صفحه اصلی > هنر و سرگرمی : نکات ویرایش فیلم Ron Howard : آموزش تدوین فیلم
ads

نکات ویرایش فیلم Ron Howard : آموزش تدوین فیلم

تدوین فیلم

کارگردان / بازیگر رون هوارد معتقد است تدوین فیلم یکی از مهمترین قسمتهای فیلمسازی است. هوارد سه نکته ویرایش برای مبتدیان و ویرایشگران ویدیوی مستقر ارائه می دهد.

رون هوارد افسانه ای در دو طرف دوربین است. در دوران کودکی ، بازی در نقش اوپی در نمایش اندی گریفیت و ریچی کانینگهام در روزهای خوش او را به هر اتاق نشیمن در آمریکا سوق داد.

هوارد پس از ترک بازیگری برای کارگردانی ، رزومه گسترده کارگردانی را تهیه کرد که شامل پیله ، اسپلش ، والدین ، ​​آپولو 13 ، ذهن زیبا ، فراست / نیکسون ، انفرادی: داستان جنگ ستارگان و مجموعه تلویزیونی محبوب توسعه دستگیر شد. وی علاوه بر این که بلاک باستر گیشه سینما است ، کارگردانی دو بار برنده اسکار است.

هاوارد می گوید: “من تمام زندگی ام را تلاش کرده ام تا سعی کنم روند کارگردانی را از بین ببرم.” “اگر شروع کنید به دیدن آن قسمت به قسمت ، صحنه به صحنه ، توالی به دنباله … این خیلی کمتر مرموز است. از آنجا که این داستان ها ، آنها موزاییک هستند. و هرچه بیشتر این را بفهمید ، هیجان انگیزتر خواهد بود. “

آموزش تدوین فیلم

تدوین فیلم

تدوین فیلم چیست؟

تدوین فیلم یکی از مهمترین عناصر روند خلق فیلم است. هوارد فرایند ویرایش را فرصتی برای “اجرای بازنویسی نهایی خود” می داند.

آسان است که تصور کنید ویرایش فیلم فقط اجرای برخی از تکنیک های ویرایش فیلم است: برش ها ، برش های مقطعی ، ویرایش موازی ، ویرایش مداوم ، برش های مطابقت و غیره.

با این حال ، شما باید فراتر از حرکات ساده دوربین و تأثیر آنها فکر کنید. سعی کنید تدوین فیلم را زمانی برای تصمیم گیری خلاقانه بدانید ، درباره داستانی که می خواهید بگویید بیشتر بیاموزید و سبک تدوین شخصی خود را تغییر دهید.

وقتی همه چیز را شلیک کردید ، وارد اتاق ویرایش می شوید تا همه را جمع کنید. این یکی از مهمترین عناصر پس از تولید است.

ویرایش اغلب فرآیندی طولانی است که در بسیاری از مراحل شکل گیری ، تصفیه و تنظیم دقیق انجام می شود.
امروزه بسیاری از نرم افزارهای ویرایش ویدئو وجود دارد که باعث می شود روند تدوین فیلم بدون مشکل انجام شود ، از جمله Avid ، Adobe’s Premiere Pro یا Final Cut Pro و Magix Movie Edit Pro.

آموزش طراحی پوستر
بیشتر بخوانید

هوارد می گوید: « تدوین فیلم فرایندی است که در آن فیلم یا نمایش تلویزیونی ساخته می شود. همانطور که دوستانم جورج لوکاس دوست دارند بگویند ، همه چیز دیگر جمع آوری مواد اولیه است. “

روند تدوین فیلم چگونه کار می کند

هوارد اصرار بی رحمانه ای را در روند تدوین فیلم اصرار می کند. این زمانی است که شما باید داستانی را که امیدوار بودید از آن عکس بگیرید ترک کنید و به جای آن به مواد اولیه موجود نگاه کنید. در مورد امکاناتی که فیلم ارائه می دهد باز باشید.

خودتان را آماده کنید تا برش اول طولانی ، تماشای آن دشوار و حتی به طور بالقوه دلخراش باشد. سپس ، کار ناآرام آور اما اساسی برای باز کردن مشکلات را برای کشف راه حل ها انجام دهید – حتی ممکن است کمی هیجان در نتایج پیدا کنید.

هاوارد می گوید: “یکی از جالب ترین و دلهره آورترین موارد در مورد تدوین فیلم این زمان است که شما واقعاً با امکانات داستان خود کنار می آیید.” “همه چیزهای دیگر نوعی امید بوده است. باور. اکنون ، با روش های بسیار ملموس ، در حال مشاهده آنچه که داستان شما در واقع برای گفتن دارد ، هستید. چه چیزی را منتقل می کند؟ چقدر می تواند موثر باشد؟ “

3 نکته تدوین فیلم رون هواردز

در زیر ، هوارد سه جنبه مهم از تدوین فیلم را روشن می کند که برای ویرایشگران فیلم با تجربه و تازه کارها مفید است.

همکاری. در حالی که برخی از کارگردانان تصمیم به ویرایش فیلم های بلند خود دارند ، برخی دیگر با تدوینگران حرفه ای فیلم کار می کنند. اگر در بودجه شما است ، به استخدام یک ویرایشگر فیلم یا ویرایشگر فیلم به همراه یک دستیار ویرایشگر بپردازید.

همکاری خلاقانه می تواند فیلم شما را به مکانهایی برساند که هرگز فکرش را نکرده اید ، و این نکته را هم ذکر نمی کنید که مزیت کار با شخصی که تکنیک های ویرایش منحصر به فرد خود را دارد. اما این بدان معنا نیست که شما اجازه می دهید ویرایشگر فیلم خود را بردارید و همه کارها را به تنهایی انجام دهید. لازم است انتظارات اساسی خود را از روابط کاری خود به سردبیر خود بگویید.

سیستم رتبه بندی MPAA: نحوه رتبه بندی فیلم ها
بیشتر بخوانید

آموزش تدوین فیلم

آموزش تدوین فیلم

آیا می خواهید ویراستار را به درک خود از نحوه جمع آوری صحنه ها هدایت کنید یا می خواهید آن را برای غرایز ویرایشگر باز کنید؟ آیا انواع خاصی از برش ها مانند کاهش جهش ، برش سریع یا برش از نزدیک وجود دارد که شما ترجیح می دهید یا دوست ندارید؟ ویرایشگر خوب تبحر ، حرفه ای ، سخت کوش ، قادر به هدایت و سلیقه خوب و خوب است. یک ویرایشگر عالی همه آنهایی است که بعلاوه یک ارتقا به سلیقه عالی و یک چشم خلاقانه وجود دارد – در دسترس برای یافتن ایده های جدید برای ارائه به کارگردان.

دریافت بازخورد. هوارد بر ارزش نمایش ویرایش شما برای بازخورد به مخاطبان تأکید می کند. ممکن است از اینکه لحظات گیجی مخاطب می تواند شما را به سمت نسخه خلاقانه و جدیدی از یک صحنه سوق دهد ، شگفت زده شوید. همچنین برای مشخص کردن ویرایش های الهام بخش ، تماشای فیلم هایی که دوست دارید با صدا خاموش است بسیار مفید است. رون می گوید: “اگر نتایج برای شما یا مخاطبان شما نامطلوب باشد ، هنوز کارهای زیادی می توانید انجام دهید.”

“این همان چیزی است که برای درک مهم است: این که علی رغم برنامه شما ، با وجود همه مواردی که برای همه انتخاب هایی که انجام داده اید وجود دارد – از فیلمنامه ، از طریق انتخاب بازیگران ، از طریق طراحی تولید ، بودجه بندی ، زمان بندی فیلمبرداری – خوب ، مهم نیست که فکر می کنید چه کار می کنید یا امیدوارید که بخواهید بدست آورید. آنچه اکنون مهم است این است که شما باید با چه چیزی کار کنید. “

آزمایش کنید اگر قبلاً هرگز مراحل ویرایش یک فیلم سینمایی را طی نکرده اید ، رون همچنین توصیه می کند یک تمرین سریع و کم مخاطره را امتحان کنید تا به سرعت از روند ویرایش مطلع شوید. به جای تصاویر متحرک ، قصد دارید چند عکس برای این تمرین قصه ضبط کنید. یک صفحه داستان بسازید و ویرایش کنید تا با استفاده از عکسهای فوری ساخته شده به مخاطبان نشان داده شود.

برای ساده نگه داشتن آن ، داستان خود را با یک دیدگاه در چارچوب دیدگاه خود تنظیم کنید. از یک بسته دوربین یکبار مصرف استفاده کنید و به یک مراسم ، پیاده روی ، مهمانی یا حتی فقط پیاده روی بروید. از محیط ، اشیا، یا افراد برجسته و موانعی که در این راه با آنها روبرو هستید عکس بگیرید. عکس ها را دراز بکشید و داستان گردش خود را بگویید.

راهنمای خرید گیمبال
بیشتر بخوانید

از هر عکس آن به تنهایی و نقش آن در داستان انتقاد کنید. در صورت صلاح دید متن یا طرح ها را مرتب ، ویرایش و اضافه کنید. اکنون آن را به یکی از دوستان یا همکلاسی های خود نشان دهید و نظرات خود را جمع کنید.

آموزش تدوین فیلم

تدوین فیلم

هنگامی که آن وظیفه تمرین کم خطر را انجام دادید ، وقت آن است که به واقعیت برسید! محیط خود را به عنوان یک فیلمساز تجربه کنید و از قاب هایی که در طبیعت می بینید لذت ببرید. به غریزه خود اعتماد کنید و در ابزار کار خود کاوش کنید. توالی فریم هایی که با هم ویرایش می کنید ممکن است تبدیل به فیلم بزرگ بعدی هالیوود شود. این را در Ron Howard’s MasterClass بیاموزید ، که فیلم سازان مشتاق را به کار تدوین می رساند.

منبع سایت نگاه

بیشتر بخوانید:

انواع ساعت های هوشمند شیائومی | بهترین فیلم های جیمز کامرون | بیوگرافی جان اشتاین بک | مکتب نیهیلیسم | قسمت ویژه سریال فرندز | فیلم نور زمستانی | فیلم ونوم ۲ | بیوگرافی ارنست گامبریچ | نقد فیلم حرکت ناگهانی ممنوع

دیدگاهتان را بنویسید

2 + یک =