صفحه اصلی > معرفی سریال : سریال حرکت به بهشت

سریال حرکت به بهشت

سریال حرکت به بهشت

سریال حرکت به بهشت : با جدیدترین سریال کامل K-Drama اصلی Netflix می توانیم یک اشک آور واقعی در دستان خود داشته باشیم. اگرچه انتظار نداریم که این سریال همان اثری را داشته باشد که از دیگر درام های معروف مانند Kingdom and Love Alarm دیده ایم ، اما قطعاً انتظار داریم میلیون ها طرفدار K-Dramas از سراسر جهان عاشق این سریال شوند.

در سریال حرکت به بهشت ، گیو رو ، مرد جوانی مبتلا به سندرم آسپرگر ، برای شغل تمیزکاری ضربه زدن به پدرش “حرکت به بهشت” کار می کند. هدف از تجارت این است که وسایل متوفی را که پس از مرگ آنها جا مانده اند ، ترتیب دهد. به زودی ، پدر خود Geo Roo درگذشت ، که عموی دور افتاده او Sang Goo را وارد زندگی او می کند. سانگ گو نگهبان Geu Roo می شود و زوج وظیفه دویدن Move to Heaven را با هم بر عهده می گیرند.

بیشتر بخوانید : فیلم مرد سوم

حرکت به بهشت  یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی به کارگردانی کیم سونگ هو و نویسندگی یون جی ریون است که در سال 2021 پخش شد. این یک سریال اصلی نتفلیکس است که لی جی هون ، تنگ جون سانگ ، جی جین هی ، لی جه ووک و هونگ سونگ هی در آن بازی می کنند.

سریال Move to Heaven

بازیگران سریال حرکت به بهشت

بازیگران اصلی سریال حرکت به بهشت

لی جی هون به عنوان سانگ گو ، یک محکوم سابق و عموی گی رو که با آزاد شدن از زندان سرپرست او می شود. او صریح است ، سیگار می کشد و در MMA زیرزمینی می جنگد. وی پس از مجروح کردن محافظ شخصی خود ، Su-cheol در یک مبارزه زیرزمینی MMA ، به زندان محکوم شد.

بیشتر بخوانید : سریال راه آهن زیرزمینی

با این حال ، با وجود سابقه خود ، او هنوز هم قابل اعتماد است که از Geu-ru به مدت 3 ماه مشروط مراقبت کند. او با دانستن Geu-ru و کار به عنوان تمیز کننده ضربه به Move to Heaven ، دیدگاه جدیدی از زندگی خود دارد و از برادر ناتنی خود که فکر می کند سالها پیش به او خیانت کرده بود ، دوباره یاد می گیرد.

معرفی سریال آینه سیاه
بیشتر بخوانید

تنگ جون سانگ به عنوان Geu-ru ، 20 ساله مبتلا به سندرم آسپرگرز. او باهوش است ، همه چیز را یک بار به یاد می آورد و بسیار منطقی است ، که در آن می تواند احساسات و عواطف مردگان را از طریق وسایل مهمی که جمع آوری کرده است به راحتی شناسایی کند. او با عموی خود به عنوان تمیز کننده ضربه برای فیلم Move to Heaven کار می کند.

او برخی از وسواس ها را در زمینه ماهی دارد ، زیرا والدینش همیشه او را به یک آکواریوم غول پیکر می آوردند. وقتی تسلیم موقعیت وحشت می شود ، همیشه خصوصیات ماهی ها را بر زبان می آورد تا خودش را آرام کند.

بازیگران مهمان سریال حرکت به بهشت

جی جین هی به عنوان جئونگ وو ، پدر هان گیو رو. او مالک اصلی حرکت به بهشت ​​قبل از مرگ به دلیل ایست قلبی بود. او پس از نجات او Geo-ro را به فرزندی پذیرفت و همه چیز را در مورد زندگی و شغل آنها به او آموخت. او پس از درگذشت همسرش هم به عنوان پدر و هم به عنوان چهره مادر عمل كرد. او برادر ناتنی سنگ گو بود که با او به عنوان برادر خودش رفتار می کرد. بعد از یک حادثه ، آنها از هم جدا شدند و هرگز یکدیگر را ندیدند تا اینکه سو چول او را به تماشای آخرین مبارزه MMA دعوت کرد.

بیشتر بخوانید : سریال halston

هونگ سئونگ هی به عنوان Na-mu ، دوست و همسایه هان گئو رو که به او در دویدن به سمت بهشت ​​کمک می کند زیرا به حضور سنگ گو در زندگی گی رو مشکوک بود. او از 6 سالگی به Geo-ro احساس می کند و مایل است به خوبی از او مراقبت کند.

Hongseok به عنوان پارک Jun-yeong ، پلیس محلی و دوست هان گئو رو و یون نا مو. اشاره شده است که او نسبت به یون نا مو احساس دارد. او بیشتر در صحنه هایی دیده می شود که به پاکسازی حرکت به بهشت ​​نیاز است. او مانند Na-mu ، سندرم های asperger Geu-ru را می فهمد و تمام تلاش خود را می کند تا به او کمک کند.

سریال دانشکده حقوق
بیشتر بخوانید

لی جه ووک به عنوان کیم سو چول ، یک پروتیژ جو سانگ گو که در مسابقات MMA قهرمان شد. 10 سال پیش ، سانگ گو به او کمک کرد که توسط یک گانگستر مورد آزار و اذیت قرار گرفت و این کار را به او القا کرد تا خودش ورزشکار شود.

با این حال چند سال بعد ، او می خواست بازنشسته شود و می خواست پول بازنشستگی خود را بگیرد تا بتواند زندگی جدیدی را با خواهرش آغاز کند. اما برای بدست آوردن پول باید با مشاور خودش مبارزه کند. متأسفانه او سرنگون شد و به حالت کما ختم شد ، بنابراین سانگ گو را به زندان فرستاد. او چند روز پس از ترخیص سانگ گو از زندان درگذشت.

بیشتر بخوانید :‌ فیلم کسانی که آرزو دارند من بمیرم

پارک جی یی به عنوان کارمند بانک (EP.2،3)

کوون دونگ برنده به عنوان یک مرد اتومبیل اسپرت

یو سان به عنوان کانگ یون جیونگ

شین سو اوه در نقش کیم یونگ وو

کو جا-کیون در حالی که چونگ برنده پلیس شد

اوه جی جوان به عنوان صاحب بار

کوون سو هیون به عنوان دکتر سو هیون

چوی سو جوان به عنوان Son Woo-rim ، یک مددکار اجتماعی که به شهروندان تنها که خانواده ندارند و به شریک انتقال به بهشت کمک می کند ، کمک می کند.

پارک یونگ یون به عنوان یک شهروند (در قسمت 3)

کوین اوه در نقش متیو گرین / کانگ سونگ مین ، تبعیدی از آمریکا که می خواست بداند مادرش کیست. او فکر کرد گوینده کانگ یون جیونگ مادر او است که او را دور انداخت. او به دلیل وخیم تر شدن وضعیت قلبش ، بدون اینکه بداند مادر مادرش کیست ، از دنیا رفت.

بیشتر بخوانید : فیلم خاکستر سبز

حرکت به بهشت

تولید سریال حرکت به بهشت

توسعه سریال حرکت به بهشت

در سپتامبر 2019 ، گزارش شد که کیم سونگ هو مجموعه ای را برای نتفلیکس کارگردانی می کند ، داستان آن با الهام از مقاله “چیزهایی که پشت سر گذاشته” توسط کیم سع بول ، سابق “پاک کننده تروما” ساخته شده است.

فیلمبرداری سریال حرکت به بهشت

همانطور که عفونت ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 گزارش شد ، تولید Move to Heaven به همراه سایر نمایش های اصلی Netflix در اواخر آگوست 2020 متوقف شد. در 25 فوریه سال 2021 ، نتفلیکس برنامه های آینده و خط زمانی خود را برای پروژه های آینده از جمله حرکت به بهشت اعلام کرد. در 25 فوریه 2021 ، عکسهای جدیدی از مجموعه تلویزیونی منتشر شد.

بیشتر بخوانید : نقد فیلم دلشدگان

امتیازات سریال حرکت به بهشت

Greg Wheeler از The Review Geek این مجموعه را در مقیاس 10 با 9 رتبه بندی کرد و اظهار داشت که این سریال پیام زیبایی است که از طریق شخصیت های منحصر به فرد منتقل می شود. ویلر با تمجید از اجرای Tang Jun-sang نوشت: “بازی Tang Joon-Sang هیچ چیز خارق العاده ای نیست …” او همچنین از موسیقی متن فیلم تمجید کرد و نوشت: “… موسیقی متن فیلم کاملاً بر روی نقطه است.

سریال داستان لیسی
بیشتر بخوانید

در پایان ، وی گفت: “با بازی عالی ، فصل های فشرده نوشته شده و نگاهی دقیق ، محترمانه و توانمند به مرگ ، Move to Heaven یک درام کره ای است که هوشمندانه نوشته شده و بی نظیر است.” وی خلاصه این مرور را چنین عنوان کرد: “… مطلقاً باید امسال تماشا کنید. فقط مطمئن شوید که یک بسته دستمال کاغذی آماده دارید تا آن اشک ها را بگیرد!”

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.