صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم های بردلی کوپر
ads

بهترین فیلم های بردلی کوپر

فیلم های بردلی کوپر

بهترین فیلم های بردلی کوپر : آخر هفته ای است که بسیاری از طرفداران فیلم با اولین نمایش کارگردانی بردلی کوپر ، چهارمین دوره “A Star Is Born” در تقویم های خود گرد آمده اند. کوپر سال ها برای توسعه فیلم کار کرده بود ، به عنوان ستاره فیلم (در مقابل لیدی گاگا) ، کارگردان ، تهیه کننده مشترک ، نویسنده مشترک ، و همچنین نویسنده دو ترانه فیلم بود. کوپر ، که با برخی از بهترین کارگردانان سینما در اطراف مانند کلینت ایستوود و دیوید او راسل کار کرده است ، بدیهی است که نحوه ادغام بسیاری از عناصر ساخت فیلم را از آنها گرفته است.

با مقاله بهترین فیلم های بردلی کوپر با بامدادی ها همراه باشید.

کوپر ، که اولین بازیگری خود را در سال 2001 “Wet Hot American Summer” انجام داد ، متوجه شد که ستاره شدن او همراه با فیلمبرداری اش رشد می کند. او یکی از تنها 10 مردی است که سه سال پیاپی نامزد اسکار بازیگری شده است (برای “Silver Linings Playbook” ، “American Hustle” و “American Sniper”). وی همچنین چهارمین نامزدی اسکار را برای تهیه کنندگی نامزد بهترین فیلم “تیرانداز آمریکایی” به دست آورد. وی به دلیل عضویت در گروه بازیگران “American Hustle” برنده جایزه انجمن بازیگران اسکرین شد و نامزد دو جایزه SAG دیگر شد. او همچنین دو بار نامزد گلدن گلوب شد. ممکن است بیشتر در راه او باشد.

بهترین فیلم های بردلی کوپر

فیلم های بردلی کوپر

کوپر به نظر می رسد که یک پاییز بسیار شلوغ را پشت سر می گذارد. کوپر با نه تنها “یک ستاره متولد شده” در سینما ، همچنین برای “The Mule” که از 14 دسامبر در سینماها اکران می شود با ایستوود پیوست.

1. SILVER LININGS PLAYBOOK (2012) فیلم
نویسنده / کارگردان: David O. Russell. بازیگران بردلی کوپر ، جنیفر لارنس ، رابرت دنیرو ، جکی ویور.

گرچه جای بحث دارد که آیا “Silver Linings Playbook” اثر دیوید او راسل بهترین فیلم کوپر است ، اما فکر می کنم این بهترین عملکرد او در فیلم باشد. کوپر به عنوان پت سولیتانو ، جونیور ، فردی که به تازگی از بیمارستان روانی که در آن با اختلال دوقطبی خود دست و پنجه نرم کرده بود ، مرخص شد ، موفق شد شخصیتی پیچیده را در محدوده آنچه در اصل یک کمدی عاشقانه است وارد کند. کوپر برای بازی در نقش پت ، اولین نامزدی اسکار ، اولین نق زدن گلدن گلوب و اولین نامزدی برای جایزه انجمن بازیگران صفحه را به خود اختصاص داد.( بهترین فیلم های بردلی کوپر )

دیوید لینچ
بیشتر بخوانید

2. A STAR IS BORN (2018) فیلم
کارگردان: بردلی کوپر. نویسندگان: اریک روت ، بردلی کوپر ، ویل فترز. بازیگران بردلی کوپر ، لیدی گاگا ، اندرو دایس کلی ، دیو چاپل ، سام الیوت.

کوپر اولین کارگردانی خود را با این چهارمین تجسم “یک ستاره متولد شد” انجام داد و خودش را به یکی از بهترین بازی های حرفه ای خود هدایت کرد. در حالی که جکسون مین ، خواننده الکلی الکلی که زندگی و حرفه او از کنترل خارج می شود ، زیرا دوست دختر او ، آلی (لیدی گاگا) ، به ستاره ای صعود می کند ، کوپر یادداشت های جدیدی برای بازی پیدا می کند با بازی در نقشی که توسط افرادی مانند فردریک مارچ ، جیمز مشهور شده است میسون و کریس کریستوفرسون. کوپر به عنوان مجری ، نامزدی اسکار ، گلدن گلوب ، SAG ، BAFTA را به دست آورد. او به عنوان کارگردان در DGA ، Globes و BAFTA شرکت کرد. به عنوان نویسنده ، در اسکار ، WGA و BAFTA شرکت کرد. و به عنوان تهیه کننده ، پیشنهادات خود را در اسکار ، BAFTA و PGA به دست آورد.( بهترین فیلم های بردلی کوپر )

3. AMERICAN SNIPER (2014) فیلم
کارگردان: Clint Eastwood. نویسنده: جیسون هال. بازیگران بردلی کوپر ، سیه نا میلر ، لوک گریمز.

موفقیت عظیم کلینت ایستوود در سال 2014 در مورد تجربیات جنگی کریس کایل (کوپر) تیرانداز که موفقیتش به عنوان یک تیرانداز در جنگ عراق خسارت زیادی به زندگی شخصی و خانوادگی وی وارد کرد. Kyle ، یک نیروی دریایی اختصاصی SEAL ، به مهارت تیراندازی خود بسیار افتخار می کند ، اما ایستوود به همان اندازه به خانواده ای که Kyle پشت سر گذاشته است علاقه دارد. کوپر سومین و چهارمین نامزدی اسکار خود را به دست آورد (به ترتیب بهترین بازیگر مرد و بهترین فیلم).( بهترین فیلم های بردلی کوپر )

بهترین فیلم های بردلی کوپر

فیلم های بردلی کوپر

4. AMERICAN HUSTLE (2013) فیلم
نویسنده / کارگردان: David O. Russell. کریستین بیل ، ایمی آدامز ، بردلی کوپر ، جنیفر لارنس ، جرمی رنر در آن بازی می کنند.

کوپر در کمدی سیاه دیوید او. راسل که بر اساس رسوایی ABSCAM در دهه 1980 ساخته شده بود ، یک لباسشو و یک کمد لباس مجلسی را مرتب تکان داد. کوپر در نقش ریچی دی ماسو ، یک مامور مخفی اف بی آی ، که در یک طرح پیچیده برای سرنگونی شهردار فاسد (جرمی رنر) کامدن ، نیوجرسی ، جفت گریبان (کریستین بیل و ایمی آدامز) را تبدیل کرده است. کوپر برای بازی در نقش ریچی ، اولین جایزه فیلم بازیگران سینما را به عنوان بخشی از گروه فیلم برنده شد و دومین نقض اسکار و دومین نامزدی گلدن گلوب را به دست آورد.( بهترین فیلم های بردلی کوپر )

نوید محمدزاده اهل کجاست | بیوگرافی کامل و حواشی
بیشتر بخوانید

5. سری MARVEL (2018 ، 2017 ، 2014)
نویسندگان / کارگردانان: متنوع. کریس پرات ، زوئی سالدانا ، بردلی کوپر ، دیو باوتیستا ، وین دیزل بازیگران اصلی این فیلم هستند.

کوپر هرگز به عنوان صداپیشه تا سال 2014 “نگهبانان کهکشان” شناخته نشده بود که در آن صدا راکت راکون ، یک شخصیت ضبط کننده حرکت را به عنوان صداپیشه و تاکتیک برجسته در فضا صدا می کرد. کوپر صدای راکت را به عنوان یک راننده سرسخت کابین بروکلین که گاو نر از کسی نمی کند ، ابراز کرد ، نگرشی که او در “نگهبانان کهکشان جلد 2017″ ادامه داد. 2. ” راکت ممکن است مسابقه خود را در “Avengers: Infinity War” 2018 ببیند ، که در آن ثور (کریس همسورث) به طور مداوم از Rocket به عنوان یک خرگوش یاد می کند. این با راکون فرار کوپر به خوبی روبرو نمی شود.( بهترین فیلم های بردلی کوپر )

بهترین فیلم های بردلی کوپر

فیلم های بردلی کوپر

پایان مقاله بهترین فیلم های بردلی کوپر

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بهترین کتاب های داستایوفسکی|بهترین فیلم های تاریخی|نقد فیلم مک‌کیب و خانم میلر|فیلم های برتر فرانسوا تروفو|کسب درآمد از وبلاگ|مستند معلم اختاپوس من|بهترین فیلم های دیوید فینچر|بهترین فیلم های فانتزی|بهترین آثار بتهوون|آموزش عکاسی با موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

سیزده − 7 =