صفحه اصلی > شیوه زندگی : آموزش تربیت سگ اصولی و صحیح
ads

آموزش تربیت سگ اصولی و صحیح

آموزش تربیت سگ

آموزش تربیت سگ اصولی و صحیح با استفاده از خوراکی های غذایی نوعی تقویت مثبت از طریق پاداش است. در یک زمان خاص ، آموزش سگ مبتنی بر درمان می تواند به یک مسئله تبدیل شود. اگر توله سگ جدید شما از دستورات شما پیروی نمی کند مگر اینکه به او درمان کنید ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که راهی تقویت کننده آموزش را پیدا کنید.

آموزش تربیت سگ

آموزش تربیت سگ

آموزش تربیت سگ اصولی و صحیح

اگر می خواهید سگ خود را برای نشستن ، ماندن یا آمدن بدون اینکه به شما انگیزه برخورد سگ را بدهد ، آموزش دهید ، نکات زیر را بررسی کنید:

قدرت رفتارها را بشناسید. بیشتر مربیان حرفه ای سگ به صاحبان سگ توصیه می کنند که آموزش اطاعت را با غذاهای جالب توجه شروع کنند ، سپس بعداً سگهای خود را از معالجه جدا کنند. رفتارها یک ابزار آموزشی قدرتمند است و گرچه می توانید بدون معالجه سگ خود را آموزش دهید ، اما با شروع جوایز غذایی اطمینان از تمرکز سگ خود را تضمین می کنید. سگ شما با رفتارهای سریعتر یاد می گیرد.

درمان ها را کاهش دهید. در طول چندین جلسه آموزشی ، هنگامی که سگ شما دستورالعمل کمتری دریافت می کند ، انتظاراتش را برای پاداش های قابل توجه غذایی هر بار که اطاعت کنند ، کاهش می دهد.

سیستم قرعه کشی را پیاده سازی کنید. با اجرای سیستم قرعه کشی پاداش می توانید سگ خود را از خوراکی های غذایی کاملاً محروم کنید. برای این فرآیند ، شما باید رفتار خوب را به صورت پراکنده با غذای خود پاداش دهید ، در حالی که دائماً سگ خود را با ستایش شدید با استفاده از لحن شاد و زبان بدن دوست داشتنی می دوشید.

آموزش تربیت سگ

آموزش تربیت سگ

هر جلسه را با یک مداحی و تمجید سنگین شروع و به پایان برسانید. برنامه زمانی مشخصی برای از شیر گرفتن سگ خود از غذاهای خوراکی تعیین نشده است. استفاده از سیستم قرعه کشی را ادامه دهید ، تعداد معاملات را هر چند جلسه کاهش دهید تا زمانی که سگ شما بدون آنها از دستورات شما پیروی کند.

از پاداش های زندگی استفاده کنید. علاوه بر جوایز درمانی ، پاداش های دیگری نیز وجود دارد که می تواند سگ شما را برانگیزد. جوایز در زندگی واقعی فعالیت های غیر غذایی هستند که سگ شما از آنها لذت می برد. آنها می توانند آغوش کشیدن ، پیاده روی ، اسباب بازی و توجه باشند.

راهنمای بازیافت کاغذ: 5 بهترین روش بازیافت کاغذ
بیشتر بخوانید

جوایز زندگی سگ خود را شناسایی کنید تا بتوانید آنها را تشویق کنید تا بدون غذاهای غذایی از دستورات اطاعت کنند. به عنوان مثال ، قبل از اینکه چوب دستی خود را برای پیاده روی ببرید ، از آنها بخواهید که بنشینند یا کلاهبرداری کنند. این روش نشان می دهد که آنها می توانند با رفتار خوب پاداش زندگی را بدست آورند.

آموزش تربیت سگ

آموزش تربیت سگ

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

فیلم گزارش فرانسوی | فیلم کلیف واکر | بهترین فیلم های سیدنی لومت | نقد فیلم ده عباس کیارستمی | راهنمای معماری نئوکلاسیک : نمونه هایی از نئوکلاسیسیسم | مذاکره حقوق | تعیین حقوق و درخواست افزایش حقوق | فیلم مرد سوم | طراحی دکوراسیون صنعتی : ۷ ویژگی سبک صنعتی | نمایشنامه های برتر تاریخ

دیدگاهتان را بنویسید

بیست − 4 =