صفحه اصلی > شیوه زندگی : آموزش ساخت کوسن های فضای باز
ads

آموزش ساخت کوسن های فضای باز

کوسن های فضای باز

کوسن های فضای باز چیست؟

کوسن های فضای باز بالشتک های بیرونی بالش های محکم و مقاوم در برابر آب و هوا یا بالشتک های صندلی هستند که در بالای صندلی های مبلمان فضای باز قرار می گیرند ، مانند نیمکت ها ، صندلی های عشق ، کاناپه های فضای باز ، مقاطع و صندلی های پاسیو ، تا راحت تر برای نشستن باشند. این کوسن ها معمولاً از پارچه های بادوام ساخته می شوند تا در برابر آفتاب ، باران و حتی برف در پاسیوی بیرونی محافظت شوند.

ساخت کوسن های فضای باز یک پروژه ساده و سریع DIY است که به DIY ها از هر سطح اجازه می دهد مبلمان پاسیوی خود را به روز کرده و یا با بودجه محدود به فضای بیرونی خود تغییر شکل دهند.

آموزش کوسن های فضای باز

کوسن های فضای باز

برای ساخت کوسن های فضای به چه موادی نیاز دارید؟

در اینجا لیستی از موادی که برای تهیه کوسن های بیرونی DIY به آن نیاز دارید آورده شده است:

پارچه اثاثه یا لوازم داخلی: برای روکش های کوسن فضای باز ، پارچه ای سنگین انتخاب کنید که بتواند عناصر را در طول سال تحمل کند ، مانند پارچه پارچه ای بوم یا پارچه دیگری که فروشگاه های پارچه معمولاً با برچسب “پارچه بیرونی” می فروشند.

درج کوسن یا کوسن قدیمی: اگر کوسن های مبلمان خود را از ابتدا درست می کنید ، باید یک روکش کوسن راحت (معمولاً یک پلی استر لایه لایه یا کف خارجی) خریداری کنید و با استفاده از اره یا قیچی پارچه ای آن را به اندازه برش دهید.

چرخ خیاطی: چرخ خیاطی این پروژه خیاطی را بسیار سریعتر انجام می دهد. استفاده از چرخ خیاطی به شما کمک می کند چهار بال مستقیم و یکنواخت برای بالشتک خود بدوزید و به شما امکان می دهد تا نتیجه نهایی با کیفیت حرفه ای را بدست آورید. با این حال ، اگر چرخ خیاطی ندارید ، می توانید کوسن ها را با دست بدوزید.

سوزن و نخ خیاطی: برای اتمام پشت لنت های صندلی خود به یک سوزن و نخ خیاطی نیاز خواهید داشت ، خواه از چرخ خیاطی استفاده کنید یا نکنید. نخ را به رنگی انتخاب کنید که با پارچه شما ترکیب شود.

21 نوع لباس شنا : تفکیک سبک های لباس شنا
بیشتر بخوانید

سنجاق دوخت: سوزن دوخت برای ثابت نگه داشتن پارچه قبل از دوختن ، به شما کمک می کند خطوط صاف تری داشته باشید. برای این پروژه فقط به تعداد انگشت شماری پین نیاز دارید.

3 نکته برای ساخت کوسن های فضای باز

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید قبل از پرداختن به پروژه کوسن DIY خود در نظر بگیرید:

مواد مناسب را انتخاب کنید. اگر سایبان یا چتر برای محافظت از کوسن های خود ندارید ، پارچه ای سبک تر یا مقاوم در برابر محو شدن را در نظر بگیرید تا سفید شدن آفتاب کمتر به چشم بیاید. اگر کوسن های شما در معرض بارندگی زیادی قرار بگیرند ، پارچه ضد آب گزینه خوبی برای جلوگیری از کپک است ، یا می توانید از اسپری ضد آب برای مهر و موم کردن کوسن های خود استفاده کنید. اگر کوسن های شما مخصوص صندلی های غذاخوری فضای باز مجموعه پاسیوی شما است ، به جای رنگ های ثابت پارچه ای طرح دار را در نظر بگیرید که می تواند نشت و لکه ها را بهتر پنهان کند. بسیاری از DIY ها برای ساختن روتختی مناسب بالش در فضای باز قطعات پارچه ای اضافی را برای کوسن های صندلی خود در فضای باز خریداری می کنند.

بالشتک قدیمی را بدوزید. اگر روکش کوسن های جدیدی می سازید تا از روی بالشتک های قدیمی استفاده کنید ، می توانید کوسن های جایگزین خود را روی قسمت های بالای روکش های قدیمی بدوزید و برای استفاده از پرکننده نیازی به برداشتن روکش ها نیستید.

زیپ دوخت. اگر می خواهید زیپ را به بالش خود بدوزید ، علاوه بر پای فشار دهنده استاندارد چرخ خیاطی ، به یک پایه زیپ مخصوص نیز نیاز خواهید داشت.

آموزش کوسن های فضای باز

کوسن های فضای باز

چگونه کوسن های فضای باز تهیه کنیم

در اینجا یک آموزش گام به گام برای کمک به شما در دوختن کوسن برای صندلی های فضای باز و دکوراسیون منزل آورده شده است:

طراحی خود را برنامه ریزی کنید. قبل از خرید پارچه یا شکستن چرخ خیاطی عناصر مختلفی باید در نظر گرفته شود. آیا کوسن های پاسیوی خود را از ابتدا می سازید یا دوخت روکش های جدید برای کوسن های قدیمی؟ آیا می خواهید یک کوسن کامل ، از جمله کوسن های مخصوص مانند بالشتک های نیمکت ، بالشت های کاناپه ، بالشتک های اتاق نشیمن ، بالشتک های پشتی ، بالش های پرتاب یا بالش کمر بدوزید؟

8 دستور غذای باقیمانده برنج : با برنج پخته چه چیزی درست کنیم؟
بیشتر بخوانید

آیا شما تزئینات اضافی مانند زیپ ، کراوات ، اتصالات چوبی یا دهانه شیار اضافه می کنید؟ ابعاد ایده آل برای قرار گرفتن بالشتک های جعبه ای مناسب روی نیمکت یا صندلی شما چیست؟ طرح های خود را روی کاغذ ترسیم کنید تا بهترین اندازه و سبک را تعیین کنید.

پارچه خود را ببرید و سنجاق بزنید. پارچه خود را با سمت راست به سمت بالا پهن کنید ، و بالشتک یا بالشتک قدیمی خود را روی آن قرار دهید. سپس ، پارچه را روی قسمت بالایی کوسن تا بزنید تا محصور شود (پارچه باید از طرف بیرون اشتباه باشد یا از طرف راست قرار داشته باشد).

سه ضلع باز را کوتاه کنید ، بنابراین پارچه هر طرف کوسن را با کمک درز ¼ اینچ می پوشاند ، درزها در وسط هر طرف قرار می گیرند. از سنجاق های خیاطی استفاده کنید تا کناره ها را به هم متصل کنید یا پروژه را به چرخ خیاطی منتقل کنید و قصد داشته باشید با کمک هزینه ¼ اینچ خیاطی کنید.

دو طرف را بدوزید. درج کوسن را از پارچه خود جدا کنید. در امتداد دو درز کناری یک خط مستقیم بدوزید (پارچه باید در سمت راست باشد). داخل بالشتک را دوباره وارد پارچه داخلی کنید. باید متناسب و زیبا باشد – در غیر این صورت ، درزهای جانبی جدیدی بدوزید تا تنش محکم شود.

گوشه ها را تمام کنید. با قرار دادن کوسن خود در داخل پارچه ، دو گوشه جلویی را که پارچه شما در گوشه گوشه بالشتک آویزان است پیدا کنید و یک سنجاق را در امتداد خط لبه کوسن قرار دهید تا خطی را که می دوزید مشخص کند. درج کوسن را برداشته و در امتداد سنجاق ها بدوزید تا گوشه های جعبه ای با ظاهری تمیز روی کوسن خود ایجاد کنید.

پشت را تمام کنید. در آخر ، پارچه را بچرخانید تا در سمت راست قرار بگیرد. داخل بالشتک خود را وارد کنید و مناسب بودن و گوشه ها را بررسی کنید. پشتی ها را روی هم تا کنید ، لبه در معرض آن را بچرخانید تا یک خط تمیز ایجاد شود و از یک سوزن و نخ برای دوختن درز درز بسته استفاده کنید. از آنجا که پشت نباید در طول استفاده منظم قابل مشاهده باشد ، لازم نیست دوخت دقیق باشد.

چگونه یک تخت خواب را با استفاده از 5 تکنیک طراحی کنیم؟
بیشتر بخوانید

آموزش کوسن های فضای باز

کوسن های فضای باز

منبع مستر کلاس

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های ایناریتو|۵سایت کاربردی موکاپ|بهترین فیلم های چارلی کافمن|فیلم تام کلنسی بدون پشیمانی|بیوگرافی کارل مارکس|لوکینو ویسکونتی|فیلم ضیافت|سریال من در تاریکی میروم|بهترین فیلم های فرانک کاپرا|بهترین فیلم های تام هاردی

دیدگاهتان را بنویسید

2 × چهار =