صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Dying Light
ads

نقد و بررسی بازی Dying Light

بازی Dying Light

نقد و بررسی بازی Dying Light : چیزی که بازی Dying Light تلاش می کند چیزی کمتر از یک نسخه زامبی تحت تأثیر Far Cry نیست که ترکیبی از اعزام زامبی مناسب و جهان باز با یک داستان پیچیده و شامل داستان است. به طرز شگفت انگیزی ، در این هدف موفق می شود-شاید به این دلیل که توسعه دهنده Techland توانست تکنیک های بازی زامبی خود را در Dead Island 2011 تمرین کند.

در حالی که بازی Dying Light انعکاسی از Dead Island دارد ، مهمترین آن در سیستم ساخت و تأکید بر سلاح های غوغایی و نه اسلحه است ، اما در مجموع جانور بسیار متفاوتی است: هرگز حرکت شما را محدود نمی کند و روحیه عجیب و غریب Dead Island را به نفع سطحی کنار گذاشته است. واقع گرایی و باورپذیری که قبلاً در یک بازی زامبی مشاهده نشده بود.

داستان فیلم در هاران ، شهری تخیلی در شمال آفریقا اتفاق می افتد که پس از شیوع ویروس زامبی در ساکنان آن ، از جهان دور شده است. به عنوان کایل کرین ، یکی از عوامل عملیات جهانی امداد (GRE) ، با چتر نجات چرت زنی می کنید تا اطلاعات حساس در مورد شیوع سرقت شده توسط یک مرد GRE سرکش را بازیابی کنید. شما فوراً گاز گرفته شده اید و آلوده شده اید-اما حداقل GRE تأمین کننده آنتیزین را که تأثیر ویروس را به تأخیر می اندازد ،

بازی Dying Light

به شهر منتقل کرده است. شما با گروهی از بازماندگان به سرپرستی برکن ، مربی سابق پارکور ، آشنا می شوید که به شما می آموزد چگونه بدوید ، بپرید و از پشت بام های شهر بالا بروید و یک تکه از Assassin’s Creed را اضافه کنید ، اگرچه یک سیستم کنترل غیر معمول اما هوشمندانه شما را مجبور به کار می کند.

دستیابی به میزان کامل چابکی خیره کننده ارائه شده کمی سخت تر است. توانایی پرش از پشت بام به پشت بام بسیار مهم است زیرا – همانطور که همه می دانیم – زامبی ها نمی توانند صعود کنند. شما به زودی نحوه ساخت وسایلی مانند کوکتل مولوتف و ترقه را یاد می گیرید ، که می توانند برای ایجاد دام های محیطی مانند نشت نفت استفاده شوند.

بهترین بازی های سال 2021
بیشتر بخوانید

داستان بازی Dying Light ، خوشایند ، تعدادی تغییر را ارائه می دهد: اولین مورد زمانی اتفاق می افتد که شما ماموریت اولیه شب خود را انجام می دهید. در طول روز ، زامبی ها نسبتاً مطیع هستند ، اگرچه با انواع مختلفی روبرو می شوید که مانند تانک ها ساخته شده اند ، صفرا را به سمت شما تف می کنند ، در سیل و ناهنجاری منفجر می شوند (می توانید آن زامبی ها را طوری بکار ببرید که انگار بمب هستند) و موقت شما را حیرت زده می کند.

جیغ های سوراخ کننده و سپس افراد خجالتی مرموز پوشیده از جوش های سبز وجود دارد که باید در یک مرحله از خط داستان آنها را بررسی کنید. اما پس از تاریکی هوا ، “فرارها” بیرون می آیند ، که در اصل فوق زامبی هستند. طرفداران زامبی از نحوه بزرگنمایی و ردیابی شما خوششان نمی آید. از آنجا که آنها همچنین یک حمله ویرانگر دارند ،

بازی Dying Light

بهترین برنامه شما فرار از آنها است. در ناتوانی در دیدن چیزی فراتر از چراغ مشعل خود و حران در شب به کانون برخورد های سرد کننده ستون فقرات تبدیل می شود. این قبل از آن است که با یک شکارچی شب روبرو شوید ، که یک زامبی بزرگ رئیس است که از لانه های فرار محافظت می کند.

شما حتی می توانید به عنوان شکارچی شب بازی کنید ، با استفاده از حالت چند نفره “نامتقارن” به نام Be The Zombie ، که شما را در مقابل چهار نفر دیگر قرار می دهد که به صورت مشترک با یکدیگر بازی می کنند. این بسیار جالب است ، اگرچه در عمل ، قطعاً بازی در نقش شکارچی شب بسیار لذت بخش تر از یک انسان است ، مگر اینکه یک جفت شریک خاص داشته باشید. بازی Dying Light همچنین از بازی تعاونی drop-in و drop-out برای حداکثر چهار نفر پشتیبانی می کند ، بنابراین هنگام گیر افتادن می توانید دوستان خود را دعوت کنید.

یک داستان دیگر وقتی رخ می دهد که با Rais روبرو می شوید ، یک جنگ سالار که گروهی از اراذل و اوباش را جمع کرده است ، ساکنان محلی رنگارنگ و اغلب سرگرم کننده ای که از شیوع بیماری جان سالم به در برده اند ، آزار می دهند. Rais و گروهش اسلحه دارند ، اما به زودی متوجه می شوید که استفاده از آنها در سطح خیابان گروهی از زامبی ها را احضار می کند. با شروع مأموریت های کرین برای رایس ، و به طور فزاینده ای دستورات وی از GRE را زیر سوال می برد ،

نقد و بررسی بازی Little Nightmares 2
بیشتر بخوانید

احساس تنش اخلاقی واقعی ایجاد می شود. داستان اصلی بسیاری از پیچ و خم ها را به دنبال دارد ، زیرا کرین سعی می کند همه جناح ها را راضی نگه دارد در حالی که در مورد شیوع بیماری بیشتر آگاهی دارد ، و تعداد زیادی از ماموریت ها و چالش های به یاد ماندنی ستودنی برای مشغول نگه داشتن شما وجود دارد.

بازی Dying Light

سیستم تراز کردن نیز بسیار عالی است ، با مهارتهای ناوبری آسان ، تحت عنوان Survivor ، Agility و Power ، حرکات و حملات جدید به همراه ویژگیهای بهبودیافته را به ارمغان می آورد. در جنبه منفی ، شما گاهی اوقات با شخصیت های کوچک متحرک آماتور روبرو می شوید ، و برداشتن اشیاء و باز کردن درها گاهی اوقات می تواند به طرز آزاردهنده ای مبهم باشد. با این حال ، نیگل ها تمایل دارند هر نوع بازی را با جاه طلبی هایی که بازی Dying Light به نمایش می گذارد درگیر کنند.

چنین ذره ذره ای به سرعت در میان جنبه های بی شمار بی شمار بازی Dying Light تبخیر می شود. به نظر می رسد فوق العاده است و طراحی سطح – آنطور که باید ، با توجه به موتور پارکور سیال – مثال زدنی است. نحوه بازی جناح های انسانی و زامبی ها در برابر یکدیگر باعث می شود گیم پلی بازی هرگز شبیه به هم نشود و مهمتر از همه ،

بازی به یک کل تبدیل می شود که کاملاً قابل باور است. و این در واقع یک ویژگی نادر برای داشتن یک بازی زامبی است. اگر خود را طرفدار زامبی می دانید ، بازی Dying Light یک خرید ضروری است.

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Dying Light

بازی Dying Light

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

فیلم Howards End | بهترین فیلم های برد پیت | نقد سریال لوکی | فیلم خواهران غریب | فیلم دیک جانسون مرده است | علم اقتصاد چیست ؟ علم اقتصاد و هر آنچه که باید درباره اقتصاد بدانید | معرفی ابزار های گرافیکی | فرم سمفونی در موسیقی | تاریخچه سمفونی | لورین هانسبری | سریال هانیبال |

دیدگاهتان را بنویسید

یک × یک =