صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Tales of Arise
ads

نقد و بررسی بازی Tales of Arise

بازی Tales of Arise

نقد و بررسی بازی Tales of Arise :  

من سابقه طولانی در سریال Tales دارم. من کاملاً با بازی Tales of Symphonia در GameCube وسواس داشتم و حداقل چهار بار آن را شکست دادم ، و من سالهاست دنبال این نوع عشق خاص JRPG هستم – بیشتر بدون موفقیت. من Abyss ، Graces ، Hearts و Vesperia تحسین شده را بازی کرده ام ، اما همه آنها بازخوانی بیش از حد احساس می کردند. حتی برسریا ، که به نظر می رسید برای سریال خوب است ،

کار زیادی برای من انجام نداد. اما Tales of Arise سرانجام این شعله را دوباره شعله ور کرد و احساس کرد که یک بازی کاملاً جدید با یک داستان برجسته و مبارزه عالی است و در عین حال از بهترین ایده هایی که این سریال را برای مدت طولانی ادامه داده اند ، به خوبی استفاده می کند.

مجموعه قصه ها به دلیل خوب بیان شدن داستان هایش معروف است و برخاستن نیز از این قاعده مستثنی نیست. در واقع ، Arise در حال حاضر مورد علاقه من در این سریال است که از Symphonia فراتر رفته است. این مرکز در اطراف Alphen قرار دارد ، برده ای با گذشته ای اسرارآمیز که نمی تواند احساس درد کند. او جذاب و مفید است ، از راه خود برای کمک به هر کسی که نیاز دارد استفاده می کند و به عنوان محافظ برده های دیگر خود عمل می کند.

او نقش اصلی را با شیون ، یکی از اعضای نژاد برده داری ، ایفا می کند که نمی توان بدون خار خارده جادویی از بدن او فوران کرد. تماشای رشد روابط آنها از بحث برانگیز اما ضروری تا دوست شدن ، یکی از بخشهای مورد علاقه من در هر بازی در سال 2021 است.

شخصیت های دیگر نیز یاد می گیرند و رشد می کنند ، که دیدن آنها احساس خوبی داشت. نه تنها سهام جهان بلکه سهام بین فردی نیز وجود دارد. هر کس آسیب های خود را دارد و باید بیاموزد که چگونه با آنها کنار بیاید و با آنها کنار بیاید. بدون این که چیزی خراب شود ، داستان به وحشت جنگ و برده داری ، تأثیرات طولانی مدت استعمار بر مردم بومی ، تحقق امتیازات خود و نحوه ارتباط آن با دیگران و اقشار کم بخت ،

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 5
بیشتر بخوانید
بازی Tales of Arise

بازی Tales of Arise

هدف فرد در جهان آسیب دیده و آنچه می توانند برای کمک انجام دهند و موارد دیگر. اما این بدان معنا نیست که همه چیز تیره و تار است-لحظات زیادی وجود دارد که باعث شد با صدای بلند بخندم یا لبخند بزنم ، زیرا شخصیت های جذاب و معیوب می توانند جذاب باشند و با صداگذاری فوق العاده آنها را بهتر جلوه می دهند.

ظاهر رنگ آمیزی شده تقریباً آبرنگ واقعاً باعث می شود که Arise از نوشته های قبلی متمایز شود و جهت هنری درک همه چیز را آسان می کند. جهان نیز عظیم است و کاوش در تمام مناطق آن حدود 50 ساعت طول می کشد.

اگر مجبور شدم چیزی را برای شکایت پیدا کنم ، این مسائل کوچک اما مکرر محلی سازی است. به عنوان مثال ، گاهی اوقات همگام سازی لب خاموش است – من نمی توانم بگویم که آیا این یک زمان بندی است یا آنها هرگز شخصیت ها را متحرک نمی کنند تا با صداگذاری انگلیسی همگام شوند. من گاهی اوقات در زیرنویس ها اشتباه تایپی می کردم ، یا متوجه می شدم که یک شخصیت کلمه ای را می گوید که در زیرنویس نوشته نشده است. اما به غیر از این ، به نظر می رسد که Arise بسیار خوب پرداخت شده است.

حرکت و حملات مانند ترکیبی از مبارزات سنتی Tales و یک بازی شخصیت-اکشن مانند Devil May Cry یا Bayonetta است

یکی از ناحیه ای که واقعاً می درخشد این است که احساس مبارزه به مراتب بهتر از بازی های قبلی Tales است. در حالی که Arise عرصه دایره ای آشنا را حفظ می کند ،

حرکت و حملات واقعی بیشتر از قبل احساس می شود ، بیشتر شبیه ترکیبی از مبارزه سنتی Tales و یک بازی در سبک شخصیت های اکشن مانند Devil May Cry یا Bayonetta است. به عنوان مثال ، مکانیک عالی دوج یک ثانیه حرکت آهسته را پس از حمله دشمن به شما می دهد و شما را برای یک ضدحمله از راه دور دور می کند. موسیقی کلاسیک و الهام گرفته از راک در هنگام مبارزات با این امر به خوبی همراه است و همه را هیجان انگیز می کند.

بازی Tales of Arise

بازی Tales of Arise

Arise همچنان از دوربین رایگان که در Berseria شروع به کار کرد استفاده می کند ، که باعث می شود از Artes استفاده کنید ، یا حرکتهای خاص را هدف قرار دادن در میانه مبارزه بسیار آسان تر می کند. با استفاده از Artes و طفره رفتن کامل ، یک متر بسازید که شخصیت شما را در حالت overdrive قرار دهد که استفاده بی هزینه از Artes و دسترسی به Mystic Arte را به شما ارائه می دهد ، نوعی حرکت پایان کار. علاوه بر این ، آلفن یک مکانیک خطرناک دارد که سلامت خود را برای تقویت حملات خود هزینه می کند.

نقد و بررسی بازی Dying Light
بیشتر بخوانید

یکی دیگر از افزوده های هوشمندانه جدید Arise این است که هر شش شخصیت دارای مهارت خاصی هستند که روی D-pad نگاشته شده اند که برای مقابله با هر کاری که دشمن می تواند انجام دهد استفاده می شود. به عنوان مثال ، Rinwell mage دارای توانایی وقفه ای است که نه تنها دشمن را از جادوگری باز می دارد ، بلکه آن را می دزدد و به Rinwell اجازه می دهد که در طول آن نبرد بازی کند.

یا اگر با یک دشمن محافظت شده برخورد کنید ، توانایی Law می تواند آن سپر را بشکند و دشمن را برای آسیب باز کند. و در حالی که شما فقط می توانید چهار نفر از شش شخصیت را در یک زمان در نبرد داشته باشید ، همچنان می توانید از هر شش مهارت آنها در هر زمان استفاده کنید.

(همچنین می توانید در هنگام نبرد منو را باز کنید و هر شخصیتی را که دوست دارید تغییر دهید ، یا حتی آنچه Arte یک شخصیت مجهز کرده است را تغییر دهید ، بنابراین اجازه می دهد از همه توانایی های آنها به طور همزمان استفاده کنیم ، فقط ما را در تغییر دستی آنها نجات می دهد. بیرون.)

لحظات زیادی وجود داشت که من گفتم: “خنک!” با صدای بلند ، به هیچ کس جز سگ من

این آفتابگردان رزمی در حال حاضر گسترده و فوق العاده است که می توانید با آن درگیر شوید (لحظات زیادی وجود داشت که من با صدای بلند به هیچ کس به جز سگم گفتم “خنک شو!”) و آنها با استفاده از حرکات ترکیبی زرق و برق دار بین دو شخصیت روی آن قرار گرفتند.

بازی Tales of Arise

بازی Tales of Arise

که بیشتر شبیه چیزی از Guilty Gear Xrd به جای RPG است. آنقدر اثرات خارق العاده و شکوفا وجود دارد که در ابتدا نگران بودم که گم شدن در هرج و مرج همه چیز آسان باشد ، اما آنقدر خواندنی است که هرگز یکبار هم نتوانستم کار خود را انجام دهم و شخصیتم کجا باشد.

یادگیری نیز بسیار دوستانه است – هرگاه یکی از این مکانیک های جدید ظاهر می شود ، یک آموزش همراه با آن ارائه می شود تا ضمن آشنایی بیشتر با آن ، هنگام ورود به منو نیز با آن بیشتر آشنا شوید ، در صورتی که شما نیز مانند من نحوه کشیدن چیزی را فراموش کرده اید.

نقد و بررسی بازی Marvel's Avengers
بیشتر بخوانید

خاموش (این نوع چیزها در بازی های مدرن چندان غیر معمول نیست ، اما من همیشه از آن قدردانی می کنم.) بعداً ، عرصه ای در دسترس شما قرار می گیرد که می توانید چالش های انفرادی و گروهی را برطرف کنید ، که به من کمک کرد تا جریان مبارزه را بهتر درک کنم.

پس از درک سیستم رزمی جدید ، آزمون نهایی مهارت در قالب دو چیز انجام می شود: هیولاهای بزرگ که می توانید در دنیای باز پیدا کنید و نبردهای رئیس. معمولاً در انتهای هر منطقه ، کارفرمایان معمولاً دارای عرصه جنگی وسیع تری نسبت به حالت عادی و دارای مهارت های موثر هستند که اگر مراقب نباشید می تواند کل مهمانی شما را از بین ببرد. در حالی که این دعواها ممکن است تلاش بیشتری را طلب کنند ،

اما هرگز استقبال خود را بیش از حد نشان نمی دهند و احساس بی عدالتی نمی کنند. هر مبارزه با رئیس ، نقطه اوج منطقه ای است که در آن اتفاق می افتد ، از استفاده خوب از توانایی های جدیدی که در آنجا آموخته اید تا گسترش نحوه استفاده دشمنان از دشمنان شما در آنجا.

حتی زمانی که به طور فعال در حال مبارزه نیستید ، هر کاری که انجام می دهید به مبارزه باز می گردد. یک سیستم ساخت برای ساخت سلاح های بهتر با موادی که از سنگ معدن موجود در نقشه و از وسایل رها شده توسط دشمنان وجود دارد ، وجود دارد. یک سیستم آشپزی وجود دارد که پاداشهای مختلفی را از حمله تا دفاع و حتی برای پیدا کردن مواد بهتر به بازیکنان می دهد. جغدهای کوچکی زیبا وجود دارند که قطعات سفارشی سازی لباس را در اختیار شما قرار می دهند ،

بازی Tales of Arise

بازی Tales of Arise

که به خودی خود هیچ گونه پاداش رزمی به شما نمی دهد ، اما جمع آوری کافی چیزهای مفید دیگری را برای استفاده در مبارزه باز می کند. و این حتی اشاره ای به پیاده روی از مسیر ضرب و شتم برای یافتن اقلام و هیولاهای کمیاب که غنیمتری بهتر از آن می کنند ، نمی کند. من هرگز یکبار احساس نکردم کاری که کردم وقتم را تلف می کند. در واقع ، من قصد دارم برای مدت بیشتری به عقب برگردم تا بتوانم با سرعت بیشتری بازی کنم و در هر چیزی که می خواهم خیس کنم.

چگونه نویسنده بازی های ویدیویی شوید
بیشتر بخوانید

اگرچه کاوش در جهان سرگرم کننده است ، Arise دارای یک سیستم سریع سفر سریع است که بسیاری از عقب نشینی را از معادله خارج می کند. این تنها یکی از بهبودهای کیفیت زندگی نسبت به بازی های Tales قبلی است که سرعت داستان و اکشن را در کل 50 ساعت حفظ کرده است.

حکم

من بسیار خوشحالم که می گویم Bandai Namco در تقویت روح سری RPG 26 ساله Tales موفق شده است. قصه های برآمدن دنیایی زیبا را با داستانی زنده می کند که از پرداختن به موضوعات سنگین نمی ترسد و می داند چه زمانی باید پای خود را از روی گاز بر دارد.

شخصیت های آن حتی در شرایط خیالی واقعی و قابل ارتباط هستند و یک سیستم رزمی تازه و سرگرم کننده نبردهای آنها را زنده می کند. همراه با پیشرفت های فراوان در کیفیت زندگی که برخی از ناامیدی های طولانی مدت این مجموعه را برطرف می کند ، این توصیه آسان برای نه تنها طرفداران مجموعه طولانی مدت ، بلکه هر کسی است که علاقه مند به حرکت در یک RPG اکشن و گسترده است.

بازی Tales of Arise

بازی Tales of Arise

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Tales of Arise

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم اتاق موسیقی | بهترین آثار موتزارت | ۱۰ نکته ای که شاید درباره جو بایدن ندانید | دانته آلیگیری | نقد فیلم زیردریایی زرد | واقعیت مجازی | نقد فیلم اخبار جهان | نقد و بررسی بازی Fortnite | سبک موسیقی ریتم اند بلوز | ۶ نکته برای از بین بردن حس خجالت |

دیدگاهتان را بنویسید

چهارده − 5 =