امروز برابر است با :19 بهمن 1401
بهترین فیلم های آنجلینا جولی

بهترین فیلم های آنجلینا جولی

بهترین فیلم های آنجلینا جولی

بهترین فیلم های آنجلینا جولی : آنجلینا جولی فقط 44 سال دارد ، اما من مشکلی ندارم که او را افسانه بنامم. نماد او به زودی در فیلم The Eternals وارد MCU خواهد شد ، اما زندگی حرفه ای او او را به همه جا کشانده است. او از نظر بازیگری ، کارگردانی فیلم ، تهیه کنندگی و مانند نامش کلینت ایستوود است.

و از آنجا که آنجلینا جولی بسیار شگفت انگیز است ، انتخاب بهترین فیلم های او سخت است. اکنون ، این لیست به فیلم هایی که وی در آنها بازی کرده و نه کارگردانی شده منتقل می شود (گرچه من در سرزمین خون و عسل عاشق هستم). اما در پایان ، شما واقعاً نمی توانید با خانم جولی اشتباه کنید. حتی فیلم های نه چندان عالی او با حضور در آنها به نوعی بالا می روند. اشاره های شریف به: Sky Sky Captain And the World of Tomorrow ، Salt ، Changeling و The Good Shepherd می رود.

با مقاله ( بهترین فیلم های آنجلینا جولی ) همراه بامدادی ها باشید.

10. Lara Croft: Tomb Raider (2001)
لارا کرافت: توم رایدر یک فیلم احمقانه است و این بسیار خوب است. احتمالاً چیزهای زیادی نمی گوید ، اما یکی از بهترین فیلم های بازی ویدیویی در تمام دوران ها است. آن چه آنرا بسیار لذت بخش می کند آنجلینا جولی است که در نقش تیتراژ لارا کرافت بازی می کند. طرح مربوط به ترازبندی Illuminati و سیارات است و واقعاً شبیه یک خط داستانی است که متعلق به یک بازی ویدیویی است.

اما جولی به نظر می رسد مهمترین داستان در جهان است. و من فکر نمی کنم گفتن این حرف هذلولی باشد ، اما اگر هیچ لارا کرافت: مقبره ریدر وجود نداشت ، پس احتمالاً امروز حتی فیلم های ابرقهرمانی با هدایت زن مانند Captain Marvel یا Black Widow وجود نخواهد داشت. در حالی که چند فیلم اکشن دیگر مانند بیگانگان نیز حضور داشتند که پیش از آن نمایشنامه های زنانه داشتند ، لارا کرافت: مقبره ریدر اولین فیلمی بود که در واقع نقش اصلی را یک زن بازی می کرد. تو برو دختر! ( بهترین فیلم های آنجلینا جولی )

بیشتر بخوانید: نقد فیلم آگراندیسمان

9. Hackers (1995)
آیا هکرها به خوبی پیر شده اند؟ نه، نه واقعا. اما به همین دلیل بسیار عالی است. این مثل یک کپسول زمان برای دهه 90 است. داستان مربوط به دسته ای از هکرهای نوجوان است که برای گرفتن این مرد بیرون آمده اند! یا چیزی شبیه به آن. آنجلینا جولی نقش یک نوجوان مو کوتاه را بازی می کند که از بازی های ویدئویی لذت می برد و دانش آموزان جدید را که بی خبر هستند به سقف دبیرستان هدایت می کند.
در همه حقایق ، مانند Tomb Raider ، هکرها بهترین فیلم در جهان نیستند. اما طرفداران فرقه آن ، هنگام صحبت در مورد اینترنت اولیه ، این فیلم را به عنوان یک فیلم برتر معرفی کرده اند و عملکرد کچلی آنجلینا جولی یکی از این دلایل محبوبیت این فیلم است. ( بهترین فیلم های آنجلینا جولی )

بهترین فیلم های فلیپ سیمور هافمن
بیشتر بخوانید

8. فیلم آقا و خانم اسمیت (2005)
از آقا و خانم اسمیت به احتمال زیاد به عنوان فیلمی که آنجلینا جولی و برد پیت را به عنوان یک زوج دور هم جمع کرد ، یاد می شود. اما کمدی اکشن به کارگردانی داگ لیمان یک فیلم واقعاً لذتبخش است که شایسته آن است. داستان در مورد یک زن و شوهر بی حوصله است که در واقع قاتل در آژانس های رقیب هستند و آنها برای حذف یکدیگر فرستاده شده اند. به نوعی شبیه دروغ های واقعی است ، اما کمی کمتر است.

برد پیت در فیلم عالی است ، اما جولی موفق می شود از او سبقت بگیرد. این سخت ترین نقشی نیست که او باید داشته باشد ، اما او در فیلم های اکشن بسیار خوب است ، به طوری که انتظار می رفت این مرحله باشد. ( بهترین فیلم های آنجلینا جولی )

بیشتر بخوانید: فیلم Roma

7. Beowulf (2007)
“هروتگار! هروتگار! ” Beowulf امروز خیلی داغ به نظر نمی رسد (تمام آن چیزهای عجیب و غریب دره را دنبال می کند). اما داستان کاملاً به شعر اصلی Beowulf وفادار است ، که در مورد یک جنگجو است که یک هیولا (گرندل) ، سپس مادر آن هیولا و سرانجام یک اژدها را می کشد.

آنجلینا جولی نقش مادر هیولا را بازی می کند. اما این احتمالاً بزرگترین انحراف از داستان اصلی است زیرا آنجلینا جولی برای بازی در یک باتلاق بسیار جذاب است. در عوض ، او مانند مارتین شین در Apocalypse Now از آب برخاسته و سعی می کند Beowulf را اغوا کند. این یک برداشت جالب از شخصیت است ، و شخصیتی که احتمالاً فقط توسط خانم آنجلینا جولی کشیده می شود. ( بهترین فیلم های آنجلینا جولی )

6. Maleficent (2014) فیلم
دیزنی اخیراً بازخوانی های زنده و زیادی از کارتون های کلاسیک خود انجام داده است و بسیاری از آنها به سادگی همان خط داستانی اصلی فیلم اصلی را با چند تغییر در اینجا یا آنجا حفظ می کنند. اما Maleficent متفاوت است. با استفاده از رویکرد Wicked ، داستان را از منظر “شرور” روایت می کند و آنجلینا جولی در نقش “شرور” بازی می کند.

با توجه به اینکه زیبای خفته یکی از آثار کلاسیک باستانی دیزنی است ، مدرن سازی داستان بسیار طول می کشد ، اما Maleficent آن را با بی نظمی مدیریت می کند. جولی هم شرور است و هم دلسوز ، و شما واقعاً نسبت به او احساس می کنید. به خصوص با صحنه وحشتناک “پاره شدن” که حتی جولی اعتراف کرد استعاره از تجاوز به عنف است. و این یک فیلم دیزنی است ، مواظب باشید. ( بهترین فیلم های آنجلینا جولی )

بیشتر بخوانید: فیلم زن در ریگ روان

5. Wanted (2008)
از بین فیلم های اکشن آنجلینا جولی که تا به حال ساخته است ، من Wanted را بهترین او می دانم (و نمی توانم باور کنم که فراموش کردم آن را در فیلم های ابرقهرمانی خود ذکر کنم که از لیست مارول یا DC نبودند. به چه فکر می کردم؟). آنجلینا جولی در نقش فاکس ، یک قاتل که یک مدیر حساب را راهنمایی می کند نیز به یک قاتل در یک گروه مخفی به نام برادری تبدیل می شود.

بهترین فیلم های دیوید فینچر
بیشتر بخوانید

تحت تعقیب 100٪ بد است. الاغ منظورم این است که ، به خاطر خدا ، شخصیت ها می توانند گلوله های خود را منحنی کنند. آنجلینا جولی در این فیلم بسیار باحال است. تقریباً مظهر فیلم های اکشن است. و گرچه ممکن است او شخصیت اصلی فیلم نباشد (که این جیمز مک آووی خواهد بود) ، اما قطعاً او جذابیت ستاره ای است. ( بهترین فیلم های آنجلینا جولی )

4. A Mighty Heart (2007)
حتی در مورد انتخاب آنجلینا جولی سفیدپوست به عنوان ماریان مروارید نژاد مختلط کمی مشاجره وجود داشت ، این احتمالاً دومین عملکرد برتر خانم جولی تا به امروز است. جولی در نقش همسر خبرنگار کشته شده وال استریت ژورنال ، دانیل پرل بازی می کند و فیلم بیش از هر چیز شبیه یک مستند است.

آنچه این فیلم را بسیار عالی می کند این است که جولی قدرت ستاره را کم می کند و فقط آن را مستقیم بازی می کند ، که باعث ناراحتی و ناراحتی آن می شود. این یک فیلم سرگرم کننده و لذت بخش نیست ، اما یک فیلم مهم است و آنجلینا جولی آن را عملی می کند. ( بهترین فیلم های آنجلینا جولی )

بیشتر بخوانید: فیلم Marriage Story

3. Gia (1998) فیلم
من می دانم که من تاکنون در کل این لیست به آن اشاره نکردم – زیرا این لیست در این مورد نیست – اما آنجلینا جولی بسیار داغ است. و گیا احتمالاً – نه ، قطعاً – جنسی ترین نقش او تا به امروز است. در این فیلم بیوگرافی HBO ، جولی نقش Gia Marie Carangi واقعی را بازی می کند که تا درجه نهم سوپرمدل بود.

اگرچه چیزی که گیا را به یک ستاره شگفت انگیز برای جولی تبدیل می کند ، محدوده های زیادی از احساسات است که او باید بازی کند. فقط کافی است بگوییم که خانم کارنگی زندگی شادترین زندگی را نداشت و بین مواد مخدر و طغیان های وحشی (و تشخیص ناخوشایند ایدز) آنجلینا جولی ثابت کرد که می تواند هر نقشی را بر عهده بگیرد. همه این سال ها بعد ، و این هنوز هم یکی از قدرتمندترین بازی های او تاکنون است. ( بهترین فیلم های آنجلینا جولی )

بهترین فیلم های بردلی کوپر
بیشتر بخوانید

2.فیلم پاندای کونگ فو کار (2008)
فکر کردن خنده دار است ، اما حتی دختر چهار ساله من می داند آنجلینا جولی کیست زیرا بازیگر نقش شخصیت مورد علاقه خود در کونگ فو پاندا ، Tigress را صدا می کند. Kung-Fu Panda اصلی نوعی فیلم است که می توانید بارها و بارها آن را تماشا کنید و هرگز از آن خسته نشوید. این داستان یک پاندا است ، با بازی جک بلک ، که به یک افسانه ورزش های رزمی تبدیل می شود ، و شخصیت جولی ، تیگرس ، سخت ترین جنگجو در پنج خشمگین است ، گروهی از مبارزان خبره که پاندای کونگ فو بت می کند و سرانجام با آنها دوست می شود.
آنجلینا جولی در نقش تیگرس کاملاً عالی است. او به عنوان ناخن سخت است اما نرمی آسیب پذیر را نشان می دهد که فقط جولی می تواند آن را بیرون بکشد. راستش را بخواهید ، احتمالاً فیلم مورد علاقه آنجلینا جولی است ، اما بهترین فیلم او نیست. این ورودی بعدی در این لیست است. ( بهترین فیلم های آنجلینا جولی )

بیشتر بخوانید: ۱۰۰ فیلم برتر تاریخ

1.فیلم دختر ، قطع شده (1999)
فیلمی که اولین (و تنها تا کنون) جولی برنده جایزه اسکار برای بازیگری ، دختر ، قطع شد ، فیلم فوق العاده آنجلینا جولی است. این فیلم براساس خاطرات دختری است که در یک موسسه روانشناختی می ماند. اما آن دختر آنجلینا جولی نیست. این وینونا سوار است. با وجود این واقعیت ، آنجلینا جولی جالب ترین شخصیت فیلم است. به طور جدی ، وقتی به این فیلم فکر می کنم ، مجبورم خودم را مجبور کنم به یاد بیاورم که آنجلینا جولی شخصیت اصلی نیست. او فقط کسی است که بیشتر او را به خاطر می آورم و با این فیلم ارتباط دارم.

به این دلیل که او در این فیلم بسیار جذاب است. او نقش یک sociopath را بازی می کند که به آنچه که می خواهد می رسد زیرا بسیار جذاب است و در نهایت با شخصیت Winona Rider پیوندی ایجاد می کند که در عین سادگی شیک و شیرین است. این فیلمی بود که باعث شد عاشق آنجلینا جولی شوم ، بنابراین ممکن است تعصب داشته باشم ، اما ظاهرا آکادمی نیز او را دوست داشت ، زیرا آنها در آن سال جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را به او اهدا کردند.

بهترین فیلم های جان تراولتا
بیشتر بخوانید

و این لیست است. آنجلینا جولی تحت تأثیر قرار می گیرد و به نظر نمی رسد به این زودی ها کند شود. خواه کارگردانی باشد و هم بازیگری ، من همیشه بلیط یک وسیله نقلیه آنجلینا جولی را خریداری می کنم. و حتی اگر او چند بوی نامطبوع در فیلم نویسی خود دارد (جهانگردان ، کسی؟) حتی بدترین فیلم های او بسیار بهتر از بهترین فیلم های دیگر بازیگران است. به همین دلیل او همیشه در قلب من جایی خواهد داشت. ( بهترین فیلم های آنجلینا جولی )

پایان مقاله ( بهترین فیلم های آنجلینا جولی )

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 11 =