صفحه اصلی > کسب و کار : 10 کاری که برای موفقیت در شغل باید انجام دهید
ads

10 کاری که برای موفقیت در شغل باید انجام دهید

موفقیت در شغل

سال نو زندگی نو. اگرچه این عبارت مشهور کاملاً درست نیست ، اما واقعیت این است که پایان سال ما را به تأمل در مورد آنچه که نتیجه نداده و چه نتیجه ای نداد ، دعوت می کند تا بتوانیم اهدافی را تنظیم کنیم تا مورد بعدی بهتر باشد.

موفقیت در شغل می تواند به ویژه برای کارآفرینانی که باید تجارت خود را توسعه دهند ، مفید باشد ، در حالی که تعادل در زندگی شخصی خود را امتحان می کنند.

بنابراین اگر هنوز اهداف خود را برای سال 1400 تعیین نکرده اید ، 10 مورد را که باید در ذهن شما باشد را به اشتراک می گذاریم و در صورت تحقق ، شما را به یک تاجر و شخص بهتر تبدیل می کند:

موفقیت در شغل

موفقیت در شغل

با مقاله 10 کاری که برای موفقیت در شغل با بامدادی ها همراه باشید.

1. تجارت خود را رشد دهید

اگر قبلاً جرات کرده اید اولین قدم را بردارید (کار خود را شروع کنید) ، مرحله بعدی انجام هر کاری ممکن است برای رشد آن باشد. اگرچه این امر کاملاً به کارآفرین بستگی ندارد ، زیرا عوامل داخلی و خارجی وجود دارد که تأثیرگذار است ، اما بخش عمده ای از موفقیت یک شرکت در مدیریت آن است.

اگر هنوز حضور آنلاین ندارید یا اگر تلاش کافی انجام نمی دهید ، وقت آن است که این کار را انجام دهید. یک استراتژی دیجیتال ایجاد کنید که به شما اجازه می دهد خود و شرکت خود را در بازار موقعیت دهید. این شامل ایجاد یک وب سایت ، رسانه های اجتماعی ، سئو و تجارت الکترونیکی است.

2. همكاران خوبي پيدا كنيد

یک کارآفرین موفق می داند که رمز موفقیت وی در سرمایه های انسانی نهفته است و او باید خود را با افراد مستعدی احاطه کند که می توانند چیزهای متفاوت و با ارزشی را برای شرکتش کمک کنند. اگر هنوز کارمندان یا شرکای خود را در تیم خود ادغام نکنید ، احتمالاً در سال 2021 مجبور خواهید شد. در جستجوی خود ، اطمینان حاصل کنید که بهترین ها را پیدا کرده اید و فلسفه آنها با فلسفه شرکت شما همسو است. به یاد داشته باشید که اولین افراد در یک شرکت کسانی هستند که مسیر آن را مشخص می کنند.

یادداشت تفاهم چیست ؟ راهنمای تفاهم نامه
بیشتر بخوانید

3. در یک یا چند حوزه کسب و کار نوآوری کنید

نوآوری برای هر سازمانی ضروری است. فرآیندها ، محصولات یا خدمات خود را مرور کرده و زمینه های اصلی بهبود را شناسایی کرده و یافتن راه حل های نوآورانه را هدف خود قرار دهید. این تنها راه برای حفظ ارتباط در بازار است.

از خطر کردن و انجام کارهای جدید نترسید. تغییرات اندک در استراتژی بازاریابی ، منابع انسانی و تبلیغات شما می تواند جهت گیری کسب و کار شما را به شدت تغییر دهد و به پیشرفت مورد نیاز آن کمک کند.

4. مربیان رویکرد

همه کارآفرینان باید مربیانی داشته باشند که آنها را راهنمایی کرده و به آنها ابزارهایی برای بهتر شدن بدهند. اگر هنوز چنین افرادی را ندارید ، سال آینده جستجوی خود را شروع کنید. اگر از قبل آنها را دارید ، خود را مجبور کنید که با آنها تماس دائمی و ارزشمندی داشته باشید. به یاد داشته باشید که یک مربی می تواند از توصیه های عالی شما به ارتباط شما با بازیگران اصلی صنعت تبدیل شود.

5. مراقب سلامتی خود باشید

اگر شرکت شما جدید است ، به احتمال زیاد این نکته است که در طول سال 2020 شما بسیار از سلامتی خود غافل شده اید. کم می خوابید ، کم غذا می خورید و ورزش نمی کنید. برای سال آینده ، سعی کنید عادت های غذایی و خواب خود را بهبود ببخشید ، همچنین هر روز ورزش کنید و مراقبه کنید. به خاطر داشته باشید که سلامتی شما بر عملکرد شما تأثیر می گذارد و غفلت از آن می تواند در طولانی مدت منجر به آسیب جسمی و روحی شود.

موفقیت در شغل

موفقیت در شغل

6. از فرصت های شبکه استفاده کنید

حتی اگر خجالتی باشید و یا به بهانه “من وقت ندارم” پنهان شوید ، شبکه سازی برای یک کارآفرین بسیار حیاتی است ، به ویژه در مراحل اولیه. برنامه ای از رویدادهای اصلی که می خواهید در آن سال در آن شرکت کنید را ایجاد کنید و سعی کنید آنها را از دست ندهید. همچنین پرورش روابط گذشته و برقراری ارتباط با همکاران ، دوستان و همسالان سابق خود را در نظر بگیرید.

نحوه استفاده از تصاویر برای بازاریابی اینترنتی
بیشتر بخوانید

7. بهره وری بیشتری داشته باشید

این کار بیشتر کار کردن نیست ، بلکه کار بهتر کار کردن است. هدف خود را این قرار دهید که از اصلی ترین عوامل حواس پرتی (مانند تلفن همراه ، ایمیل ، تماس یا شبکه های اجتماعی) خلاص شوید و بیشتر روی وظایف خود تمرکز کنید. یک برنامه کاری تنظیم کنید که به شما در تأثیرگذاری بیشتر و کاهش سطح استرس کمک کند.

8- رشد شغلی و شخصی خود را پرورش دهید

یک کارآفرین هرگز نباید یادگیری را متوقف کند. برای یادگیری مهارت های جدید ، ادامه تحصیل و فعالیتهایی که باعث افزایش حافظه و تمرکز شما می شوند ، آن را به عنوان یک نکته مطرح کنید. به عنوان مثال ، یادگیری یک زبان جدید به شما کمک می کند ارتباطات مغزی خود را افزایش داده و تصمیم گیری را تسهیل کنید. بنابراین به دنبال فعالیت ها یا موضوعات مورد علاقه خود باشید ، اما در عین حال به ایجاد ارتباط و افزایش رهبری خود کمک می کنید.

9. سخاوتمند باشید

مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی را بخشی از خود و تجارت خود قرار دهید. شیوه های سازگار با محیط زیست را در شرکت خود اعمال کنید ، به عنوان یک داوطلب به بنیادی بپیوندید و در صورت امکان از علتی که برای شما مهم است حمایت مالی کنید. علاوه بر بهبود وجهه شرکت و کمک به جامعه و سیاره خود ، رضایت مندی خواهید داشت که به شما امکان می دهد زندگی شخصی کامل تری داشته باشید.

موفقیت در شغل

موفقیت در شغل

10. از خانواده و دوستان خود غافل نشوید

هنگامی که شما یک کارآفرین هستید ، وقت بسیار کمی برای عزیزان خود دارید. با این حال ، این افراد می توانند بزرگترین انگیزه و حمایت شما باشند. حتی اگر برنامه شما همیشه پر است ، سعی کنید روزها یا ساعاتی را فقط برای آنها اختصاص دهید. وقتی در حال نوشیدن یک قهوه با یکی از دوستانتان هستید ، با شریک زندگی خود شام می خورید یا با فرزندانتان بازی می کنید ، از فناوری جدا شوید و برای تهیه وقت با کیفیت برای آنها تلاش کنید.

پایان مقاله موفقیت در شغل

منبع سایت مداد

7 سوال مشترک مصاحبه برای مدیران
بیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید:

هوش مصنوعی و کاربرد های آن | فیلم بانی و کلاید | فیلم Moby Doc | نقد فیلم جولیتای ارواح | بهترین فیلم های برگمان | فیلم اگه میتونی منو بگیر | نقد فیلم ده عباس کیارستمی | بهترین فیلم های هانکه | نقد فیلم برباد رفته | فیلم تعطیلات موسیو اولو | بهترین فیلمهای دیوید لینچ | بهترین فیلم های کلینت ایستوود | بهترین فیلم های آدری هپبورن | نقد فیلم آگیره، خشم پروردگار | بیوگرافی گالیله | بهترین کتاب های ادبیات مصر

دیدگاهتان را بنویسید

سه × چهار =