صفحه اصلی > کسب و کار : مذاکره حقوق | تعیین حقوق و درخواست افزایش حقوق
ads

مذاکره حقوق | تعیین حقوق و درخواست افزایش حقوق

تعیین حقوق

چرا مصاحبه کنندگان در مورد ” تعیین حقوق و درخواست افزایش حقوق سوال میپرسند؟”

یک مصاحبه کننده در یک کارفرمای بالقوه در مورد حقوق مورد نظر شما سوال می کند زیرا آنها می خواهند بدانند که آیا این مبلغ در حد بودجه ای است که برای این نقش پیش بینی کرده اند. به عبارت دیگر ، آنها در تلاشند تصمیم بگیرند که آیا باید قبل از شروع مراحل استخدام ، وقت خود را با شما سپری کنند یا به کاندیدای دیگری – و بالقوه ارزان تر – بروند.

با مقاله تعیین حقوق و درخواست افزایش حقوق با بامدادی ها همراه باشید.

علاوه بر این ، این سوال یک روش عالی برای مدیر استخدام است که می تواند در این نقش برای خود ارزش قائل شوید. این شرکت ممکن است امیدوار باشد که شما بدون تحقیق در مورد متوسط ​​حقوق شخصی که در زمینه فعالیت شما با سطح تجربه شما واقعاً کسب می کند ، تعداد کمی ارائه دهید.

یک اشتباه رایج که ممکن است بعنوان یک مصاحبه شونده در هنگام جستجوی شغل خود مرتکب شوید ، این است که اعتقاد دارید قبلاً برای کارمندی مانند خود به طور متوسط ​​مبلغی پرداخت کرده اید ، در حالی که واقعیت این است که شما در مقایسه با بقیه بازارها حقوق بسیار بالاتر یا کمتری می گیرید. اگر بدون انجام تحقیقات مناسب وارد مصاحبه شوید ، مشاغل می تواند شما را با حقوق کمتری بدست آورد ، این بدان معناست که ممکن است پیشنهادی برای شغل خود دریافت کنید ، اما در غیر اینصورت به اندازه درآمد خود درآمد کسب نخواهید کرد.

چگونه می توان درمورد تعیین حقوق و درخواست افزایش حقوق تحقیق کرد

هنگام تلاش برای تعیین دامنه رقابتی حقوق و دستمزد برای یک شغل معین ، انجام برخی تحقیقات ضروری است. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید دامنه حقوق را صفر کنید:

از وب شروع کنید و به دنبال یک “ماشین حساب حقوق” باشید. وب سایت ها و ابزارهای آنلاین متعددی وجود دارد که می توانند برای نقش های مختلف مقیاس پرداخت به شما بدهند. همچنین می توانید به صورت آنلاین جستجوی عنوان شغلی خود و شهر محل زندگی خود و یا حتی موقعیت های مشابه را انجام دهید. این یک روش خوب برای تعیین ارزش بازار شما است ، تا پایین و پایین بودن ، برای تعیین اینکه یک حقوق مناسب چیست.

یادداشت تفاهم چیست ؟ راهنمای تفاهم نامه
بیشتر بخوانید
تعیین حقوق و درخواست افزایش حقوق

تعیین حقوق

در وب سایت های شبکه حرفه ای با افراد تماس بگیرید. به دنبال افرادی بگردید که در شرکتی که با آن مصاحبه می کنید کار می کنند و عناوینی مشابه نقش بالقوه شما دارند. با کمال ادب از آنها بپرسید که آیا با اشتراک آنچه فکر می کنند این نقش را می پردازد راحت هستند. همه دوست ندارند در مورد اطلاعات مربوط به حقوق و یا سابقه حقوق خود صحبت کنند ، اما ممکن است برخی در این مورد صریح باشند.

مستقیماً از مصاحبه کننده سوال کنید. بخاطر داشته باشید همچنین می توانید از مصاحبه کننده بپرسید دامنه حقوق و دستمزد چقدر است. اگر نگران هستید به نظر می رسد در طول مصاحبه پرس و جو بی ادبانه باشد ، می توانید قبل از مصاحبه از آنها سوال کنید. آنها مجبور نیستند که به شما بگویند ، اما تا زمانی که درمورد سوال مودب هستید ، آنها باید تمایل به پاسخ دادن داشته باشند. به هر حال انگیزه های آنها همان انگیزه های شماست: آنها نمی خواهند وقت خود را تلف کنند اگر تعداد برای هر یک از طرفین خیلی کم یا زیاد باشد.

5 نکته برای پاسخ به سوالات تعیین حقوق و درخواست افزایش حقوق

برای اینکه احساس نکنید که درمورد انتظارات از حقوق خود در محل قرار گرفته اید ، خود را با این پنج ملاحظه آماده کنید که می توانید از قبل کار کنید.

در مورد نیازهای خود تعلل نکنید. وارد مراحل مصاحبه شوید و از حداقل خود مطلع شوید – نتیجه نهایی برای جبران خسارت ، کمترین میزان هزینه شما. اکنون این پاسخ پایه شما برای پاسخ به سوال است ، اما در حالت ایده آل باید دامنه ای به آنها بدهید. به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما می خواهید سالانه 65000 میلیون تومن درآمد کسب کنید. به مصاحبه کننده بگویید شما بین 65 تا 75 میلیون در سال می خواهید. به این ترتیب ، کمترین چیزی که می توانند داشته باشند به هر حال عددی است که شما می خواهید.

اعدادی راضی کننده انتخاب کنید. چه به دستور یک کارمند به مصاحبه آمده باشید و چه به این دلیل که مایل به ترک کنسرت فعلی خود نیستید ، باید تعداد مشخصی وجود داشته باشد که شما را به انجام این کار ترغیب کند. بگذارید بگوییم که شما عاشق شغل فعلی خود هستید و حقوق فعلی شما 35000 میلیون در سال است ، و یک شغل جدید بالقوه شما را مجبور می کند همان کارهای اساسی را با مبلغ 55000 میلیون در سال انجام دهید. در این سناریوی فرضی ، شما باید تصمیم بگیرید که آیا افزایش حقوق 20،000 میلیون انگیزه کافی برای ترک شغلی است که کاملاً دوستش دارید.

تعریف تبلیغات بومی : 5 نمونه از تبلیغات بومی
بیشتر بخوانید

تجربه شما مهم است. خواه شغل خود را تغییر دهید یا 20 سال در این بازی عمق داشته باشید ، تجربه ای که ایجاد می کنید خصوصاً در حقوق سالانه شما تفاوت ایجاد می کند. یک شرکت اغلب مایل است برای کسی که صنعت خود را به خوبی می داند یا به ویژه در کار خود تبحر دارد ، هزینه بیشتری پرداخت کند.

همه اشکال جبران خسارت را در نظر بگیرید. برای برخی از نقش ها ، حقوق پایه تنها بخشی از معادله است. در صورت نیاز به جابجایی ، هزینه زندگی می تواند متفاوت باشد و باید از آن استفاده شود. اگر این شرکت نوپا باشد ، ممکن است گزینه های سهام در دسترس داشته باشند. یک تجارت عمومی مستقر می تواند سهام شما را ارائه دهد.

و حتی شرکت های کوچکتر نیز می توانند برنامه های بهداشتی داشته باشند که بسیار جذاب باشند. بنابراین به جای اینکه فقط به نیازمندی های حقوق خود نگاه کنید ، بسته کل جبران خسارت و امتیازات همراه آن را در نظر بگیرید. بعضی چیزها نسبت به موارد دیگر ملموس تر هستند ، اما ببینید ارزش کل برای شما چه معنی دارد. اگر از یک مزیت خاص رضایت دارید ، ممکن است با کاهش هزینه پایه خود خوب باشید.

موکولش کن شما همیشه می توانید سوالات مربوط به حقوق را پاسخ ندهید. البته بی ادب نباشید ، اما انگیزه های خود را توضیح دهید: اگر کار در یک شرکت مناسب برای شما مهمتر از حقوق است ، می توانید این را بگویید. یا اگر برنامه مراقبت های بهداشتی ، گزینه های سهام یا سایر مزایا بیشتر از جبران پایه است ، این را نیز توضیح دهید. یا ممکن است فقط نیاز باشد که از شغل فعلی خود بیرون بیایید ، در این صورت با استفاده از عبارت مثبت و بیان اینکه انتقال شما از اولویت بالاتری نسبت به اعداد است ، می توانید توضیح دهید که چرا به دنبال کار جدید هستید.

تعیین حقوق و درخواست افزایش حقوق

تعیین حقوق

4 نمونه پاسخ به ” تعیین حقوق و درخواست افزایش حقوق چیست؟”

در اینجا چهار راهی وجود دارد که می توانید هنگام بحث در مورد انتظارات حقوق در یک مصاحبه بر تجربه و تخصص خود تأکید کنید.

راهنمای تغییر شغل : چگونه شغل خود را تغییر دهیم
بیشتر بخوانید

بر تجربه خود تأکید کنید. “من الان 10 سال در صنعت هستم. پس از انجام برخی تحقیقات ، دریافتم که افراد در این نقش ، با چنین تجربه ای ، معمولاً بین 75 تا 85 میلیون تومن در سال درآمد کسب می کنند. احساس می کنم مناسب است که در آن محدوده حقوق قرار بگیرم. “

روی مزایا تمرکز کنید. “مهمترین چیز برای من مزایای مراقبت های بهداشتی شما است. اگر این مزایا متناسب با نیازهای من باشد ، فکر می کنم برای ادامه کار کافی است. شرکتی در موقعیت شما بیش از حد احتمالاً دستمزد عادلانه ای ارائه می دهد و من مایلم آن را بپذیرم. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقش. “من می خواهم قبل از پاسخ دادن به این سوال ، کمی بیشتر در مورد موقعیت بدانم. هنگامی که متوجه شدم به دنبال چه چیزی می گردید ، انتظارات شما از شخصی در این نقش و سایر نیازهای شما ممکن است تحقیقات بیشتری انجام دهم و تعیین کنم که آیا این مناسب برای من است. “

گفتگو را برای مذاکره باز بگذارید. وی افزود: “من احساس می كنم كه براساس تحقیقات بازارم باید سالانه بین 55000 تا 65000 میلیون به من پرداخت شود. با این اوصاف ، من بسته به هر شرایط دیگر یا انتظارات شغلی ، در مذاکرات حقوق باز هستم. “

تعیین حقوق و درخواست افزایش حقوق

تعیین حقوق و درخواست افزایش حقوق

پایان مقاله تعیین حقوق و درخواست افزایش حقوق

منبع سایت مستر کلاس

بیشتر بخوانید:

آموزش ساخت شلف دیواری|آموزش ماسک در فتوشاپ | به زبان ساده|معماری پست مدرن : ۴ عنصر معماری پست مدرن|تاریخچه عکاسی خبری : اصول عکاسی خبری یا فتوژورنالیسم|فیلم پنجره پشتی|نقد فیلم روز برای شب|فیلم زیر درختان زیتون|نقد فیلم اکشن nobody|فیلم کلیف واکر|نقد فیلم بیداری|اشکال هندسی در طراحی لوگو|آموزش نوشتن رزومه : ۴ روش برای ثبت رزومه قوی|۱۰۰ فیلم برتر تاریخ

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

8 − پنج =