صفحه اصلی > هنر و سرگرمی : آموزش عکاسی مدلینگ و فشن | نکاتی برای عکاسی مدل
ads

آموزش عکاسی مدلینگ و فشن | نکاتی برای عکاسی مدل

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ و فشن اغلب یک حرفه پر زرق و برق و پردرآمد محسوب می شود ، که مطمئناً می تواند چنین باشد. با تمرین و کار کافی ، و همچنین درک تاریخچه مد و با پیروی از این نکات مد ، حرفه ای در عکاسی مد مطمئناً قابل دستیابی است.

آموزش عکاسی مدلینگ و فشن

آموزش عکاسی مدلینگ و فشن

با مقاله آموزش عکاسی مدلینگ و فشن با بامدادی ها همراه باشید.

درک صنعت مد

یک عکاس اختصاصی مد ، صنعت مد را در داخل و خارج می داند. این فقط به معنای روندها نیست ، بلکه همچنین تاریخچه صنعت و چگونگی تکامل مد در طول قرن ها است. با درک عمیق از مدها و سبک های دوره های مختلف مسلح شوید. در طول سالها درک درستی از طراحان اصلی لباس ، خانه های مد و تصویرسازان مختلف داشته باشید. روند آرایش و مدل مو را در طول تاریخ بشناسید ، و هنرهای زیبا و پرتره را مطالعه کنید تا بدانید که قبل از عکاسی چگونه مد به تصویر کشیده شده است.

مجله هایی مانند Vogue و Harper’s Bazaar در هنگام عکاسی از سرمقاله مد ، استاندارد صنعت محسوب می شوند. شما همچنین باید مجلات مد و مستقل بیشتری را ببینید ، جایی که سردبیران انتخاب های جسورانه ای انجام می دهند ، مانند The Gentlewoman ، Fantastic Man ، CR Fashion Book ، Purple ، AnOther و AnOther Man. ببینید چه سبک عکاسی مد با شما طنین انداز است.

با استفاده از صفحات و تصاویر موجود در این مجلات ، یک تابلوی خلق و خو ایجاد کنید – که به شما کمک می کند خلاقیت را برای عکس های خود ایجاد کنید. توجه داشته باشید که عکاسان چه کسانی هستند ، زیرا مجلات مختلف لیست متفاوتی از عکاسان حرفه ای را تشکیل می دهند. جستجوی طیف گسترده ای از مجلات به شما ایده بهتری می دهد که چه کسی برای کدام مجله عکاسی می کند و مجله های مختلف چه سبک عکاسی را انتخاب می کنند.

همچنین می توانید به گذشته نگاهی به مجلات یا کتابهای قدیمی اختصاص داده شده به استادان قدیمی عکاسی مد بپردازید. به عنوان مثال هلموت نیوتن به دلیل روشهای پیشگامانه نورپردازی و استفاده از سایه در عکسهای سیاه و سفید مشهور است. در همین حال ، ماریو تستینو با ازدواج با تصاویر جسورانه ، رنگارنگ و گاه بحث برانگیز با محصولات لوکس و مدل های مد بالا ، نام خود را به دست آورد.

15 برنامه ویرایش عکس که باید امتحان کنید
بیشتر بخوانید

از دیگر عکاسانی که می خواهند جستجو شوند می توان به ریچارد آودون ، آنی لیبوویتز ، ایروینگ پن ، پیتر لیندبرگ ، رانکین ، الن فون اونورث و دوتایی اینز و وینود اشاره کرد. گشتن در تصاویر عکاسان بزرگ گذشته هنگام ایجاد سبک خاص خود ، سنگهای لمسی را فراهم می کند.

نیویورک ، پاریس ، لندن و میلان به عنوان پایتخت های مد “چهار بزرگ” جهان شناخته می شوند – نه فقط به دلیل سبک خیابانی فراوان بلکه به دلیل اینکه در آن خانه های طراحان مد ، سردبیران مد ، مجلات و از همه مهمتر یکپارچه صنعت مد چند تریلیونی دلاری. اگر به دنبال شغل عکاسی مد هستید ، این بهترین مکان برای یافتن کار با صنعت مد است.

این چهار شهر و به طور خاص نیویورک ، پاریس و لندن ، همه هزینه های زندگی بسیار بالایی دارند و اغلب در لیست های “گران ترین شهرهای جهان” هستند ، بنابراین شروع کار به عنوان یک عکاس حرفه ای ، و به ویژه یک عکاس مد ، سخت نگیر. همانطور که برای خود نامی درست می کنید ، باید شغل هایی را بپردازید که حقوق کمی یا بدون آن را در اختیار داشته باشید و درآمد خود را با یک شغل روزانه تکمیل کنید. مشاغلی که در یکی از آن شهرهای بزرگ می یابید ، به احتمال زیاد دارای آزادی خلاقیت و شناخت نام بیشتری خواهد بود.

اگر نمی توانید به یکی از این شهرها بروید ، این بدان معنا نیست که حرفه شما به عنوان یک عکاس مد قبل از شروع کار به پایان رسیده است ، این بدان معنی است که شما باید در یافتن شاخه های مد خلاقیت بیشتری داشته باشید. لس آنجلس اخیراً به کانون توجه مد روز در ایالات متحده تبدیل شده است و دارای اندازه ای تقریباً مشابه صنعت نیویورک است.

بسیاری از شهرهای متوسط ​​مانند کلمبوس و نشویل نیز دارای صنایع مد بسیار قدرتمندی هستند. در بازارهای ثانویه مانند اینها ، ممکن است ورود سریع یک عکاس مد در صنعت ، دسترسی سریعتر به مارک های مد ملی و مجلات مد منطقه ای ، راحت تر باشد. به خاطر داشته باشید که ممکن است مقدار کار کمتر باشد و دامنه خلاقیت محدودتر باشد.

معنی رنگ آبی تیره: مزایا، معایب آبی تیره در طراحی
بیشتر بخوانید

آموزش عکاسی مدلینگ و فشن

آموزش عکاسی مدلینگ و فشن

تولید مد شلیک

شما به عنوان عکاسی مدلینگ ، مدیر فیلمبرداری هستید و همه برای راهنمایی به شما نگاه می کنند. این می تواند به معنای همزمان گفتن مدل به چگونگی ژست گرفتن باشد ضمن اینکه مطمئن شوید ظاهر بعدی به درستی آماده می شود و در عین حال مطمئن شوید که بهترین عکس را گرفته اید. همه و به خصوص مدل ، باید در صحنه فیلمبرداری احساس راحتی کنند و کار شما این است که آرام باشید – در غیر این صورت جو منفی بر تصاویر شما تأثیر می گذارد. این می تواند بسیاری از کارها باشد ، اما همچنین هیجان آور و القا کننده آدرنالین است.

مهم نیست که شما کی هستید یا حرفه شما به عنوان یک عکاس مد در کجا قرار دارد ، همیشه با یک آمادگی و سازماندهی به یک عکاسی بروید. این بدان معنی است که شما یک ایده قوی در مورد جهت خلاقانه عکسبرداری ، لباسهایی که قرار است شلیک کنید ، و یک لیست دقیق عکسبرداری داشته باشید تا همه بدانند چه کاری باید انجام دهند و چه موقع باید آن را انجام دهند. شما باید ده قدم جلوتر فکر کنید – آیا برای نگه داشتن مدل به وسایل مورد نیاز نیاز دارید؟ آیا برای ایجاد نمای بادگیر به فن یا دمنده برگ احتیاج دارید؟ آیا شما نیاز به استفاده از چندین روش مختلف نورپردازی دارید یا یک نوع کافی است؟

هنگام شروع کار به عنوان یک عکاسی مدلینگ ، به کمک دوستان خود برای ساخت نمونه کارهای خود نیاز خواهید داشت. دوستانی را انتخاب کنید که انتخاب مناسبی از لباس های شیک داشته باشند و جلوی دوربین بسیار زیبا به نظر برسند – آنها احتمالاً از آنچه خواسته اید چاپلوس می شوند و بیش از آنکه بخواهند به شما کمک کنند. یک عکاس مد همیشه در هنگام عکاسی به دستیار نیاز دارد ، بنابراین از دوستان دیگر برای تنظیم عکس ، تنظیم نور ، سازماندهی لباس یا سبک مدل استفاده کنید.

انتخاب مکان برای عکاسی مدلینگ و فشن

هر مکانی می تواند برای عکاسی مناسب باشد ، و فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید هنگام انتخاب مکان در نظر بگیرید. لباسهایی را که تیراندازی می کنید در نظر بگیرید و آنها چه داستانی را بیان می کنند – اگر از تی شرت ها و تاپ های برش دار با رنگ های روشن عکس می گیرید ، آن داستان کجا اتفاق می افتد؟ اگر در حال عکاسی از مجموعه سفرهای تفریحی یا تفریحی هستید ، آیا مکانی تابستانی و آفتابی وجود دارد که بتواند به شما در انتقال چگونگی و مکان پوشیدن لباس کمک کند؟ طراحان و مارک ها معمولاً از بازار خاص خود به عنوان “دختر” نام می برند – “دختری” که لباسی را که تیراندازی می کنید کیست و چه مکانی برای آنها جذاب است؟

واترمارک چیست ؟ | همه چیز در مورد Watermark
بیشتر بخوانید

یک استودیو مکانی بسیار انعطاف پذیر برای انجام عکاسی مد است ، زیرا می تواند به عنوان پس زمینه ای برای هر نوع لباس عمل کند. استودیوها اغلب تجهیزات روشنایی مناسبی دارند ، مانند اسکریپت ها ، جعبه های نرم ، چترها ، هشت خانه ، غذاهای زیبایی و غیره. با این وجود اجاره استودیو می تواند هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد ، مخصوصاً اگر نمونه کارهای خود را می سازید یا هنوز بودجه ای از تجارت یا تجارت ندارید. سرمقاله

یک گزینه عالی برای استودیو استفاده از خانه شماست. مکانهایی را در خانه خود انتخاب کنید که دارای نور عالی و از نظر بصری جالب باشند – مانند گوشه ای کنار پنجره. به این نکته توجه داشته باشید که زمینه از نظر بصری چقدر شلوغ است تا حواس شما را از لباس پرت نکند. اگر احساس نمی کنید فضای خوبی در خانه شما وجود دارد ، یک ورق سفید آویزان کنید تا یک پس زمینه ساده ایجاد کنید.

عکسبرداری در فضای باز برای نورپردازی و پس زمینه های خیره کننده خارق العاده است – چه چیزی از طبیعت زیباتر است؟ کنترل محیط ممکن است دشوارتر باشد ، زیرا ممکن است یک حیوان یا فرد در ساقه شما سرگردان شود ، یا ممکن است هوا به طور غیر منتظره تغییر کند. برای هر اتفاقی که ممکن است بیفتد ، بیش از حد آماده شوید ، مانند مواد ضد آب برای دوربین و تجهیزات خود.

آموزش عکاسی مدلینگ و فشن

عکاسی مدلینگ و فشن

بهترین دوربین و تجهیزات برای عکاسی مدلینگ و فشن

به دلیل تطبیق پذیری و خلاقیت ژانر ، بهترین دوربین برای عکاسی از مد ، فقط دوربین دیگری است که از قبل صاحب آن هستید – چه یک Hasselblad دیجیتال (که قیمت آن از حدود 40 دلار شروع می شود) یا آیفون شما. اگرچه کاملاً ضروری نیست ، اما برای یک مبتدی احتمالاً بهتر است که از دوربین دیجیتال برای سهولت استفاده و توانایی گرفتن تعداد زیادی عکس استفاده کنید. همچنین ، نیازی به خرید یا توسعه فیلم نیست ، که همچنین تعداد تصاویر را که می توانید بگیرید محدود می کند. همانطور که بیشتر در عکاسی مد تبحر پیدا می کنید و به طور بالقوه می توانید مشتری های تحریریه یا تجاری خود را برای کار خود بیاورید ، ممکن است بخواهید روی یک دوربین دیجیتال با کیفیت خوب مانند Nikon D7100 یا Canon 70D سرمایه گذاری کنید.

آموزش نحوه قالب بندی فیلمنامه : راهنمای گام به گام
بیشتر بخوانید

اگر تجهیزات دیگری وجود داشته باشد که یک عکاس تازه کار مد (به غیر از دوربین) به آن نیاز دارد ، یک سه پایه بسیار مهم است – حتی یکی برای آیفون – از آنجا که می توانید با ثابت نگه داشتن دوربین ، مدل و ژست های آنها را بهتر هدایت کنید. با خیال راحت دوربین را از روی سه پایه بردارید و به صورت آزاد آزمایش کنید ، اما سعی کنید یکی را در موارد مناسب نگه دارید.

پایان مقاله آموزش عکاسی مدلینگ

منبع سایت مداد

بیبشتر بخوانید:

فیلم باشگاه مشت زنی | فیلم فریادها و نجواها | نقد فیلم security 2021 | فیلم امنیت 2021 | نقد فیلم فصل کرگدن | راهنمای مسیر شغلی : چگونه می توان مسیر شغلی خود را ترسیم کرد | طراحی داخلی سبک روستایی | فیلم حضور | نقد فیلم کلمنتاین عزیزم | بهترین فیلم های کاپولا

دیدگاهتان را بنویسید

20 − 5 =