیت یک کشتی کانتینری عظیم را بر عهده دارد ، یک هدف بزرگ بزرگ و آهسته برای دزدان دریایی سومالی با تفنگ های نیمه اتوماتیک ، انگیزه فقر. هنکس به عنوان شخصیت معتبر تحت استرس عملکرد فوق العاده ای دارد. پسر خوبی که مانند بقیه در رحمت نیروهای عظیم جهانی شده سرمایه است.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید: بهترین کتاب های ادبیات یونان

8. بزرگ (1988)

این کمدی فانتزی به کارگردانی پنی مارشال و نویسندگی گری راس و آن اسپیلبرگ (خواهر استیون) ، هنکس را در نقش über-Hanks بازی می کند ، قسمت برجسته ای که او را واقعاً روی نقشه قرار داد. این نقشی است که با هرکسی که در قلب خود احساس می کند خود فریبکاری است ، از بزرگسالی عمیقاً غیرقابل تصور است و اساساً بچه های کوچک سرگشته (یا هیجان زده) است. هنکس در نقش جوش باسکین بازی می کند ، پسری که از قوانینی که برای بچه ها وضع شده ناراحت است ، آرزو دارد که بزرگ باشد و سپس … خوب … مراقب آنچه می خواهی باشی. مانند هیچ کس دیگر ، هنکس می تواند با حضور بزرگسالی که با این وجود فردی با معصومیت و سرگرمی کودک است ، متقاعد کننده را مجسم کند. (سعی کنید تام کروز را تصور کنید که این کار را انجام می دهد ، و می فهمید که یک فیلم ترسناک با چه سرعتی می تواند باشد.) هرگز بهتر از صحنه پیانوی اسباب بازی غول پیکر ، با هنکس با شادی روی کلیدها نشان داده می شود.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

7. Saving Private Ryan (1998) فیلم نجات سرباز رایان

یکی دیگر از جفت های بزرگ اسپیلبرگ-هنکس ، با هانکس که به یک چالش یک فیلم بزرگ با یک موضوع بزرگ رسیده است. وی قهرمان کاپیتان میلر در جنگ جهانی دوم پس از روز D است که دسته ای را هدایت می کند که هدفش یافتن سرباز رایان (مت دیمون) در میدان نبرد و دستور دادن او به دلسوزانه به خانه است ، زیرا همه برادران او بوده اند کشته شده. از همه مهمتر ، میلر یک سرباز حرفه ای نیست ، بلکه یک معلم در زندگی غیرنظامی است ، کسی که بار رهبری را سخت ، اما با کمال رعایت و جدیت زیاد احساس می کند: مسئله ارزشهای مدنی است تا قهرمانی ماشینی. او همچنین باید سعی کند پنهان کند که لرزش در دست دارد. پارادوکس هنکس این است که او با کیفیت ستاره خالص هالیوود مخلوط با خودآزمایی است و در درامی که تأثیرات عظیم جنگ شما را از بازیگری منحرف می کند بسیار خوب عمل می کند.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید: کتاب عقاید یک دلقک

6. Bridge of Spies (2015) فیلم

بیوگرافی پدرو پاسکال | لیست فیلم ها و زندگی شخصی
بیشتر بخوانید

یکی از معدود فیلم های هنکس در دوره بعدی او که در آن او با یک بازیگر با وزن برابر سنگین وزن انگشتان پا را به پا می کند – و نتیجه یک عمل دو برابر متعادل است ، نه یک چرخش پیشگام هنکس. مارک رایلنس در اوایل دهه 60 آمریکا جاسوس شوروی ، رودلف ابل ، بود که دولت ایالات متحده قصد داشت وی را در یک جاسوسی در پل گلینیکه که برلین شرقی و غربی را بهم پیوند می دهد ، “پل جاسوسی” را به روس ها تحویل دهد. این مانور خطرناک برای موهای زائد توسط وکیل متواضع اما شجاع ابل ، جیمز دونوان ، البته با بازی هانکس برنامه ریزی شده است. مردی که اشتیاق و انگیزه آماتوری او را به عنوان یک غیر دیپلمات نشان می دهد ، اما کسی که با این وجود کارها را انجام می دهد. Hanks’s Donovan عالی است: دلباز ، دلباخته و شیرین ، مردی مستقیم الهام گرفته از شوخ طبعی جاسوس Rylance. “نگران نیستی؟” هنکس از رایلنس ، که با او برمی گردد ، می پرسد: “آیا این کمک می کند؟”این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

5. لیگ خود (1992)

“هیچ گریه ای در بیس بال وجود ندارد!” هنکس یک بدیهی کلاسیک را در این گوهر پنی مارشال ارائه می دهد ، در مورد پایه گذاری لیگ بیس بال حرفه ای دختران آمریکایی در طول جنگ جهانی دوم. او ستاره بدقواره بیس بال سابق است که به دلیل مشروبات الکلی ضربه های زیادی به او وارد می کند و اکنون با مدیریت آنچه که به طعنه فکر می کند یک تازگی پوچ است ، فرصت بازگشت خود را پیدا می کند: یک تیم بیس بال زن ، با حضور جینا دیویس ، روزی اودانل و مدونا. این زمانی است که او به خاطر این که گریه اش را شروع می کند ، به اِلِین گاردنر (با بازی بیتی شرام) ، راست فریاد فریاد می کشد ، و او اجازه می دهد با این خط نمادین آن را داشته باشد. شاید این تنها و تنها زمانی است که هنکس کاملاً در نقشی غیر همدردانه زندگی می کند و این احتمالاً فقط به این دلیل است که می دانیم این فقط موقتی است و او اساساً شخصیتی پدر / برادر است ، تابع زنان است و مقید است که توسط آنها بازخرید شود .این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید: فیلم دیده بان

4. یک روز زیبا در همسایگی (2019)

اگر هنکس یک شاهکار دوره اواخر دارد ، این کار خارق العاده او در این فیلم درباره مجری تلویزیون واقعی کودکان آمریکایی فرد راجرز در اواخر دهه 90 است ، زمانی که او از مد خارج می شد و کمی مورد تمسخر رسانه ها قرار گرفت. با این حال ، او موفق می شود ژورنالیست مجنون بدجنس (با بازی متیو رایز) را که برای مصاحبه با او آمده است تحت تأثیر قرار دهد. این یک اجرای کاملاً پیچیده و سخت خواندنی از هنکس است که مجموعه ای کاملاً شگفت انگیز و غیر عادی از رفتارهای بدنی و صوتی را بر اساس راجرز واقعی ایجاد می کند ، کاملاً متفاوت از روال aw-shucks که افراد ممکن است با آسودگی بیشتری با او ارتباط برقرار کنند . به خصوص وقتی که او از ریسی می خواهد در یک وعده ناهار در یک رستوران با او کاملاً ساکت بماند بسیار شگفت آور است تا آنها بتوانند در مورد افراد مهم برای آنها تأمل کنند.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

3.فیلم فارست گامپ (1994)

به اهمیت عظیم فارست گامپ در کارنامه هنکس و به طور کلی در دهه 90 هالیوود نگاه کنید ، شما داوران قدرتمند سلیقه و ناامیدی هستید! اگر ناامید نباشیم ، دقیقاً ، متأسفانه قدرت شگرفی گسترده در نمایشگاه را که هنکس به این م folثل مردمی آورد ، قبول کنید … دقیقاً چه؟ رابرت زمکیس (دوم بعد از مارشال و اسپیلبرگ بعنوان کارگردان هنکس) این داستان Zelig-ish یا جان ایروینگ-ایش را در مورد جوانی بزرگ کرد که در دهه 50 با مشکلات یادگیری بزرگ می شود (همانطور که هیچ کس آن را بیان نکرد) و ضریب هوشی پایین ، که بی گناهی ، خوشرویی و خوش شانسی اساسی او باعث بزرگ شدن او می شود ، با یک فوتبال حرفه ای در کالج ، خدمات برجسته در ویتنام ، تسلط بر تنیس روی میز ، تجارت ماهیگیری میگو و سپس درخشش در سرمایه گذاری در بورس سهام – و او می شود یک مشاهیر ملی برای دویدن در کل کشور. این صدای پیاده روی و توقف است که آن را میخکوب می کند (او باید برای اجرای خود در یک روز زیبا در همسایگی ، کمی آن را اصلاح کرد). فارست گامپ در دهه 90 بیل کلینتون ساخته شد ، اما گامپ ریگان ناب است: میهن پرست ساده ای که پیروز می شود.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های گری کوپر

2. داستان اسباب بازی (1995) / داستان اسباب بازی 2 (1999) / داستان اسباب بازی 3 (2010) / داستان اسباب بازی 4 (2019)

بیوگرافی جرمی آلن وایت
بیشتر بخوانید

جوهر ناب هنکس به دلیل نقش آفرینی الهام بخش وی در نقش وودی در فیلم های انیمیشن باشکوه Pixar’s Story Toy تقطیر می شود. او صداي شخصيت گاوچراني رشته اي را كه اسباب بازي مورد علاقه اندي است ، صدا مي كند ، اما در معرض خطر جايگزين شدن توسط محرمانه خود توسط فضيوت Buzz Lightyear (با صداي زياد تيم آلن) است ، درست همانطور كه ​​وسترن ها توسط دانش-علمي الهام گرفته از نژاد فضايي جايگزين شدند. در قلب آمریکا به طور کلی کار آوازی هنکس در این فیلم ها کاملاً خوشحال کننده است و این یکی از دل انگیزترین و دلگیرترین قطعات انتخاب بازیگر در حرفه هنکس است. این امر او را به عنوان بازیگر تحت فشار قرار می دهد ، به طریقی كه تعداد دیگری از فیلم های او به ویژه در TS2 دارند ، وقتی كه رفقای اسباب بازی قدیمی او به او می گویند كه مورد علاقه بودن بچه های متزلزل را فراموش كند و به جای آن مالكیت متمایل به جمع آوری بزرگسالان را بپذیرد ، زیرا کودکان فقط قلب شما را خواهند شکست. در این عظمت وجود دارد.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

1. آپولو 13 (1995)
اتفاق بسیار بسیار اشتباهی رخ داده است و همه دنیا نفس خود را حفظ کرده اند. مأموریت های ماه ناسا ، که ایالات متحده و هر کشور دیگر آنها را به عنوان یک موفقیت ناپایدار و مداوم پذیرفته اند ، به نظر می رسد که

یک فاجعه وحشتناک در سال 1970 ، سفینه آپولو 13 در مسیر حرکت به ماه دچار انفجار داخلی شد و اکثر انرژی الکتریکی و اکسیژن را از آن گرفت. هر فرصتی وجود دارد که فضانوردان آن ، در زمان واقعی ، در تلویزیون ملی بمیرند. چه کسی می تواند آنها و همه ما را نجات دهد؟ چه کسی می تواند پیروزی پیروزمندانه را از این شکست بدست آورد؟
پاسخ البته هانکس استوار ، قهرمانانه و محکم است که در نقش فرمانده متواضع آپولو 13 ، جیم لاول ، بازی می کند که این فیلم براساس خاطراتش ساخته شده است. کارگردانی آن با دست مطمئنی توسط ران هوارد انجام می شود و یک کلاسیک فوق العاده خوش ساخت ، تعلیق ، هیجان انگیز و تکان دهنده هالیوود را ایجاد می کند. هنکس بازیگری است که در حرفه ای سازی خود چیزی از Nasa-ish دارد ، پسری که در مدت زمان طولانی تکنیک خود را اصلاح و تقویت کرده و فقط از پس آن برمی آید. هوشمندانه ، این هنکس آرام و بی روح است که در مورد از بین رفتن بی گناهی در همه اینها مذاکره می کند: از دست دادن آپولو 13 رویدادی بود که نشان داد ایالات متحده قدرتمند نیست و همچنین باعث می شود کشور علاقه خود را به ماه از دست بدهد فرودها

نکته مهم ، هانکس عملیاتی را هدایت می کند که آپولو 13 و خلبانانش را بدون آسیب دیدگی به عقب برگرداند و آرمان گرایی ما را همانطور که آسیب دیده اما آسیب ندیده به زمین برگرداند. این یک واقعه قهرمانانه بود ، با توجه به این واقعیت که آنها به خواسته خود نرسیدند. و هنکس تجسم همه اینهاست: سرسخت ، مدبر ، یک رهبر ، یک عملگرا و یک قهرمان فروتن.این فیلم در لیست بهترین فیلم های تام هنکس جایگاه خوبی به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید: فیلم نوسفراتو

پایان مقاله بهترین فیلم های تام هنکس

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.