صفحه اصلی > ادبیات جهان : آموزش نوشتن دعوت نامه اجتماعی
ads

آموزش نوشتن دعوت نامه اجتماعی

دعوت نامه اجتماعی

آموزش نوشتن دعوت نامه اجتماعی : این سوال را از مردم بپرسید و احتمالاً بسیاری از آنها نسخه ای از همان پاسخ را به شما می دهند: ارتباط و تعامل انسانی. ما دلمان برای دیدن دوستان ، همکاران ، بستگان و بسیاری از چهره های دوستانه دیگر در جوامعمان تنگ شده است.

همه گیری بسیاری از جنبه های زندگی اجتماعی ما را زیر و رو کرده است. ما بیش از مدت زمان خوبی را گذرانده ایم بدون آنکه به کیفیت مورد نیاز خود با برخی از نزدیکترین و عزیزترین های خود دست پیدا کنیم.

با افزایش نرخ واکسیناسیون در نقاط خاصی از جهان ، خروج و ملاقات حضوری با افراد امکان پذیرتر می شود. با این حال ، ادغام مجدد در روابط عمومی IRL بعد از ماه ها در خانه می تواند بسیار طاقت فرسا باشد. بسیاری از مردم ممکن است بخواهند این روند را به تدریج طی کنند و بلافاصله به تقویم های شلوغ باز نگردند. برخی از افراد ممکن است بخواهند وقت گذاشتن برای روابط خاص را بر دیگران ترجیح دهند.

خوب است که مایل نباشید هر دعوت نامه اجتماعی را که برای شما پیش می آید قبول کنید. با این حال ، رد کردن افراد چیزی است که می خواهید با احتیاط از عهده آن برآیید ، زیرا می تواند برای همه افراد درگیر یک موقعیت آسیب پذیر باشد. در اینجا برای نه گفتن مودبانه چند نکته را باید در نظر داشته باشید.

نوشتن دعوت نامه اجتماعی

دعوت نامه اجتماعی

نگران نباش

رد یک دعوت نامه اجتماعی می تواند یک شکست به نظر برسد ، اما هرگز آنقدرها که به نظر می رسد خطرناک نیست. همه ما مجبور بودیم در گذشته دعوت ها را رد کنیم. همه ما دعوت نامه های خود را نیز رد کرده ایم.

خبر خوب این است که دعوت نامه اجتماعی نشانه این است که مردم به شما اهمیت می دهند و برای شرکت شما ارزش قائل هستند. تا زمانی که حقیقت را به آنها بگویید ، بازگشت به حالت عادی بسیار آسان تر خواهد بود.

مستقیم باشید

تبریک می گویم! شما گزنه را درک کرده اید و تصمیم گرفته اید که به آن دعوت پاسخ منفی دهید. حالا ، دقیقاً چه چیزی باید بگویید؟ پاسخ به این سوال ساده است: حقیقت!

آموزش مقاله نویسی | فرایند کلی نگارش و چاپ مقاله
بیشتر بخوانید

بدترین کاری که می توانید هنگام رد دعوت اجتماعی انجام دهید این است که بهانه ای بیابید که بعید است شخصی که شما را دعوت کرده باور کند. این می تواند تأثیر نامطلوبی در ایجاد احساس خجالت یا خجالت در شخصی که از شما دعوت کرده است داشته باشد ، که باعث می شود ارتباط مجدد سخت تر شود.

تا آنجا که ممکن است مستقیم و صادق باشید. بسته به سطح آسایش خود ، تا آنجا که احساس می کنید به جزئیات و یا جزئیات آن نیاز دارید وارد شوید. حداقل ، فقط بیان اینکه شما قادر به انجام آن نیستید می تواند کافی باشد. به دلیل ادب ، مردم به دلایلی فشار نمی آورند.

قدرشناس باشید

قدرت مثبت اندیشی را در چنین شرایطی به خاطر بسپارید. استفاده از زبان مثبت و مثبت ، تعامل را برای هر دوی شما خوشایندتر می کند. این همچنین به شما اطمینان می دهد که هیچ کس با احساسات آسیب دیده ظاهر نمی شود!

بیان کنید که از دعوت قدردانی می کنید و این دوستی هنوز برای شما مهم است.

در اینجا چند عبارت وجود دارد که می تواند به انتقال این پیام کمک کند:

به نظر می رسد بسیار سرگرم کننده است. من دوست دارم برنامه را دوباره تنظیم کنم!
خیلی طولانی شده خوشحال می شوم به زودی زمان دیگری دور هم جمع شویم.
دلم برای دیدنت تنگ شده است. بیایید سعی کنیم تا هفته ای دیگر/ماه/و غیره به دنبال آن باشیم.

اگر در آینده ای نزدیک نمی توانید این شخص را ملاقات کنید ، ایده خوبی است که پیامی را برای بررسی او ارسال کنید. این به آنها می گوید که هنوز برای شما بسیار مهم هستند.

دعوت نامه اجتماعی

دعوت نامه اجتماعی

در روند کار صبور باشید

با همه موارد گفته شده ، مهم است که توجه داشته باشید که در کجا هستید. بسیاری از ما متوجه خواهیم شد که مهارت های اجتماعی ما پس از این همه مدت خارج از عمل زنگ زده است.

خلاصه این است: همه این احساسات کاملاً طبیعی هستند. شما بهترین سطح راحتی خود را می دانید و خوب است که آن را تا زمانی که نیاز دارید در اولویت قرار دهید. قبل از اینکه بدانید ، فعالیت های اجتماعی به سختی مانند یک معضل به نظر می رسد.

مکتب نیهیلیسم
بیشتر بخوانید

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

آشنایی با موسیقی آلترناتیو راک | نقد فیلم گودزیلا علیه کونگ | فیلم گرمای بدن | بهترین فیلم های ایناریتو | بهترین کتاب های ادبیات ترکیه | انیمیشن آینبو | یک انیمیشن جذاب و دیدنی | نقد فیلم پل رودخانه کوای | مهارت های گوش دادن به موسیقی | ۵ نکته برای گوش دادن فعال | ۱۰ فیلم برتر قهرمان محور | آموزش باله | نام حرکات و پوزیشن های باله |

دیدگاهتان را بنویسید

بیست − 18 =