صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Fall Guys
ads

نقد و بررسی بازی Fall Guys

بازی Fall Guys

Fortnite و PlayerUnknown’s Battlegrounds ممکن است آخرین قالب ایستاده بازیکن را محبوب کرده باشند ، اما بازی Fall Guys واقعاً با رنگ آمیزی صورتی داغ و قرار دادن آن در لباس هات داگ ، پتانسیل خود را باز کرده است. فرمول دوستانه خانواده مدیاتونیک ، تنفس رنگارنگ و پرطراوت هوای تازه است که بدون از دست دادن تنش ، رویکردی متفاوت و کمتر انفجاری برای نبرد با خانواده سلطنتی دارد. به جای C4 ، این ویتامین C است که باید از آن دور شوید زیرا در یکی از دوازده رویداد شبیه به نمایش بازی ، با پرتقال های بسیار بزرگ بمباران شده اید.

اکثریت قریب به اتفاق این مینی بازی ها به میزان مساوی به سر می برند و سرگرمی و ناامیدی را به میزان مساوی ارائه می دهند. آنها را با زیبایی زیبا و موسیقی متن تونل کننده مغز همراه کنید و Fall Guys می تواند شما را مجبور کند که هنگام برنده شدن هوا را مشت کنید و در هنگام باخت به صفحه خود فریاد بزنید ، اما در هر صورت می خندید.

مفهوم بازی Fall Guys برای کسانی که نمایش های بازی مانند Wipeout یا Takeshi’s Castle را دیده اند ، آشنا خواهد بود. آواتار سفارشی خود را از طریق پنج دور از کشتار بادی راهنمایی کنید و می توانید تاج را به خانه ببرید. هر مسابقه به عنوان یک قسمت تنظیم شده و حداکثر 15 دقیقه طول می کشد ، که باعث می شود احساسات تلویزیونی به خانه بیایند.

کنترل ها با دویدن ، پریدن ، غواصی و چنگ زدن به عنوان تنها ابزار شما برای پیمایش در مسیرهای موانع ، اجتناب از دشمنان ، و یا چسبیدن به زندگی عزیز در رویدادهای بیشتر بقا محور که شما را در اعماق لجن تهدید می کند ، ساده است. اگر به طور اتفاقی حذف شدید ، می توانید تماشا کنید که باقی مانده برای عنوان قهرمانی در حال رقابت هستند ، در حالی که معادل موسیقی گلیسیرین در گوش شما ریخته می شود.

بازی Fall Guys

بازی Fall Guys

هر چند یک نمایش بازی به اندازه بازی های آن خوب است و اینجاست که مجموعه فعلی 24 نفره بازی Fall Guys تا حد زیادی پیروز می شود. مسابقه های سبک مانع جایی است که من بیشترین لذت را از آن برده ام ، مخصوصاً وقتی به سیم نزدیک می شود ، هنگامی که لوبیا از یکدیگر بالا می رود و به شدت برای رسیدن به خط پایان تلاش می کند.

من به ویژه از ویرانی Hit Parade و سکوهای ریسندگی خطرناک The Whirlygig لذت بردم ، که غالباً در هرج و مرج به وجود می آیند زیرا بیست شخصیت بیش از حد سعی می کنند از طریق شکاف های کوچک جا بیفتند یا همه برای یک سکوی باریک بپرند. همیشه بیش از یک راه برای طی کردن وجود دارد

نقد و بررسی بازی Far Cry 3
بیشتر بخوانید

، برخی از آنها گزینه ای با ریسک بالا و پاداش را ارائه می دهند ، که از آن استقبال می شود زیرا هرگز احساس نمی شود با وجود نزدیک بودن در پشت بسته ، هرگز از مسابقه کاملاً خارج شده اید. در Door Dash شما به سمت انتهای مسیر حرکت می کنید و سعی می کنید از درها خارج شوید ، برخی از آنها باز می شوند ، در حالی که برخی دیگر محکم بسته می مانند. یک لذت ساده در راه رفتن در یک دهانه وجود دارد زیرا حریف کنار شما ابتدا به دیوار آجری ضربه می زند.

یک لذت ساده در راه رفتن در یک دهانه وجود دارد زیرا حریف کنار شما ابتدا به دیوار آجری ضربه می زند.

اما بازی هایی که بر فیزیک احمقانه تکیه می کنند ، اغلب می توانند به همان اندازه هزینه کنند ، همانطور که در See Saw دیده می شود ، که از سایر نژادها متفاوت است زیرا تقریباً فوراً خسته کننده می شود.

کل دوره متشکل از چندین اسکاب عظیم است ، به طرز خنده داری ، و تا حد زیادی متکی بر درک رقبای دیگر شما است که چگونه این وسایل بازی بازی ساخته شده برای کودکان نوپا کار می کند. تعداد کمی از آنها به نظر می رسد گیج کننده است ، زیرا می بینید که به دلیل فیزیک اولیه ، بارها و بارها از سکوهای ناامید کننده آنها خارج می شوید.

پس از آن Slime Climb وجود دارد که به مراتب سخت تر از بسیاری دیگر است و در بسیاری از ساعات اولیه من در بازی Fall Guysنقش دشمن را بر عهده داشت. این یک نوع واقعی گندم از کاه است زیرا لجن به آرامی بالا می رود و شما با ساعت ، مخالفان خود و کوهی از موانع مبارزه می کنید. در حالی که اکثر رویدادها معمولاً تعداد اولیه بازیکنان بازی Fall Guys از 60 بازیکن را تقریباً یک چهارم تا نصف از بین می برد ،

بازی Fall Guys

بازی Fall Guys

این غیر معمول نبود که تعداد انگشت شماری از بازیکنان پس از این رویداد باقی بمانند. اما نکته مهمی برای تسلط در اینجا وجود دارد ، و من به زودی موفق شدم در جایی که قبلاً اغلب شکست می خوردم ، موفق شوم ، اکنون قادر به غلبه بر صعود هستم و وقتی در چرخش ظاهر می شود ، دیگر به طور شنیداری ناله نمی کنم.

نقد و بررسی بازی Uncharted 4: A Thief's End
بیشتر بخوانید

با این وجود ، در حال حاضر هیچ حالت آفلاین در بازی Fall Guys وجود ندارد ، بنابراین تسلط فقط از بسیاری از ضررهای آنلاین ناشی می شود. هیچ منطقه ای برای آشنایی با دوازده رویداد وجود ندارد ، اما مهمتر از همه زمینه ای برای همکاری محلی وجود ندارد. نداشتن گزینه بازی در حالت تقسیم صفحه یا در برابر هوش مصنوعی در مسابقات خصوصی خود کمی ناراحت کننده است. بیشترین سرگرمی که من با بچه های پاییز داشتم هنگام بازی با دوستان بود ،

خواه این که آنها را تشویق کنید وقتی من قبلاً حذف شده بودم یا به آنها خندیدم زیرا آنها به لطف یک موز بلند 20 فوت به پرتگاه پرتاب می شدند. به بالاخره یک بازی مهمانی بدون دوز سالم schadenfreude چیست؟

بالاخره یک بازی مهمانی بدون دوز سالم schadenfreude چیست؟

مسائل مربوط به سرور

پس از اولین روز پر دردسر برای سرورهای بازی Fall Guys که در آن بسیاری از بازیکنان برای ورود به سیستم مشکل داشتند ، به نظر می رسد که در زمان نگارش این مقاله تجربه بسیار روان تری داشته باشد. مسائل مربوط به همسریابی بسیار کمتر اتفاق می افتد و پیدا کردن مسابقه یک روند نسبتاً سریع بوده و اغلب در 30 ثانیه اتفاق می افتد.

هر چند گاهی اوقات در برخی از بازیهای کوچک کمی تأخیر وجود دارد ، که وقتی منجر به حذف شما می شود ، می تواند ناامید کننده باشد. در مجموع ، به نظر می رسد ثبات سرور از زمان راه اندازی به طور مداوم در حال بهبود است ، اما قطعاً چیزی است که باید در طول زمان مورد توجه قرار گیرد.

یک ناامیدی کوچک دیگر اما محدودیت حداکثر چهار بازیکن در یک مهمانی است ، که تنها راهی است که می تواند اطمینان حاصل کند که شما با هم در یک تورنمنت شرکت می کنید. من فقط می توانم فکر کنم که داشتن یک لابی که جمعیت زیادی از آن را می شناسید چقدر سرگرم کننده خواهد بود. با در نظر گرفتن این نکته ، گزینه ایجاد مسابقات و لیست های پخش دلخواه شما ویژگی فوق در بالای لیست خواسته های من برای آینده خواهد بود.

یکی دیگر از دلایل مطلوب بودن این امر این است که در حالی که اکثر رویدادها بسیار لذت بخش هستند ، برخی از دورهای بازی Fall Guys ، خوب ، صاف می شوند. اینها شامل Perfect Match است ، یک بازی حافظه بسیار ساده که منجر به حذف بسیار کمی می شود و – از همه جنایتکارانه تر – در مقایسه با ضرب وشتم یافت شده در جاهای دیگر کمی خسته کننده است.

نقد و بررسی بازی Chorus
بیشتر بخوانید

در حالی که اکثر رویدادها بسیار لذت بخش هستند ، برخی از دورهای بازی Fall Guys ، خوب ، صاف می شوند.

هر یک از دورهایی که شامل مکانیک “برچسب دم” است می تواند به یک امر آزاردهنده تبدیل شود. در اصل ، آنها از شما می خواهند که حریفان را در عرصه ای تعقیب کرده و دم آنها را از آنها بگیرید. با این حال ، این اغلب می تواند به تمرین بیهوده ای تبدیل شود ، زیرا مکانیک چنگ زدن اغلب به آنها نمی چسبد مگر اینکه خیلی نزدیک باشید ، و نزدیک شدن بسیار به دلیل این واقعیت است که شما با همان سرعت حرکت می کنید یک چالش است.

بازی Fall Guys

بازی Fall Guys

مالک فعلی دم ناامید کننده است که این مکانیک در سه بازی جداگانه بازیافت می شود ، به ویژه هنگامی که یکی از آنها در بین سه رویداد “فینال” است که به معنای پایان اوج یک مسابقه است. واقعاً می تواند باد را از بادبان من بیرون بکشد تا رویال فامبل را به عنوان رویداد تاج پس از مبارزه سخت برای رسیدن به آنجا ببینم.

واکنش خرد

شما با تکمیل رویدادها در بازی Fall Guys  ارز درون بازی کسب می کنید. سپس از این موارد برای به دست آوردن وسایل آرایشی برای شخصیت خود استفاده می شود تا از نظر بصری شما را از جمعیت متمایز کند. متناوبا ، می توانید این ارز را با استفاده از پول واقعی خریداری کنید ، و آنها خیلی ارزان نیستند – 3.99 پوند/4.99 دلار برای 12.500 “تقدیر”. همه اقلام کاملاً آرایشی هستند و هیچ نوع عملکردی برای پرداخت برنده ارائه نمی دهند ،

و هیچ نوع جعبه لوت یا ویژگی “مکانیک غافلگیری” وجود ندارد. همچنین ، از تجربه من به دست آوردن پول درون بازی بسیار آسان است و شما از بازی ساده کمک بزرگی می کنید ، بنابراین من شخصاً دلیل بسیار کمی برای خرج کردن پول خودم دیده ام.

سپس رویدادهای تیمی وجود دارد. وقتی با دوستان خود مهمانی می کنید ، این می تواند نقطه برجسته ای از یک قسمت باشد ، زیرا برای دستیابی به اهداف خود با هم کار می کنید – به معنای واقعی کلمه ، در برخی موارد ، زیرا می توانید بازی های بزرگ فوتبال انجام دهید. برعکس ، اگر اعضای تیم شما فشار خود را نکشند ،

نقد و بررسی بازی Watch Dogs 2
بیشتر بخوانید

آنها می توانند عصبانی کننده ترین قسمت فصل پاییز باشند. من درک می کنم که این بازی با هر بازی تیمی آنلاین یک ریسک است ، اما در شرایطی که شما به عنوان یک هم تیمی یک گل دیگر به ثمر می رسانید ، با طبیعت رایگان برای همه بچه ها در تضاد است.

خوشبختانه اگر بتوانید در پایان آن همه تاج مهم را بدست آورید ، ناامیدی ها به زودی فراموش می شوند. چه این به معنای واقعی کلمه آن را در قله مسابقه دیوانه کننده فینال کوهستان به دست آورید یا آخرین کسی باشید که در هندسه متلاشی کننده استراتژیک Hex-a-Gone شگفت انگیز ایستاده است.

حس متمایزی از موفقیت و شادی خالص وجود دارد که بهترین بازی های بتل رویال هنگام کسب یک پیروزی به شما می دهند و این احساس هنوز واضح ترین علامت است که مدیاتونیک در بازی Fall Guys به آن رسیده است.

بازی Fall Guys

بازی Fall Guys

حکم

مجموعه ای از بازی های کوچک هیجان انگیز و رنگ آمیزی هر رنگ در زیر رنگین کمان باعث می شود بازی Fall Guys یک لذت ثابت باشد ، حتی اگر در مواقعی می تواند یک بازی خسته کننده نیز باشد. برخی از مزاحمت های کیفیت زندگی را کنار بگذاریم ، این بازی خود را از بازی های مهمانی و نبرد رویال متمایز می کند که به طرز مضحک و سرگرم کننده ای از آن الهام گرفته است. ممکن است من تا به حال فقط چند تاج به نام خود داشته باشم و نمی توانم منتظر بمانم ،

اما مهمتر از همه من مشتاقانه منتظر هیجان ، فریاد و خنده ای هستم که در راه آنها خواهم بود. پیوستن به وردانسک یخ زده و جنگ زده و صخره های وحشی و درخشان King’s Canyon ، اقیانوسی از لجن صورتی است که تا جایی که چشم می بیند کشیده شده است. من می دانم ترجیح می دهم کجا باشم.

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم ورود (Arrival)، رستگاری در دقیقه نود | نقد فیلم کپی برابر اصل | کسب درآمد از کوچینگ | یوهان ولفگانگ فون گوته | فیلم هر نفسی که می‌کشی | آکورد چیست ؟ تفاوت بین آکوردهای مهم در مقابل آکوردهای کوچک را بیاموزید | نقد فیلم زمانی برای مستی اسب ها | فیلم رودخانه سرخ | بهترین فیلمهای نیکول کیدمن | ۶ نکته برای از بین بردن حس خجالت |

دیدگاهتان را بنویسید

چهارده − یک =