صفحه اصلی > هنرهای تجسمی : راهنمای عکاسی عروسی: 9 نکته برای ثبت روز بزرگ
ads

راهنمای عکاسی عروسی: 9 نکته برای ثبت روز بزرگ

عکاسی عروسی

راهنمای عکاسی عروسی: 9 نکته برای ثبت روز بزرگ : 

عکاسان حرفه ای عروسی مسئول ثبت بهترین عکس ها در مراسم عروسی هستند. برای موفقیت در تجارت عکاسی عروسی ، باید صبر و رفلکس سریع داشته باشید. شما باید وقت خود را صرف مشاهده مهمان ها کنید و منتظر لحظه های خاصی باشید تا در این روز احساسی و معنادار ثبت کنید.

عکاسی عروسی چیست؟

عکاسی عروسی شاخه ای از عکاسی است که شامل ثبت خاطره انگیزترین لحظات جشن عروسی است. عکاسان عروسی از تکنیک های عکاسی مستند و عکاسی پرتره برای ثبت لحظات خاصی از عروس و داماد ، اعضای خانواده آنها ، ساقدوش ها ، دامادها و سایر مهمانان استفاده می کنند. این نوع عکاسی می تواند شامل عکسبرداری از روزهای منتهی به مراسم عروسی نیز باشد.

عکاسی عروسی

عکاسی عروسی

برای عکاسی از عروسی به چه وسایلی نیاز دارید؟

برای ثبت بهترین لحظات در مراسم عروسی ، به چند قطعه تجهیزات اصلی نیاز دارید:

یک دوربین. روی دوربینی متناسب با نیازهای خود سرمایه گذاری کنید و تصاویری با کیفیت بالا ارائه دهید-یا دوربین بدون آینه یا DSLR کار می کند.

هنگام انتخاب دوربین ، یکی را با سرعت شاتر سریع و فوکوس خودکار مطمئن انتخاب کنید. در حالی که می توانید عکس های عروسی را بعد از مراسم ویرایش کنید ، کیفیت اولیه تصاویر نتیجه نهایی را تعیین می کند.

لنزها زوم واید برای عکاسی گروهی و عکس های صادق ایده آل است ، در حالی که لنزهای ماکرو برای نمای نزدیک و جزئیات کوچک (مانند حلقه ها ، تنظیمات میز یا دسته گل) بهتر کار می کنند. لنزهای متنوعی را برای عکس ها و سناریوهای مختلف در دست داشته باشید ، تا در صورت لزوم بتوانید آنها را عوض کنید.

چشمک زن و پخش کننده خارجی. برخی از عروسی ها در شب یا در مکانهایی که نور طبیعی کمی دارد ، برگزار می شود. آوردن منبع نور خود به شما این امکان را می دهد که نور را کنترل کنید و به شما در جلوگیری از گرفتن عکس های تار کمک می کند. یک فلاش یا دیگر فلاش های دوربین خارجی (همراه با یک دیفیوزر برای نرم شدن) منابع نوری مناسبی برای افزودن به زرادخانه شما هستند.

نقاشی های امپرسیونیسم
بیشتر بخوانید
عکاسی عروسی

عکاسی عروسی

لوازم جانبی اضافی. باتری ها ، شارژرها و کارت های حافظه اضافی را در کیف دوربین خود نگه دارید تا مطمئن شوید در صورت خرابی هر چیزی در وسایل اصلی ، از نسخه پشتیبان تهیه کرده اید. در صورت امکان یک دوربین پشتیبان تهیه کنید.

9 نکته برای عکاسی عروسی

این که آیا در حال فیلمبرداری در اولین عروسی خود هستید یا یک حرفه ای حرفه ای هستید ، در اینجا نه نکته ضروری وجود دارد که هر عکاس می تواند از آنها برای تقویت مهارت های عکاسی عروسی استفاده کند:

وسایل خود را بشناسید با تمام جنبه های تجهیزات دوربین خود ، از جمله لنزها ، تنظیمات دوربین و حالت های عکاسی آشنا شوید.

عکاسی عروسی

Bride

به عنوان مثال ، سرعت شاتر سریع برای ثبت لحظات سرگرم کننده مهمانی در مراسم عروسی عالی است ، در حالی که سرعت شاتر طولانی برای پرتره های ساکن قبل از عروسی بهتر عمل می کند. یک لنز واید برای عکس های گروهی عالی است ، اما یک لنز اصلی (لنزهایی با فاصله کانونی ثابت) گزینه بهتری برای آن عکس با وضوح بالا از زوج عروسی در محراب است.

درک بهترین تنظیمات و لنزها برای هر عکس به شما این امکان را می دهد که هنگام عکاسی عروسی بهترین کیفیت را برای خود ثبت کنید. وسایل خود را از قبل امتحان کنید تا مطمئن شوید همه چیز در حالت کار است.

کمک بیاورید. یک عکاس دوم را همراه خود داشته باشید که بتواند همزمان زوایای جایگزین عکس های شما را ثبت کند. همچنین می توانید عکاس همکار خود را با ثبت تمام لحظات کوچکتر و صادقانه موظف کنید و به شما زمان کافی برای عکاسی از رویدادهای مهم و احساسی را بدهید. آوردن عکسبردار دوم طیف وسیع تری از گزینه های عکس را در اختیار شما قرار می دهد تا پس از پردازش یکی از آنها را انتخاب کنید.

آماده کردن. عروسی ها می توانند استرس زا و غیرقابل پیش بینی باشند – شما باید خود را برای همه احتمالات آماده کنید. این که آیا باتری و کارت حافظه اضافی به همراه داشته باشید یا مکانهای بیشتری برای گرفتن عکسهای سرگرم کننده از جشن عروسی بیابید ، یک برنامه پشتیبان داشته باشید و در صورت لزوم آماده تغییر دنده باشید.

ملاقات با یک حرفه ای عکاسی راه اهن : ویلیام بیچر
بیشتر بخوانید
عکاسی عروسی

عکاسی عروسی

آمادگی شما می تواند به طور بالقوه روز را نجات دهد و نحوه برخورد با مسائل مشابه در عروسی بعدی شما را آگاه کند.

بدانید به چه کسی شلیک می کنید روز عروسی در مورد این زوج و دوستان و خانواده است که برای جشن عروسی خود جمع شده اند. برای آشنایی با همه مهمانانی که برای آلبوم عروسی باید عکاسی کنید ، لیستی از شرکت کنندگان یا نحوه نشستن را درخواست کنید.

با مکان ها آشنا باشید. قبل از عروسی از محل برگزاری مراسم دیدن کنید و موقعیت چیدمان و نورپردازی را ببینید. اگر از جشن عروسی در مکانی جداگانه فیلم می گیرید ، قبل از عکاسی از آن دیدن کنید.

دیدن فضا از قبل به شما کمک می کند تا خود را برای هرگونه موانع احتمالی (مانند نور ضعیف یا چشم انداز مانع) که ممکن است در روز عروسی واقعی با آن روبرو شوید آماده کنید. اگر در حال فیلمبرداری عروسی مقصد هستید ، هدف خود را یکی دو روز زودتر بگذارید تا به خود فرصت دهید تا مکان را بررسی کرده و با تیم در محل عروسی ملاقات کنید.

یک لیست شات تهیه کنید. ایجاد یک لیست شات که می توانید در طول مراسم به آن مراجعه کنید ، اطمینان حاصل می کند که عکس های مهم را ضبط می کنید ، مانند اولین نگاه داماد به عروس با لباس عروس ، آماده شدن عروس برای عروسی ، لحظات احساسی خانواده ، راه رفتن دختر گل در راهرو ، مراسم برش کیک و اولین بوسه تازه عروس ها. مطمئن شوید که از مشتریان و خانواده آنها برای عکسهای خاصی که آنها می خواهند بپرسید.

جسور باشید. شما باید در موقعیت برجسته ای باشید تا لحظه صمیمی بین عروس و داماد را در زمین رقص ثبت کنید. فضایی را پیدا کنید که بهترین زاویه را برای عکاسی بدون عکس العمل بیش از حد ایجاد کند.

رعایت کنید. شما باید همیشه مراقب باشید و مراقب باشید. از حواس پرتی هایی که ممکن است باعث شود یک لحظه تکان دهنده را از دست بدهید ، مانند اولین رقص این زوج ، خودداری کنید.

زوایای مختلف را ضبط کنید. روشهای خلاقانه زیادی برای ثبت لحظه وجود دارد ، خارج از ژستهای کلاسیک که در بسیاری از عکسهای عروسی نشان داده شده است. به یک ضربه اکتفا نکنید گرفتن چندین عکس از دیدگاه های مختلف می تواند تصاویری به یاد ماندنی را به دنبال داشته باشد.

5 روش برای گرفتن بافت در عکاسی
بیشتر بخوانید
عکاسی عروسی

عکاسی عروسی

پایان مقاله راهنمای عکاسی عروسی: 9 نکته برای ثبت روز بزرگ

مجله با دوربین

بیشتر بخوانید:

فیلم بالاتر از سوظن | فیلم همشهری کین | فیلم لبخندهای یک شب تابستانی | نقد فیلم زولا | اصلاح رنگ تصویر به صورت اتوماتیک در فتوشاپ | نکات کلیدی نورپردازی برای خانه و انواع روش های آن | معرفی شخصیت جیمز گوردن ، متحد قدیمی بتمن | کسب درآمد اینترنتی از طریق طراحی وب سایت | بهترین کتاب های ادبیات یمن | بهترین فیلم های ایناریتو |

دیدگاهتان را بنویسید

پنج × 2 =