امروز برابر است با :14 بهمن 1401
فیلم های راسل کرو

بهترین فیلم های راسل کرو

بهترین فیلم های راسل کرو : به نظر می رسد راسل کرو از دوره ای گذشته که مردانگی ناهموار یک بازیگر به اندازه توانایی بازیگری او مهم بوده است – یا به عبارت دقیق تر ، اینکه آنها از یکدیگر قابل تشخیص نیستند. برداشت فرهنگی از كرو به عنوان یك شخصیتی بی لبخند و بسیار شدید كه كار خود را با كامی جدی می گیرد ، علامت اصالت بود – اینكه وی اجرای این كار را یك وظیفه مقدس و مردانه می دانست از جمله ویژگیهای قابل ستایش اوست. این واقعیت که او در یک گروه راک اند رول هم بازی می کرد و گفته می شود در هتل مهره بازی می کند ، این شخصیت تحمیل کننده را بیش از پیش از بین برد. هر کاری که کرو انجام می دهد ، او 110 درصد انجام می دهد. او چقدر متعهد است: هر چیز کمتری سازش خواهد بود.

بهترین فیلم های راسل کرو

فیلم های راسل کرو

با مقاله بهترین فیلم های راسل کرو با بامدادی ها همراه باشید.

اینکه این نوع رفتار در سال 2020 بسیار خسته کننده به نظر می رسد خنده دار است. به همین دلیل دیدن این بازیگر استرالیایی ، که در 56 سالگی فاصله زیادی با فوق ستاره بانکی که در اوایل این قرن داشت ، بسیار شادی آور بوده است ، سال ها. این امر به ویژه در مورد تبلیغات او در شبکه های اجتماعی برای Unhinged ، هیجان انگیز جدید gonzo road-rage او ، که باعث می شود کاملا دوست داشتنی به نظر برسد ، صادق است. در عصری که حالت ماچو انعطاف ناپذیر به نظر می رسد کمتر نشانه ای از هنرمندی واقعی است و بیشتر نشانه ای از سوراخ در کلاس جهانی است ، دیدن کرو کمی طعنه زدن به خود بسیار جالب است.
به نظر می رسد راسل ایرا کرو از دوره ای گذشته که مردانگی ناهموار یک بازیگر به اندازه توانایی بازیگری او مهم بوده است – یا به عبارت دقیق تر ، اینکه آنها از یکدیگر قابل تشخیص نیستند. برداشت فرهنگی از كرو به عنوان یك شخصیتی بی لبخند و بسیار شدید كه كار خود را با كامی جدی می گیرد ، علامت اصالت بود – اینكه وی اجرای این كار را یك وظیفه مقدس و مردانه می دانست از جمله ویژگیهای قابل ستایش اوست. این واقعیت که او در یک گروه راک اند رول هم بازی می کرد و گفته می شود در هتل مهره بازی می کند ، این شخصیت تحمیل کننده را بیش از پیش از بین برد. هر کاری که کرو انجام می دهد ، او 110 درصد انجام می دهد. او چقدر متعهد است: هر چیز کمتری سازش خواهد بود.

اینکه این نوع رفتار در سال 2020 بسیار خسته کننده به نظر می رسد خنده دار است. به همین دلیل دیدن این بازیگر استرالیایی ، که در 56 سالگی فاصله زیادی با فوق ستاره بانکی که در اوایل این قرن داشت ، بسیار شادی آور بوده است ، سال ها. این امر به ویژه در مورد تبلیغات او در شبکه های اجتماعی برای Unhinged ، هیجان انگیز جدید gonzo road-rage او ، که باعث می شود کاملا دوست داشتنی به نظر برسد ، صادق است. در عصری که حالت ماچو انعطاف ناپذیر به نظر می رسد کمتر نشانه ای از هنرمندی واقعی است و بیشتر نشانه ای از سوراخ در کلاس جهانی است ، دیدن کرو کمی طعنه زدن به خود بسیار جالب است.

بهترین فیلم های برد پیت
بیشتر بخوانید

1. فیلم اینسایدر (1999)
این مسخره است که بهترین عملکرد کرو درست همانطور که این نوع نقش چیزی است که به زودی در آینه دید او قرار می گیرد ، ظاهر می شود. براساس داستان واقعی 60 دقیقه حذف صنعت دخانیات – یا حداقل برای قهوه ای و ویلیامسون – اینسایدر کرو را در نقش جفری ویگاند ، سوت کش بازی کرد که می خواست به جهانیان بگوید تولید کنندگان سیگار می دانستند محصول آنها چیست خطرناک و اعتیاد آور است. آل پاچینو (با بازیگر نقش لول برگمان در 60 دقیقه) و کریستوفر پلامر (مایک والاس) شخصیت های بزرگتر و برجسته تری داشتند ، اما این شدت عصبی کرو است که شاهکار مایکل مان را متحرک می کند. ویگاند او یک فرد کاملاً معمولی است – مضطرب ، ناجور ، خاردار ، اصولی ، کمی درد در الاغ – و بازیگر فقط اجازه می دهد همه آن پیچیدگی ها را از بیننده پاک کند. در نتیجه ، این پیچیده ترین قهرمان کرو است ، یک توپ شل که می خواهد کار درست را انجام دهد اما همچنین بسیار بی ثبات است که ما مطمئن نیستیم که او به سمت خود شلیک خواهد کرد یا نه. درست بعد از اینسایدر ، مخاطبان کرو را در فیلم گلادیاتور (Gladiator) می بینند که باعث می شود او یک حرفه فوق ستاره داشته باشد. او کاملاً ناپدید می شود و به شخصیت های شبیه این تبدیل می شود. مهم نیست: اینسایدر همیشه در اینجا خواهد بود تا به ما یادآوری کند که چقدر می تواند روی صفحه خوب باشد.( فیلم های راسل کرو )

2. فیلم L.A. Confidential (1997)
کرو تا سال 1997 در بسیاری از فیلم های آمریکایی ظاهر شده بود ، اما در فیلم جنجالی نوآر کلاسیک کورتیس هانسون ، او به نوعی به عنوان آمریکایی ترین بازیگر مطرح شد. بله ، تعدادی رابرت میچوم در اینجا وجود دارد ، اما همچنین برخی بوگارت ، و حتی کمی جان وین: او نوع قوی ، ساكت ، اما همچنین یک فرد وحشی و جنگجو است و احساسی و صمیمی تر از آن چیزی است که حتی خودش تصور می کند. لحظه ای که کاپیتان اسمیت او را در Ed Exley آزاد کرد – ما نمی خواهیم برای همه ویسکی های ایرلند Exley باشیم – الکتریکی است. واقعاً احساس می شود کرو قصد دارد گای پیرس فقیر را زنده بخورد. اما لحظه ای که این دو مرد به توافق می رسند و می فهمند که دشمن واقعی آنها چه کسی است ، به همان اندازه ماندگار است: Crowe’s Bud White ممکن است باهوش نباشد ، اما او آدم ساختگی نیست. محرمانه L.A پر از بازیگران فوق العاده و بازی های خارق العاده است ، اما این کرو است که ظهور می کند: او مطمئناً به نظر یک ستاره فیلم کلاسیک می رسد.( فیلم های راسل کرو )

بهترین فیلم های پنه لوپه کروز
بیشتر بخوانید

3. فیلم استاد و فرمانده: طرف دور دنیا (2003)
این حماسه پیتر ویر پس از آن برنده شدن در اسکار ، قوی ترین نقش خود را به كرو در حالت گلادیاتور داد و گرچه استاد و فرمانده آنقدرها محبوب نیستند ، اما ما آن را ترجیح می دهیم – و بازی. او جک اوبری ، افسر نیروی دریایی انگلیس است که کشتی خود را در جنگ با ناپلئون به جنگ فرانسه می کشد. این فیلم اعم از تماشایی و صمیمی ، مهیج و درون نگرانه ، به كرو اجازه می دهد تا با هر دو نقطه قوت قابل توجه او بازی كند: اصالت بی دردسر و جذابیت جذاب او. استاد و فرمانده سکانس های استثنایی نبرد خود را با مکالمات متفکرانه ای بین اوبری و دوستش استفن (پل بتانی) ، جراح کشتی بلکه نزدیک ترین فرد معتبر کاپیتان ، کنار هم می آورند و برای یک بار دیگر ، احساس می کنید که واقعاً پیچیدگی یک مرد نظامی را در از نظر او چگونه با دنیای خارجی و داخلی خود روبرو می شود. این یک عملکرد برجسته و بزرگ است که هرگز به سررسید. (کرو نامزد نشده بود.) فیلم برای ارزیابی مجدد رسیده است.( فیلم های راسل کرو )

4. Romper Stomper (1992) فیلم
راسل کرو از زمان دستیابی به موفقیت در هیجان انگیز جنجالی استرالیایی جفری رایت در فیلم های دیگر بهتر ، با ظرافت ، روحیه تر بوده است ، اما او هرگز کاملاً زنده و وحشتناک نبوده است. کرو ، با بازی در نقش هوندو ، یک ناصح نژاد پرست و نژادپرست نئونازی (مبتنی بر زندگی واقعی نازی استرالیایی ، دان سوئیتمن) ، تقریباً قریب به اتفاق است – نیرویی شیطانی ، خروشان ، واقعاً هولناک. این بازیگر از جذابیت طبیعی خود استفاده نمی کند تا شما را در کنار خود قرار دهد بلکه نشان می دهد چگونه دیگران توسط هوندو مجذوب خود می شوند ، و سپس او وحشیگری خود را به روشهای شنیعانه آزاد می کند. این فیلم تقریباً 30 سال بعد به طور دافعه خشونت آمیز باقی مانده است. (دیلن روف تصویری از کرو همان هوندو را در وب سایت شخصی خود داشت.) Romper Stomper یک فیلم جالب نیست که بتوان آن را دوباره تماشا کرد. اما کرو شبیه چیزی نیست که شما هرگز دیده باشید … و با مهربانی ، دوباره می بینید.( فیلم های راسل کرو )

5. فیلم گلادیاتور (2000)
خواکین ققنوس ماده مخفی این فیلم است – اکنون که بیشتر به دنبال کار ققنوس هستیم و نه به جلو ، به نظر می رسد بیشتر از فیلم کرو از فیلم او احساس می شود – اما فیزیکی ، تمرکز و عصبانیت کرو به نیروی گلادیاتور یک قصه داستانی می بخشد که شخم می زند از طریق هرگونه افراط و تفریط آن. قهرمان شجاع فیلم ، ماکسیموس ، ممکن است شخصیتی کاملاً متفاوت از نوعی که مل گیبسون ، هم استرالیایی اش بازی می کرد ، نباشد ، اما کرو او را بیشتر از نظر معنوی نسبت به روحانی استدلال می کند: چهره ای مسیحی مانند. تماشای حمله کرو و حمله در کولوسئوم هنوز هم 20 سال بعد هیجان انگیز و پرچین است. ما همچنان بسیار سرگرم هستیم.( فیلم های راسل کرو )

بهترین فیلم های ژان پیر ملویل
بیشتر بخوانید

6. فیلم 3:10 به یوما (2007)
در حرفه هالیوود کرو ، بن وید به عنوان کامل ترین شرور خود ایستاده است. این بازیگر به طرز ماهرانه ای تنش را در این بازسازی وسترن 1957 ، که در آن وید یک قانون شکن دستگیر شده است و در راه دادگاه به یک ایستگاه قطار منتقل می شود ، از بین می برد. دن ایوانز از کریستین بیل داوطلبانه در کار اسکورت این راهزن حضور داشته است ، اما این کار بسیار مرگبارتر از آن چیزی است که انتظار داشت. جای تعجب نیست که کرو برای مانو فیلم های مانو مانند 3:10 برای یوما کمی اضافی به ارمغان می آورد – او و بیل نوعی بازیگر بازیگر هستند که تمام تلاش خود را برای نشان دادن ارادت جدی به کار خود نشان می دهند – و او به عنوان یک مرد بد بسیار عالی است نگران اثبات شرارت خود نباشد. به سادگی رفع بیل با یک نگاه خنک کننده یخی کار بزرگی است.( فیلم های راسل کرو )

7. The Nice Guys (2016) فیلم
تور مطبوعاتی The Nice Guys مخصوصاً سرگرم کننده بود زیرا یک طرف Crowe را نشان می داد که ما نمی خواهیم آن را ببینیم: جوکر بی ادب و مرده. شاید به لطف همبازی شدن وی با بازیگوش تر رایان گاسلینگ بود ، اما به نظر می رسید این تجربه چیزی را در بازیگر باز کرده و در فیلم نیز وجود دارد. The Nice Guys یک کمدی اکشن قابل اعتماد Shane Black-ian است که در آن کرو در نقش جکسون بازی می کند ، سنگینی که در اواخر دهه 1970 لس آنجلس برای پیدا کردن یک زن گمشده با هولند (گاسلینگ) چشم گلف بال همکاری می کند. سیاه همیشه خشونت را با خنده مخلوط می کند ، و کرو به عنوان یک مرد مستقیم در این فیلم رفیق بی ادب اما برنده ، بسیار کم گفته است. عملکرد کرو ، مانند خود فیلم ، کمی نادیده گرفته شده است – این لمس سبک او نادر است اما به خصوص مورد استقبال قرار می گیرد.( فیلم های راسل کرو )

بهترین فیلم های راسل کرو

فیلم های راسل کرو

8. American Gangster (2007) فیلم گانگستر آمریکایی
سختگیری روی صفحه نمایش کرو می تواند عملکردهای وی را تضعیف کند. (تماشای یک فضیلت سختگیرانه می تواند کمی خسته کننده باشد.) اما به خصوص در فیلم جنایی واقعی جنایی آمریکایی ، گانگستر ، که ریچی او یک پلیس مدل است که از بازی در کنار برخورد با باشگاه پسران افسران پلیس فاسدش ، امتناع می کند ، به خوبی کار می کند . به اندازه کافی عجیب و غریب ، این باعث می شود که وی برای پیگیری فرانک لوکاس (دنزل واشنگتن) ، شخصیتی که در حال افزایش است و به همین ترتیب ، از کد خودش پیروی می کند – حتی اگر یک گانگستر خطرناک باشد – کاملاً مناسب است. گانگستر آمریکایی بیش از یک دهه پس از Heat – نمایشگاه A در “فیلم هایی که پلیس ها و کلاهبرداران به یکدیگر احترام می گذارند” بود – و این به همین ترتیب یک سلام و احترام به مردان اصولی است که یکدیگر را بهتر از دیگران می فهمند. کرو و واشنگتن به طور جداگانه در فیلم خوب هستند ، اما در کنار هم وضعیت بهتری دارند و صحنه های گنگستر آمریکایی با هردوی آنها یکی از این فرصت های نادر است که کرو در کنار شخصی مثل خودش پولادین و جدی کار می کند ، به کرو می دهد. خوشبختانه ، این برندگان اسکار راه طولانی را از زمان همکاری در Virtuosity طی کرده بودند.( فیلم های راسل کرو )

بهترین فیلمهای تارانتینو
بیشتر بخوانید

9. فیلم وضعیت بازی (2009)
این اقتباس از یک سریال تلویزیونی بریتانیایی مهیج محکم روزنامه نگاری است که سبک های مدرسه قدیمی و مدرسه جدید را در برابر یکدیگر قرار می دهد – اما ، شاید فقط شاید ، آنها می توانند با هم همکاری کنند تا یک داستان بزرگ را بشکنند. کرو نقش کال ، گزارشگر پوسته پوستی و آغشته به جوهر را بازی می کند که دوست قدیمی اش استفن (بن افلک) ، یک نماینده برجسته کنگره که معشوقه اش فقط جلوی قطار پریده است ، به او نزدیک می شود. استیفن متقاعد شده است که این یک قتل بوده است ، و بنابراین کال به جستجوی دلال (ریچل مک آدامز) کمک می کند ، که در ابتدا نماینده همه چیزهایی است که اشتباه است با روزنامه نگاری مدرن آنلاین زیرا او اینترنت را درک می کند. بله ، وضعیت بازی برای بسیاری از برومیدهای “ما باید به اهمیت رسانه چاپی آستین خود را احترام بگذاریم” انجام می شود ، اما کرو به عنوان تجسم نویسنده بدون مزخرف که فقط به دنبال حقیقت است بسیار خوب است . آیا این یک کلیشه چسبناک است؟ کاملاً جدی است ، اما جاذبه های طبیعی کرو به فروش گیاه کمک می کند.( فیلم های راسل کرو )

10. A Beautiful Mind (2001) فیلم
از سه فیلمی که کرو نامزد اسکار شده است ، این هم بدترین فیلم است و هم کم جالب ترین عملکرد. با این وجود ، او هنوز هم به بسیاری از این داستان های ریاضی دان جان نش ، بینشی مبتلا به بیماری روانی ، می رساند. ذهن زیبا آنقدر اصرار دارد که “الهام بخش” باشد تا کاهنده شود. داشتن توهم یک چیز است ، یک چیز دیگر این است که توهمات شما دقیقاً مانند پل بتانی به نظر برسند و رفتار کنند تا بتوانید یک پیچ و تاب بزرگ داشته باشید. (ران هاوارد پسر جالبی است و فیلم های بسیار خوبی ساخته است ، اما بیماری روانی کیف او نیست.) کرو به اندازه کافی یک ناخن زنگ زده است تا بتواند کار کند. او می تواند نش را به لبه برساند و سپس او را برگرداند.( فیلم های راسل کرو )

بهترین فیلم های راسل کرو

فیلم های راسل کرو

پایان مقاله بهترین ( فیلم های راسل کرو )

منبع سایت مداد

نقد فیلم خشم مردانه|کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه راه بیندازید!|سریال The Last Dance|نقاشی گلهای آفتابگردان|نقد فیلم دکتر استرنج لاو|نقد فیلم نشویل|نقد فیلم هشدار|یوهان ولفگانگ فون گوته|نقد فیلم seven|معرفی فتوشاپ برای مبتدیان|باب فاسی|بهترین فیلم های ویم وندرس|بهترین فیلم های دنیل رادکلیف

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =