صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی The Last Of Us
ads

نقد و بررسی بازی The Last Of Us

بازی The Last Of Us

نقد بازی The Last Of Us : طاعون قارچی بشریت را ویران کرده و آلوده ها را به لاشه های وحشی و بد شکل تبدیل کرده است. دو دهه پس از شیوع ، شما در نقش جوئل ، یک بازمانده از نظر عاطفی تحت تعقیب قرار می گیرید که الی جوان را به یک خانه امن در آن طرف سرزمین ویرانه آمریکا راهنمایی می کند. از نظر ظاهری ، این تنظیمات می تواند به عنوان “Ico ملاقات مردگان متحرک” را انجام دهد اما اجرای آن باعث شده است که فراتر از این باشد.

نقد بازی The Last Of Us

بازی The Last Of Us

دنیایی که به آن سفر خواهید کرد مملو از خطر است – بیشتر اوقات از انسان های دیگر تا فرد آلوده است – اما بسیار زیباست. طبیعت فضاهای شهری را بازپس گرفته است ، و نتایج حیرت انگیز است. با پیشرفت داستان ، رنگ و نور با تغییر فصل تغییر می کند و ظاهر شخصیت ها با گذشت زمان فرسوده و خسته می شود. این به راحتی بهترین بازی در PS3 است.

گیم پلی بازی به راحتی می توانست ناامید کننده باشد – به طور کلی ترکیبی از خفا و عمل ، با بخشهای بیشماری از تیراندازی با پوشش کمر ، بلافاصله چیز جدیدی ارائه نمی دهد. در واقع با یک ذهنیت تیرانداز بازی نمی کند. با این حال ، این امر در جلوگیری از جنگ در صورت امکان ، ناتوانی دشمنان و فقط در صورت کاملاً اجتناب ناپذیر کشتن است که بازی جدا از هم باشد.

مکث خواهید کرد ، گزینه ها را در نظر می گیرید ، گوش می دهید ، همیشه می دانید که اتهام اشتباه زمان عملی منجر به مرگ می شود. شما در حال بازی ابرقهرمان یا حتی کسی به سختی Nathan Drake از بازی های قبلی Uncharted Naughty Dog نیستید – شما مثل هر کس دیگری انسان شکننده و آسیب پذیر هستید. هنگامی که مجبور به مبارزه می شوید ، کوتاه ، تیز ، تکان دهنده است ، و بازی تقریباً با انزجار از خشونت رفتار می کند – شر ضروری.

نقد بازی The Last Of Us

بازی The Last Of Us

در قلب این بازی رابطه تقریباً والدین بین جوئل و اتهام او وجود دارد ، رابطه ای که با بهترین اجرای آوازی که در یک بازی ویدیویی شنیده شده است ، زنده شده است. کیفیت تولید بازی چشمگیر است اما بازیگران در سطح دیگری کار می کنند.

نقد و برسی بازی The Last Of Us Part II
بیشتر بخوانید

این نمره که اولین گوستاوو سانتولالا از Brokeback Mountain برای بازی ها ساخته است نیز عالی است ، تنش را به هم می زند و از خلوتی جهان به اندازه لحظات جسورانه ارکسترال ، بر تنهایی جهان تأکید می کند. تأثیرات سینمایی زیادی در طول بازی وجود دارد ، اما از احساس مثل یک فیلم تعاملی جلوگیری می کند.

بازی The Last Of Us نه تنها بهترین بازی است که Naughty Dog هنوز ساخته است و رقیب آسان برای بهترین بازی این نسل کنسول است ، بلکه ممکن است بازی Citizen Kane moment بازی باشد – شاهکاری که مورد پسند واقع شدن قرار خواهد گرفت دهه ها.

پایان مقاله نقد بازی The Last Of Us

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

آرتور میلر | ارتباط موسیقی و مغز انسان | بهترین رمان های ادبیات انگلیس | مکتب پست امپرسیونیسم | فیلم شب های کابیریا | فیلم به حقیقت پیوستن | فیلم خاطرات یک کشیش | آموزش دیالوگ نویسی در رمان | فیلم بوی خوش موفقیت | ایجاد سرعت با افکت Path Blur در فتوشاپ |

دیدگاهتان را بنویسید

18 − یک =