صفحه اصلی > سینما : قسمت ویژه سریال فرندز
ads

قسمت ویژه سریال فرندز

قسمت ویژه سریال فرندز

قسمت ویژه سریال فرندز / سریال Friends

” قسمت ویژه سریال فرندز ” طولانی تر از اکثر فیلم های HBO Max ، فردا پس از سال ها فریاد طرفداران برای جلب نظر با محبوب ترین شخصیت های تلویزیون در تاریخ سریال سازی، در سرویس پخش قرار می گیرد. در یک تصمیم تا حدودی جالب ، ویژه به اندازه زندگی مجدد واقعاً عقب نمی افتد. این ویژه برنامه 104 دقیقه ای انرژی “نمایش کریس فارلی” را دارد – “یادتان هست چه اتفاقی افتاد؟ این عالی بود.

بیشتر بخوانید:100 فیلم برتر تاریخ

“- اما بعید است هواداران راس ، راشل ، مونیکا ، چندلر ، جوی و فیبی به این موضوع اهمیت دهند. این یک رویداد است که وقتی کمترین اجبار را به خود جلب می کند جالب است ، وقتی این شش بازیگر که در کنار هم در جمع مردم بزرگ شده اند مجاز به گشت و گذار در مجموعه های بازسازی شده آپارتمان خود می شوند و از یکدیگر می پرسند چه چیزی را از آن فصل سازنده زندگی خود به یاد می آورند سوالات سطحی جیمز کوردن ، میزبان یا بیت هایی که در آن میز بازیگران صحنه های به یاد ماندنی تاریخ سریال را می خوانند ، کم تأثیر هستند (گرچه ، مرد ، کودرو هنوز همه چیز را به او می دهد.)

با مقاله قسمت ویژه سریال فرندز همراه بامدادی ها باشید.

” قسمت ویژه سریال فرندز ” با بهترین سکانس خود آغاز می شود که در آن لیزا کودرو ، مت لبلانک ، دیوید شویمر ، کورتنی کاکس ، جنیفر آنیستون و متیو پری در مجموعه های بازسازی شده از سری اصلی حضور پیدا می کنند. این صحنه ها انرژی یک دیدار واقعی در دبیرستان را دارند – دیدن افرادی که شما برای اولین بار پس از سالها دوست داشتید. به عنوان یک فرد به اندازه کافی بزرگ برای رفتن به یک محفل مهم دانشگاهی نه چندان دور ، یک انرژی جذاب برای این رویدادها وجود دارد ، به ویژه در اینکه چگونه فقط حضور در حضور کسی که در طول یک دهه ندیده اید می تواند باعث شود که خاطرات دوباره پر شود . این را در چهره های گرم و صمیمی این شش نفر می بینید. هر بار که کالاهای ویژه به آپارتمان برمی گردند ، در قوی ترین حالت خود قرار دارند.

بیشتر بخوانید:فیلم معجزه آبی

کمتر جالب یک بخش گفتگوی شو در مقابل تماشاگران دارای فاصله اجتماعی توسط چشمه افسانه ای از تیتراژ ابتدایی نمایش است. کوردن سوال ها را می پرسد و به بیت تبدیل می شود ، از جمله جدول خواندن جدول متن های محبوب که طرفداران آن را از ذهن می دانند. من مطمئن نیستم که با دیدن دوباره بازیگران در حال خواندن برخی از بهترین کارها چه چیزی به دست آمده است ، اما شاید این فقط یک چیز من باشد. گاز گرفتن صدا از ستارگان مهمان مانند ریز ویترسپون و طرفداران هاردکور مانند کیت هرینگتون نیز تأثیر کمتری نسبت به ساخت مصاحبه با سازندگان دیوید کرین ، مارتا کافمن و کوین اس برایت دارد. گرچه برای برخی از طرفداران به اندازه کودرو که دوباره “Smelly Cat” را می خواند جالب نیستند ، من می خواستم جزئیات بیشتری در مورد تولید نمایش و خاطرات کمتری در مورد چیزهایی که همه ما دیده ایم بخوانم. من همچنین واقعاً می خواستم بیشتر بدانم که باند از آن زمان به بعد چه می خواسته است – اینکه چگونه این برنامه بر زندگی و زندگی آنها تأثیر گذاشته است ، جای تعجب نیست که در بسیاری از این پروژه باشد ، اگرچه شاید اینها آبهای سختی برای برخی از بازیگران بودند و من تولید می خواهد سبک و مثبت بماند. با این وجود ، تأثیر “دوستان” در اینجا بیشتر در طرفداران نمایش منعکس می شود – یک بخش هوشمندانه با آنها در سراسر جهان وجود دارد – از آنچه که این نمایش با افرادی که به نام های خانوادگی تبدیل شده بود ، انجام داد.

بیشتر بخوانید:فیلم رودخانه سرخ

انصافاً ، کوردن سرانجام به سوالات جالب توجهی از جمله سوال در مورد عاشقانه های خارج از صفحه نمایش و یک مورد بزرگ می رسد: چرا یک قسمت یا فیلم دیگر؟ من پاسخ هیچکدام را خراب نخواهم کرد ، اما این سوال ویژه را مطرح کردم که چرا آنها واقعاً این شخصیت ها را مرور نمی کنند و راضی هستند که همه چیز به بروزرسانی نیاز ندارد. ما در دوره راه اندازی مجدد سیستم هستیم که نمایش های لغو شده ای مانند “Mad About You” ، “Roseanne” و “Will & Grace” به هوا باز می گردند ، اما نکته خوبی در ترک باند ” سریال Friends ” در آن فینال است تقریباً 20 سال پیش – بیرون رفتن برای قهوه ، تمام آینده آنها در انتظار آنها است.

بهترین قسمت های سریال فرندز
بیشتر بخوانید

پایان مقاله قسمت ویژه سریال فرندز

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

یک × 4 =