صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Lone Echo 2
ads

نقد و بررسی بازی Lone Echo 2

بازی Lone Echo 2

نقد و بررسی بازی Lone Echo 2 : 

من یک ربات خدماتی هستم که در یک ایستگاه فضایی متروکه حرکت می کند. مافوق من در گوشم حرف می زند و سعی می کند پایه های داستان را تنظیم کند، اما من آنقدر مشغول هستم که نمی توانم گوش کنم، زیرا دارم با مسواک بازی می کنم. پس از ضربه زدن به جاذبه صفر مانند یک گربه بی حوصله ،

با انگشت خود دکمه را در مرکز قرار می دهم و-برای خوشحالی من-کف دستم مانند یخچال شروع به وزوز می کند. لحظاتی شبیه به این بیانگر نقاط قوت و ضعف Lone Echo 2: Ready at Dawn’s آخرین بازی واقعیت مجازی خیره کننده با جزئیات باورنکردنی است ، اما محتوای بسیار کمی در گیم پلی یا داستان وجود دارد.

این دنباله Lone Echo 2017 است، یک ماجراجویی واقعیت مجازی درباره رابطه کاپیتان اولیویا رودز و ربات پیشخدمت جذابش، جک. مناظر خیره کننده ایستگاه فضایی و طراحی سطح آن باعث شد تا در سپیده دم Oculus Rift به آسانی مورد استفاده قرار گیرد، اما ماندگارترین ویژگی آن حرکت صفر-G آن است که در ادامه با دقت حفظ شده است.

به عنوان جک ، شما باید از کنترلرهای خود برای بدست آوردن فیزیکی اشیاء پیرامون خود و فشار آوردن به اطراف استفاده کنید ، با استفاده از شتاب به طرز رضایت بخشی بدن خود را از خطرات گذشته خارج کرده و از بین شکاف ها برای حل معماها عبور کنید.

تقریباً هر شیء موجود در بازی Lone Echo 2 برای گرفتن در دسترس شماست، به سرعت حس قوی غوطه وری را به شما القا می کند. راننده های مچ دست به شما این امکان را می دهند تا تعادل خود را حفظ کنید ، از گوشه ها خارج شوید و برای گوش دادن به مونولوگ ها در محل خود حرکت کنید. و به محض اینکه بازی Lone Echo 2 باز شود و پاهای فضایی خود را بدست آورید (تحمل واقعیت مجازی اجازه می دهد)،

بازی Lone Echo 2

بازی Lone Echo 2

به احتمال زیاد به زودی خواهید دید که با مهربانی در اطراف استراتوسفر حرکت می کنید. حلقه‌های زحل به عنوان پس‌زمینه‌ای زیبا برای آکروبات‌های عالی شما عمل خواهند کرد.

تقریباً هر چیزی که احساس اصلی حرکت بدون وزن را احاطه می کند ، یک ناامیدی است

کنترل کردن Lone Echo 2 فوق‌العاده است و برای بازی هم در حالت ایستاده و هم نشسته بسیار راحت است، اما تا این مرحله، من یک مکانیک را در یک تجربه هشت ساعته VR داستان محور توضیح داده‌ام. متأسفانه ، تقریباً همه چیزهایی که حسی اساسی از حرکت بدون وزن را احاطه کرده اند ، مأیوس کننده است. این داستان به ویژه در مورد یک عفونت در حال تکامل و یک ایستگاه فضایی در زمان از دست رفته بسیار مبهم است.

بیوگرافی جیمز هاردن
بیشتر بخوانید

در حالی که من برای مدت طولانی متقاعد شده بودم که یکی از آنها را راه اندازی می کند ، اما معلوم می شود که هیچ آنتاگونیست واقعی فراتر از زیست توده مخوف وجود ندارد که بیشتر فضاهای قابل کشف بازی Lone Echo 2 را آلوده کند. اگر گرفتار آن شوید، این یک حکم اعدام مبهم است. فرزندان زیست توده ،

کنه های مخوف ، تنها دشمنان بازی Lone Echo 2 هستند-توپ های مزاحم و ناهمواری که به جک می چسبند و در صورت نزدیک شدن بیش از حد به نیروی روبو زندگی او می کوبند.

بیشتر معماها شامل هدایت کنه های گفته شده به منابع انرژی غیرارگانیک (و در نهایت انفجار آنها در مناطق کوچک) برای پاکسازی مناطق آلوده و دسترسی به اطلاعات جدید برای یافتن درمان است.

راه حل ها خلاقانه هستند… تا زمانی که تکراری شوند. مورد علاقه من شامل کنترل اندام جرثقیل با انگشتانم و استفاده از شتاب برای فشار دادن آن به شکاف ها و تمیز کردن بچه های کوچک بود. در نهایت، باید حسگرها و اقلام را منجمد کنید تا از طریق شبکه‌های زیست توده چسبنده که مناطق مهم را در بر می‌گیرند عبور کنید.

بازی Lone Echo 2

بازی Lone Echo 2

راه حل های پازل خلاقانه هستند… تا زمانی که تکراری شوند

بعداً ، با باد تابش شده برخورد می کنید و از قالب خارج می شوید و به سرعت در مسیر کشتی های سرکش قرار می گیرید تا قبل از بلند شدن آنها را غیرفعال کنید. حتی از پایانش هیجان انگیزتر است، که با قدرت شروع می شود، اما به سمت یک تخمگذار غول پیکر تیک فرو می رود.

اکثر مناطق بازی Lone Echo 2 دارای توالی هستند که در آن چندین نقطه داده را اسکن می کنید تا یک ابزار اجباری جدید باز شود. در نهایت باید این دستگاه‌ها (مانند برش لیزری و پرتوی تاب‌شکن) را برای انجام کارهای پیچیده‌تر ترکیب کنید. هنگام استفاده از حرکت عالی ، این می تواند بسیار سرگرم کننده باشد ،

مانند زمانی که از شما خواسته می شود بین اشیاء در یک کمربند آشغال حرکت کرده و جیب های ایمنی را با لیزر داده خود فعال کنید. تنها مشکل من با طرح کنترل این است که وقتی بیش از دو ابزار دارید، جابجایی بین آنها از طریق نمادهای گیج کننده روی مچ دست شما نادرست به نظر می رسد و می تواند باعث کشته شدن شما در هنگام ازدحام کنه ها شود.

نقد و بررسی بازی Nier: Automata
بیشتر بخوانید

نصب ابزاری روی مچ دست شما نیز مانع از انگشتان جک می شود، بنابراین گاهی اوقات دشوار است که ببینید چه گزینه های گفتگو یا عناصر رابط را انتخاب می کنید. من روی رایانه شخصی و Oculus Quest 2 از طریق Air Link بازی می‌کردم، و دستگاه‌های جانبی آن با بقیه ویژگی‌های عجیب و غریب بازی Lone Echo 2 برخورد می‌کردند، اما در این چند مورد التماس می‌کردم که کنترل‌کننده‌های Index Valve را با انگشت پیشرفته ردیابی کنند.

افسوس، بازی Lone Echo 2 به پلتفرم Oculus قفل شده است (و در حال حاضر به صورت بومی در Quest 2 در دسترس نیست). شاید بعداً به هدست های دیگر برسد ، اما با توجه به اینکه Oculus در حال حاضر پلتفرم Rift مبتنی بر رایانه را به نفع Quest مستقل 2 حذف می کند ، رعایت انحصاری بودن پلتفرم برای این بازی به ویژه مستثنی به نظر می رسد.

شاید بزرگترین گناه بازی Lone Echo 2 در بخش پازل VR این باشد که چگونه می تواند از هرگونه شهود شما را سلب کرده و شما را مجبور به انتخاب همه پاسخ های اشتباه تا رسیدن به پاسخ مناسب کند. آن را با حجم زیادی از گفتگوهای واقعی از یک همراه روبات دنبال کنید،

و سخت است که احساس نکنید به وقت شما بی احترامی می شود. تعامل با سیستم های کشتی اغلب مانند یک دستورالعمل دستورالعمل است و فرمول می تواند شروع به خرد کردن کند.

بازی Lone Echo 2

بازی Lone Echo 2

رفت و برگشت خوب بین اولیویا و جک کمک می کند تا ضربه ماجراجویی را بدون یک داستان جالب آرام کند

رفت و برگشت خوب بین اولیویا (آلیس کولتارد) و جک (تروی بیکر) به ماجرای ماجراجویی بدون یک داستان جالب کمک می کند ، اما حتی رابطه ثابت آنها آنقدر قانع کننده نیست که داستان بازی Lone Echo 2 را از احساس کسل کننده نجات دهد. . واضح است که آنها عمیقاً به یکدیگر اهمیت می دهند،

اما به شدت فاقد تنش و توسعه فراتر از یک یا دو صحنه خطرناک است. طبیعت دلپذیر جک با شوخ طبعی لیو بسیار زیبا ظاهر می شود. لحظات احساسی عمده در نتیجه احساس می شود که به دست نیامده است ، و من در این فکر بودم که آیا آنها در نهایت به یکدیگر احتیاج دارند یا خیر.

نقد و بررسی بازی BLASPHEMOUS
بیشتر بخوانید

داستان بازی Lone Echo 2 زمانی بهترین حالت خود را دارد که جلوی اولیویا یا دکتر هارلان پرشور قرار بگیرید ، شخصیت جدیدی که توسط Ntare Guma Mbaho Mwine بازی می شود ، به ویژه هنگامی که آنها در یک سکانس اکشن حضور دارند. با این حال، بیشتر اوقات در حالی که منتظر پایان مکالمه هستید، احساسات دقیق آنها را مطالعه می کنید، یا از راه دور به آنها گوش می دهید.

بله، نشستن و انتظار برای اتفاقات در بازی Lone Echo 2 بسیار دردناک است، که وقتی شخصیت‌ها بسیار واقعی هستند، هدر می‌رود. در یک نقطه شما به معنای واقعی کلمه قرن ها در بند هستید – و به من اعتماد کنید ، این احساس را دارد.

خبر خوب این است که اگر نسخه اصلی را بازی نکرده اید ، بازی Lone Echo 2 در صورت نیاز به آنها ، با یک جمع بندی دقیق و فراخوانی های فراوان به رویدادهای اصلی Lone Echo بازی می کند. در اینجا توضیحات بیش از اندازه کافی وجود دارد تا اطمینان حاصل کنید که می فهمید در دنباله نیز چه می گذرد.

همه چیز منطقی است ، اما داستان با سرعت حلزون ارائه می شود ، بدون هیچ گونه پیچیدگی معنی داری که شما را از کسالت تکان دهد. شما از جایی به مکان دیگر حرکت می کنید و در حین برخورد با اصطلاحات ایستگاه فضایی ، از اهرم های زیادی استفاده می کنید ، از لوله ها تا بازنویسی شکافها و امواج انفجاری ضد پالس.

بازی Lone Echo 2

بازی Lone Echo 2

عامل اصلی بازخرید Lone Echo 2 این است که چقدر خوب به نظر می رسد. من برای اولین بار بازی Lone Echo 2 را با کابل Oculus Link که به ریگ RTX 3080 / Ryzen 5 3600 متصل شده بود بازی کردم و با تمام تنظیمات در حداکثر کار به راحتی اجرا شد. در نهایت ، من به Air Link تغییر دادم ، که به شما امکان می دهد با اتصال به رایانه میزبان ،

به شرط داشتن اتصال وای فای خوب ، بازی های PC VR را به صورت بی سیم در Oculus Quest 2 خود انجام دهید. حتی زمانی که من آن را بدون هیچ مشکلی پخش می کردم ، بازی Lone Echo 2 از نظر روان احساس می کرد و از نزدیک باورنکردنی به نظر می رسید ، و این روش ترجیحی من برای بازی بود.

نقد و بررسی بازی Thymesia
بیشتر بخوانید

بازی Lone Echo 2 از خراش روی درهای فولادی گرفته تا جزئیات قابل توجه پوست روی چهره یک شخصیت، تجربه ای ارزشمند است. فرض کنید این اولین رقص شما با VR است و به دنبال تماشای تماشایی هستید؟ در این صورت ، Lone Echo 2 ممکن است شما را با جزئیات ، انیمیشن ها و جلوه های خود خوشحال کند ، حتی اگر تنوع محیطی کم باشد. اما به عنوان یک کاربر مجرب VR ، از گرافیک آن قدردانی کردم ، اما مشتاق چیزی بودم که دارای ظرافت مکانیکی و قصه گویی بیشتری باشد.

حکم

فناوری حرکتی بسیار سرگرم‌کننده بازی Lone Echo 2 و گرافیک منحط به ارائه یک نمایش فضایی لذت‌بخش در VR کمک می‌کند. اما فراتر از ظاهر و مزخرفات zero-G، بازی Lone Echo 2 به لطف تمرکز بر گیم پلی پازل تکراری و بدون الهام و داستانی که به سختی شخصیت های خود را توسعه می دهد و شگفتی های کمی را ارائه می دهد، چیز کمی برای ارائه دارد.

تازه واردان VR تحت تأثیر عملکرد خوب قرار خواهند گرفت ، اما کاربران باتجربه هدست باید به دنبال چیزی با قدم زدن بهتر و مکانیک های گوشتی تر باشند.

بازی Lone Echo 2

بازی Lone Echo 2

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Lone Echo 2

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

سریال راه آهن زیرزمینی | ۱۰ فیلم برتر کریس همسورث | بزرگان موسیقی سنتی ایران | بررسی هدست SteelSeries Arctis 7X Wireless | بیوگرافی مایکل کیتون | فیلم بلعیدن | آموزش ساخت تاب برای خانه خود | نقد فیلم نشانی از شر | اصلاح رنگ تصویر به صورت اتوماتیک در فتوشاپ | بهترین فیلم ها الیزابت تیلور |

دیدگاهتان را بنویسید

نه − 5 =