صفحه اصلی > شیوه زندگی : نکات طراحی لباس مارتین اسکورسیزی
ads

نکات طراحی لباس مارتین اسکورسیزی

طراحی لباس

بیاموزید که چگونه با استفاده از 5 نکته طراحی لباس کارگردان Martin Scorsese ، برنده جایزه اسکار ، شخصیت های فیلم خود را واقع بین تر کنید.

مارتین اسکورسیزی در سال 1942 در شهر نیویورک متولد شد ، و در همسایگی ایتالیای کوچک بزرگ شد ، که بعداً الهام بخش چندین فیلم او بود. در پنج دهه تولید فیلم هالیوود ، اسکورسیزی برخی از کلاسیک ترین ، ماندگارترین و نمادین ترین فیلم های تمام دوران را نوشته و کارگردانی کرده است (از جمله چند فیلم که بزرگترین فیلم ساخته شده به حساب می آیند).

آموزش طراحی لباس

طراحی لباس

او با ستارگان بزرگ سینما مانند رابرت دنیرو ، لئوناردو دی کاپریو ، دنیل دی لوئیس و لیزا مینلی کار کرده است. او برنده تمام جوایز مهم و چندین جایزه دستاورد مادام العمر برای مشارکت در سینما شد. فیلم مرد ایرلندی (2019) مارتین اسکورسیزی آخرین کار او برای ایجاد سر و صدا است.

نکات طراحی لباس مارتین اسکورسیزی

در اینجا پنج نکته طراحی لباس از مارتین اسکورسیزی آمده است:

تلاش برای دقت کامل در فیلم های خاص دوره. هنگام تلاش برای نگاه خاص به دوره ، آخرین جزئیات مهم است. مارتین از لوچینو ویسکونتی ، کارگردان بزرگ تئاتر و فیلم ایتالیایی که در دهه 1940 کار خود را آغاز کرد ، نقل قول می کند ، که حتی در لباس زیر نیز نیاز به دقت داشت – آنچه شما روی صفحه نمی دیدید به اندازه آنچه به طور کامل می دیدید اهمیت داشت. بازآفرینی گذشته.

آموزش طراحی لباس

طراحی لباس

برای اطلاع از انتخاب لباس از شخصیت استفاده کنید. خیابان های متوسط ​​(1973) ، فیلم راننده تاکسی و بعد از ساعت (1985) نیاز به طراحی صحنه و لباس داشتند که کمتر تئاتری بود و بیشتر با دنیایی که شخصیت ها در آن زندگی می کردند در ارتباط بود. در این نوع تولیدات ، شما به یک طراح لباس احتیاج دارید که درک عمیقی از شخصیت داشته باشد.

او باید بداند که یک شخصیت از کجا لباس خریداری می کند و یک شخصیت ممکن است چه نوع لباسی را به ارث ببرد. یک طراح لباس باید بداند کدام رنگها به نظر می رسد مناسب یک شخصیت است و سپس این را با رنگهای متناسب با بازیگر نقش اصلی و پالت رنگی در طراحی تولید سازگار کند. مارتین می گوید که طراحان لباس فیلم مدرن به درک کاملی از بیان معاصر لباس نیاز دارند.

آموزش انتخاب بازیگر از زبان مارتین اسکورسیزی
بیشتر بخوانید

بگذارید تجربه شخصی بازیگران شما الهام بخش لباس باشد. اغلب توانمندسازی بازیگران برای کمک به شکل دادن شخصیت آنها بسیار مفید است. این امر به ویژه در مورد طراحی لباس می تواند صادق باشد. مارتین بازیگران خود را برای جستجوی لباس برای خیابان های میان شهر همراه کرد. رابرت دنیرو از آنجا که او در ناحیه پایین شرقی منهتن در محله ای نزدیک مارتین بزرگ شده بود ، قبلاً شناختی از مردم و فرهنگ این منطقه داشت. تجربه شخصی او به اطلاع جانی بوی می رسید.

از محیط خود الهام بگیرید. در پادشاه کمدی ، مارتین نمی دانست پوپکین قهرمان داستانش چه لباسی خواهد پوشید. این لباس در نهایت به جای تحمیل شدن به آن ، از محیط واقعی ای که فیلم در آن اتفاق افتاده بیرون آمد. مارتین ، رابرت دنیرو و ریچارد برونو در ویترین فروشگاهی به نام لو مگرم ، پیراهن ساز به ستارگان ، دیدند كه یك لباس سه تكه مشاهده كرد. مانکنی که کت و شلوار می پوشید حتی مدل مو و سبیل مناسبی داشت و مارتین فوراً فهمید که این لباس پوپکین است.

آموزش طراحی لباس

طراحی لباس

وقتی در شک هستید ، به غرایز خود اعتماد کنید. گاهی اوقات ، جهت مشخصی برای طراحی لباس یک شخصیت وجود ندارد. در این شرایط ، امتحان انواع گزینه ها و اعتماد به غرایز خود بسیار مفید است. برای فیلم گاو خشمگین ، طراح لباس مارتین ، ریچارد برونو قفسه هایی از لباس های پرنعمت به همراه آورد و دنیرو کتهای بی شماری را امتحان کرد. سرانجام ، آنها روی یک ژاکت قرار گرفتند که اساس شخصیت او شد. مارتین نمی تواند انگشت خود را کاملاً روی آن بگذارد ، اما چیزی در مورد جسارت لباس ، یا شاید ظاهر شانه های کت ، آن را مناسب La La Motta کرده است.

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های راسل کرو | فیلم از کرخه تا راین | نقاشی دوشیزگان آوینیون | فیلم سفر به آمریکا ۲ | نقد فیلم بچه های آسمان | بهترین فیلم های جیم کری | مکتب نیهیلیسم | نقد فیلم پدرخوانده 2 | The Godfather: Part II | بهترین فیلم های آنجلینا جولی | ژان پیر ملویل

دیدگاهتان را بنویسید

7 + چهارده =