امروز برابر است با :12 خرداد 1402
نقاشی سگ های پوکر باز

نقاشی سگ های پوکر باز

با تشکر از نقاشی سگ های پوکر باز ، نقاش نقاشی بلوف شجاعانه (معروف به C.M. Coolidge) این تمایز مشکوک را به خود اختصاص داده است که “مشهورترین هنرمند آمریکایی که تاکنون نشنیده اید” نامیده می شود. اما گرچه ممکن است منتقدان از سهم وی در دنیای هنر استشمام کنند ، اما تاریخ بزرگترین آثار او غنی است.

با مقاله معرفی نقاشی سگ های پوکر باز با بامدادی ها همراه باشید.

نقاشی سگ های پوکر باز

نقاشی سگ های پوکر باز

1. نقاشی بلوف شجاعانه یک نقاشی نیست ، بلکه یک مجموعه است.
اولین اکتشافات کولیج در نقاشی های سگ برای جعبه های سیگار برگ انجام شد. سپس ، در سال 1903 ، این هنرمند 59 ساله شروع به کار در شرکت “یادآوری تبلیغات” Brown & Bigelow کرد. از آنجا ، او شروع به خنثی کردن آثاری مانند Bold Bluff ، Poker Sympathy و Pinched With Four Aces کرد که به صورت پوستر ، تقویم و چاپ ، و بعضاً به عنوان بخشی از بخشهای تبلیغاتی ، تولید مثل می شدند.

2. مشهورترین این نقاشی ها تقلب سگها در پوکر است.
Friend in Need یک جفت بولداگ در برابر پنج سگ شکاری بزرگ قرار می دهد. چه کسی می تواند آنها را به خاطر لیز خوردن کارتهای مفید زیر میز با انگشتان پا سرزنش کند؟ A Friend In Need به عنوان محبوب ترین این مجموعه ، سریالی است که بیشتر اوقات ” نقاشی سگ های پوکر باز ” نامگذاری می شود.

3.  نقاشی ها نقاشی بلوف شجاعانه در 60 سالگی به کولیج شهرت زیادی بخشید.
کولیج قبلاً ادعای هنری عجیب و غریبی برای شهرت داشت – وی به عنوان پدر Comic Foregrounds ، جاذبه های کارناوال ، جایی که گردشگران می توانند سر خود را بالای یک شکلک کارتونی به عنوان عکس بچسبانند ، شناخته می شود. اما با توجه به فروش تقویم و فروش پوستر توسط نقاشی سگ های پوکر باز ، کولیج توانست برخی از نقاشی های اصلی را به قیمت 2000 تا 10 هزار دلار بفروشد.

4- نقاشی سگ های پوکر باز بازی می کنند هرگز مورد ستایش منتقدان قرار نگرفته اند.
این نقاشی ها که برای استفاده تجاری سفارش داده می شوند ، اغلب به عنوان کیچ شناخته می شوند ، هنری که اساساً برای استخوان بد است. مارتین هریس از پوکر نیوز با بازخوانی نظر برجسته این قطعات توضیح داد: “برای برخی از این نقاشی ها مظهر فرهنگ کیتش یا ابرو است ، یک تقلید مسخره آمیز با طعم ضعیف از هنر” اصیل “.

سبک و تاریخ معماری معبد نیلوفر آبی را کاوش کنید
بیشتر بخوانید

5- آنها هر روز جز a اصلی در دکوراسیون منازل طبقه کارگر قرار گرفتند.
در دهه 1970 کیچ سلطنت داشت و تقاضا برای بازی نقاشی سگ های پوکر باز به اوج خود رسید – همین امر باعث شد پوکه ها به راحتی در اشکال مختلف مقرون به صرفه در دسترس باشند. یا همانطور که منتقد هنر آنت فرارا گفت: “این آثار خوب ، بد یا بد ، با استفاده از بازتولید مداوم در همه شیوه های موثر موسیقی پاپ ، در کتابخانه اسلایدهای ناخودآگاه حتی با هنر غیرمتمایل ترین افراد با تاریخ سوخته می شوند: تقویم ها. ، تی شرت ، لیوان قهوه ، تبلیغات گاه به گاه. “

6. می توان آنها را به نوعی سلف پرتره دید.
کولیج با نام مستعار “پول نقد” نامیده می شود و به عنوان هوس باز توصیف می شود که در رزومه خود تغییرات شغلی زیادی نشان داده است. او قبل از اینکه برای تقویم نقاشی بکشد ، مشغول نقاشی تابلوهای خیابان و خانه ها بود و همچنین تلاش کرد که یک داروگر ، یک معلم هنر و یک کاریکاتوریست باشد. او همچنین بانک و روزنامه شخصی خود را تأسیس کرد. بنابراین شاید مشاغلی که همیشه به دنبال زاویه هستند ، جاه طلبی های خود کولیج را نشان دهند.

7. کیچ یا نه ، سگهایی که نقاشی پوکر بازی می کنند به قیمت بالایی می فروشند.
در یک حراج سال 1998 یک محصول اصلی Coolidge به قیمت 74000 دلار در Sotheby’s به فروش رسید. سپس در سال 2005 ، Bold Bluff و Waterloo: Two در حراج هنری در سگهای دویل نیویورک به حراج گذاشته شدند. پیش از برخورد آنها با بلوک ، پیش بینی هایی مبنی بر اینکه این جفت نقاشی نادر از 30 تا 50 هزار دلار به دست می آورد ، ساخته شده بود. اما یک پیشنهاد دهنده ناشناس در نهایت مبلغ هنگفت 590،400 دلار برای آنها پرداخت و رکورد فروش آثار کولیج را ثبت کرد.

8- این جفت گران قیمت دارای یک داستان است.
یادداشت های حراج از رویداد دویل توضیح می دهد ، “روایت ترتیبی (نقاشی ها) از همان” بازیکنان “در طی یک دست پوکر پیروی می کند. در اولین (یک بلوف پررنگ) ، شخصیت اصلی ما ، سنت برنارد ، دست ضعیف در حالی که بقیه خدمه بهترین چهره پوکر خود را حفظ می کنند. در صحنه زیر (واترلو: دو) ، ما شاهد سنگفرشی سنت برنارد در گلدان بزرگ هستیم ، که باعث آشفتگی آشکار بازیکنان دیگرش می شود. “

راهنمای کامل عکاسی ماکرو برای مبتدیان
بیشتر بخوانید

معرفی نقاشی سگ های پوکر باز

نقاشی سگ های پوکر باز

9. همه سریال های پوکر بازی Dogs متناسب با این نام نیستند.
کولیج 16 قطعه را در این مجموعه نقاشی کرده است ، اما فقط 9 قطعه از آنها سگهایی را نشان می دهد که پوکر بازی می کنند. آموزش عالی توله سگهای کلاه دار بازی فوتبال نشان می دهد. شب سال نو در داگزویل یک سوگن رمانتیک را با سگهای شام و رقص تصور می کند. و لباس نقض وعده دادگاه سگ را نشان داد.

10. نقاشی سگ های پوکر باز دارای یک افتخار کوچک در فیلادلفیا ، نیویورک است.
کولیج در فیلادلفیا بزرگ شده بود ، اما این شهر تا سال 1991 از شهرت ساکن سابق آنها بی اطلاع بود. این زمانی بود که دختر 80 ساله آن زمان گرترود مارسلا کولیج تصمیم گرفت به فیلادلفیا سفر کند و از مجموعه خود چاپ کند. به شهر امروز این قطعه قاب گرفته و در موزه یک اتاقه در پشت کتابخانه محلی آویزان است. بازدید کنندگان همچنین می توانند یک پوشه نازک از مواد مرتبط با Coolidge را مشاهده کنند.

11. همسر و دختر کولیج تحت تأثیر نقاشی سگ های پوکر باز قرار نگرفتند.
در سال 2002 ، گرترود 92 ساله به نیویورک تایمز گفت که او و مادرش بیشتر اهل گربه بودند تا عاشق سگ ، اما او اعتراف کرد: “شما نمی توانید تصور کنید گربه ای پوکر بازی کند. به نظر نمی رسد که این اتفاق بیفتد. “

12. سگهایی که پوکر بازی می کنند با بازیهای تنسی ویلیامز مقایسه شده اند.
شاید احمقانه به نظر برسد نمایشنامه هایی مانند Cat on a Hot Tin Roof یا Streetcar Named Desire چه اشتراکاتی با این شاهکارهای کیچ دارند؟ به گفته جیمز مک مانوس ، همکار نیویورک تایمز ، این آثار دیدگاه های مشابهی در مورد سیاست جنسی دارند: “مردان می نوشند ، زیر آب می کشند ، سیگار می کشند و پوکر بازی می کنند. زنانی که به آنها سرویس می دهند … بازی آنها این است که پسران بد را رام کنند.”

از نظر ویلیامز ، این به معنای مگی گربه ، استلا کوالسکی یا خواهر ضعیف او بلانش دوبواس است. از نظر کولیج ، این به معنای یک پودل سرو کوکتل یا یک جفت تریر است که بازی را خراب می کند.

تحلیل نقاشی شب پرستاره
بیشتر بخوانید

13. کولیج از هنرمندان بزرگی که پیش از این حضور داشتند الهام گرفت.
آثار میکل آنژ مریسی دا کاراواجیو ، ژرژ دو لا تور ، و پل سزان اغلب به عنوان تأثیر در نحوه نمایش کولیج از بازیکنان کارت سگ خود ذکر می شوند.

14. نخبگان هنری هنوز به نقاشی سگ های پوکر باز احترامی قائل نیستند.
محبوبیت و اعتبار همیشه دست در دست هم نیستند. منتقدان هنری مدتهاست كه به کارهای سفارش یافته كولیج تمسخر می كنند. حتی درگذشت او در سال 1934 بزرگترین موفقیت هنری خود را اینگونه توصیف کرد که “تصاویر بسیاری از سگها را ترسیم کرده است”. اما در روز اول آوریل هنگامی که موزه هنر کرایسلر در نورفولک ، واشنگتن ، یک شوخی در قالب یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که این نهاد می خواهد نقاشی سگ های پوکر باز را به نمایش بگذارد ، ضربه کمتری وارد شد.

معرفی نقاشی سگ های پوکر باز

نقاشی سگ های پوکر باز

به نقل از ویلیام هنسی کارگردان کرایسلر ، “مدت هاست که در محافل علمی بحث و جدال گسترده ای در مورد موقعیت هنر سگ در داخل کانون وجود دارد. من معتقدم اکنون زمان آن فرا رسیده است که این تصاویر برجسته جایگاه شایسته خود را بر دیوارهای نهادهای ما بدست آورند جایی که هنر هم انسان محور بیش از مدت طولانی به ناحق از امتیاز برخوردار بوده است. “

به دنبال این تعریف و تمجید ، یک ضمیمه اضافه شد: “یادداشت سردبیر: اول آوریل! هر کلمه چاپ شده در بالا درست است ، به استثنای این پیشنهاد که کرایسلر در واقع در تلاش است این نقاشی ها را به دست آورد.

15. ممکن است منتقدان نکته را از دست بدهند.
بسیاری از منتقدان آثار کولیج را به دلیل منشأ تجاری ، بی اهمیت دانسته اند. مارتین جی اسمیت و پاتریک جی کیگر در کتاب Poplorica: A Popular History of the Fads، Mavericks، Inventions، and Lore that Shaped New America America 2004 ، مارتین جی اسمیت و پاتریک جی کیگر پیشنهاد کردند که Dogs Playing Poker یک مجموعه هجوآمیز است که هدف آن تمسخر طبقه بالا در افراط و تفسیر آنها. اساساً ممکن است منتقدان کولیج در اینجا شوخی واقعی نداشته باشند.

نقاشی رویا از پیکاسو
بیشتر بخوانید

پایان مقاله معرفی نقاشی سگ های پوکر باز

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

فیلم دختر شیرین|جی کی رولینگ|فیلم ای. تی. موجود فرازمینی|فیلم دراکولای برام استوکر|فیلم همچون در یک آینه|

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 2 =