صفحه اصلی > ورزش و بازی : معرفی بازی چرخه مرگ | گیم پلی، تریلر، داستان و تاریخ انتشار بازی Deathloop
ads

معرفی بازی چرخه مرگ | گیم پلی، تریلر، داستان و تاریخ انتشار بازی Deathloop

بازی Deathloop

بازی چرخه مرگ  بازیکنی را در نقش کلت دارد ، قاتلی که در یک حلقه زمان گیر کرده و در ساحل جزیره بلک ریف از خواب بیدار می شود. دیگر ساکنان بلک ریف ، پایگاه ارتش سابق که قبلاً آزمایش های عجیبی در آن برگزار شده بود ، در این جزیره سرمایه گذاری کرده و برای این شب گرد هم آمده اند تا میهمانی را که ظاهراً برای همیشه ادامه دارد ، برگزار کنند ، زیرا در پایان هر شب ، این جزیره به شروع مهمانی در آن حلقه زمانی.

به دلیل این تنظیم مجدد ، متقاضیان مهمانی هیچ توجهی به اعمال و اعمال خود نمی کنند ، زیرا در آغاز حلقه از خواب بیدار می شوند و هیچ خاطره و اثری از حلقه قبلی ندارند. در حالی که کلت بخشی از این حلقه است ، وی با یادگیری رفتارها و الگوهای افراد مهمانی با هر حلقه ، از هر حلقه خاطرات را حفظ می کند.

معرفی بازی چرخه مرگ | تاریخ انتشار بازی Deathloop

بازی Deathloop

کلت وظیفه دارد قبل از نیمه شب هشت هدف را در سراسر جزیره بیرون بکشد ، زیرا زنده ماندن حتی یک هدف باعث تنظیم مجدد حلقه زمان و خنثی کردن کار او می شود. بعلاوه ، اگر کلت قبل از بیرون بردن هشت هدف بمیرد ، در آغاز حلقه از خواب بیدار خواهد شد.

بر خلاف The Legend of Zelda: Majora’s Mask ، بازی دیگری با یک حلقه زمانی که به صورت واقعی اجرا می شود ، حلقه زمان در بازی چرخه مرگ  به طور دقیق زمان بندی نشده است و هدف آن این است که به بازیکنان زمان و آزادی بیشتری برای بیرون بردن این هشت هدف در یک حلقه بدهد.

بازیکن با استفاده از ترکیبی از مخفی کاری ، پارکور ، مهارت های حمله ، اسباب بازی ها و قدرت مانند بازی های قبلی Arkane Dishonored and Prey برای حرکت در مورد دنیای بازی ، جلوگیری از نگهبانی یا بیرون بردن آنها و یادگیری الگوهای اهداف کلت برای تشخیص ترتیب درست برای از بین بردن این موارد با استفاده از اسلحه ، حملات نظامی یا سایر وسایل محیطی.

این بازی دارای جنبه ای چند نفره است که در آن بازیکن می تواند به صورت جایگزین نقش جولیانا را بازی کند ، مأموری که وظیفه محافظت از حلقه زمان و بیرون بردن کلت را دارد. هنگامی که بازیکن این نقش را به عهده می گیرد ، وارد بازی یک بازیکن تصادفی می شود و ممکن است در بازی او اختلال ایجاد کند. بخش چندنفره اختیاری است و بازیکنان می توانند از بازی دیگران در نقش جولیانا جلوگیری کنند ، در عوض این کار را به حریف کنترل شده توسط رایانه واگذار می کنند تا سعی کند Colt را متوقف کند.

نقد | بررسی بازی Far Cry 5
بیشتر بخوانید

معرفی بازی چرخه مرگ | تاریخ انتشار بازی Deathloop

بازی Deathloop

سازنده و تاریخ انتشار بازی چرخه مرگ | بازی Deathloop

بازی چرخه مرگ در وهله اول توسط Arkane Studios در مکان های لیون ، فرانسه توسعه می یابد. کارگردان بازی ، دینگا باکابا ، بازی را “Cluedo وارونه” توصیف کرد ، یک معمای قتل که بازیکن پس از ناکامی در بسیاری از اجرای قبلی ، باید بفهمد چگونه در یک اجرای عالی حل می کند.

این بازی در جهت کمک به بازیکن در یادگیری قطعات لازم برای این معما با هر بار اجرا طراحی شده است ، اما آنها برای ایجاد یک چالش به یک عنصر غیر قابل پیش بینی نیاز دارند.

در حالی که هوش مصنوعی (AI) فعلی در بازی های ویدیویی می تواند منجر به رفتاری باورپذیر شود ، اما AI فاقد اقدامات شگفت آور است. این امر منجر به آوردن دومین بازیکن آنلاین برای کنترل جولیانا شد تا به طور تصادفی بر روی بازی بازیکن تأثیر بگذارد ، چیزی که آرکانه در عنوان منتشر نشده خود The Crossing بررسی کرده بود. بازی چرخه مرگ  به صورت آفلاین نیز قابل پخش است.

معرفی بازی چرخه مرگ | تاریخ انتشار بازی Deathloop

بازی Deathloop

بازی Deathloop عناصر هر دو سری Dishonored و همچنین Prey را ترکیب می کند. آنها می خواستند توانایی گسترده ای در اختیار بازیکن قرار دهند که می توانستند برای تکمیل “حلقه کامل” که بسیاری از آنها قدرت Dishonored و Prey را تأمین می کنند ، انتخاب کنند.

در حالی که این بازی به بازیکن این امکان را می دهد تا مانند Dishonored برای حرکت بی سر و صدا از قابلیت های مخفی کاری و مربوط به آن استفاده کند ، بازی چرخه مرگ اجازه حذف غیر کشنده شخصیت های غیر بازیکن را نمی دهد ، زیرا Arkane انتخاب قتل یا تسلیم دشمنانی که بازیکنان را سنگین کرده است تشخیص داد بی آبرو.

به گفته باكابا ، این توانایی های پنهانكاری هنوز هم می تواند همراه با توانایی های دیگر زنجیر شود تا كلت مانند جان ویك بجنگد.

شخصیت جولیانا دامنه توانایی های مشابهی دارد ، بسیاری از آنها به توانایی های Prey نزدیکتر هستند مانند اینکه می توانند از هر شخصیتی از بازی تقلید کنند ، از جمله Colt ، و بنابراین در فعالیت هایی مانند کشیدن بازیکن از هدف واقعی با او تداخل می کنند تقلید یا با نشان دادن کلت تکراری در مقابل یکی از اهداف برای ایجاد سردرگمی از این طریق.

نقد و بررسی بازی The Final Cut
بیشتر بخوانید

تنظیمات بازی Blackreef بر اساس جزایر فارو است و از سبک های Swinging Sixties الهام گرفته شده است.

بازی چرخه مرگ در E3 2019 فاش شد. این مورد بیشتر در جریان رویداد PlayStation 5 سونی در ژوئن 2020 به نمایش در آمد ، و تأیید می کند که این بازی به عنوان یک کنسول زمان بندی شده منحصر به فرد در PlayStation 5 در اواخر سال 2020 همراه با نسخه ویندوز عرضه می شود. در آگوست 2020 ، اعلام شد که این بازی تا Q2 2021 به تأخیر افتاده است زیرا توسعه تحت تأثیر واکنش دولت به بیماری همه گیر COVID-19 قرار گرفت.

این شرکت بعداً اعلام کرد که قصد دارد بازی Deathloop را در 21 مه 2021 منتشر کند.  حدود یک ماه قبل از انتشار برنامه ریزی شده در ماه مه ، آرکانه انتشار آن را به 14 سپتامبر 2021 به تأخیر انداخت و اظهار داشت که آنها “با استفاده از این زمان اضافی برای رسیدن به هدف ما: ایجاد یک بازیکن پخش کننده سرگرم کننده ، شیک و ذهن خسته”.

در 21 سپتامبر سال 2020 ، شرکت مادر Bethesda Softworks ، ZeniMax Media و Microsoft قصد مایکروسافت را برای خرید ZeniMax و استودیوهای آن ، از جمله Arkane ، به مبلغ 7.5 میلیارد دلار ، با در اختیار داشتن استودیوها به عنوان بخشی از Xbox Game Studios ، اعلام کردند که فروش نهایی در مارس انجام می شود.

بازی Deathloop

9 ، 2021.رئیس استودیوی ایکس باکس گیم ، فیل اسپنسر گفت که این معامله تاثیری بر روی برنامه فعلی اختصاصی بازی چرخه مرگ برای پلتفرم منتشر شده در PlayStation 5 نخواهد داشت و قبل از ورود به کنسول های دیگر به مدت یک سال در آنجا منحصر به فرد خواهد بود.

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

مکتب رئالیسم جادویی | فیلم پنجره پشتی | فیلم Private Life | نقد فیلم یادگاری | Memento | تحریف یک واقعیت | ادبیات کلاسیک | فیلم یک مکان ساکت ۲ | بهترین فیلمهای جیمز دین | بهترین فیلم های بیلی وایلدر | راهنمای موسیقی هوی متال : غرق شدن در موسیقی هوی متال | بهترین خواننده های راک

دیدگاهتان را بنویسید

2 + چهار =