امروز برابر است با :10 خرداد 1402
Earn money from coaching

کسب درآمد از کوچینگ

هر کس می خواهد مشاغل خودکاری در خواب خود داشته باشد ، اما با شروع مربیگری یک به یک به شما امکان می دهد در صورت تمایل درباره مخاطبان خود بیاموزید تا سرانجام تجارت خود را خودکار کنید. فوق العاده به نظر می رسد ، اینطور نیست؟

در این مقاله ، به کسب درآمد از کوچینگ و چگونگی کسب مربیگری آنلاین بصورت آنلاین را شرح خواهیم داد – و شاید به شما کمک کند اولین درآمد خود را از طریق مربیگری آنلاین کسب کنید. و نگران نباشید ، من همچنین مراحلی را که باید برای گرفتن اولین مشتری مربیگری خود انجام دهید ، طی می کنم. بیایید به آموزشادامه بدیم…

یکی از نویسندگان همکار از من در مورد چگونگی مربیگری پرسید و من فکر کردم این توصیه ممکن است به افراد بیشتری کمک کند.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد اینترنتی از طریق طراحی گرافیک

چرا؟ زیرا هر کسی می تواند مربی باشد و بسیاری از افراد لزوماً این موضوع را درک نمی کنند. برای مربیگری نیازی به حضور در انستیتوی مربیگری هاگوارتز ندارید.

کسب درآمد از کوچینگ

کسب درآمد با کوچینگ

همه ما در چیزی متخصص هستیم. شاید شما بدانید که چطور گیاهان داخل خانه را بهتر از دیگران چیدمان کنید یا مانند یک رئیس اتاق نشیمن را سبک کنید.

برای هر مهارت مخاطب و بازار هدف وجود دارد. نکته اصلی این است که درک کنیم در هر قسمت از زندگی مهارتی وجود دارد. حتی بیدار شدن از خواب مهارتی است که می توان به آن آموزش داد یا صبحانه را بهتر خورد.

من چند سال پیش شدم زمانی که افراد بیشتری شروع به درخواست مشاوره از من می کردند و فقط موارد زیادی وجود داشت که می توانم از طریق آنها ایمیل ارسال کنم.

یکی دیگر از همسرانم چند سال قبل وارد وبلاگ نویسی شده بود و هر ساعت 1500 دلار شارژ می گرفت. من فکر کردم ، “نمی تواند آنقدر سخت باشد – ما افراد مشابه هستیم.”

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از برنامه نویسی موبایل

بنابراین اکنون که می دانید هرکسی می تواند مربی شود ، در اینجا نحوه شروع کار و کسب درآمد از آن آورده شده است.

۱) مهارت را شناسایی کرده و فراتر از آن عمل کنید

در اصل مردم از من در سه زمینه مربیگری می خواستند: زندگی ، نویسندگی و رسانه های اجتماعی. من به هر سه گفتم بله و از آنجا شروع کردم.
بعد از چند ماه مربیگری ، نمی توانستم یک الگوی درخشان را مشاهده کنم. اکثر افرادی که با من تماس می گرفتند در مورد تبلیغات فیس بوک یا آموزش نحوه نوشتن نسخه چسبناک به کمک نیاز نداشتند.

کسب درآمد از بازی های ویدیویی
بیشتر بخوانید

جالب اینجاست که ، بیشتر آنها بیشتر از من در مورد شبکه های اجتماعی یا نوشتن اطلاعات داشتند. اما آنچه که آنها با آن دست و پنجه نرم کردند اعتقاد به خودشان بود

موضوعی که آنها نیاز به مربیگری داشتند معمولاً یکی از این زمینه ها بود:

  1. طرز فکر
  2. کشف استعداد واقعی آنها
  3. یک باور محدود کننده
  4. یا داستانی که برای خود تعریف کردند و مانع آنها شد

وقتی توانستیم از این چهار چیز عبور کنیم ، رسانه های اجتماعی یا مهارت نوشتن به راحتی از بین رفته بودند. بسیاری از آنها تا به امروز باعث شده اند که کار من به عنوان نویسنده یا داستان نویس در شبکه های اجتماعی خنده دار به نظر برسد.

اگر می خواهید در یک مهارت به مردم مربیگری کنید ، فهمیدن اینکه چطور ذهن کار می کند ، باورهای محدود کننده چیست و داستان های متداول که مردم برای خود تعریف می کنند ، ارزش دارد.

کسب درآمد از کوچینگ

کسب درآمد از کوچینگ

بیشتر بخوانید : کسب درآمد اینترنتی از تولید محتوا

2) سوال پنهان آنها را شناسایی کنید

می توانید مستقیماً خود را به عنوان مربی به بازار عرضه کنید و این یک راه است. کاری که من کردم کمی متفاوت بود. با تولید یک محتوا ، مردم با من تماس می گیرند و گفتگو می کنند.

مردم با یک سوال به سراغشان می آمدند ، اما از ده مورد نه بار آنها سوال واقعی خود را پنهان می کردند و آنها به سادگی مربیگری می خواستند. قرار دادن کلاه فروش برای یک ثانیه ، یک روش آسان برای واجد شرایط بودن اگر کسی از شما مربیگری می کند بدون اینکه سوراخ سوراخ به نظر برسد ، آزمایش این متن است:

این یک روش مودبانه برای توضیح چگونگی تعامل با مردم و فهمیدن اینکه آیا سوالی که از شما می شود در واقع یک پرسش مربیگری است یا خیر. به ندرت کسی مستقیماً از شما مربیگری می خواهد. آنها بیشتر خواهان رویکرد انسانی یعنی درخواست کمک هستند.

این مکالمات در مورد مربیگری در ایمیل ها و از طریق پیام رسانی مستقیم اتفاق می افتد.

3)با افرادی که خواهان دوره های مجانی هستند به روش صحیح برخورد کنید

این یک مورد عظیم است: مردم از شما مجانی می خواهند یا نمی خواهند به شما پول بدهند.

وزیر دفاع چه می کند؟
بیشتر بخوانید

اگر می خواهید مربی شوید و هزینه آن را بپردازید ، این اتفاق برای شما می افتد و یادگیری مقابله با آن استرس شما را کاهش می دهد و ذهن شما را از دست می دهد.

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

وقتی کسی درخواست مربیگری رایگان می کند ، بی ادبانه رفتار نکنید و اجازه ندهید نفس نفس شما مانع شود یا ناراحت شود. با ادب توضیح دهید که چه کاری می توانید انجام دهید و چه کاری نمی توانید انجام دهید.

شاید بخواهید به دلیل هدف شخصی به طور رایگان کمک کنید یا شاید نه. موقعیت خود را بیان کنید و تمام احساسات و افکار ect را قطع کنید … چگونه جرات کرده اند که از من مربیگری رایگان بخواهند ، من قبض هایی برای پرداخت دارم! “

هرکس به بهترین وجه ممکن تلاش می کند. با غریبه ها مهربان باشید.

4)نمایش مشتری های بالقوه

هر مربی باید مشتری های خود را غربال کند. چرا؟

برخی از افراد نتایج وحشیانه ای می خواهند که شما نتوانید آنها را ارائه دهید یا انتظارات دیوانه کننده ای دارند. شاید آنها بخواهند در عرض ده هفته ایلون ماسک شوند و شما حتی مردی را ملاقات نکرده اید که چه رسد به اسرار او.یک پسر که می خواست من او را مربی کنم آقایی بزرگتر بود که می خواست به شرکت ها یاد دهد چگونه خواننده اصلی راک استار باشند.

به سرعت مشخص شد که او از قیمت من راضی نیست ، من نمی توانم آن نتیجه را به او برسانم ، او به من اعتماد نداشت ، او لیست طولانی از منابع را می خواست ، این یک تصمیم بزرگ برای او بود ، و من انجام ندادم با هدف نهایی خود هماهنگ نیست. این مشتری برای خدمات من مناسب نبود ، بنابراین من با ادب گفتم نه.

تمام آنچه شما نیاز دارید یک مکالمه 15 دقیقه ای رایگان با مشتری احتمالی است تا ببینید آیا مناسب هستید یا خیر. گاهی اوقات مردم فقط کنار نمی آیند یک رابطه مربیگری مانند هر رابطه ای در زندگی است: شما حداقل باید یکدیگر را دوست داشته باشید تا بتواند کارساز باشد.

20 راه کسب درامد از سایتهای تبلیغاتی
بیشتر بخوانید

5. یک چهارچوب آسان مرده فراهم کنید

وقتی اولین بله خود را از مشتری مربیگری گرفتم ، آنها از قبل چارچوب و برنامه ای را خواستند. در عرض ده دقیقه ، یک نفر را در حین پرواز شلاق زدم.

کسب درآمد از کوچینگ

Earn money from coaching

بیشتر بخوانید : کسب درآمد اینترنتی از بهینه سازی سایت (سئو)

یک چارچوب ساده برای مربیگری دارای مولفه های زیر است:

  • مهارتی که خواهید آموخت
  • تعهد زمانی مورد نیاز
  • دفعات جلسات
  • آنچه هر جلسه پوشش خواهد داد
  • نتیجه ای که فرد به دست خواهد آورد

این مورد آخر بسیار مهم است. شما باید بتوانید آنچه را که فرد از آن دور خواهد شد ، بیان کنید. در غیر این صورت ، این فقط مربی کرکی است که به جایی نمی رسد. مردم مربیگری می خواهند تا بتوانند با مهارتهای عملی از طرف دیگر بیرون بیایند که می تواند به آنها کمک کند معنای بیشتری از زندگی خود بگیرند.

6)مطمئن شوید که وقت دارید

برنامه مربیگری من جلسات 10 45 45 دقیقه ای بود که هر روز در یک روز از طریق زوم تماس برگزار می شد. جادوی انجام چهل و پنج دقیقه این است که برای پیشرفت کافی است اما به قدری کوتاه است که هردو وقت اختصاص داده شده را هدر نمی دهید.

(نکته دیگر این است که اطمینان حاصل کنید جلسات شما بیش از 45 دقیقه نخواهد بود. می تواند تحویل بیش از حد و جلسات را به مرور زمان وسوسه کند و سپس باعث ایجاد اتلاف می شود ، که منجر به یک جلسه غیر متمرکز و بیش از حد اطلاعات برای افراد می شود. مشتری.)

بیشتر بخوانید : کسب درآمد از بلاگری

جلسات کوتاه 45 دقیقه ای به نظر می رسد یک تکه کیک است ، هرچند که بیشتر از این طول می کشد. شما باید به آرامی خود را برای تماس آماده کنید (برای نشان دادن مراقبت از خود) ، هر مشق شب را مرور کنید و در صورت مراجعه مشتری می خواهید از شما سوال کند ، در آنجا باشید.
مربیگری بسیار بیشتر از آن است که مربیگری خود بخواند و شما باید وقت بگذارید و این مسئله را نه تنها در برنامه بلکه در قیمت خود نیز لحاظ کنید.

نویسنده و منتقد سینما