صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Sherlock Holmes Chapter One
ads

نقد و بررسی بازی Sherlock Holmes Chapter One

بازی Sherlock Holmes Chapter One

نقد و بررسی بازی Sherlock Holmes Chapter One : 

فراتر از هر گونه قتل وحشتناک یا پرونده آتش سوزی تقلب در بیمه، بزرگترین جنایتی که طرفداران LA Noire متحمل شدند، بسته شدن توسعه دهنده Team Bondi بود، زیرا به نظر می رسد هر چشم انداز دنباله ای با آن از بین رفته است. اعلام شرلوک هلمز فصل اول،

راه‌اندازی مجدد سری کارآگاهی طولانی‌مدت توسعه‌دهنده Frogwares که گیم‌پلی قدیمی‌اش را به دنیای باز تبدیل می‌کند، امید برای آمدن دوباره کول فلپس و شرکت را زنده کرد، اما من می ترسم آن ها نیز شکسته شده باشند. جهان باز و بدون الهام بخش بازی Sherlock Holmes Chapter One مانع از آن می شود که پرونده بازی کارآگاهی بزرگ گم شده را حل کند.

در فصل اول، دومین کارآگاه مشهور جهان (ببخشید، اما بتمن تیم بازاریابی بهتری دارد) به خانه دوران کودکی خود در جزیره خیالی کوردونا در دریای مدیترانه باز می گردد، پس از اینکه متوجه می شود ممکن است مرگ مادرش بیشتر از آنچه در ابتدا بوده، بوده باشد. گزارش شده است. کوردونا که از نظر اندازه گسترده و سرشار از جزئیات دقیق دوره است،

بازی Sherlock Holmes Chapter One

بازی Sherlock Holmes Chapter One

تصور اولیه یک جعبه شنی به سبک Assassin’s Creed را ایجاد می کند که در آن باید به جای انجام قتل ها، با استفاده از هوش تیغ تیز شرلوک به جای تیغه پنهان، قتل ها را حل کنید. با این حال، فقدان ناامیدکننده تعامل به این معنی است که سکونت در آن چندان جالب نیست یا آنقدر که در ابتدا به نظر می‌رسد اکتشافات متراکم نیست.

کشف آنچه واقعاً در داخل دیوارهای استون‌وود مانور اتفاق افتاده است به نقطه کانونی داستان فصل اول تبدیل می‌شود، اما رسیدن به ته این معمای اصلی مستلزم حل یک سری تقریباً 12 ساعته از مسیرهای انحرافی جذاب و متنوع است. از ردیابی یک فیل در حال کوبیدن گرفته تا ورود مخفیانه به یک فرقه جنسی، که تعدادی از آنها خود را به شیوه‌های غافلگیرکننده و گاهی کمدی حل می‌کنند. آخرین باری که با استفاده از یک عروسک عشق فیل بادی خانگی یک جنایت را حل کردید چه زمانی بود؟ (لطفا بگویید: “هرگز.”)

این شرلوک جوان به عنوان یک چشم خصوصی مبتدی به ما معرفی می شود، اما او قبلاً درک تقریباً فراطبیعی از سطحی دارد، که می تواند بدون زحمت رفتار مشکوک را از مطالعه ساییدگی های روی پوست یا کیسه های زیر چشم آنها حدس بزند.

پیش خرید FIFA 22 ، تاریخ انتشار ، حالت حرفه ای و Ultimate Edition
بیشتر بخوانید

مشکلی که او یک ابرقهرمان بیرون از دروازه است این است که من واقعاً این تصور را نداشتم که او چیزی کمتر از یک حس تحقیقاتی کاملاً شکل گرفته از ابتدای فصل اول است، که به این معنی بود که حتی پتانسیل هیچ حسی وجود نداشت. پیشرفت مهارت برای اینکه فرآیند حل جرم در طول زمان تکامل یابد.

آخرین باری که با استفاده از یک عروسک عشق فیل بادی خانگی یک جنایت را حل کردید چه زمانی بود؟

در واقع، تنها چیزی که در جعبه ابزار شرلوک وجود ندارد، آفسایدر همیشگی او، جان واتسون است. احتمالاً وقتی وقایع فصل اول اتفاق می‌افتد، او هنوز در حال خدمت در ارتش است. در عوض، شرلوک توسط دوست خیالی‌اش جون، که هم از نظر نام و هم از نظر هدف شبیه واتسون است، در کنار بررسی هر صحنه جنایت، با استفاده از تمرکز ثابت و تکنیک‌های تأیید شواهد که از گذشته بازمی‌گردد، به عنوان صدایی برای شرلوک عمل می‌کند. بازی های این سری

آس از کیس

برخلاف ماهیت بیش از حد ساده تحقیقات در بازی‌های اخیر سگا، فصل اول در مورد حل هر مورد، فرصت بیشتری به شما می‌دهد. تعقیب یک سرنخ صرفاً مستلزم دنبال کردن نشانگرهای حامی تولید شده بر روی نقشه نیست، بلکه به کار روشمند واقعی نیاز دارد. برای یافتن سرنخ در صحنه جنایت، از اتاق بایگانی در دفتر روزنامه محلی دیدن کنید تا آخرین آدرس شناخته شده یک مظنون را پیدا کنید،

و سپس به یک لباس مبدل مناسب بروید تا وقتی به آنجا رسیدید از کنار خانم صاحبخانه صحبت کنید. . وقتی وارد یک ریتم می‌شوید، فصل اول کار متقاعدکننده‌ای انجام می‌دهد و باعث می‌شود احساس کنید که یک کاراگاه درست به برداشت‌های خودتان می‌رسید، که می‌تواند برای کشش‌ها در یک زمان واقعاً خوشحال‌کننده باشد.

بازی Sherlock Holmes Chapter One

بازی Sherlock Holmes Chapter One

مشکل این است که فقدان عمومی دست نگه داشتن گاهی اوقات می تواند به این معنی باشد که شناسایی چگونگی پیشبرد تحقیقات ممکن است گاهی اوقات کمی مبهم شود. در یک مورد، مجبور شدم تنها با استفاده از یک عکس، محل اختفای یک پناهنده باردار را ردیابی کنم و حدود 20 دقیقه آن را به شهروندان بی‌شماری که شانه‌های بالا انداخته بودند نشان دادم تا اینکه در نهایت با کسی که به نظر می‌رسید تنها عابر پیاده در شهر بود که می‌توانست به من بدهد،

نقد و بررسی بازی Crysis
بیشتر بخوانید

برخورد کردم. مسیرهای اردوگاه مخفی او در دیگری، سعی کردم به پناهگاهی برای فقرا نفوذ کنم، اما دربان مدام از من دوری می‌کرد و مدام از من به عنوان «کیف پول» یاد می‌کرد، مهم نیست که چقدر کثیف و ژولیده استتار شرلوک را نشان می‌دادم. چه نوع فرد ثروتمندی در قرن نوزدهم لباس های معمولی می پوشید؟ میلیاردرهای اینترنتی هنوز اختراع نشده بودند.

در مواردی از این قبیل است که جون می‌توانست نقش نوعی سیستم اشاره ارگانیک را بازی کند، اما تنها کاری که او انجام می‌دهد این است که بدون ارائه هیچ جایگزین مفیدی به شما بگوید دارید اشتباه انجام می‌دهید. تا آنجا که دوستان خیالی می گویند، جان کمتر تایلر دوردن است و بیشتر یک بار ناله می کند.

هر اشتباه تحقیقی نیز دقیقاً با همان خط‌نویسی‌ها در دفتر خاطرات جان مشخص می‌شود، و در پایان کمپین فصل اول، من متوجه شدم که صفحات و صفحاتی از همان جملات تکراری را مرور می‌کنم که گویی شخصیت جک نیکلسون از The Shining را استخدام کرده‌ام. منشی خصوصی خودم

برخورد با موانع در طول یک پرونده، اگر کارهای دیگری وجود داشت، چندان بد نبود، اما فصل اول نمی‌تواند چیزهای جالبی را برای افراط در آن ارائه کند. از مناره‌های پرآذین کلیسای جامع تا بندرگاه زیبای قایق‌ها، اما برای الهام بخشیدن یا پاداش دادن به کاوش فراتر از یک گشت و گذار زیبا، کافی نیست – اگر بتوانید نرخ فریم دائمی لکنت در Xbox Series X را تحمل کنید.

در موارد نادری، مکالمه‌ای را استراق سمع می‌کردم که به یک پرونده فرعی مهم تبدیل می‌شد، مانند شکار مقصری که پشت یک رشته قتل ملوان در منطقه چراغ قرمز کوردونا بود. با این حال، در بیشتر موارد، فقط ناامیدانه راه می رفتم تا چیزی با آن تعامل داشته باشم، علاوه بر این که به همان تعداد انگشت شماری از NPC های دوباره استفاده شده خیره می شدم،

بازی Sherlock Holmes Chapter One

بازی Sherlock Holmes Chapter One

از شیک پوش بریتانیایی گرفته تا مردی که دائماً به دیوار می پیچد (انوع های مکرر NPC نیز باعث کاوش می شوند. انبوهی برای سرنخ‌ها گیج‌کننده‌تر از آنچه باید باشد). در طول مسیر به هر مقصدی که حواس‌ام را پرت می‌کردم، به طور فزاینده‌ای به سفرهای سریع برای تله‌پورت به اطراف متکی شدم، بنابراین باعث می‌شوم دنیای باز فصل اول آنقدرها هم متفاوت از تنظیمات جداشده‌تر بازی‌های قبلی شرلوک نباشد.

نقد و بررسی بازی Ghost Of Tsushima
بیشتر بخوانید

Sherlock ‘n’ Load

وقتی شرلوک شهادت‌های شهود را سوراخ نمی‌کند، در سینه‌های آدم‌های شرور سوراخ می‌کند. غالباً، یا در اوج یک پرونده یا زمانی که تصمیم می‌گیرید از طریق استفاده از زور به جای تقلب وارد محوطه دشمن شوید، شرلوک در یک نبرد آتش‌سوزی در برابر امواج اراذل و اوباش قدرتمندتر به دام می‌افتد.

چه یک اتاق بار باشد یا یک قایق‌خانه، این میدان‌ها همگی از نظر چیدمان کم و بیش یکسان هستند و از همان خطرات محیطی برخوردار هستند که می‌توانید به نفع خود استفاده کنید، مانند فانوس‌هایی که می‌توان با شلیک گلوله‌ای برای بیهوش کردن لحظه‌ای مهاجم را قبل از عجله وارد کرد. و برای دستگیری آنها، یک رویداد کوتاه مدت را راه اندازی کنند.

با این حال، واقعاً فرقی نمی‌کند که آن‌ها را دستبند بزنید یا آن‌ها را ببندید، زیرا جدای از یک تذکر خفیف از جانب جون – یک سیلی به مچ دست کسی که حتی وجود ندارد – هیچ عواقب اخلاقی برای قتل هر آدمی وجود ندارد. مقابل با توجه به اینکه شرلوک دارای مهمات تپانچه نامحدودی است، شلیک به سر افراد شرور بسیار ساده تر از این است که سعی کنید به آرامی آنها را در کنار لوله بخار پاره شدنی مانور دهید تا بدون خشونت آنها را تحت کنترل درآورید.

درست است که برای دستگیری ها بیشتر از قتل ها پول نقد دریافت می کنید، اما من واقعاً انگیزه ای نداشتم که پول بیشتری به دست بیاورم، با توجه به صرف روزنامه یا اثاثیه خانه شرلوک. همچنین قوانین عجیب و غریبی برای درگیری وجود دارد، مانند اینکه چگونه ابتدا باید زره را از روی شانه های دشمن شلیک کنید تا بتوانید پودر انفیه شرلوک را در چشمان آنها بیندازید تا موقتاً آنها را کور کنید. دقیقا چگونه کار می کند؟

بازی Sherlock Holmes Chapter One

بازی Sherlock Holmes Chapter One

تنها موردی که در آن قتل هولمز هوشمندانه‌ترین استراتژی نیست، زمانی است که در حال مقابله با لانه‌های راهزن اختیاری هستید که در سراسر کوردونا پراکنده هستند. اینها دقیقاً مانند هر دشمن دیگری در فصل اول هستند، اما از آنجایی که شرلوک باید از طرف پلیس به آنها حمله کند، هر دشمنی که در این فرآیند کشته شود منجر به شکست فوری می شود.

نقد و بررسی بازی Just Cause 3
بیشتر بخوانید

نیازی به گفتن نیست که مبارزه در فصل اول را چنان یکنواخت یافتم که اولین مورد از این لانه‌های راهزن را تکمیل کردم، غرامت معنی‌داری دریافت نکردم و سپس نشان شکستن راهزن را برای همیشه آویزان کردم. به اعتبار فصل اول، در صورت تمایل می‌توانید وارد منوها شوید و مبارزه را به طور کامل غیرفعال کنید، اگرچه این بدان معناست که تنوع گیم‌پلی خارج از اصول اصلی تحقیق نیز کمتر است.

حکم

فصل اول شرلوک هولمز مجموعه جالبی از رازها را برای حل ارائه می دهد، اما محیط جهان باز آن واقعاً گیم پلی تحقیقاتی آشنای آن را به میزان کافی قابل توجهی ارتقا نمی دهد و بخش های رزمی آن به طور یکنواخت کسل کننده و تکراری هستند. مطمئناً هنگامی که با یک پرس و جو وارد یک چرخه می شوید، انبوهی از رضایت به دست می آید،

اما اغلب اوقات معیارهای مبهم موردی می تواند باعث شود کار شما متوقف شود و شما را وادار به عقب نشینی از حدس و گمان کند، در حالی که توصیه های آزاردهنده غیر مفید از جان فقط باعث می شود این لحظات ناامید کننده تر به نظر می رسند. بازی Sherlock Holmes Chapter One یک بازی کارآگاهی مناسب است که در دنیایی باز اتفاق می افتد که کمی بیش از حد ابتدایی است.

بازی Sherlock Holmes Chapter One

بازی Sherlock Holmes Chapter One

پایان مقاله بازی Sherlock Holmes Chapter One

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

چارلز دیکنز | نقد فیلم اسپنسر ۲۰۲۱ | وایت بالانس یا تراز سفیدی چیست؟ | حالت های وایت بالانس | قوانین طلایی ترکیب بندی در عکاسی | نقد و بررسی بازی Marvel’s Avengers | بهترین فیلم های ویلیام وایلر | نقد فیلم محافظ همسر هیتمن | فیلم Eternals | نقد و بررسی بازی Gears 5 | آموزش گیتار : راهنمای مبتدیان برای آکورد و انواع گیتار |

دیدگاهتان را بنویسید

4 × پنج =