صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Nier: Automata
ads

نقد و بررسی بازی Nier: Automata

بازی Nier: Automata

نقد و بررسی بازی Nier: Automata : 

پس از مبادله مشت با یک ترانسفورماتور ، چرخاندن دور یک تانک پرتاب کننده گلوله توسط دلقک های شیطانی و استفاده از یک گوزن گنده برای عبور از روبات های قاتل ، می توان گفت که بازی های بسیار کمی-در صورت وجود-مانند بازی Nier: Automata وجود دارد. به در زمان های مختلف ، هک و اسلش ،

RPG ، تیراندازی ، نزاع و حتی یک ماجراجویی متنی است. اما صرف نظر از سبک آن در هر لحظه ، این هیبرید خیره کننده بیش از 30 ساعت اکشن فوق العاده سرگرم کننده ، مکانهای قابل توجه و داستانی را ارائه می دهد که بسیار عجیب است ، من شک دارم که به زودی آن را فراموش خواهم کرد.

بازی Nier: Automata در یک دیستوپی آینده ای متروک اما خیره کننده اتفاق می افتد که در آن بشریت پس از حمله فرازمینی به ماه گریخته و ارتش اندرویدها را پشت سر گذاشته تا با ماشین های ابتدایی اما پرکار بیگانگان مبارزه کنند. دنیایی است که در آن شاخه های سبز و پیچیده پیچک در اطراف بقایای اسکلتی عظیم آسمان خراش های متلاشی شده و اشک زنگ زدگی در کنار کارخانه های قدیمی جاری است و ساختمانهای پوسیده و جرثقیل های در حال ظهور بر خط افق تسلط دارند.

سبک هنری چشمگیر و مقیاس عظیم بازی Nier: Automata مسحور کننده است

سبک هنری چشمگیر و مقیاس عظیم Automata برای دیدن در پلی استیشن 4 ، به ویژه در پلی استیشن 4 پرو ، مسحور کننده است. در Pro از 1080p فراتر نمی رود ، اما رنگ ها تازه و واضح به نظر می رسند ، در حالی که نورپردازی و سایه زنی بهتر دنیا را در فوکوس واضح تری قرار می دهد.

بازی Nier: Automata

بازی Nier: Automata

من با چند سکسکه روبرو شدم که نرخ فریم را به زیر 60 فریم در ثانیه رساند و سهم قابل توجهی از بافت را باز کرد ، اما آنها فقط ویژگی های دوست داشتنی Automata را تا حدی جیبی کردند. در غیر اینصورت ، من خیلی متاثر از موسیقی متن موسیقی پر سر و صدا بودم که واقعاً متوجه آن نشدم. Automata قطعاً به نمره قبلی خود در لیست پخش من ملحق می شود.

داستانی که در میان بقایای متلاشی شده روبناهای متروکه اتفاق می افتد ، عجیب و سرگرم کننده است ، اگرچه تا حدی اتفاقی. ابتدا به عنوان یک اندروید با نام 2B و بعداً به عنوان شخصیت های دیگر که از دیدگاه های مختلف رویدادهای مشابهی را تجربه می کنند ،

کار شما مبارزه با ماشین های بیگانه و پایان دادن به جنگ است. درامی عجیب و غریب که با حرکت در بین زمین و ماه رخ می دهد ، یک صحنه جذاب است که مضامین وجودی مانند معنای زندگی را لمس می کند و آنهایی را که در آن سوی جنگ قرار دارند ، انسانی می کند. این کار در بیشتر موارد به دلیل پیچ و تاب طرح پیچیده و صداگذاری خوب انجام می شود که به فروش قطعات عجیب و غریب تمثیل کمک می کند.

نقد و بررسی بازی Alan Wake
بیشتر بخوانید

Automata مانند نسخه های قبلی خود Nier و Drakengard ، تمایل ناخوشایندی برای سرگردان شدن در سرزمین پیچیده دارد ، و در اینجاست که مشکلات شروع می شوند. تا آنجا که می توانم سعی کنم ، من همیشه نمی توانستم بفهمم که چه اتفاقی می افتد ،

حتی پس از بازی در چندین پایان چندگانه Automata. برخی لحظات احساسی نیز وجود دارد که مرا مجبور کرد. گویی یوکو تارو ، نویسنده اصلی بازی ، می خواهد من را به گریه بیاندازد و راه هایی را برای تحقق این امر انتخاب می کند. (اگر بخواهم صادقانه بگویم ، در یکی از رویدادها چشمهایم بسیار غم انگیز بود.)

بازی Nier: Automata

بازی Nier: Automata

از دیدن چهره های آشنا از Nier اصلی خوشحال شدم

مسئله بزرگتر قطع ارتباطی بود که من با 2B و همکارانش در اندروید داشتم. طول کشیدن درام های شخصی آنها بسیار طولانی است ، که مانع سرمایه گذاری کامل در سرنوشت آنها شد. اگر تا 20 ساعت دلیلی به من داده نشود ، چرا باید برای آنها گریه یا تشویق کنم؟ با این اوصاف ،

من خوشحال شدم که چهره های آشنا از Nier اصلی را می بینم که به روشن شدن ارتباط بین آن و Automata کمک می کند. حضور آنها حس نوستالژی خوشامدگویی را به همراه داشت و به بسته شدن نهایی فینال باز Nier: Gestalt کمک کرد.

من ارتباط چندانی با قهرمانان احساس نمی کردم ، اما قطعاً از بازی در نقش آنها لذت می بردم. احساس آزادی باورنکردنی وجود دارد که با گشت و گذار بی دردسر در تپه های شنی در بیابان و برجسته سازی بقایای بتنی ساختمان های اداری در دنیای باز Automata ایجاد می شود.

بازی Nier: Automata

بازی Nier: Automata

پارکورینگ نقش مهمی در اینجا بازی می کند و به لطف کنترل های فوق سیال و یک دوربین بسیار هوشمند که بدون هیچ زحمتی همه چیز را دیوانه کننده می کند ، بدون هیچ زحمتی عمل را دنبال می کند ، بسیار لذت بخش است. و همه چیز به هم ریخته است: طعم های مختلف جنگی Automata یک امر دیوانه وار ، مافوق صوت و یک بازی عالی است.

Automata به عنوان یک RPG اکشن توصیف می شود ، اما در واقع یک بازی همه چیز است ، اما سینک آشپزخانه. در بین تکه های دلپذیر هک و اسلش ، شما یک آتش بازی با ارزش پرتابه با دشمنان پرنده مبادله می کنید ، به فریم های اصلی ربات ها نفوذ می کنید ،

نقد و بررسی بازی Forza Horizon 5
بیشتر بخوانید

یک یا دو متن ماجراجویی را می خوانید و حتی با یک جفت دوقلوهای روان پریش دعوا می کنید. این گیم پلی به شدت تغییر می کند و باعث می شود تا با یک غلتک هیجان انگیز سوار شوید ، و منظور من این است که به معنای واقعی کلمه: در یکی از دیوانه کننده ترین و زیباترین سکانس های اکشن که تا به حال با آن روبرو شده اید ، در حالی که با سرعت کامل از فرسوده عبور می کنید ، در بالای یک غلتک متحرک می جنگید. بقایای پیاده روی تابستانی آفتاب زده

گیم پلی بازی که به طور اساسی تغییر می کند ، باعث ایجاد یک هیجان هیجان انگیز در غلتک می شود

اکثر برخوردهای دشمن در زمین ، در جنگل های کاج آفتاب گیر و مناظر غرق شده در شهر رخ می دهد. این مناطق به طور یکپارچه به هم فضا می دهند تا بتوانید با مبارزه آزاد عالی Automata ، جایی که گیم پلی بهترین و درخشان ترین حالت را دارد ، آزمایش کنید.

این سیستم به انواع حملات سبک و سنگین تبدیل می شود که باعث می شود به راحتی پرش کنید ، شلیک کنید ، هک کنید و از طریق مارهای فلزی غول پیکر و دوپاهای غول پیکر بازو که ضربه های محکم آنها را تنها با تفکر سریع و مهارت زیرک می توان اجتناب کرد جلوگیری کرد

هیچ نوار استقامتی شما را عقب نمی اندازد و توانایی تعویض فوری اسلحه با یک ضربه سبک از D-pad به این معنی است که می توانید بدون نیاز به توقف و نفس کشیدن ،

ترکیبات حمله طولانی را با هم ترکیب کنید. توسعه دهنده پلاتین یک کار شگفت انگیز را در ارائه یک تجربه رزمی یکپارچه انجام می دهد ، که این امر بسیار چشمگیرتر می شود زیرا همه چیز به شدت دیوانه وار می شود و شما در حال شارژ یک پانزر روبرو که توسط دلقک های زامبی در جهت دیگر کنترل می شود ، از یک گروه عصبانی دور می شوید.

همراه با همه این اقدامات ، انیمیشن های بسیار سبک از قهرمانان سایبرنتیک Automata که کاتاناهای بزرگ را روی سر خود می چرخانند و با استفاده از محورها قطعات آهن خصمانه را با دقت شبیه به باله برش می دهند. هر موضع نبردی به زیبایی در حالت بعدی جریان دارد و شبیه نسخه دیوانه واری از تای چی است که تماشای قتل عام را به همان اندازه لذت بخش می کند که بازی می کند. در حقیقت ،

نقد و بررسی بازی Half-Life: Alyx
بیشتر بخوانید

مبارزه آنقدر اعتیادآور است که من اغلب به دنبال انیمیشن های شیطانی می گشتم ، حتی زمانی که آنها در مسیر من نبودند ، فقط به این دلیل که بتوانم آنها را با یک کلمه وسیع و گسترده علامت گذاری کنم که در واقع برای بلند کردن آن به سه مرد بسیار قوی نیاز است. آی تی.

Automata دوست دارد سناریوهای جنگی فریبنده ای را بیرون بیندازد: جنگیدن در عرصه ای مملو از سامورایی رباتیک ، تانک ها ، کره های فلزی پرنده و هر چیز دیگری که فکرش را بکند برای پرتاب کردن به شما غیر معمول نیست. مدیریت همه این جنون ها مستلزم تغییر تاکتیک ها در حال پرواز است ، جایی که سیستم سفارشی سازی انعطاف پذیر Automata خود را مفید می داند. تراشه های پلاگین قابل ارتقاء را می توان جایگزین و آزادانه روی هم قرار داد تا سرعت ،

بازی Nier: Automata

بازی Nier: Automata

قدرت و قدرت دفاعی اندرویدهای شما در هر زمان تنظیم شود. جستجوی آجیل و پیچ و مهره در طبیعت به شما این امکان را می دهد که سلاح ها و غلاف های هوش مصنوعی خود را ارتقا دهید ، در حالی که مصرف موقت موقت و شکستن بازی به شما کمک می کند تا در نبرد ، به ویژه در حالت سختی بیشتر مجازات Automata ، قدم بردارید. حتی می توانید تراشه هایی را که اطلاعات HUD را برای چالش بیشتر ارائه می دهند ، حذف کنید.

کنار آمدن با مشکلات موجود در هرج و مرج سفید ، راهی ارزشمند برای آزمایش مهارت های رزمی من بود ، اما این همچنین به معنی افزایش خطر در دویدن اجساد بود ، که در صورت عدم موفقیت در بازیابی بدن ، احتمال از دست دادن موجودی گرانبها را بسیار افزایش می داد. خوشبختانه اگر احساس می کردم گوشه ای دارم می توانم فقط آنلاین بپرسم و بقایای بازیکن دیگری را که تحت کنترل هوش مصنوعی است ،

در کنار من بجنگم یا آنها را برای موارد مفید به سرقت ببرم. و اگر این کار نکرد ، من می توانم یک دکمه خود تخریب را فشار دهم تا به دشمن (و لباسهایم) آسیب بزرگی وارد کنم. من حتی می توانم با نفوذ به سیستم حریف ، ذهن او را کنترل کنم و آنها را مجبور کنم که متحدان خود را تخریب کنند. تاکتیک های جنگی غیر متعارف؟ بله ، اما مطمئناً موثر هستند.

نقد و بررسی بازی Shadow of War
بیشتر بخوانید

کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد تا اینکه ربات ها را چاقو بزنید و حقیقت را جستجو کنید

مبارزه ، قلب و روح Automata است ، اما کارهای بیشتری برای انجام دادن به جز چاقو زدن روبات ها و جستجوی حقیقت وجود دارد. شرکتهای پولساز سرگرم کننده ای مانند ماهیگیری و شکار در دسترس هستند ، و من بسیار خوشحالم که گزارش دهم که مکانیک های سوار حیوانات نیر اصلی-با قابلیتهای رانندگی شبیه خودرو-باز می گردند.

همچنین تعدادی ماموریت اسکورت و واکشی quests وجود دارد که می توانید در کنار آن انجام دهید. این مأموریت ها همیشه هیجان انگیز نیستند ، اما به شما کمک می کنند تا پشت داستان را پر کنید و پس از اتمام به شما پول و غنیمت کمیاب پاداش دهید.

لحظات مورد علاقه من ، لحظاتی بود که خودم ساخته بودم. بیش از یکبار من اقدام به مقیاس بندی ارتفاعات وسیع یک ساختمان اداری و نوشیدن در غروب آفتاب کردم ، یا بر روی اندام عظیم درختی ایستادم تا زمین زیر من را بررسی کنم. این لحظات آرام و شبیه به ذن یک تعطیلات خوشایند بین دوره های مبارزه با کافئین بود. من آن را دوست داشتم و بازی را دوست داشتم که به من اجازه انجام آن را داد.

در این مرحله باید توجه داشته باشم که قبل از بازی باید منتظر بمانید تا بازی Nier: Automata به طور کامل بارگیری شود ، در غیر این صورت به احتمال زیاد در حدود سه ساعت با خطای بازی روبرو می شوید. دعوای شدید رئیس ، که دردناک بود ، زیرا ذخیره خودکار وجود نداشت و مجبور شدم دوباره جنگها را شروع کنم. با این وجود ، بیش از 30 ساعت گیم پلی پخش کنید که بدترین چیز در جهان نیست.

حکم

بازی Nier: Automata یک سفر دیوانه ، زیبا و بسیار سرگرم کننده است که پر از ایده های مغذی و گیم پلی عالی است. ممکن است حسی ترین داستان یا شخصیت های جذاب را شامل نشود ، اما مبارزه دیوانه وار آن – همراه با تصاویر زیبا و موسیقی متن خیره کننده – گذر از آن را بسیار سرگرم کننده می کند.

بازی Nier: Automata

بازی Nier: Automata

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Nier: Automata 

مجله با دوربین 

بیشتر بخووانید:

فیلم مکان ساکت ۳ | سریال ویچر | موسیقی تریپ هاپ: تاریخ و هنرمندان تریپ هاپ | فیلم معجزه آبی | بهترین فیلم های درام تاریخ سینما | بهترین فیلمهای نیکول کیدمن | نحوه استفاده از تصاویر برای بازاریابی اینترنتی | معرفی بازی چرخه مرگ | گیم پلی، تریلر، داستان و تاریخ انتشار بازی Deathloop | چایکوفسکی کیست؟ | بهترین فیلم های تام هنکس |

دیدگاهتان را بنویسید

1 × یک =