صفحه اصلی > دکوراسیون : طراحی داخلی سبک روستایی
ads

طراحی داخلی سبک روستایی

طراحی داخلی سبک روستایی
طراحی داخلی سبک روستایی چیست؟

طراحی داخلی سبک روستایی بر مواد آلی و عناصر طبیعی تأکید دارد. بسیاری از این سبک طراحی داخلی را با ظاهر روستایی کابین های چوبی ، سبک کشور یا خانه هایی به سبک خانه های مزرعه مرتبط می دانند ، هرچند که روستایی بودن هیچ یک از این موارد نیست. سبک روستایی را می توان با بسیاری از سبک های طراحی دیگر ، از جمله boho ، ساحلی و حتی کشور فرانسه ، مخلوط کرد و به کار برد.

برخلاف عناصر لوکس سایر طراحی های داخلی ، سبک دکوراسیون روستایی به سادگی بی تکلف است. حال و هوای روستایی به قطعات یا لوسترهای تزئین شده متکی نخواهد بود. در عوض ، یک ظاهر طراحی داخلی روستایی ممکن است شامل بالش های پرتاب شده از گلدان ، فرش های پوست گاو ، و دیوارهای چوبی یا میزهای کناری باشد. عنصر اصلی طراحی یک خانه روستایی ایجاد فضایی گرم ، جذاب و تا حد ممکن طبیعی است. از شومینه سنگی گرفته تا شیشه سنگ تراشی تا میزهای با لبه های خام ، لمس روستایی نرم ، طبیعی یا هر دو است.

طراحی داخلی سبک روستایی

طراحی داخلی سبک روستایی

این سبک بیشتر در خانه های روستایی مرفه ایالات متحده و اروپا مشهود است ، اگرچه هر خانه ای می تواند عناصر روستایی نیز داشته باشد. از کف چوبی گرفته تا مواد خام و درشت ، ایده های طراحی روستایی اغلب زندگی به سبک کوه و دام را با عناصر پرنعمت ترکیب می کند.

تاریخچه طراحی داخلی سبک روستایی

عناصر سبک روستایی از سبک زندگی خانه داران ایالات متحده در اوایل قرن نوزدهم گرفته شده است. خانه های آنها ساده و متمرکز بر ایجاد فضاهای گرم و جذاب بود که پس از یک روز طولانی کار می توانند در آن استراحت کنند.

سبک های مدرن روستایی محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند و معمولاً شنیدن درخواست صاحبان خانه برای ساخت دکوراسیون روستایی در نمایش های تلویزیونی قبل از ساخت خانه معمول است. رستوران ها ، به طور شگفت انگیزی ، ریشه روند روستایی مدرن هستند. استفاده گاه به گاه آنها از قفسه های چوبی اصلاح شده ، رنگهای خنثی رنگ ، درهای انبار ، تخته های تخته ، و دیگر عناصر روستایی آشپزخانه راه را برای کل خانه های سبک روستایی هدایت کرد.

موزه ماکسی در رم ، بزرگترین موزه هنرهای معاصر ایتالیا
بیشتر بخوانید

این فضاهای روستایی ، هرچند بی انتها ، آرمان های طراحی محیط زیست و زندگی با فکر حفاظت را در خانه شخصی خود ارتقا می دهند. این سبک طراحی برای کسانی که تمایل به استراحت در میان زیبایی های طبیعی و بیرون آوردن آن دارند بسیار مناسب است. طراحی داخلی روستایی برای کسانی که عاشق DIY هستند نیز فوق العاده است ، زیرا این سبک قطعات بیانیه دست ساز را دوست دارد.

5 ویژگی طراحی داخلی سبک روستایی

مواد طبیعی و زیبایی طبیعی الهام اصلی طراحی داخلی روستایی است. ایده های دکوراسیون منزل شامل پارچه های ملایم در اتاق خواب ، میز غذاخوری با تخته سنگ چوب یا میز قهوه درختچه ای درختی است. در اینجا پنج ویژگی از سبک طراحی داخلی وجود دارد:

رنگهای خاکی: طرح قهوه ای ، خاکستری ، سبز و قرمز می تواند فضای را راحت تر کند. سعی کنید پالت رنگ خود را تک رنگ و خاموش نگه دارید و برای الهام گرفتن به دشت های طبیعی یا جنگل نگاه کنید.

مواد اولیه: برای ایجاد یک اتاق نشیمن روستایی ، از مواد ناهموار مانند سفال و سنگ یا مواد نرم مانند پتو شطرنجی یا خز استفاده کنید. برخی از قلاب های فلزی را آویزان کنید ، از تخته های کفپوش کشتی استفاده کنید یا قفسه کتاب ساخته شده از مواد بازیافتی را خریداری کنید. با استفاده مجدد از وسایل ، مثلاً با استفاده از درب قدیمی به عنوان میز ناهار خوری ، می توانید فضای داخلی روستایی خود را شخصی سازی کنید. اگر خانه شما از قبل دارای جزئیاتی مانند تیرهای چوبی در معرض ورودی است ، این جزئیات را به یک نقطه کانونی تبدیل کنید.

طراحی داخلی سبک روستایی

طراحی داخلی سبک روستایی

الهام از حیوانات: تکه های بیانیه ای الهام گرفته از طبیعت مانند شاخ شاخ دار که بالای شومینه آویزان شده اند ، یا فرشهایی که حیوانات در اتاق خواب اصلی یا اتاق نشیمن شما مخفی می کنند ، فضای بیرون را به داخل می آورند. برای یک ظاهر ظریف تر ، یک نیمکت یا صندلی چرمی نیز می تواند به ایجاد حال و هوای روستایی تر کمک کند.

سبزی: گیاهان زنده فضا را با افزودن رنگی روشن باز می کنند و همچنین احساس چوبی ایجاد می کنند. برای جلوه ای آبشار و یا آویختن تاج گل برای بالا بردن سبزی تزئینات دیوار ، گیاهان به سبک تاک را بالای کابینت آشپزخانه خود آویزان کنید. این که گیاهان را در شیشه های سنگ تراشی ، جعبه های قدیمی ، پالت یا گلدان های کوچک ماده جوت انتخاب کنید ، سبزیجات راهی بی نظیر برای بیرون آوردن گیاهان است.

نکات کلیدی نورپردازی برای خانه و انواع روش های آن
بیشتر بخوانید

محیط گرم: یک فضای زندگی روستایی باید دنج و جذاب باشد. شعله مه شکن را در شومینه سنگی بسوزانید یا فقط یک شمع شریر از چوب دارچین روشن کنید. رایحه یا صدا را نقطه کانونی دکوراسیون قرار دهید تا احساس طبیعت را در اتاق خواب روستایی یا خانه کشاورزی مدرن شما به ارمغان بیاورد.

طراحی داخلی سبک روستایی

طراحی داخلی سبک روستایی

مبلمان روستایی و ایده های تزئین را می توان در بسیاری از مکان ها یافت. تصمیم به انجام DIY یا کار با یک طراح داخلی برای ایجاد یک مزرعه روستایی رویایی را در نظر بگیرید ، برای یافتن اقلام و ایده های دکوراسیون ، به بازار کک فروشی محلی خود ، فروشگاه محموله یا فروش املاک مراجعه کنید.

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

فیلم مهره هفتم

تابلو خوانی | بخش اول

فیلم زیبایی ربوده‌ شده

نقد فیلم بیداری

نقد فیلم آگراندیسمان

آموزش عکاسی صنعتی

بهترین فیلم های تام هاردی

کسب درآمد از سایت خبری

دیدگاهتان را بنویسید

5 × 5 =