صفحه اصلی > شیوه زندگی : طراحی دکوراسیون صنعتی : 7 ویژگی سبک صنعتی
ads

طراحی دکوراسیون صنعتی : 7 ویژگی سبک صنعتی

طراحی دکوراسیون صنعتی

طراحی دکوراسیون صنعتی – که دارای فضای فلزی و فضای باز است – ممکن است برای برخی سرد به نظر برسد ، اما این سبک در واقع شامل بسیاری از عناصر طراحی داخلی دنج و گرم اسکاندیناوی است.

طراحی دکوراسیون صنعتی

طراحی دکوراسیون صنعتی

طراحی دکوراسیون صنعتی چیست؟

سبک طراحی خانه های صنعتی با الهام از کارخانه های استفاده شده از انقلاب صنعتی ، از عناصر معماری در معرض دید مانند لوله ها ، آجر و بتن و فلسفه طراحی مینیمالیستی استقبال می کند. سبک طراحی داخلی همچنین شامل لامپ های ادیسون ، نقشه های طبقه باز و یک پالت رنگی خنثی و خنک است

در حالی که طراحی بر اساس فضاهای باز و مینیمالیستی است ، ترکیبی از مواد مختلف روستایی در مبلمان و لهجه های روشنایی این امکان را به صاحبان خانه می دهد تا طراحی داخلی صنعتی را به هر فضای زندگی وارد کنند. به طور خاص خانه های معاصر از ترکیبی از سبک مدرن و خانه ای مزرعه ای در اواسط قرن برای ایجاد ترکیبی دنج در اتاق های نشیمن ، اتاق های غذاخوری یا در سرتاسر خانه استفاده می کنند.

طراحی دکوراسیون صنعتی

طراحی دکوراسیون صنعتی

7 ویژگی طراحی دکوراسیون صنعتی

اگرچه ظاهر صنعتی شامل طراحی ساده و لوازم جانبی کمتری است ، اما در اینجا هفت ویژگی وجود دارد که سبک را تعریف می کند و می تواند ایده های دکوراسیون را القا کند:

پالت رنگ خنثی: فضاهای صنعتی مانند سایر طرح های مینیمالیستی به سادگی از سایه های سفید استفاده نمی کنند. از طیف سفیدها ، خاکستری ها ، سیاه پوستان و همچنین رنگ های خنثی قهوه ای استفاده می کند.

نور طبیعی را در آغوش بگیرید: در دکوراسیون صنعتی معمولاً پنجره های بزرگ طبیعی با صفحه های سیاه و سفید ، گاهی اوقات به صورت شبکه ای وجود دارد.

برجسته سازی مصالح معماری: سبک صنعتی معمولاً دارای نقشه های کف باز و سقف های بلند است. به جای استفاده از دیوار خشک یا کاغذ دیواری ، آجرهای در معرض ، کف های بتونی ، لوله های صنعتی و مجاری قابل مشاهده دیده می شوند.

مواد مورد استفاده مجدد: یک میز قهوه چوبی با چرخ های کرچک ، قفسه کتاب ساخته شده از مواد احیا شده و میزهای غذاخوری مجدد ، یک ماده اصلی به سبک صنعتی و راهی عالی برای وارد کردن عناصر طبیعی به مواد سنگین فلز است.

آموزش دکوپاژ : چگونه می توان دکوپاژ را در 6 مرحله انجام داد
بیشتر بخوانید

لامپ های برهنه: لامپ های ادیسون که به صورت لوستر به صورت انفرادی یا در یک گروه تزئینی آویزان می شوند ، عناصر رایج دکوراسیون منازل صنعتی هستند. اگر گنبدهای فلزی بزرگ ، چراغ آویز یا چراغ های کف را که لامپ را قابل مشاهده می کند ، چیزی کمتر لخت ، ترجیح می دهید نیز از ایده های محبوب طراحی صنعتی هستند.

طراحی دکوراسیون صنعتی

طراحی دکوراسیون صنعتی

خطوط گرافیکی: خواه شیشه پنجره باشد یا چرخ آهنی روی چهارپایه میله ای ، این سبک بیشتر از خطوط و الگوهای حلزونی ، عاشق خطوط تمیز و گرافیکی است که مخصوصاً با فلزات سیاه ایجاد شده اند. این را نباید با ظاهر گرافیکی و بسیار تلطیف آرت دکو اشتباه گرفت ، که رنگهای پررنگ و متالیک را برجسته می کند.

با منسوجات طبیعی دنج ایجاد کنید: پارچه هایی مانند چرم یا پارچه های فرسوده در این محیط ها هم برای مبلمان و هم برای لهجه به خوبی کار می کنند و یک احساس دنج و دنج ایجاد می کنند.

منبع مستر کلاس

بیشتر بخوانید:

تفاوت بین سبک هیپ هاپ و رپ|فیلم Private Life|نقد فیلم جاگام تندیرام|نقد فیلم رنگ خدا|نقد فیلم Separation ( فیلم جدایی 2021 ) : در ازدواج خود دقت کنید|هاوارد هاکس|فیلم هاراکیری|ونسان ون گوگ|نقد فیلم همه می دانند|بیوگرافی آلبرت انیشتین|

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

18 + 11 =